MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Fanoušci měli příležitost ještě před přípravnými zápasy zeptat se hlavního kouče Motoru Jaroslava Modrého na to, je zajímá.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 18 odpovědí v této kategorii celkem.


TomasP 30.7.2021, 10:22
Dobry den, zdravim druheho nejlepsiho obrance v historii Kings (po Robu Blakeovi) :) S kym se Vam hralo v obrane KINGS nejlip? A povedlo se Vam vysvetlit v kabine, ze Budweiser je Budvar? :)

Odpověď:
Hrál jsme s hodně spoluhráči, ale asi nejvíce jsme si sedli s Ľubomírem Višňovským. Jak hokejově, tak lidsky, byl to fajn spoluhráč a člověk. S ním jsem hrál dost dlouho, na ty roky vzpomínám rád. Ohledně Budvaru jsem jim to samozřejmě vysvětlil.

Václav Z. 29.7.2021, 16:29
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, koho z hráčů loňského týmu, kteří tu již nejsou, Vám doporučoval Venca Prospal a jak jste na to bral zřetel (souhlasil jste či nikoli). Václav

Odpověď:
Jojo, Vaška respektuji, je to pracovitý, inteligentní kluk. O hráčích jsme spolu mluvili. Některé z těch, které doporučoval, jsme si nemohli finančně dovolit, ať už z loňského týmu, nebo týmů extraligy. Dostal jsem od něj nějaký základ, který jsme byli schopni vylepšit a přivedli posily v podobě rozdílových hokejistů.

Petr 29.7.2021, 07:30
Dobrý den, na začátek bych Vám i celému týmu chtěl popřát mnoho úspěchů v celé sezóně ale hlavně v PLAY OFF 2022, :-) titul pro Motor by se mi líbil. :-) A taky spousty fandů ať zažijeme všichni společně tu pravou Motoráckou atmosféru v Budvar aréně kdy se soupeřům tají dech a hala se třese v základech s 6421 fanoušky. :-)

Mám dotaz, co vy osobně říkáte na odchod nejlepších hráčů Motoru z minulé sezóny? Mě osobě teda hodně mrzí odchod Pavla Pýchy, Karla Plášila a Zdeňka Doležala. I když Doležala asi hravě nahradí Milan Gulaš :-) ale co v obraně Pýcha s Plášilem, byli podle mě mistři v obraně, ale i v útoku a navíc mladí. Tito hráči budou podle mě Motoru hodně chybět. Doufám, že se pokusíte získat je v budoucnu zpět pro Motor.

Jinak moc Vám i celému týmu držím palce a za mě dejte prosím příležitost se ukázat mladým hráčům ale i všem 3 brankářům. Věřím, že i Štěpán Maleček bude dobrým brankářem, když se dostal do sestavy Motoru a mladý profík do brány jako byl Petr Kváča by se hodil. Taky prosím raději moc nepřetěžujte Gulaše, Pecha a Vondrku, ať vydrží dobře hrát celou sezónu. Přece jen už nejsou nejmladší.


Odpověď:
Každý hráč má šanci si tvořit svou kariéru. Jsme v byznysu týmového sportu, kde ale na konci každého dne každá individualita přinese něco svého. Pokud se kluci rozhodli jít někam jinam, bránit jim v tom nebudeme, to bychom byli bláhoví. Chceme tu mít kluky, kteří tu chtějí hrát a reprezentovat Motor České Budějovice, s těmi chceme pracovat, ty chceme zlepšovat a s nimi vyhrávat utkání.
Ohledně Malečka vše ukáže čas. Každý v týmu si vydobyde svou pozici svými výkony, přístupem a každodenní připraveností. Je v reprezentačním výběru do osmnácti let, což je fantastické, jsme hrdí, že reprezentuje sebe i náš klub na mezinárodní scéně. Je mlaďounký, má vše před sebou. Záležet bude na něm, Eda Turek si třeba také musel na svou šanci počkat, pak ji chytil za pačesy. Tak doufáme, že bude mít třeba stejné ambice a půjde stejnou cestou.
Jsem si vědom, že věky hráčů nezastavíme :) Ale o to jsou Vondrka, Pech a Gulaš zkušenější, rozumnější, budu samozřejmě respektovat jejich těla a stav, je na trenérském štábu najít zatížení v tréninkách a utkáních, aby z toho kluci dokázali vytěžit maximum. Máme spoustu dalších jednotlivců, kteří jsou schopni odehrát kvalitní minuty.

Petr 28.7.2021, 19:00
Dobrý den, bude novým kapitánem Milan Gulaš?

Mnoho úspěchů na lavičce motoru!

Odpověď:
O tom, kdo bude kapitánem, mluvíme. Teprve jsme začali, uvidíme, jak se to bude vyvíjet, rozhodně vám v pravý čas prozradíme, kdo bude naším kapitánem. A budeme mít kapitány, nejen jednoho, ale budeme mít asistenty, kteří budou dalšími lídry naší lodi.

Jirka 27.7.2021, 13:56
Dobry den, Jaroslave!

