MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

K tradičnímu offline rozhovoru jsme pro Vás tentokrát vybrali skutečnou lahůdku. V pátek 25. února ve 12.00 usednou k počítači dva hokejisté, kteří v NHL hájí barvy Calgary Flames - obránce Andrew Ference a brankář Roman Turek. Oba hráči souhlasili s tím, že na otázky Vás fanoušků budou odpovídat zhruba hodinu. Proto upozorňujeme, že vzhledem k očekávanému zájmu o tento offline rozhovor budou vybrány pouze nejzajímavější otázky.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 30 odpovědí v této kategorii celkem.


knour 25.2.2005, 13:04
Jak vnímáte následujícího soupeře - Chomutov?

Odpověď Romana Turka:
Já jsem proti Chomutovu chytal, takže můžu hodnotit. Pamatuji si zápas u nich, kde jsme vyhráli 4:3, kdy dobře bruslili a hráli dobře v přesilovkách. To bude asi jejich největší zbraň pro semifinále.

Odpověď Andrewa Ference:
Soupeře neznám tak dobře, ale když chceme vybojovat extraligu, musíme porazit všechny.


skup 25.2.2005, 10:10
Ahoj kluci, máte tuto sezonu nějaký zvláštní rituál, nebo talisman kterým se povzbuzujete v boji o vítězství v lize a postupu do baráže ? Adrew, jak ti chutná české pivo a co říkali tvoji rodiče Čechám ? Jinak přeji mnoho úspěchů, zdraví a štěstí, protože věřím že pro České Budějovice vybojujete zpátky Extraligu.

Odpověď Andrewa Ference:
Nejsem pověrčivý, takže nemám. Hlavně poslouchám svou muziku a to je vše - Bad relligion, Tool, Slayer a Metallica.

Odpověď Romana Turka:
Před zápasem v kabině si musím dát kávu, někdy i dvě. Když nechytám, tak si dám i tatranku.


Lucka a Terka 23.2.2005, 12:48
Ahoj Romane ! Chtěli jsme se tě zeptat co říkáš tomu že se temhle rok už nebude hrát NHL a na platový stropy? A jak se ti líbí fanoušci tady v čechách a v zámoří. Pozdravuj Všechny hlavně Prospala a Dvořáka. Ahoj a hodně úspěchů Lucka a Terka

Odpověď Romana Turka:
Když se soutěž do ledna nerozjela, počítal jsem s tím, že už nezačne. A nevěřil jsem tomu ani v posledních dnech, kdy vše vypadalo, že by se obě strany mohly dohodnout. Teď hlavně doufám, že se obě strany domluví tak, aby se NHL rozjela v příští sezoně.
Zde v Čechách se více fandí než v Americe. I když množství lidí je menší než v NHL. Atmosféra tam není určitě taková, jako v Čechách.
Vencu a Radka budu pozdravovat.

Terka 23.2.2005, 12:40
Ahoj Andrew. Seš hrozně moc hezkej!!! Moc ti fandim, i když sem z jiného města a fandim Slovanu. Chci se tě zeptat jak porovnáváš fanoušky tady v čechách a v NHL. A kde se ti hraje líp. Tak ahoj a ať se daří Terka

Odpověď Andrewa Ference:
Fanoušků v NHL je více, ale čeští jsou lepší. Kdyby na stadiony v Čechách chodilo 19 000 lidí, jako v Americe, bylo by to šílené. Diváci v Čechách umí vytvořit skvělou atmosféru. Hrozně se mi třeba líbí trumpetisté, kteří chodí k nám do Arény.

Pavel 23.2.2005, 12:26
Dobrý den Romane, chtěl jsem se zeptat jak se cítíte teď po čtvrtfinále, jestli cítíte podobně jako my fanoušci, že se dostáváte do formy? A každopádně hodně štěstí v dalších utkáních i osobním životě.. Second question for Mr. Andrew: with who do you like playing on the defensive? And I wish you many attainments.. All in our town side with you.. You are fantastic defender and mainly your acute shells are stunning.. Thanks for both of you..

Odpověď Romana Turka:
Myslím si, že první kolo play-off pro nás dopadlo velmi dobře. Splnili jsme to, s čím jsme do série šli. Po osobní stránce jsem se cítil velice dobře. Doufám, že forma přichází v pravou chvílil.

Odpověď Andrewa Ference:
Často jsem hrál s Ivem Kotaškou, ale teď bych měl hrát s Radkem Martínkem. Oba jsou to skvělí hráči.


George 23.2.2005, 03:51
Dear Anrew how do you feel plaing in C.Budejovice. Do you like their beer?Next month we will be there. See you there. George

Answer of Andrew Ference:
Well we have less rain than Vancouver. It´s a beautiful town that I really enjoy, the beer is great and the people are very friendly, that is great you are coming here to visit and hopefully watch some hockey.

budvarak 22.2.2005, 19:20
Andy:ctěl bych se zeptat,co si myslíš o rozhodčích v 1.lize a jak se ti tu hraje?podle mne si jeden z nejlepších obránců cotu kdy byli. Eda:Fakt ti fandím ,seš moc dobrej golman,uvažuješ o reprezentci? oba:a co NHL chcete,aby začlo?jaky mate nazor na tu stávku

Odpověď Andrewa Ference:
Některá vyloučení jsou fakt šílená. Ale jinak rozhodčí nejsou jiní než v NHL. Dělají stejné chyby. Tady se pouští více hákování a sekání.

