MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Druhá čtvrtina extraliga je za námi, Motor dokončil druhé kolečko se soupeři (až na domácí odložené utkání s Libercem). A titul Motoráka druhé čtvrtiny extraligy si za své výkony vysloužil útočník Lukáš Pech! Ptejte se českobudějovického centra v offline rozhovoru.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 19 odpovědí v této kategorii celkem.


Domča 9.12.2021, 11:33
Ahoj, dojíždíš, nebo bydlíš v Budějcích? Jak případně trávíš cesty v autě? Posloucháš nějaké podcasty? Co Ty a sociální sítě?

Odpověď:
V Budějcích mám byt, ale rodina bydlí v Praze, takže někdy dojíždím. Při cestách poslouchám rádio a podcast jsem si pustil třeba zrovna dneska, o vraždách, které se opravdu staly, poslechl jsem si jeden díl. Občas si pustím audio nějakého seriálu, když už mě rádio nebaví. Sociální sítě vůbec nemám, s počítačem ani telefonem moc neumím. A ani mě to neláká, někde dávat fotky, nebo si s někým vypisovat, ukazovat svůj soukromý život. Mám tak maximálně e-mail a stačí. Nemám teď potřebu si sociální sítě zakládat.

Michal 9.12.2021, 02:07
Zdravím Lukáši, kde máš v plánu ukončit svou hokejovou kariéru? Plánuješ ji dokončit v Budějovicích a nebo by jsi si dal rád poslední sezónu kariéry v Karlových Varech? Přeji pevné zdraví a mnoho úspěchů.

Odpověď:
Nějaký věk už mám, uvidíme, jak to bude. Mám tu smlouvu, kterou bych tu rád naplnil, chuť hrát mám, co bude za dva tři roky nedokážu říct. Kde bych chtěl kariéru zakončit, o tom jsem nikdy nepřemýšlel. Až to nastane, tak to nastane, to musí uzrát, ale zatím se končit nechystám.

Eva / podobný dotaz měl i Lukáš Jelen 8.12.2021, 22:00
Ahoj Lukáši zdravím a chtěla bych se zeptat, jaké místo v tabulce by měl Motor obsadit po základní části, aby jsi byl spokojený? Díky, držím palce a fandím. Děkuji za výkony, které v každém zápase přidáváš. Doufám že se ti u nás v Budějcich líbí a že to není poslední sezóna v dresu Motoru

Odpověď:
Já bych chtěl být v play-off a pak už se může stát cokoliv. Je těžké říct nějaké umístění, konec základní části je ještě daleko, uvidíme.

Jirka Blažek 8.12.2021, 20:00
Ahoj Lukáši, prvně velký dík za tvoje nasazení při hře - fakt klobouk dolů co vše dokážeš. A otázka: koho by jsi ty rád viděl v týmu Motoru? Kdo tady fakt chybí?

Odpověď:
Ahoj. Petra Kumstáta bych tu rád přivítal, ale ten už nehraje :-) Bral bych každého týmového hráče, který by nám pomohl k play-off.

Milhaus / podobný dotaz měla i Švecová Vera 8.12.2021, 13:57
Zdravím, chtěl bych se optat, jak se vám líbí u nás na jihu a co říkate na fanoušky? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď:
Jsem tu strašně spokojenej. Krásné město, bydlím kousek od zimáku, na zápas dojíždím na kole. Což je pro mě velká výhoda, než když jsem v Praze každý den cestoval hodinu tam a zpátky. Diváci mě hrozně překvapili. Věděl jsem ,že tu chodí spousta fanoušků, že je zimák napráskanej, ale že se to udrží i v téhle covidové situaci a chodilo v průměru skoro 6000 lidí, z toho jsem byl strašně nadšenej. Bohužel teď to epidemiologická situace neumožňuje, což mě moc mrzí.

Martin P. 8.12.2021, 12:28
Ahoj Lukáši, nemám žádný dotaz, ale chtěl bych ti poděkovat, žes přišel do Motoru. Díky tobě jsem si nemusel dělat vlastní dres se svým příjmením.

Odpověď:
:-) tak to je dobrý! :-) Já děkuji Tobě i všem dalším fanouškům za přízeň, že vás chodilo i v této době tolik a jak jste k tomu přistoupili. Je fantastický mít za zády takové fanoušky. Choreo po vítězném utkání je nádherné, moc se mi to líbí, já si i kvůli tomu vždycky přeju zápas doma vyhrát, abychom si mohli všichni zatleskat.

