Banes Motor České Budějovice

V září se vůbec poprvé postavil do branky áčka Motoru. A předváděl výborné výkony. Ondřej Bláha se stal Hráčem měsíce září a tak dvaadvacetiletý brankář odpovídal na otázky fanoušků v tradičním offline rozhovoru.

Více k anketě v tomto článku.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 26 odpovědí v této kategorii celkem.


Mára 2.10.2014, 13:43
Ahoj, jaký je tvůj největší sen? S kým ze spoluhráčů si nejvíc rozumíš? Jsi fakt borec :-)

Odpověď:
Ahoj, rozumím si se všemi hráči, myslím si, že máme výbornou partu. Čas více trávím s mladšími hráči, jelikož máme podobné povahy i zájmy. A největší sen? Ten si nechám pro sebe, aby se vyplnil ;)

Stela 2.10.2014, 13:16
PS: vezmeš si mě? :D

Odpověď:
Ps: zatím jsem to neplánoval :D

Stela 2.10.2014, 13:11
Ahoj Ondro, chci se zeptat, jak moc by sis přál hrát v zahraničí a ustojíš zájem fanynek? :D Hodně štěstí.

Odpověď:
Ahoj Stelo, nevím, zatím mě zahraničí úplně netáhne. Zájem fanynek si myslím, že bych měl ustát :D

Lucka 2.10.2014, 03:04
Čau :o), zajímalo by mne, jestli si čteš, co se píše (nejen o tobě) na fóru tady na webu nebo třeba v komentářích na facebooku, nebo se tomu snažíš vyhnout? Máš chuť někdy něco odepsat? :o)

Odpověď:
Čus Lucie,
fórum nečtu vůbec. Jelikož jsem na facebooku aktivní, komentářů na fb se nejde vyhnout. Musím říct že jsou lidé, kteří nás stále podporují a i naopak co nad námi lámou ihned hůl. Je to ale normální a přirozené. Do těchto internetových diskuzí a komentářů se ale nezapojuji :)

Petr 1.10.2014, 23:22
Ahoj Ondro,
jak velká byla ”škola” chytat loňskou sezonu za obranou Jindřichova Hradce, zachytal jsi si opravdu slušně, a osobně si myslím že ti to i vzhledem k aktuální sezoně dalo hodně :-)

Odpověď:
Ahoj, máme společný názor :)

Vo 1.10.2014, 22:05
Ahoj Ondro, chtěl bych se zeptat, jaké střely ti dělají největší problémy a jestli se díváš na Ordinaci v růžové zahradě. Děkuji a přeji hodně štěstí, Vojta.

Odpověď:
Ahoj, těžko říct, problémy mi dělají skoro všechny střely :D. Dříve jsem se občas díval, ale teď už mě to pustilo a Ordinaci nesleduji.

fire 1.10.2014, 20:54
Ahoj je Čez motor tvuj vysneny klub v čr nebo ne? díky za odpoved


Odpověď:
Ahoj, v ČR určitě, jen ne ve vysněný soutěži!

Ondřej Pelcl 1.10.2014, 18:09
Jak se cítíte po třech neuvěřitelných zápasech?kde jste nabral takové zkušenosti, když jste tak mladý?

Odpověď:
Cítím se skvěle, ale je to jen pár zápasů a sezona je ještě dlouhá. Největší zkušenosti mi dala loňská sezona v Jindřichově Hradci, která mě zocelila nejenom po brankářské stránce, ale i té psychické!

Ondra 1.10.2014, 16:40
Ahoj Ondro, tvoje vykony jsou fantasticky, myslim, ze jsi vsechny hrozne moc prekvapil :) chtel bych se zeptat na hlavni rozdily mezi juniorskou extraligou, prvni a druhou ligou. Je pro mladeho hrace/brankare lepsi hrat juniorku, nebo treba 2.ligu muzu?

Odpověď:
Ahoj Ondro,
Začal bych že děkuju :) . Každá liga má něco do sebe, Juniorská je rychlá, ale pro golmana ne tak tvrdá a technická. Druhá liga je pomalejší, není takticky svázaná, ale je velice technická a pro golmana obtížná, hráči mají na všechno spoustu času. První liga je už dospělý hokej s velkou kvalitou. Já osobně si prošel vším a pro brankáře je tento postupný vývoj k nezaplacení! :)

Miroslav K. 1.10.2014, 15:20
Ahoj, chtěl bych se zeptat co všechno máš vyobrazeno na masce, jestli sis návrh dělal sám a jestli její přelepení na nějakých místech bylo vynucené od klubu? Kolik stojí plocha dejme tomu 5x3 cm na čele Ondřeje Bláhy? :)

Odpověď:
Ahoj Míro,
tak masku jsem si vymýšlel sám! Věděl jsem, že budeme mít nějaké reklamy na helmě, proto vepředu a nahoře masky mám pouze modrý podklad právě na reklamy. Jinak na celé masce je vyobrazena zeď a na jedné straně mám znak klubu a na druhé okamžik, kdy Jacques Plante po těžkém zásahu pukem poprvé v historii navléká masku a jde zpátky do zápasu. O tomto příběhu jsem četl knížku a doslova mě učaroval. Kolik stojí reklama na helmě opravdu nevím, to je otázka spíše na vedení klubu :)


Další stránky
123>>
Sociální sítě

Branky a nahrávky: 5. Remeš (Vachun, Lev), 6. Pitel (Willmann), 29. Vachun (Mar. Kříž, Hoch), 31. Pitel (Willmann, Hoch), 39....