MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Hráčem měsíce září fanoušci jednoznačně zvolili kapitána HC MOUNTFIELD Jiřího Šimánka. Ten v daném období nastoupil ve všech sedmi zápasech, ve kterých si připsal pět kanadských bodů (4+1). Šimánek tak odpovídal na vaše dotazy (došlo jich hodně, a my vybrali ty nejzajímavější) v offline rozhovoru.

Vzkaz kapitána fanouškům HC MOUNTFIELD
Děkuji moc za vaše přání, otázky a vzkazy. Chtěl bych všem fanouškům vzkázat, že děkuji za trpělivost, kterou s námi mají. Každého z týmu neuvěřitelně štvou poslední výsledky. Doufám, že se nám vrátí zranění hráči a odrazíme se v tabulce směrem nahoru. Uděláme pro to vše.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 29 odpovědí v této kategorii celkem.


Mára 8.10.2012, 20:39
Ahoj Šimi, chtěl bych Vám celému týmu popřát, ať už se konečně zvednete, nemyslete na to, co bylo, ale co bude.... tolik zápasů, co máte ještě před sebou, já Vám věřím .... Věřím, že je to jenom začátek a chtěl bych se zeptat, co se to děje?... Je podle Tebe lepší jako trenér pan Výborný, nebo pan Draisaitl? Chtěl bych se zeptat, jak vnímáte příchod Andyho Ference? Znamená to pro Vás něco? PŘEJU HODNĚ ŠTĚSTÍ, VĚŘÍM VÁM.

Odpověď:
Ahoj, budeme se snažit tě nezklamat, děkuju za celý tým. U trenérů nejde klást otázka, zda je někdo lepší - každej je jinej. Andy bude velkým přínosem. Ale bojím se, že ani po osmi letech si s nim já osobně nebudu mít moc co říct, moje angličtina je furt špatná :) Pamatuju si ho jako kvalitního beka, teď má za sebou další sezony v NHL, zisk Stanley Cupu, já myslim, že bude oporou.

Tomáš 8.10.2012, 16:13
Ahoj Jirko,chtěl sem se zeptat jak na tebe působí trenér Draisaitl?
Přeji mnoho úspěchů v osobním i v hokejovém životě,a ukažte že toto postavení v tabulce Motoru nepřísluší!:)

Odpověď:
Ahoj a děkuju Tomáši, ukážeme. Je to typ trenéra, kterému záleží na detailech, nemůžeme si po ledě jezdit, kde se nám zlíbí, vše je pevně stanovené. Je precizní, praktikuje takovej ten typickej německo-kanadskej styl.

Speeder 8.10.2012, 07:30
Ahoj Jirko, pověz mi, kde čerpáš neustále tu sílu plácat se tady v tom našem jihočeském hokejovém rybníku, který je poslední léta zakalen? Přeji hodně zdraví a nějaké ty góly k tomu.

Odpověď:
Ahoj, jsem tady prostě doma, někdy se daří, někdy ne. Proč z boje utíkat? Anebo: proč stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko? (to je hezký ne, sám se divim, co ze mě vypadlo...) Když se týmu nedaří, tak zabalit to je sice to nejjednodušší řešení, ale nic nepřinese.

Mike 6.10.2012, 14:19
Zdravím gratulace k pěknému věku, otázka zní: která lajna současného kádru je papírově nejsilnější a která nejslabší? předem děkuji za odpověď

Odpověď:
Děkuju. Momentálně těžko vybírat, to je na tom to nejhorší...

Brůžků 6.10.2012, 11:11
Ahoj Šimi, jen ti chceme popřát všechno nej nej nej a spoustu radosti nejen z hokeje ;-)
Lea, Peťa, Alex a Emča

Odpověď:
Ahoj Leono :) Děkuju vám, pozdravuju!

Mikásek 5.10.2012, 10:45
Přeji ti vše nej k narozeninám. Sobě zas přeji, abys rozdával ještě dlouho své hokejové umění a celý stadion aby ti ve stoje aplaudoval.

Odpověď:
Děkuju moc za krásný přání!

Libor 5.10.2012, 09:06
Ahoj Šimi co říkáš na odchod Milana zrovna do Plzně? Jinak bych Ti chtěl poblahopřát k C myslím, že jsi správný kapitán a svojí dřinou v Motoru si ho zasloužíš. Pro mě jsi nejlepší hráč tady. Líbí se mi tvůj styl hry.:) Přeji Ti hodně štěstí a doufám, že tu ještě nějaký ten pátek vydržíš.:)) Tak ahoj na nějakém venkovním zápasu.:)Jo a ještě máš skvělé číslo.:) Moc Ti fandím.:)) Díky LiborB12

Odpověď:
Ahoj Libore, děkuju. Milan je dobrej technickej hráč, bylo vidět, že do týmu Plzně zapadl. Bude hrát dobře.

Eva 4.10.2012, 22:38

Ahoj Šimi!

Zajímalo by mě, proč nosíš dres s č. 22? Co pro Tebe znamená to, že si Tě spoluhráči vybrali za kapitána? Co považuješ za svůj největší životní úspěch?

Přeju Ti všechno nejlepší k narozeninám, ať se Ti daří.

Pozdravuj kluky v kabině a holky doma.

Díky.
EvaOdpověď:
Ahoj Evo! Už to číslo nosím od juniorů a nosit nepřestal, s výjimkou sezóny, kdy jsme spadli, to jsem měl 78... Prostě se mi líbí :) Těšilo mě, že mě spoluhráči při hlasování vybrali, snažím se být správný kapitán. Životní úspěch je to, že mám dvě krásný děti a manželku.

Filip 4.10.2012, 17:37
Ahoj,jaké máš nejraději jídlo a pití? A jaké naopak nejméně? dík ať se daří

Odpověď:
Nemusím ryby a nemám rád dušenou nebo vařenou zeleninu. Jinak sním všechno, nejoblíbenější jídlo samozřejmě svíčková :)

hrosicek 3.10.2012, 20:44
Ahoj Jirko, mohl by jsi mi prosím sdělit jakou máš velikost nohou? Chtěl bych ti k Vánocům koupit ponožky, ale nevím tu velikost.

Děkuji za odpověd

Odpověď:
Nazdar, mám jedenáctky.


Další stránky
123>>
Sociální sítě

Před 15 lety jsme získali bronz??R. Turek, Chábera - Toman, Gřegořek, Vydarený, Sičák, F. Novák, Bolf, Frolo, Macháček, Mucha -...

Právě před 15 lety získaly České Budějovice bronzové extraligové medaile ?? Zasloužili se o ně tehdy:Roman Turek, Jan Chábera,...

Chopil se role sportovního manažera. Jiří Novotný už stihl rozhodnout o výměně trenérů, nyní se soustředí na doplnění kádru. V...

Chopil se role sportovního manažera. Jiří Novotný už stihl rozhodnout o výměně trenérů, nyní se soustředí na doplnění kádru. V...