Tomáš / podobný dotaz měla Tereza Hochmanová 8.12.2021, 10:27
Ahoj Lukáši,

Jsem moc rád, že působíš u nás v Motoru! Chtěl bych se zeptat, jestli si tady spokojený a jestli třeba něco i předčilo tvoje očekávání a nebo naopak, jestli je něco co Ti tady oproti například Spartě chybí? Díky že jsi tu a přeju Ti ještě hodně a hodně bodů i výher v našem dresu.

Odpověď:
Ahoj, jsem tu moc spokojený, už jsem zmínil, že mě moc překvapili fanoušci a kolik jich chodí i v této době. Je tu takový větší klid, samozřejmě město tím žije, hodně lidí má nějaký svůj názor, to je možná také trochu rozdíl - v Praze se k vám takové věci nedostanou, tady je to trochu jiné.

Petr Melichar 8.12.2021, 10:23
Ahoj Lukáši. Na začátek gratuluji k tvým výkonům a úspěchům.

1. dotaz mám co ty osobně si myslíte že vedlo k tomu že Motor spadl z 6. místa tabulky až na 10.., proč se teď nedaří? (redakce: odpovězeno k jinému dotazu)

2. dotaz se týká povzbuzování ostatních hráčů jestli ty osobně nebo třeba další profíci týmu jako je Milan Gulaš, Jirka Novotný nebo Michal Vondrka motivujete ostatní hráče a hlavně ty kteří dříve hráli nižší soutěž, aby nikdy nepodceňovali soupeře?

Ať už je to na aktuálně 1. místě Třinec nebo poslední Zlín. Podle mě to hlavně tito hráči potřebují. Osobně si myslím že i všichni tito hráči jsou dost silní pro to hrát skvěle za Motor Extraligu a to ve vrchní polovině tabulky.

Děkuji a přeji pěkné Vánoce i nový rok a spousty nejen hokejových vítězství. PetrOdpověď:
Pro mě je soupeř jako soupeř. Extraliga je strašně vyrovnaná, třeba my dvakrát porazíme Spartu, pak prohrajeme třeba na Kladně. Není slabého soupeře, každý tým má kvalitního hráče. Nikdy nikoho nepodceňuj.

PavelWofek 7.12.2021, 07:31
Lukáši, po rozbruslení sbíráš puky a střiháš s mladými kluky o to, kdo je odnese do šatny. Vzhledem ke Tvém věku věc v jiných klubech neobvyklá. Je to z toho důvodů. že jsi tak soutěživý a chceš vyhrát i každou střihačku, nebo se Ti po rozbruslení nechce brzy odcházet do šatny a raději si jako poslední na ledě dáš ještě pár koleček? Tedy pokud zrovna střihání neprohraješ a nejedeš rovnou s puky z ledu. Dík, pěkný den a ať se celému mužstvu daří.

Odpověď:
To, že jsem soutěživý, za tím je samozřejmě taky. Ale mě hlavně nebaví po rozbruslení sedět v kabině, je to strašně dlouhých dvacet minut, to si raději jezdím po ledě, střílím, zastřihám si s klukama a jdu pomalu do šatny.

Aleš=M= 7.12.2021, 02:26
Ahoj
S kým se ti hrálo ve Spartě nejlépe v lajně?
Kdyby sis mohl vybrat z aktuálního kádru hráče do útoku kdo by to byl?
(Kromě Guliho, Ondráčka a Holce který už dobře znáš:-)
Vím že se dokážeš určitě přizpůsobit, ale prosím jména:-)

Odpověď:
Ahoj, hrál jsem s Petrem Kumstátem, s kterým se mi hrálo výborně. Poté Míra Forman, Honza Buchtele, s těmi jsme hráli v čase asi nejvíce a fakt skvěle. Jak píšeš, dokážu se přizpůsobit. Jindra je velmi šikovný talentovaný kluk. Musí vzhledem k jeho věku samozřejmě pracovat na tom, aby ještě více vyzrál, ale musím zmínit jeho. Michal Vondrka, Bery... Nevybírám si, koho by mi trenér dal, s tím bych se snažil pracovat a vyhovět si.


Další stránky
12>>
Sociální sítě

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Petr Dolejšek. V A týmu hrál 3 sezony (1981-84), celkem 66 zápasů, v nichž...

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Petr Dolejšek. V A týmu hrál 3 sezony (1981-84), celkem 66 zápasů, v nichž...

Už jste poslali hlas v anketě o hráče sezóny? Hlasovat můžete do pátku!

Juniorka Motoru porazila Porubu i potřetí a postupuje do semifinále!