MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 31 odpovědí v této kategorii celkem.


motor 31.1.2002, 13:11

Kdysi sem tě tady v Budějcích vídal s Poldou a Kábou. Jste v kontaktu ? Jak se jim hokejově daří?

Odpověď:
Ano jsme v kontaktu. Kába hraje ve Slovinsku v Bledu, který hraje tamní nejvyšší soutěž a Polda hraje v Německu druhou ligu, ale momentálně je zraněnej.

Honza 31.1.2002, 12:45

Ahoj Vláďo, jsem moc rád že chytáš za náš budějickej tým. Konečně je zde zase kvalitní golman. Chtěl bych se zeptat, jak to bylo s tvou psychikou po letošním evropském turnaji ve Zlíně? Prý trenéři porušili nepsaná pravidla, co se týče obsazení golmanů a na tebe to údajně špatně psychicky zapůsobilo. Co je na tom pravdy a jak jsi na tom momentálně v otázce sebedůvěry?Přeci jenom i ten přestup pro tebe nebyl zpočátku nejpříjemnější. Držim palce v bojích o play off. Baráž je pro Litvínov!!

Odpověď:
Co se týče nepsaných pravidel, tak o tom rozhodují trenéři a rozhodli se tak, jak se rozhodli a já místo dvou utkání chytal jen jedno. Samozřejmě není to nic příjemného, ale s tím se nedá nic dělat. Teď se zaměřuju jenom na Budějovice a ohledně sebedůvěry - ta už je zpátky.

Xiu-ťiang 30.1.2002, 12:20

kdibys dostala nabidka z Čina jeden milion dolar, šla tam?

Odpověď:
Šla tam. Taka nabidka se neodmita.

krizi 30.1.2002, 09:48

Ahoj Hudy. Doufám, že se Ti v Budějcích bude dařit a že tu opravdu zůstaneš a na další sezonu (nebo sezony) a nakonec neskončíš někde v zahraničí (třeba v Německu nebo Rusku)! To bych opravdu nerad. Jinak přeji celému mančaftu hodně štěstí a zdraví. Těď hlavně Frantovi Mrázkovi. Chtěl bych, abyste mu (vy - hráči) vyřídili, že na něj myslí i fandové!

Odpověď:
Já doufám, že se mi tu bude dařit a že tu zůstanu na další sezonu nebo sezony a jsem rád, že mě fanoušci takhle přivítali a doufám, že se jim za to odvděčím dobrými výkony. Díky

kostěj nesmrtelný 28.1.2002, 16:09

Ahoj Vláďo. O budějovickým kolektivu je známo, že se vy hráči rádi sejdete nejenom na trénincích a zápasech :-) Jak je to s tebou? Rád zajdeš s klukama na pivo, nebo jsi spíš domácí typ? Pokud bys měl srovnat ostatní kluby, kdes chytal, jak tam vypadá, jak to říct, kulturní život hráčů? Měj se a zůstaň! :-)

Odpověď:
Člověk rád zajde posedět se spoluhráči, ale bohužel už to není jako dřív. Je to víc o profesionalismu a jsme víc hlídaní. Takže toto se odehrává spíš v době, kdy neprobíhá extraliga.

ada 27.1.2002, 11:48

Dobry den! Prosel jste deseti extraligovymi kluby. Na ktery vzpominate nejradeji a na kterou staci byste nejradeji zapomnel? Prosim, uvedte take duvody.

Odpověď:
Na všechny se vzpomíná v dobrým nebo špatným, lepší je si pamatovat ty kladnější věci. V každém městě se najde člověk, s kterým si nerozumíte. Nejlíp se vzpomíná na J. Hradec, kde byla velmi dobrá parta a více jsme se hokejem bavili. Na opačném pólu stojí Karlovy Vary s trenérem Beránkem.

Lukáš 27.1.2002, 10:31

Který je váš nejlepší přítel v klubu?

Odpověď:
To je moc osobní.

Lukáš Švejnoha 27.1.2002, 10:28

Ahoj Vladimíre jste zatim spokojen v Českých Budějovicích?

Odpověď:
Ano, zatím jsem spokojen na 100%.

Ivan 26.1.2002, 18:53

Dobrý den Vladimíre.Musím říct,že jste fakt super brankář a že patříte k mým nejoblíbenějším hráčům v extralize.Chci se vás zeptat, jestli máte rád hokejbal a také jaké jsou vaše další zájmy ve volném čase.Děkuju za odpověď,Ivan.

Odpověď:
Děkuju za poklonu, hokejbal jsem hrával, takže ho mám rád, ale už mi na něj nezbývá čas. Co se týče dalších zájmů, hodně času zabere rodina. V létě hraju tenis a teď se také hodně věnuji golfu.

Vašek 26.1.2002, 17:09

Ahoj hudi jsem tvuj obdivovatel a fanoušek a chci se te zeptat jak se ti libi v MOTORU a jestli se ti tu libi vic nez ve zline .Take bych ty chťel řict že chytaš lepe než mařík. Myslíš že půjdete to baráže.Ale to je jedno když si tu ty tak je to v klidu. Hodne stesti v novem tymu kteremu take přeji hodne štestí. čau zdravy velky fanda. MOTOR - - - MOTOR - - - MOTOR.

Odpověď:
dík za podporu, v Budějcích se mi líbí víc než ve Zlíně, protože odtud pocházím. Já pevně věřím, že do baráže nepůjdem a skončíme na 10. místě.


Další stránky
1234>>
Sociální sítě

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Petr Dolejšek. V A týmu hrál 3 sezony (1981-84), celkem 66 zápasů, v nichž...

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Petr Dolejšek. V A týmu hrál 3 sezony (1981-84), celkem 66 zápasů, v nichž...

Už jste poslali hlas v anketě o hráče sezóny? Hlasovat můžete do pátku!

Juniorka Motoru porazila Porubu i potřetí a postupuje do semifinále!