Banes Motor České Budějovice

Motor má za sebou povedenou základní část a chystá se na čtvrtfinále. Máte otázku na asistenta trenéra Patrika Martince? Ptejte se v našem offline rozhovoru!


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 27 odpovědí v této kategorii celkem.


P.Otakar 15.3.2022, 22:58
Dobrý den,
-Pokud vím, máte v klubu funkci asistenta trenéra, skauta a sportovního ředitele. Jak to vše zvládáte?
-Uvažovali jste s hlavním trenérem o obsazení pozice kondičního trenéra? Ačkoliv věřím, že během svých kariér jste nabrali bohaté zkušenosti, je to věc, která se dynamicky posouvá a přijde mi zvláštní nemít v extralize odborníka na tuto oblast.
-Co rád děláte a jak si odpočinete, když zrovna neřešíte hokej?

Děkuji za krásnou základní část, sledovat Motor byla zábava!

Odpověď:
Dobrý den, to už neplatí, vykonávám funkci asistenta trenéra. Všechno se odvíjí od finančních možností klubu. Pro tuto sezónu jsme se rozhodli upřednostnit pozici fyzioterapeuta a kondiční přípravu jsme si vzali na starost my trenéři. Myslím si, že s kondicí tým v sezóně problémy neměl. Rád se dívám na jakýkoliv sport, ať už v televizi nebo naživo.

Jirka 15.3.2022, 19:19
Dobrý večer.Rád bych věděl,jestli počítáte v utkáních s Pardubicemi,s útočníkem a pardubickým odchovancem,Danielem Voženílkem?Děkuji

Odpověď:
Patří mezi našich třináct útočníků, všechny budeme v play-off potřebovat a budeme je využívat.

Martin 15.3.2022, 16:23
Dobrý den Patriku, na které play-off vzpomínáte nejradši ze své hráčské kariéry? A nemrzí Vás zpětně, že o druhý možný titul ve Spartě jste přišel kvůli působení v Kazani?

Odpověď:
Nemrzí, v Kazani to také byla parádní sezóna a zkušenost. Na všechna play-off člověk vzpomíná v dobrém, hraje se v nich nejlepší hokej, je to za odměnu za celou sezónu. A nejvíce člověk vzpomíná samozřejmě na vítězné série. Takže třeba na postup s Hradcem, výhra v pátém rozhodujícím zápase v Třinci a samozřejmě titul se Spartou, to byla fantastická sezóna, kdy jsme vyhráli play-off bez jediné porážky.

Kameňour 15.3.2022, 10:35
Využijete pro play-off i Ivana Lytvynova? Jak známo, v této části sezóny hrozí zranění, do soubojů se chodí na plno a každý obránce se bude hodit. A ještě mě napadá jedna otázka, na základě čeho se rozhodujete hrát na 6 obránců, 7 obránců nebo na 8 obránců?

Odpověď:
V současné době máme osm zdravých, připravených obránců, takže v tuto chvíli s tím nepočítáme. Nejkomfortnější pozicí pro kluky je hrát na šest obránců, kdy se točí tři obranné dvojice. Je ale třeba mít připraveno více kluků, v základní části jsme se tak snažili po většinu zápasů hrát na sedm beků. Na play-off budeme mít připraveno do každého zápasu sedm obránců, ale většinou budeme hrát na šest z nich.

langi123 15.3.2022, 09:14
Dobrý den.
Kolik procent ze současného kádru má podepsáno i na příští sezonu?
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, to je spíše otázka na vedení klubu, než na mě.

Luděk 14.3.2022, 23:29
A mužstvo letos super ale co juniorka. Sestup z extraligy. Jak toto hodnotíte i z hlediska možnosti doplňování mladými talenty kádru áčka pro další sezony. Tady se něco nepovedlo.

Odpověď:
Je to samozřejmě špatně, že nebudeme mít nejvyšší soutěž juniorů. Na druhou stranu, může dojít k restartu a může se začít s mládeží pracovat jinak a lépe. Co se týče doplňování talentů pro A tým, v tom až takový problém nevidím, protože spousta mladých talentovaných kluků juniorskou extraligu vůbec hrát nemusí a může, když to řeknu jednoduše, skočit do áčka rovnou bez juniorské soutěže. Dřív takové případy byly běžnější, ale jsou i v současné době, třeba plzeňský Jiříček. Když v Budějcích ten talent bude a bude na to mít, může dostat šanci v áčku i bez nejvyšší juniorské soutěže.

Michal 14.3.2022, 23:14
Zdravím kouči,

chtěl byste si jednou zatrénovat s bráchou v jednom týmu a kdo by měl hlavní slovo 😁?

Přeji hodně zdraví a titul 😊

Odpověď:
Dovedu si to představit, bylo by to fajn. Tak jsem starší o dva roky, tak možná já... :)

jan 14.3.2022, 22:38
Jakou pozici má Míra Holec? Zasáhne do play-off? Neuvažuje ho vyměnit za Voženílka, který v posledních zápasech nehraje uplně nejlépe?

Odpověď:
Míra patří mezi našich třináct zdravých útočníků, s kterými se počítá do play-off. A budeme potřebovat všech třináct. Věříme, že Míra nám pomůže přes Pardubice postoupit.

Petr 14.3.2022, 22:22
Dobrý den.
Soupeř pro čtvrtfinále je jasný. Jakou očekáváte sérii? Co by podle Vás mohlo na Pardubice platit a budete hrát stejný hokej jako v ZČ nebo hru na play-off trochu upravíte?
Děkuji za odpověď a přeji hodně štěstí v play-off.

Odpověď:
Dobrý den. Je skvělé, že hrajeme s Pardubicemi. Potkají se týmy s obrovskou fanouškovskou základnou, předpokládám, že zápasy budou vyprodané a budou se hrát v parádních atmosférách. To je pro play-off skvělé. Před sezónou by každý tipoval jako favorita Pardubice, což si myslím pořád platí. Ale naši kluci už v sezóně několikrát ukázali, že umějí hrát hokej a že pohár také chtějí zvednout. Zkusíme Pardubice překvapit a postoupit dál. Budeme chtít hrát stejný hokej, s tím, že v play-off se pochopitelně přidává na důrazu, více se dbá na detaily. Věřím, že tak ještě malinko přepneme a ještě přidáme.

Sany 14.3.2022, 20:24
Dobrý den, pane trenére, zajímá mě jak se v kabině projevuje Hrášek? Je vtipnej? Tichej? Je oblíbenej nebo ne? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, co se děje v kabině, by myslím mělo zůstávat v kabině, takže nějaké historky ven pouštět nebudu. Ale co můžu prozradit, tak Hrášek rozhodně nesedí někde v koutě, není to tichej kluk.


Další stránky
123>>
Sociální sítě

Branky a nahrávky: 5. Remeš (Vachun, Lev), 6. Pitel (Willmann), 29. Vachun (Mar. Kříž, Hoch), 31. Pitel (Willmann, Hoch), 39....