MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

V dresu mládežnických oddílů HC České Budějovice nastartoval svou kariéru. Na jihu Čech si zahrál i extraligu v sezoně 2005/06. Jinak však spojil Aleš Krátoška svůj hokejový život s jinými kluby. Teď se ale vrátil do Českých Budějovic, kde se stal novým manažerem mládeže. A v pátek 3. června po poledni odpověděl na vaše dotazy...


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 19 odpovědí v této kategorii celkem.


Standa 3.6.2011, 05:46
Dobrý den, kterého trenéra a manažera považujete za nejlepšího či nejoblíbenějšího? Díky, hodně štěstí v nové funkci.

Odpověď:
Dobrý den. Děkuji za přání. Top manažera ani trenéra nemám.

Tomáš 2.6.2011, 08:29
Dobrý den, Bohumil Jank je zatím jednou z talentů českobudějovického hokeje. Jaký názor máte na odchody těchto mladých hráčů např. do USA či Kanady? Nebo spíše preferujete, aby hrál doma nejvyšší soutěž a až po nabrání více zkušeností se snažil prosadit do NHL či třeba KHL?
Díky za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den. Každý odchod a setrvání má své plusy i mínusy. A každý rozhoduje o své hokejové budoucnosti sám.

rodič 1.6.2011, 09:43
Slyšel jsem na vaší osobu takový slogan: z Letňan vyhozen - do Budějc dohozen. Ale určitě to tak není, že?

Odpověď:
Dobrý den. Dám vám k dispozici telefonní číslo na pana Františka Kučeru. Můžete si vaše stoprocentní informace ověřit u majitele HC Letňany. Jen upřesňuji, měl jsem být hlavním trenérem u juniorského týmu, a jelikož přišla nabídka od HC ČB, pan Kučera mi vyšel vstříc a uvolnil mě směrem do nového působiště. Ale asi máte jiné informace...

veru 31.5.2011, 17:32
Proč se nezúčastňují junioři společenských např. charitativních akcí?

Odpověď:
Dobrý den. Samozřejmě na těchto akcích jsou upřednostněni hráči A-týmu.

Karel 31.5.2011, 16:52
Dobrý den, jen jsem se chtěl zeptat, jako asi mnoho dalších - kde berete to sebevědomí, že máte již na "TO" dělat manažera mládeže velkému klubu? Pojďme si k tomu vymyslet přísloví: námořník - učedník, z potápějící loďky, parník neudělá!

Odpověď:
Dobrý den. Děkuji za vaše přísloví. Sebevědomí mám na rozdávání... :-)

Marťas 31.5.2011, 13:34
"Nechci hodnotit minulost. Vůbec se nebudu vyjadřovat k práci do 30. dubna, protože k tomu nejsem kompetentní, abych to posuzoval. Nechci."- Vaše slova z rozhovoru v Českobudějovickém deníku, co potom měla znamenat ta slova za zavřenými dveřmi, kde jste klukům vyhrožoval, že je téměř všechny vyhážete......., kvůli nepovedené minulé sezoně?! Nenapadlo Vás, že třeba jen doplácejí na kvalitu trenérů "tatíků"? Co já vím, tak kromě doktorky Hansové, Mgr. Caldra, pana Horáka, pana Koldy a již odejitého Mgr. Pastyříka to jsou "tatíci", kteří dohlížejí na své ratolesti a potřebné licence získávají až poté, co jsou jako trenéři přijati, tím samozřejmě nechci říci, že získáním licence je z člověka trenér - to bohužel v mnoha případech nestačí........ a českobudějovický mládežnický hokej je tím důkazem!


Odpověď:
Dobrý den. Děkuji za váš podnětný názor. Jsem s pozdravem.

Josef 29.5.2011, 23:30
Pane Krátoško, myslím si, že byste měl ihned v začátku své funkce přehodnotit a změnit své chování a jednání. Vaše vystupování jako manažera HC ČB a vystupování ve svém mimoklubovém, komerčním subjektu ALKRA je velmi podstatný rozdíl - co Vy na to? Nebo zastáváte názor, že byznys, je byznys?

Odpověď:
Dobrý den, děkuji za doporučení. Jsem rád, že o mně máte velký strach. Moje chování a jednání nechte prosím na mně. Děkuji, Krátoška.

Honzka 28.5.2011, 16:39
Myslíte si, že projekt hokejové akademie má šanci obstát? Nemyslím si, že by měla mládež Hradce, Tábora nebo Písku horší trenéry, než má k dispozici HC ČB (možná v některých případech naopak). Snaha o "přetahování" hráčů nejspíš ještě vyostří vztahy mezi kluby. Máte už teď nějaké reakce klubů v regionu? Má taková aktivita v hokeji skutečně význam?

Odpověď:
Dobrý den. Jihočeské hokejové centrum je navázání úzké spolupráce se všemi jihočeskými hokejovými kluby. Prvotní reakce klubů jsou kladné.

Honzka 28.5.2011, 16:29
Dobrý den. Jakým způsobem budete zajišťovat/kontrolovat vzdělanost trenérů? Sám máte zkušenosti s mládežnickým hokejem: máte nějaký koncept, který chcete v ČB realizovat? Nepřemýšlíte o angažování trenérů ze zahraničí? Například nějakého specialisty na bruslení třeba z Kanady?

Odpověď:
Dobrý den. Naši trenéři se pravidelně zúčastňují seminářů pro trenéry pod ČSLH a o angažování zahraničních koučů zatím neuvažuji.

Pavel 27.5.2011, 17:31
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jestli máte v úmyslu udžet naše nejlepší juniory "doma" nebo budete preferovat jejich přestupy do kanadských juniroských lig? Případně jakým způsobem chcete udržet nadané hráče? Vašim předchůdcům se to nedařilo zvláště ve spolupráci s A mužstvem (Jank, Horák...)

Odpověď:
Dobrý den. Samozřejmě talentované hráče budeme chtít u nás udržet a uděláme pro to maximum.


Další stránky
12>>
Sociální sítě

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Petr Dolejšek. V A týmu hrál 3 sezony (1981-84), celkem 66 zápasů, v nichž...

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Petr Dolejšek. V A týmu hrál 3 sezony (1981-84), celkem 66 zápasů, v nichž...

Už jste poslali hlas v anketě o hráče sezóny? Hlasovat můžete do pátku!

Juniorka Motoru porazila Porubu i potřetí a postupuje do semifinále!