MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Ve vašem hlasování naprosto jednoznačně vyhrála nová akvizice v dresu Motoru - David Gilbert! Tomu můžete dávat otázky až do pátečních 20:00!


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 24 odpovědí v této kategorii celkem.


radek filip 16.11.2018, 18:46
Chtěl jsi do NHL?

Odpověď:

Ano, a stále chci! Je velmi obtížné této mety dosáhnout. Pro mě bylo nejlepší směřovat další hokejové kroky do Evropy, pro více úspěchů na větší kluziště.


pepa 16.11.2018, 17:28
Davide,
3 dotazy.
Kolik spoluhráčů je schopno s tebou rozumně konverzovat v angličtině?
Přijde ti kvalitnější EBEL, kterou jsi hrál loni nebo česká Chance liga?
Který z tvých mladých spoluhráčů se ti jeví jako ten, který by to v hokejové kariéře mohl dotáhnout nejdál (prosím přímou odpověď bez obvyklé fráze ”všichni jsou šikovní, blablabla ...”)?
Díky, ať se daří


Odpověď:

Řekl bych, že docela dost kluků mluví anglicky. Nejtěžší je, když se snažíme domluvit a vysvětlit si herní situace na střídačce v probíhajícím utkání. Mimo to ale vždy najdeme cestu, jak se domluvit.

EBEL povoluje velký počet hráčů přicházejících ze zahraničí, takže vždy naláká některé velmi dobré hráče ze světa.

Martin Beránek a Pavel Novák před sebou mají velmi dobrou hokejovou budoucnost.


Siky 15.11.2018, 13:04
Ahoj Davide,
registruješ během zápasu, jaké problémy má hlasatel s výslovností tvého jména? Nemohl bys pro něj natoči krátké video ve stylu Jamese Bonda, kde by ses mu představil: ”Gilber, David Gilbert”? :-D

Odpověď:

Ne vždy slyším, jak kdo mé jméno vysloví. Každopádně nemám problém s tím, jak je to v češtině vyslovováno. Jsem s tím v pohodě.


Michal Med 15.11.2018, 10:31
Hi David, you were born in Chateauguay, where a lot of people speak french, some of them only french. So are you a french speaker? Next question comes from the first one, because since you´ve come to Motor, I wonder how is your name properly pronounced, if it is french [davit] or english [deivit]. All the best in hockey and life.

Odpověď:

Mým primárním jazykem je francouzština. Už ale jako malý jsem se naučil i anglicky. Hrál jsem se spoluhráči, kteří mluvili anglicky, také jsem se tento jazyk učil ve škole. Mé jméno se vyslovuje jinak ve francouzštině, jinak v angličtině. Obojí je v pořádku.


Zbyna-CK 15.11.2018, 10:10
Hi David,

how did it feel to play in the jersey of Czech national team?

Odpověď:

Určitě to byla zajímavá zkušenost, a to jak pro mě, tak pro spoluhráče.


Halix 15.11.2018, 08:45
Hey! I would like to ask you what did you know about the Czech Republic before you get the offer to play here?

Odpověď:

Něco málo jsem o České republice věděl. Jako menší jsem každý rok sledoval mistrovství světa do dvaceti let. Mám také mnoho přátel, kteří hráli v Česku. Minulý rok v listopadu jsem strávil v Praze 3-4 dny.


Aleš 15.11.2018, 00:23
Hi David,

I would like to ask you, since Nordiques left Quebec in ‘95, were you growing up as a Habs fan? And who was your favorite player back there when you played Junior hockey? Thank you. Good luck and all the best!

Odpověď:

Můj děda žije u pobřeží v Quebecu, takže byl fanouškem Nordiques. Já bydlel dvacet minut od Montrealu, takže jsem byl jako kluk fanouškem Habs. Mým nejoblíbenějším hráčem vždycky byl Mario Lemieux.


Kateřina 14.11.2018, 20:46
Hi, hello!
I certainly have many questions... so, to choose some:
If you compared living in Canada to living here, in Czech Republic, what would you say? And the same with playing ice-hockey?
Do you fancy Wayne Gretzky?
I am fan of HIMYM, so it´s natural to ask: What do you think about Robin Sparkles?
In conclusion, I would love to wish you good luck and a lot of success! You are great center, by the way. Oh and you look handsome in MOTOR dress.
Bye, hope to see you some day
Kačka

Odpověď:

Kanada je si s USA podobná. Lidé spěchají ráno spěchají do práce, všichni mají striktní rozvrh na celý den, kterého se drží. Tady v Česku, v Evropě je to více klidné. Třeba odpolední posazení u čaje je tu naprosto běžné.

Na HIMYM jsem nikdy nekoukal, mou oblíbenou televizní show je The office (Kancl).


Vladka 14.11.2018, 19:57
Ahoj Davide Jak zládáš Český Jazyk ?
Líbí se ti tady v Českých Budějovicích ?
Poznají tě lidi v tvím okolí ?

Odpověď:

Trochu česky už rozumím. Pochytím nějaké hokejové termíny, čísla apod. Vinny vede tréninky v češtině, takže i díky tomu se v češtině trochu chytnu.


ivzu77 14.11.2018, 17:09
Ahoj Davide, už jsi vystoupal na Černou věž? Líbí se ti atmosféra vašich fanoušků? Registruješ na střídačce, když se vyvolává Tvé jméno?


Odpověď:

Na Černé věži jsem ještě nebyl, ale strávil jsem nějaký čas na náměstí.

Atmosféra v hale je dobrá a pomáhá nám na ledě. Někdy je opravdu těžké rozumět tomu, když fanoušci volají mé jméno, protože jsem soustředěný na hru. Vím ovšem, že volají jménem ty hráče, poté, co skórovali.Další stránky
123>>
Sociální sítě

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Petr Dolejšek. V A týmu hrál 3 sezony (1981-84), celkem 66 zápasů, v nichž...

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Petr Dolejšek. V A týmu hrál 3 sezony (1981-84), celkem 66 zápasů, v nichž...

Už jste poslali hlas v anketě o hráče sezóny? Hlasovat můžete do pátku!

Juniorka Motoru porazila Porubu i potřetí a postupuje do semifinále!