MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Dalším hostem offline rozhovoru na hcmotor.cz byl Mitchell Fillman. Kanadský šestadvacetiletý obránce, se kterým Motor prodloužil smlouvu o dva roky.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 38 odpovědí v této kategorii celkem.


Anička 21.11.2016, 19:50
Ahoj (tedy pokud ti můžu tykat) ;)
Na hokej nechodím dlouho, ale baví mě to a myslím, že ze mě bude pravidelný fanoušek . Mám ráda atmosféru v aréně a moc vám fandím, jste šikovní a působíte jako správná parta :)

Chtěla jsem se zeptat,jaký máš vztah s ostatními spoluhráči a co máš na Budějovicích nejraději.

Děkuji za případnou odpověď a přeji hodně štěstí v kariéře :)


Odpověď:
Se spoluhráči mám dobré vztahy, mým oblíbeným místem ve městě je pravděpodobně hlavní náměstí.

Eve 21.11.2016, 19:31
Hi Mitch, welcome in CB and enjoy playing here! :) I arrived from Canada few days ago. Among others I also visited your hometown Oakville and other municipalities or cities like Vaughan, Toronto, Mississauga, Brampton, Hamilton etc. One of my greatest experiences was NHL game between Leafs vs. Lightnings Oct 25. Love your country, canť wait to go back! And love Canadian players in our team. Good luck to you! I´ll buy jersey with your name.

Odpověď:
Díky za podporu a doufám, že sis Kanadu užila.

Petra 21.11.2016, 09:28
Ahoj, co říkáš na to, že jsi nominovaný do ankety Sympaťák WSM ligy? Překvapilo tě to? Sleduješ průběh soutěže nebo se necháš překvapit jak dopadneš? Děkuji za odpovědi a doufám že vyhraješ :)

Odpověď:
Je to vždy příjemné, být do nějaké podobné ankety nominován, ale my jsme prostě jeden tým, který má pro letošek jeden cíl, a tím je postup do extraligy. Postup by byl více než individuální ocenění.

LáĎa 20.11.2016, 21:22
Čau,
necítíš se kvůli jazykové bariéře trochu izolovaně? Nebo si atmosféru v kabině užíváš i tak?

Díky moc chlape, hodně zdraví!

Odpověď:
Vůbec se necítím izolovaně, kluků, kteří umí anglicky dobře, je v kabině dost.

Ivosh78 20.11.2016, 21:15
Ahoj, Mitchelli. Když jsi přicházel, nebál ses toho, že je Česko bývalá komunistická země?

Nepanují o východní Evropě u vás doma až moc přehnané představy?
Chybí ti nějaké věci, co se v ČR nedají koupit?

Byl pro tebe přichod do ČR kulturní šok?


Odpověď:
Neobával jsem se ničeho. Ještě před příchodem jsem koukl na statistiky a došel k závěru, že Česká republika je hodně bezpečná země s nízkou kriminalitou.
Většinu věcí, co lze koupit v Kanadě, můžu pořídit i tady. Doma jsem si ale pochutnával na sushi a to musím zmínit, že tady stejnou kvalitu sushi jako v Kanadě prostě nedostanete.
Jinak bych neřekl, že by to pro mě byl kulturní šok. To možná trochu před rokem, když jsem byl v Evropě poprvé. A také už jsem dříve navštívil Prahu, takže to nebyl můj první kontakt s Českem.

PX3 20.11.2016, 20:59
Hi!

In Canada, the fans are very different. They have not drums etc. Could you compare fans in North America and fans in the Czech Republic? Do you enjoy atmosphere in Czech republic more?

Good luck!

Odpověď:
Máš pravdu, že fanoušci v Česku, potažmo v Evropě, jsou odlišní od těch v zámoří. Tady je atmosféra o dost hlasitější a živější, užívám si to.

Martin Pech 20.11.2016, 20:56
Ahoj Mitchi,

jaký je tvůj nejoblíbenější tým v NHL?

A co tě nejvíc štve v Česku?

Odpověď:
Vyrůstal jsem v okolí Toronta, takže právě jemu jsem vždy držel palce. Právě teď jsou ve fázi přeměny mužstva, ale mají v týmu pár nadějných mladých hráčů.
A jak už jsem zmínil, nelíbí se mi, že je tu povoleno kouřit uvnitř restaurací a barů.

Tomáš V. 20.11.2016, 20:53
Zdravím tě Mitchi,
podepsal si víceletou smlouvu. Proč si ji přijal?

Co když Motor nepostoupí? A nezačne se ti stýskat po zámoří?

Děkuju za odpovědi, nech si dařit.

Odpověď:
Rozhodl jsem se tak proto, že v kabině je dobrá parta, klub šlape a co je nejdůležitější, fanoušci jsou tu skvělí. Budu s Motorem v příští sezóně ať už postoupíme, nebo budeme hrát v první lize.

Pepa123 20.11.2016, 20:48
Ahoj,
co tě překvapilo v České republice? (Kultura, vlastnosti lidí atd.)

A co by naopak mohlo překvapit Čechy v Kanadě?

Díky, ať se daří ;)

Odpověď:
Zmíním řízení auta, pravidla provozu jsou tu trochu odlišná od Kanady. V Kanadě můžeme i když je na semaforu červená zabočit doprava. A na světlech padá z červené rovnou zelená, tady máte ještě žlutou.

Poky 20.11.2016, 20:39
Hello :) Je pro tebe důležité mít v týmu anglicky zámořskýho parťáka, teď nově Walker, nebo to ze svý strany jako nutnost nevnímáš?

Odpověď:
Je to fajn, ale neřekl bych, že nezbytnost. V kabině je i tak dost hráčů, kteří mluví dobře anglicky.


Další stránky
1234>>
Sociální sítě

Před 15 lety jsme získali bronz??R. Turek, Chábera - Toman, Gřegořek, Vydarený, Sičák, F. Novák, Bolf, Frolo, Macháček, Mucha -...

Právě před 15 lety získaly České Budějovice bronzové extraligové medaile ?? Zasloužili se o ně tehdy:Roman Turek, Jan Chábera,...

Chopil se role sportovního manažera. Jiří Novotný už stihl rozhodnout o výměně trenérů, nyní se soustředí na doplnění kádru. V...

Chopil se role sportovního manažera. Jiří Novotný už stihl rozhodnout o výměně trenérů, nyní se soustředí na doplnění kádru. V...