MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Ptejte se Jiřího Novotného, který přijal nabídku na post asistenta kouče Motoru.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 19 odpovědí v této kategorii celkem.


David, podobný dotaz měl Martin, Petr) 5.1.2023, 21:42
Ahoj Jirko, jsem rád, že jsi opět v Motoru. Měl bych dotaz do zodpovídá o nasazování brankářů do zápasu. Jestli trenér brankářů, trenér nebo to projednáváte všichni.
Díky a ať se daří

Odpověď:
Co jsem zažil, tak rozhoduje trenér brankářů Standa Hrubec po konzultaci se všemi trenéry.

Václav 5.1.2023, 09:26
Ahoj Jirko, proč Gulaš s Pechem jsou na ledě 25 minut? Ani bych se nedivil, kdyby kvůli tomu byla ta kabina totálně rozhadana (ano, co je v kabině se ven netahá, takže se neptám) ale doufám, že se to dá dohromady a nebudem hrát baráž

Odpověď:
Jsou na ledě 25 minut, protože jsou to hráči, kteří si tento ice time vybojujou, protože jsou v každém zápase jedni z nejlepších a protože jim věříme. Kdyby nejlepší nebyli, tak na ledě prostě nebudou. Kabina rozhodně rozhádaná není, naopak drží při sobě, kluci jsou pozitivní. I poté, co jsme prohráli se Spartou a Vítkovicemi, tak jsem v Liberci viděl tým, který chce bojovat za každou cenu. A jsem přesvědčený o tom, že jsme byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Kluci to oddřeli od prvního do posledního střídání.

Martin 5.1.2023, 05:58
Dobrý den pane Novotný,
jak se vám líbí letošní dresy?
Děkuji Fanoušek Martin

Odpověď:
Líbí, jsou hezké 😊

Marťan 5.1.2023, 05:55
Dobrý den,
Jaká je Vaše vysněná lajna v které by jste si chtěl zahrát?

Odpověď:
V útoku by se mnou byl Milan Michálek a Aleš Kotalík. V obraně Zbyněk Michálek a třeba Marek Židlický. Do brány bych dal Tomáše Vokouna.

Mates 4.1.2023, 20:32
Ahoj,co říkáš na výkony hráčů na MS U20?

Odpověď:
Bylo to parádní. Já se musím přiznat, že jsem neviděl úplně vše, hodně mi toho uniklo. Kluci mě hodně překvapili, jak dobře hráli na puku a jak byli lepší než soupeři. A co musím zmínit, překvapila mě naše obrana. Každý kluk z obrany si to odvedl na sto a více procent. O Jiříčkovi se nemusíme bavit. Hodně mě překvapil mladej Špágr, ze všech hráčů snad nejvíce. S Jardou Špačků jsem byl v Buffalu a znal jsem tak jeho syna jako malého kluka.

Andrea 4.1.2023, 20:24
Dobrý večer. Co by jste chtěl na telhle pozici Motoru dát? Děkuji.

Odpověď:
Předat klukům to, co jsem se za svou dlouhou kariéru naučil. Už jsem to v novinách zmiňoval, nebudu učit Guliho střílet z první, když jsem to sám neuměl. Budu tak hráčům předávat třeba poznatky k buly, jak se chovat v obranném pásmu. Jak přistupovat k hráčům, z jaké strany. Dál věci k oslabení, které mi šlo myslím lépe než přesilovka. Jak se chovat v zápasech, házet za hlavu věci, které už zpětně neovlivníte. Jak se připravovat na zápasy. A tak dále.

MV 4.1.2023, 20:03
Kdo z loňského kádru Motoru Vám v současnosti v týmu chybí nejvíce?

Odpověď:
Mrzel mě odchod Jirky Ondráčka, Piskyho, Šticháčka. Někdo si třeba myslel, že byl v týmu jen od toho, aby mlátil lidi, ale takhle to nebylo. Šticháček byl charakter a neskutečnej kluk do kabiny. Jindra Abdul měl dopředu velkou kvalitu. I lidsky mi ti kluci chybí, ale to se nedá nic dělat, přišli místo nich zase noví kluci, kteří na sobě musí pracovat, aby se zmiňovaným vyrovnali nebo byli ještě lepší. A to je zase práce nás, trenérů. Kluci, co přišli, kvalitu mají a ještě to ukážou.

patrik (podobný dotaz Landy) 4.1.2023, 19:50
Dobrý den Jirko
Chtěl bych se zeptat jak vy osobně vidíte situaci v týmu ? Vim, že jste tam chvíli, ale určitě sledujete, jak se týmu daří. Přemýšlíte, kde by mohla být případná chyba oproti předchozí sezóně? Všichni doufáme v to, že budete u týmu s vašimi zkušenostmi platný !

Odpověď:
Někdy to tak bývá. Tým je úplně jiný než v minulé sezóně, ale špatný není. Nejsme rozhodně spokojení s tím, kde se v tabulce nacházíme a budeme dělat vše pro to, abychom na tom byli lépe. Přemýšlíme o tom pořád. Možná bychom potřebovali trochu širší kádr, ale to se musíme podívat i na nějakou ekonomickou stránku. Mohou přijít zranění, zaplaťpánbů teď tým drží zdravotně pohromadě. Ale jsem u týmu tak krátce, že myslím, že mi nepřísluší tohle nějak více komentovat.

full (podobný dotaz Vlastimil Vrchota, Zdeněk ad.) 4.1.2023, 18:43
Ahoj Jirko, srdcaři neskutečnej. Předně velké díky za ochotu (opět) pomoci Motoru!
Cítím v kostech, že začneš co nevidět opět trénovat a brzy tě znovu uvidíme na ledě, nemám pravdu? 😉

Odpověď:
😊No… Začal jsem kvůli sobě trénovat na ledě. Byl jsem totiž zvyklý chodit každé ráno do posilovny, pondělí až pátek. Tím, že to teď nestíhám, tak je pravda, že jsem si už párkrát ve výstroji sklouzl. Ale jestli to vidím na návrat, to zatím nemůžu říct. Ale myslím si, že ne.

František (podobný dotaz měl Roman) 4.1.2023, 10:46
Co podle Vás chybí týmu aby se dostal z chvostu tabulky do trochu klidnějších pater ?Jinak přeji hodně zdaru .Franta.

Odpověď:
Na střídačce jsem dosud byl tři zápasy. Ten poslední jsme vyhráli v Liberci. Myslím, že když budeme hrát tak, jak jsme hráli v Liberci, tak můžeme porazit každého, a to neříkám jen tak. Někdy tomu chybí i štěstí, v Praze jsme dostali gól padesát vteřin před koncem. To se prostě stane, je to za námi. Budeme pracovat na detailech v tréninkách, mluvit s klukama.


Další stránky
12>>
Sociální sítě

Dorostenci Motoru se opět zúčastní Memoriálu Jana Marka v Jindřichově Hradci!

Před 55 lety Motor po 5 sezonách postoupil zpět do ligy! Po výhře v Trenčíně vypukla na jihu Čech obrovská radost, v ten večer...

Právě dnes je to 55 let ode dne, kdy Motor dokázal po 5 sezonách konečně v roce 1968 postoupit zpět do nejvyšší soutěže! Po výhře...

REPORT ?? | Junioři porazili Porubu v druhém utkání 4:3 po prodloužení a vedou 2:0 na zápasy. ??