MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

V této rubrice se můžete ptát zástupců vedení klubu. Odpovídá souhrnně ředitel marketingu a PR. Upozorňujeme, že příspěvky vulgární, agresivní, nesmyslné, duplicitní či bez otázky mohou být vymazány. Děkujeme za pochopení.
Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 4683 odpovědí v této kategorii celkem.


Jirka 22.9.2022, 08:05
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jestli budou v brzké době dány do aukce loňské dresy, nebo retro dresy Stadionu….
Dekuji

Odpověď:
Ano, během následujících týdnů uděláme jednu z těchto aukcí.
S pozdravem Tomáš Kučera

Zdeněk Pomahač 21.9.2022, 20:20
Dobrý den,
budou se nové bílé dresy prodávat i ve větších velikostech než XL?
Myslím tím dresy s hráčskými jmény, ne ty na zakázku.

Odpověď:
Na to je třeba se ptát přímo ve fanshopu, ale určitě to tak bude.
S pozdravem Tomáš Kučera

JM 21.9.2022, 10:26
Zdravím,
měl bych ještě dotaz, nebo radu ohledně bufetu. Nebylo by možný sjednotit nějak ceny kelímků a piva? Protože v neděli i včera nosí holky pivo, ale ta dnešní mládež neumí ani matematiku 1. stupně, protože 2x 45, to je tak složitý vypočítat, že se musí pokaždý podívat na tahák do kasírky. Horší je pak ještě situace, když koupíte 2 piva a máte 1 kelímek.to je výpočet tak na minutu. Tak jestli budete jednat s provozovatelem bufetů, máte jednu připomínku navíc:))

Odpověď:
Asi nebudeme sanovat nedostatky našeho vzdělávacího systému zjednodušením cenových hladin piva, ale děkujeme za námět :)
S pozdravem Tomáš Kučera

František Černý 20.9.2022, 16:03
Dobrý den,
mám prosím dotaz ohledně MHD. Platí permanentka v den utkání 1,5 h před a 1,5h po, jako jízdenka?
Děkuji.

Odpověď:
Plastová permanentní vstupenka (tedy nikoli např. vytištěný QR kód, případně QR kód v aplikaci) platí 1,5 hodiny před a 1 hodinu po utkání i jako jízdenka v městské hromadné dopravě.
S pozdravem Tomáš Kučera

Roman 20.9.2022, 12:25
Dobrý den, nevím jestli se někdo vůbec má snahu problémem ” občerstvení”, tedy bufety zabývat. Kdyby ano ,pak by se tu několik let nářků nemuselo odehrávat. Ok nechceme nebo neumíme. Na bod jedna tak není,pak ale jestli neumíme, pak se alespon snažte. Je spousta stadiónů ,kde jim to funguje. Protoze si to asi nekdo vzal na starost a nastavil. Hm, já vim je to sekce ptejte se , tak se tedy ptám: jak to co se stále dokola v bufetech děje hodláte řešit? Prosim je li možno odpovědět konkrétně. Těch alibistických odpovědí máme zpět ješte za doby MTF dost. Ale změna žádná.... moc dekuji Roman M.

Odpověď:
Těžko můžeme konkrétně odpovídat na otázku směřovanou na externí společnost, která bufety provozuje. Jak jsem již psal, situaci jsme s provozovatelem probrali a na vylepšení v rámci možného se pracuje a pracovat bude.
S pozdravem Tomáš Kučera

Radek 19.9.2022, 16:22
Zdravím komentář pana Vosejpky můžu potvrdit to samé máme i na A4 kde již několik let sedíme ale opravdu je to velké zklamání. Vidíme prakticky jen před sebe ostatní pohled je jako by člověk měl brýle a to velmi silné dioptrie.Mrzí nás to opravdu všechny a bylo by stim opravdu něco udělat jelikož je to dost závazně. ( když se vlastně člověk by chtěl podívat aspoň přes kostku tak je tam reklama). Ale to už může člověk sedět doma u obrazovky a permici spálit. Děkuji Radek

Odpověď:
S tím bohužel opravdu nemůžeme nic udělat, tyto mantinely jsou předepsané, jedině si můžete místa vyměnit.
S pozdravem Tomáš Kučera

