MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
22.06.2022, 19:17
 
On už tam podepsal? Smajlík
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Každej, kdo je ochoten v rusku po té...
Jen se z toho nehroutit. O peníze jde až v první řadě, jak pravil ekonomický guru let devadesátých.
 
 
 
Hustý, v tom případě doufám, že se Ruda už navždy vyhne Motoru obloukem Smajlík
 
 
 
Reakce na KohyCZ: V Rusku je sport přímou součástí polit...
A Gazprom sponzoroval fotbalovou LM. Hrozné, čeho tím chtěl vyspělý západní svět dosáhnout. Fialovi vůbec nesmrdí ruskej plyn přeposlanej přes Německo, no hrůza,děs.
 
 
 
Já si myslím, že si Rudu ve městě "vládce východu" vybrali podle jména. Červená se k režimu VVP prostě hodí. A doufám, že si odskočí kousek za nedaleké hranice, aby viděl jak vypadá země v rukou diktátora. Navíc si možná udělá i čas, aby mohl vyrazit přes moře do památníku v Hirošimě.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
22.06.2022, 18:53
 
Každej, kdo je ochoten v rusku po téhle sezóně hrát, je morální nula.

Už to, že tam někteří hráči dohráli sezónu, mi přišlo naprosto mimo. Ale umím pochopit, že ukončení kontraktu mohlo být složité (i když Finové a Švédové v pohodě odešli a světe div se, hlady neumřeli).

Ale tohle je fakt humus.
 
 
22.06.2022, 18:40
 
Reakce na venas: Víš co Rudo, jdi do pr*ele... :( Pomal...
Samozřejmě jde pouze o jeho rozhodnutí a když mu to svědomí dovolí, ať tam jde.
Já ale doufám, že už ho v =M= neuvidím. Až je v ruSSku omrzí nebo tam definitivně dojde cash, může klidně zpátky do Hradce.

Jináč ahoj všem po odmlce Smajlík
 
 
Black_DogBlack_Dog | Budějovice
Reagovat
22.06.2022, 18:30
 
Uvažuji-li tento hráč právě takto, jsem moc rád, že tu hrát nebude. Doufám, že se již navždy vyhne Motoru obloukem. Musel bych se stydět, kdyby se tu ještě někdy ukázal.
 
 
 
No co, Chlubna, Přikryl i Koláček mají potenciál být rozdílový, takže se této sezóny nebojím Smajlík
 
 
 
Asi jdu zvracet. Srdíčko ve sportu už není moc k vidění, ale co všechno je člověk schopen udělat kvůli prachům mě nepřestává udivovat.
 
 
LukyMCBLukyMCB | Motor
Reagovat
22.06.2022, 18:04
 
Tak to je morální dno, člověk bez jakýchkoli principů lidskosti.
 
 
jeníčekjeníček | ...válka je vůl! A Putin je válka.
Reagovat
22.06.2022, 18:02
 
Reakce na rc1: Asi taky budu trochu moralizovat ... akt...
...asi tak! Smajlík

Zdcart ...a to jsem měl Rudu tak v oblibě... Smajlík
 
 
 
Tak doufám, že tenhle člověk se v našem dresu v životě neukáže. A až nebude mít na KHL, tak ať si jde hrát třeba čínskou ligu, doufám, že nebude hrát ani extraligu, když mu voní krvavý prachy.
 
 
22.06.2022, 17:18
 
odkaz
Ruda do Vladivostoku.
 
 
venasvenas | Netřebice
Reagovat
22.06.2022, 16:53
 
Reakce na Speeder: Jít do Ruska je rozhodnutí toho hráče...
Víš co Rudo, jdi do pr*ele... :( Pomalu začínám věřit, že se vrátí až ze Samsonu jako Jiřina...
 
 
hippohippo | Pust si vecer telinu, tam je vsecko
Reagovat
22.06.2022, 16:51
 
Reakce na Siky: Když už se tu strouhá ta okurka, tak se ...
Tady si Siky smichal hrusky a jablka. Ne vsichni rusove jsou z**i , ale teamy z KHL otevrene podporujou Putina a jeho agresi a kazdej kdo tam jde hrat je id|ot. Takhle jednoduchy to totiz musi byt. Rus je agressor a bud jsi s nim a nebo proti.
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
22.06.2022, 16:37
 
Reakce na Siky: Tveety: Hele, celá ta debata začala o to...
Jít do Ruska je rozhodnutí toho hráče a je to jen jeho věc. My ho za to zase můžeme poslat do hajzlu, protože před tím rozhodnutím nestojíme. A za mě je odchod do KHL v tuhle chvíli něco, za co posílám toho hráče do hajzlu. Samozřejmě, že by se uživil úplně hravě i mimo KHL.
 
 
 
Asi taky budu trochu moralizovat ... aktuální agrese mordoru vůči Ukrajině je zlo v krystalický podobě, a proto to ničím neospravedlnitelný vraždění a plenění loupeživý asijský hordy vidím jasně a zřetelně, tedy černobíle. A pokud se rozhodnu v této situaci hrát KHL, vyjadřuju tím také určitý postoj a musím být připravenej za něj nést odpovědnost.

Každej z nás může bejt trošičku takovej malej Saša Madsheep #8# a nebo nemusí…

"Víte, jednoho dne bude Ovečkin pryč, stejně jako Putin. Druhý jmenovaný bude souzen v Haagu nebo pověšen v Moskvě na pouliční lampu, a ten první se bude snažit ututlat své přátelství s válečným zločincem," řekl výstižně ruský novinář žijící za mořem Slava Malamud. Zdroj: odkaz
 
 
22.06.2022, 16:01
 
Pokud Ruda Červený do KHL, co na to ten odborník z Prahy, co tu mlel blbosti, že se oznámí příchod elitního útočníka.Nyní mu zbývá jen, že Vondrka se rozhodne ještě pro jednu sezonu.
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
22.06.2022, 15:46
 
Tveety: Hele, celá ta debata začala o tom, že v podstatě chápu Hráškův úhel pohledu a stejně tak umím pochopit i to rozhodnutí těch hokejek. Obecně nemám rád moralisty, protože mají dost často sami máslo na hlavě v jiných případech a většinou jde o pokrytce. Jinak to co píšeš dává smysl.

Jeníček: To ti fakt stálo za to vytrhnou z kontextu a ještě překroutit tuhle jedinou větu? Smajlík

Fofana: "oprávněný kartáč"? To jako fakt? Svůj subjektivní názor vydáváš za normu? Brrr ... ještěže se ´zatím´ nelynčuje Smajlík A k "vystavování své rodiny a dětí široké ruské duši" - zase sis tam přidal něco, co jsem nenapsal Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

20. narozeniny dnes slaví útočník Motoru Tomáš Chlubna. Gratulujeme a přejeme hlavně zdraví a taky spoustu gólů za Motor ??

50. narozeniny slaví bývalý obránce Jiří Hála. V ČB 4 sezony, 68 zápasů, 3 góly a 6 bodů. Člen postupového týmu 1992 a bronzového...

Před 100 lety se narodil Vintíř Němec. V ČB 9 sezon, cca 100 zápasů, 77 gólů. Člen mistrovského týmu 1951 a bronzového týmu 1953....

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…Jiří Patera v předminulé extraligové sezoně oblékal dres Motoru, než se vrátil zpátky do Ameriky.. V...