1) Jak na Vás působila v LA Staples Center, když jste v ní poprvé hrál? Na prelomu tisicileti se rikalo, ze to je jedna z nejmodernejsich hokejovych hal ve statech.

2) Mel jste/mate nejaky oblibeny lokal v Los Angeles, kam jste rad chodil na dobre jidlo/piti?

Diky za odpovedi a mnoho uspechu na lavicce Motoru!

Odpověď:
S hodnocením arény souhlasím. Hrálo se mi tam dobře, hala byla veliká, neuvěřitelné, co tam dokázali udělat za show. A naskládat tam nejen hokejový, ale i dva basketbalové týmy, v aréně hrál i tým amerického fotbalu. Krásné místo. Ohledně lokálu - to se měnilo. Když jsem začínal, byla tam taková česká hospůdka, už tam bohužel není. A byla moc fajn, vařila tam taková starší babička, fantastické jídlo a fajn atmosféra. Teď jsme si našli restauraci blízko místa, kde jsme bydleli, udělali ji z bývalé požární stanice, dalo se se pěkně posedět venku.

Milan 26.7.2021, 20:42
Dobrý den, v návaznosti na dotaz motor27 se chci zeptat, o kterém mladším hráči nastupující generace si myslíte, že bude mít průlomový rok?
Karabáček, Abdul, Štencel, Voženílek, Michnáč, Toman?

Odpověď:
Myslet si můžu co chci, ale tohle ukáže až čas, nechci jmenovat jednotlivce. Mám takové úsloví: Jestli chceš být součástí téhle kultury - krásné, jestli chceš být součástí našeho týmu - ještě lepší. A jak velkou součástí budeš, to bude záležet na Tobě. Takže jak velkou roli si hráči vezmou a zaslouží, z toho plyne úspěch nebo neúspěch. Když k tomu všemu budou správně nastavení, tak věřím, že většina třeba z těch kluků, co jste vyjmenoval, by mohli zažít dobrou sezónu. Už se toho plno naučili minulý rok, pro většinu z nich to byla taková první větší zkušenost s extraligou. A zjistili, jak kvalitní a těžká soutěž to je. A že rozhoduje každý detail. Je strašně důležité být na utkání připraven úplně stoprocentně. V první lize možná tolik respektu ke všem hráčům soupeře neměli, v roce, kdy postoupili, byli velice dominantní, aby pak zjistili, že extraliga je úplně jiná soutěž.

Motor27 26.7.2021, 20:05
Dobrý den, rád bych slyšel nějaké jméno hráče, které vás v přípravě mile překvapilo svým nasazením a pracovitostí?
Jinak chci popřát hodně štěstí a síly do nové sézony. Motor27

Odpověď:
Je jich více, nechci poukazovat nebo vyzdvihovat jednotlivce. Kluci pracují, jsou poctiví, každý má nějakou silnou, ale i slabší stránku. Ale takhle v celku jsem velice spokojený s jejich nasazením a zaujetím do detailů, o kterých se bavíme a které se snažíme učit, abychom jako tým měli úspěch.

Petr 26.7.2021, 18:45
Dobrý den, rád bych se zeptal na koho budete spoléhat jako na střelce k Milanu Gulašovi. V loňské sezóně po Milanovi nastřílel více jak 10 branek postupně pouze Voženílek, Pech a Hanzl.
Děkuji za odpověď a hodně štěstí

Odpověď:
Vlastně jste si trochu odpověděl. Ale musíme roztřídit góly do kabiny, aby to nebyli jenom tito tři kluci, ale více hráčů. Musíme k sobě najít hráče tak, aby byli produktivní.

Sturnus 26.7.2021, 16:53
Dobrý den, zajímalo by mě zda sledujete sociální sítě Motoru? Děkuji a ať se daří! :)

Odpověď:
Ano, sleduji. Dívám se na instagram, twitter, chodím na web Motoru.

Marek/stejný dotaz měl i Petr Pacík 26.7.2021, 16:28
Dobrý den, uvidíme v týmu ještě nějaké posily?

Odpověď:
To bych nebyl trenér, kdybych nechtěl pořád posilovat, ne? Uvidíme, jak nám to situace dovolí. Teď hlavně doufáme, že budeme mít šanci otevřít stadion našim fanouškům, pro celou sezónu, protože bez nich to není ono. K množným posilám, to ukáže průběh začátku sezóny. Kádr máme teď nějak poskládaný, každý den to budujeme, hledáme správné dvojice trojice, pětice, aby si spolu hráči vyhověli hokejově i lidsky. Snažíme se budovat kulturu budějovického hokeje, Motoru.


Další stránky
12>>
Sociální sítě

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Petr Dolejšek. V A týmu hrál 3 sezony (1981-84), celkem 66 zápasů, v nichž...

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Petr Dolejšek. V A týmu hrál 3 sezony (1981-84), celkem 66 zápasů, v nichž...

Už jste poslali hlas v anketě o hráče sezóny? Hlasovat můžete do pátku!

Juniorka Motoru porazila Porubu i potřetí a postupuje do semifinále!