Pepa a Pepca Vosejpka 19.9.2022, 11:31
Dobrý den včera to byl opravdu krásný večer a Motor za velký 1.Bohuzel po příchodu na svá místa nás čekalo nemilé překvapení. Sedíme dole na A3 kde jsou vstupenky nejdražší. Po určité nutné rekonstrukci co Motor udělal jsem všichni co sedíme dole stratili výhled a to všude a místo bohužel nemá tu atraktivitu a levnější místa jsou na tom určitě lépe. Bylo to diskuze o přestávce všech co sedí dole a převládá velké zklamání. Myslel někdo při této akci na nás fanoušky co rádi dají své peníze pro milovaný Motor nebo je nezajímalo jak budou vidět. Všichni si myslí že se to dalo udělat lépe a trochu toho vidění nechat pro nás fanoušky. Tohle prosím není stížnost ale zkuste nás pochopit a až bude mít Motor třeba trénink ať si tam zkusí někdo zodpovědný sednout a posoudí jestli máme pravdu a nedalo by se ještě něco vymyslet. Myslím že tam prostor je a třeba prostory na trestné a dále jsou zbytečné velké. Ať jste všichni na Motoru zdraví a přejeme vše dobré na ledě. Pepa a Pepca Vosejpka

Odpověď:
Rekonstrukci mantinelů a tvrzených skel provádělo město přesně dle požadavků, které byly potřeba pro získání licence. Pokud se na vašich místech nějak zhoršila viditelnost, určitě je možné zajít za panem Firmanem a zkusit si místa prohodit.
S pozdravem Tomáš Kučera

Lukáš 18.9.2022, 20:38
Dobrý den, prosím šlo by zjistit od provozovatele občerstvení zda-li to co se dělo dnes v bufetu pod VIP, byl jen vtip nebo takhle to bude celou sezónu? Absolutní zmar, zoufalství, zmatek a utrpení... Vydat se pro pivo či klobásu byl výlet na celou třetinu (a to nemusela být ani tak velká fronta). Pivo se točí až když se objedná (neexistuje, že by byly nějaký roztočený), pivonosky jsme skoro neviděli (asi frmol v bufetu), na klobásku fronta deset minut (přede mnou bylo 6 - slovy šest - lidí). Safra to i na výjezdu v Benátkách bylo lepší občerstvení a obsluha... Hlavně, že se vše zdražilo, ale kvalita služeb šla zas o pěkný kus dolů... To fakt provozovatel čeká, že za tohle bude někdo utrácet?
Jinak chodím na hokej roky a poprvý jsem neviděl o přestávce frontu na pánský WC :) To asi o občerstvení taky dost vypovídá, když bylo skoro vyprodáno...

Odpověď:
Je nám opravdu líto, že situace nebyla utěšená. Skutečně bylo v bufetech mezi obsluhou mnoho nových lidí, kteří nejsou ještě tak zapracovaní, zkušenosti měli jen z přípravy, kdy byly návštěvy nesrovnatelné. Máme příslib, že v dalších zápasech už by měla být situace znatelně lepší. Nicméně pivonošek bylo šest a roznesly každá cca 23 košíků (cca 138 piv), v těch tedy problém nebyl.
S pozdravem Tomáš Kučera

Tomáš Mixa 17.9.2022, 10:41
Dobrý den, pane Kučero,

Chci se zeptat jak je to letos se vstupem dětí na zápas. Mohou jít na utkání do určité výšky stále zdarma, jako to bývalo? Děkuji za odpověď abych případně stihl koupit lístek.

Odpověď:
Děti do 6 let a 130 cm mají vstup na utkání základní části zdarma.
S pozdravem Tomáš Kučera

Petr 16.9.2022, 21:38
Dobrý den, neuvažovali jste o změně barvy přileb z modré “royal” na “navy”? K novému odstínu dresu by se “navy” zřejmě hodila více..

Odpověď:
Přeýšleli jsme o tom, ale nakonec tato možnost padla, protože máme dva různé dodavatele helem a v tom tmavším odstínu je rozdíl mezi nimi až příliš zřetelný.
S pozdravem Tomáš Kučera


Další stránky
123456>>
Sociální sítě

Nová sezona se blíží! A na co nového se můžete těšit? Třeba na to, že z hokeje pojedete svým novým...

Vstupenky na nedělní domácí premiéru s Kometou už jsou v prodeji! Moc se na vás těšíme a vy se zase můžete těšit na malý dárek,...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…V pondělí 12. září se konala tradiční předsezonní konference . Na místo dorazili prezident klubu Roman...

Více než 100 let provází bílá barva českobudějovický hokej. Projděte si, jak vypadali českobudějovičtí hráči v bílých dresech...

×
×
Dnes v 12:00 | U17
BK Havlíčkův Brod
HC Motor České Budějovice