MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Byly to nervy, boj jak se patří, ale nakonec se Motoru podařilo přetlačit Benátky nad Jizerou a jih Čech už se chystá na semifinále první ligy s Třebíčí. Českobudějovičtí prokázali týmového ducha, každý z hráčů svým maximálním nasazením přispěl k postupu a je tak až nefér vypichovat výkony konkrétních hráčů, Přesto, jedním z nejlepších hokejistů v sérii byl Martin Heřman, který bodoval a na soupeře platil i svým důrazem. Ptejte se tedy právě Heřmana na to, co vás zajímá.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 26 odpovědí v této kategorii celkem.


Nikča M. 4.3.2015, 19:35
Ahoj Martine, chtěla bych se zeptat, co nebo kdo tě nejvíce motivuje k tvým skvělým výsledkům a dále, za jakou střelenou branku si byl sám na sebe hrdý, tak, že tě to zahřálo u srdíčka :) Ať se ti dál jen a jen daří!

Odpověď:
Ahoj, díky moc. Nejvíce mě motivuje vítězství,prostě úspěch. Ten pocit radosti je nejlepší. A branka která mě zahřála u srdce byla asi moje první branka v extralize proti Mladé Boleslavi. Za tu jsem byl opravdu velice rád.

Jerry1970 4.3.2015, 19:35
Ahoj Čajdo
taktéž gratulujeme k postupu do semifinále, máme dotaz, zda se ti líbí víc v Budějkách, než v Plzni a to jak po hokejové stránce, fanoušcích a vlastním městě?
Jsi super hráč a ohromný dříč v tak nadupaném útoku a držíme ti palce.

Odpověď:
Ahoj, děkuju mockrát. To je těžká otázka. V Plzni jsem hokejové vyrůstal a byl pro mě vždycky sen jednou nastoupit před rodinou a všemi přáteli,což se mi splnilo a zažil jsem v Plzni úžasné sezóny. Ale momentálně jsem šťastný v Budějovicích a neskutečně si užívám současnou situaci. Nikdy jsem nezažil, aby město žilo tak moc hokejem jako tady.

Bohy, podobný dotaz měl i PATRIK 4.3.2015, 14:58
čau Martine. Chci se zeptat co říkáš na fanoušky. A ještě se chci zeptat jak se těšíš na zápasy s Třebíčí a kolik čekáš fanoušků v Třebíči.

Odpověď:
Ahoj. Na zápasy se těším moc. Fanoušků doufám, že opět přijede co nejvíce z Budějovic a vytvoří nám opět vynikající kulisu, jako to dělali celou sezónu.

quak 4.3.2015, 14:47
Ahoj Čajdo.
Jsem rád, že se skvělé reference od mých plzeňských přátel na tvoji hru a charakter potvrdily. Můj dotaz směřuje ke kondici. Přijde mi, že jsi na tom i v tomto směru výborně. Dělali jste před sezónou či během ní nějaké kondiční testy? Pokud ano - kdo byl nejlepší třeba dle VO2max? A kdo byl největší trenér ”ras” v letních přípravách, které jsi absolvoval? :-)

Odpověď:
Ahoj díky moc to jsem rad. :-) Ano před každou sezonou se dělají kondiční testy,ale kdo byl nejlepší, to netuším. To mají trenéři na papírech od doktorů,kteří vyhodnocují výsledky. Fyzicky nejnáročnější přípravy byly za pana Jelínka v Plzni,ale psychicky nejpřísnější byl trenér loni v Kazachstánu,který nevynechal jediný trénink ani když byla venku bouřka s kroupama apod. :-)

Ráďa 4.3.2015, 14:28
ahoj, chtěla bych se zeptat jak sis vybral číslo na dres? je tvé oblíbené? nebo podle vzoru? nebo zkrátka na Tebe zbylo? :D

Odpověď:
Ahoj, když jsem přišel do Plzně do mužů,tak se číslo uvolnilo po Michalu Důrasovi,tak jsem si ho vybral,protože se mi líbilo a moje oblíbené 17 bylo obsazené.