Odpověď Romana Turka:
V reprezentaci jsem nebyl již devět let a ani poslední léta se mi ji nepodařilo skloubit s klubovými povinnostmi. Už je to pro mě asi uzavřená kapitola.


Blackadder 22.2.2005, 16:54
Andy: S jakym obrancem se ti osobne v kariere hralo nejlepe? Roman: Ktery brankar, s nimz jsi pusobil v jednom tymu, ti byl nejblizsi povahove?

Odpověď Andrewa Ference:
Nejlepší to bylo s Kasparaitisem v Pittsburghu. Je to hodně zvláštní hokejista. Pořád útočil a já musel pořád bránit. Hodně mě v hokeji naučil Jiří Šlégr - skvělý kluk.

Odpověď Romana Turka:
Výborně vycházím třeba s Miikkou Kiprusoffem. Skvělý byl i Jamie McLennan, se kterým jsem působil v St.Louis. Ale zatím jsem na nikoho, kdo by mi vyloženě vadil, nenarazil.


bara 22.2.2005, 10:33
ahojky ja bych se vas chtela zeptat jak ste spokojeni s 1.ligou a co na ni rikate a jak ste spokojeni s vasemi fanousky a po pristim hokeji jestli by ste se snami nevyfotily byly jsme tam i minule ale zapomely jsme si fotak ale priste si vas odchitnem a doufame ze se snami vyfotite a jeste jednu otazku jak jste spokojeni z maserem Petrem Praskem toho totis uplne nejvic zboznuju zatim papa vase faninky Bara a Lucka

Odpověď Romana Turka:
Oproti NHL se nehraje tolik do těla. Obranný systém se dodržuje v první lize daleko méně než v NHL. Pro diváka je občas prvoligový zápas hodně zajímavý, protože evropský hokej je všeobecně daleko otevřenější.

Odpověď Andrewa Ference:
Je to určitě odlišná liga než NHL. Ale některé zápasy jsou skutečně dobré a NHL by se mohla občas hodně naučit. Některá utkání byla skutečně lepší než v NHL.


Petas 22.2.2005, 09:43
Hi oba :) Tak jak to vypadá? Zajímavý, že se tu lidi ptaji spíš na ženský než na hokej? Andrew you´re very popular here, do you think that you´re more popular here or in Calgary? A co ty Romane sleduješ výkony tvojí "konkurence" Kiprusoffa? Jestli NHL začne, myslíš, že máš šanci probojovat se zpět na místo jedničky? And again question for you Andrew, what´s new with your pregnant wife? How are you looking for your child? Do you know if it will be boy or girl? I think that you could name him (or her) MOTOR :) as your memory for playing here :) No a poslední otázka na vás co si myslíte, že nejvíce škodí NHL? Já myslím, že arbitráže. Když dají rangers Holíkovi 9 mil. za sezónu, mají třeba Flames nějakou šanci nedat to potom hráči kterej je na tom stejně jako Holík? Vím, že se můžou domluvit na smlouvě před rozhodnutím arbitráže, ale jakmile arbitráž rozhodne tak musí Calgary toho hráče takhle zaplatit? Myslím, že by neměli existovat omezení typu: povinné navýšení smlouvy o 10%, chránění hráčů pod 31 let nebo, těch kteří odehráli X sezon... Vždyť je to proti pravidlům tržní ekonomiky, ne? Platový strop je hloupost. Je na klubech aby dokázali prodat produkt NHL k fanouškům a tak si myslím, že by hráči neměli dostávat nějaká procenta z příjmů NHL, to ať dostává Bettman a spol., co myslíte vy? Tak máte toho dost na co odpovídat, tak ať Vám zbyde čas ještě na trenink, dík za odpověď a hodně štěstí do dalších bojů o postup do extraligy!

Odpověď Romana Turka:
Miikku teď nesleduji a popravdě ani nevím, kde chytá. Otázku kolem brankářské jedničky směřujte Darrylu Satherovi.

Odpověď Andrewa Ference:
Za dva týdny zjistíme, jestli to bude holka, nebo kluk. Narodit se má v červenci. O jménu jsme ještě neuvažovali. Pokud by to byl kluk, chtěl bych jméno Duke nebo Brooklyn. Pro děvče bych si přál Isabella nebo Ruby.Další stránky
123>>
Sociální sítě

Před 15 lety jsme získali bronz??R. Turek, Chábera - Toman, Gřegořek, Vydarený, Sičák, F. Novák, Bolf, Frolo, Macháček, Mucha -...

Právě před 15 lety získaly České Budějovice bronzové extraligové medaile ?? Zasloužili se o ně tehdy:Roman Turek, Jan Chábera,...

Chopil se role sportovního manažera. Jiří Novotný už stihl rozhodnout o výměně trenérů, nyní se soustředí na doplnění kádru. V...

Chopil se role sportovního manažera. Jiří Novotný už stihl rozhodnout o výměně trenérů, nyní se soustředí na doplnění kádru. V...