Pavla 4.3.2015, 14:10
Ahoj Martine,
Gratuluji k postupu do semifinále.
1, Máš nějakého domácího mazlíčka?
2, Jak dlouho už hraješ hokej?
3, Fandíš nějakému klubu v extralize?
4, Jak se ti hraje s Tomášem Nouzou a Pepou Strakou?
Hodně úspěchů a žádné zranění. Děkuji za odpovědi. Ahoj


Odpověď:
Ahoj díky moc.
1. Měl jsem, ale už bohužel nemám.
2. Letos to bude 23 let.
3. Stále fandím Plzni, kde jsem vyrůstal.
4. S klukama se mi hraje skvěle. Oba dva jsou výjimeční hráči a já jsme rad, že s nimi mužů hrát.

Bára 4.3.2015, 13:24
1. Jak hodnotíš dosavadní výsledky?
2. Myslíš si, že bude Třebíč těžký soupeř?
3. Co říkáš na fanoušky?
Přeju hodně úspěchů :)
Bára - 18 let


Odpověď:
1. Myslím, že výsledky letošní sezóny musely dělat nám všem velikou radost. 2.Ano myslím,že bude. 3. Naši fanoušci jsou fantastický. Díky


Kamil 4.3.2015, 12:00
1.Jak s odstupem času hodnotíte své angažmá v Kazachstánu? Byla důvodem k návratu do Česka nabídka Motoru?

2. Jak vnímáte stav, kdy spousta českých hráčů se úspěšně prosazuje v soutěžích hraných v zemích bývalého Sovětského svazu, ale v soutěžích jako EBEL nebo DEL o ně zájem vlastně není?

Děkuji za odpovědi, Kamil

Odpověď:
1. Obrovská zkušenost. Ano byla.
2. V zemích bývalého Sovětského svazu je o české hráče stále veliký zájem a i styl hry je našim hráčům blíž. Zatímco v EBEL a DEL je poptávka spíše po hráčích ze severní Ameriky a i styl hry je takový americký.

Michal K. 4.3.2015, 11:32
Zdravim,
zeptal bych se, jaký máš hokejový sen? Ať už osobní kariérní nebo týmový? Díky, hodně úspěchů a ať drží zdraví.

Odpověď:
Zdravím a děkuju moc. Hokejový sen je víceméně stejný. Prostě být úspěšný, a když bude úspěšný tým, tak jsem současně úspěšný i já. Takže jakýkoliv týmový triumf.

Jitka S. 4.3.2015, 11:12
Zdravim,nejprve chci pogratulovat a za fanousky podekovat za fantastickou sezonu.I kdby se semifinale nezadarilo i tak diky :-).Zajimalo by me,kdo ma v kabine autoritu a kdo je zase takovy vtipalek.
Mate nejake info zda budete pokracovat v Motoru i dalsi sezonu?Dekuji a at se dari na lede i v zivote.Jita S.

Odpověď:
Zdravím a děkuji. Autoritu má největší náš masér Pavel Bláha:-) A z hráčů určitě Pepa Straka s Tomášem Nouzou. A vtipálků je tam víc,ale největší je Kuba Suchánek.


Další stránky
123>>
Sociální sítě

Před 15 lety jsme získali bronz??R. Turek, Chábera - Toman, Gřegořek, Vydarený, Sičák, F. Novák, Bolf, Frolo, Macháček, Mucha -...

Právě před 15 lety získaly České Budějovice bronzové extraligové medaile ?? Zasloužili se o ně tehdy:Roman Turek, Jan Chábera,...

Chopil se role sportovního manažera. Jiří Novotný už stihl rozhodnout o výměně trenérů, nyní se soustředí na doplnění kádru. V...

Chopil se role sportovního manažera. Jiří Novotný už stihl rozhodnout o výměně trenérů, nyní se soustředí na doplnění kádru. V...