MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "evoorg" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
10.01.2021, 17:45
 
Tak snad alespoň bodík uhrajeme ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
08.01.2021, 18:50
 
A jenom na téma Soptík. Já si ho vybavuji z přípravy 2019/20, kdy na ledě s Kondelíkem a Doležalem předváděli naprosto neuvěřitelný věci a pro jakoukoli lajnu byli naprosto nehratelní. Ten kluk to v rukách má a z hlediska potenciálu ho kladu na stejnou úroveň jako Ďolíka. Bohužel, u něj je ten problém mezi ušima, stačí několik nepovedených zápasů, a přestává si věřit, přičemž tu kolísavou formu si už s sebou bohužel táhne tak sezónu a půl. Je mu ke cti, že i tak na ledě nic nevypustí a maká, nicméně v našem kádru by měl být jednoznačně ofenzivním hráčem do Top-6 a ne klukem do čtvrté lajny. Osobně si myslím, že by tady lékem mohlo být hostování v pralese a to čistě kvůli tomu, aby nabral sebedůvěru, protože jeho dosavadní výkony jsou daleko za tím, na co reálně má.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
05.01.2021, 20:53
 
Reakce na gijoš: Zdravím. Proč dnes nehrál Matouš Venkrb...
Zranění ramena.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
05.01.2021, 20:15
 
Dělba bodů zasloužená, 5 bodů z 9 možných není vzhledem k mizérii z první půlky sezóny zase tak hrozná bilance. Prodloužení hodně rozpačité a byť tam tu zásadní chybu dnes udělal Forman, tak mám osobně mnohem větší problém třeba s nasazením Christova, který má řadu kvalit, ale hra na puku, kreativita a přechod 1 na 1 mezi ně určitě nepatří. Mnohem raději bych na tom ledě viděl Gabina, kterému se zápas nevyvedl a po zásluze byl posazen, nicméně parametry prostě má.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
22.12.2020, 19:05
 
Reakce na Drew: Ano, ale proč se tady teď nešije úplně s...
Máš pravdu, neproduktivita útoku se tu absolutně a vůbec neřeší a je šílenství chtít od nejlépe placeného hráče týmu, dlouholeté extraligové stálice a reprezentanta navrch to, aby předváděl alespoň ligový průměr a chytal střely, které by chytat měl.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
13.12.2020, 20:13
 
Reakce na tuppu: Jinak teď Hosták měl první gól na tužce...
Taky jsem na to koukal a musím uznat, že jsem tam Plášilovi křivdil, protože Patejz měl výhled dobrej, ale promách. Škoda, že si vybral takhle nešťastný zápas právě dnes, protože při jeho standardu by minimálně dva z těch gólů měl.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.12.2020, 22:14
 
Reakce na kursor: Souhlas. Ale 100.000 Kč pokuty za tohl...
S tím já souhlasím, ale prostě chci naznačit, že v tu chvíli se už nebavíme pouze o "jiném výkladu" vágního nařízení, ale o tom, že to nařízení prostě ve všech bodech dodrženo nebylo, ale trest se nám zdá nepřiměřený, což je jednak mnohem slabší argument a zároveň ukázka toho, že jsme do současné situaci napochodovali vlastní neopatrností.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.12.2020, 16:56
 
Reakce na mrskman: V případě Martina Adamského se Motor ...
Mne spíš zaujalo tahle pasáž "Naopak nově bude kvůli nachlazení absentovat centr Roman Přikryl." Trenéři se asi inspirovali na fóru a Příkru do té Vltavy opravdu hodili Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.12.2020, 16:47
 
Reakce na zdcart: Tak doufám, že se dá odvolat a rozbít ...
Tak odvolat se dá určitě, ale i kdyby obstál argument o permanentkářích coby dlouhodobých partnerech, a o hledišti jakožto vnitřním prostoru, tak jsme to nařízení úplně de iure nedodrželi, protože ty oddělené sektory nebyly, což sám Bednářík přiznává.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.12.2020, 15:49
 
Reakce na KohyCZ: Zase se neboj, že se klub neinformoval...
No, očividně se neinformoval u všech příslušných orgánů, když vidím, jak nás prezident ČSLH háže přes palubu a liga, pod kterou spadáme, nám udílí flastr. Tohle jsou pro nás totiž taky příslušné orgány, asi dokonce i více, než krajská hygienická stanice, protože lidé, jež v nich sídlí, z velké části jsou mužskými pohlavními orgány ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.12.2020, 15:08
 
Upřímně, měli jsme se předem ujistit, než jsme s touhle akcí vyrukovali. Tím vůbec nerozporuji tomu, že ta pravidla nemají s nějakou bezpečností nic společného, když očividně partneři klubu s negativními testy narvaní do jednoho skyboxu jsou z nějakého magického důvodu méně rizikoví, než permanentáři rozesetí po celém stadionu, nicméně nic to nemění na tom, že jsme to pojali po vzoru brouka Pytlíka a očividně bez toho, aniž bychom se předem informovali, takže jsme si prostě koledovali.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
11.12.2020, 19:57
 
Reakce na kerschlic00: Asi budu muset vzít Slováčka na m...
Mně se Slováček líbí hodně. Jednak je u něj vidět reálná adaptace a posun a jednak se i navzdory tomu, že se nejednou spálil, pořád snaží hrát svoji hru. Za mne dobrý kauf a kéž by další ex-prvoligisté měli podobné mentální nastavení.

Dva body proti lídrovi samozřejmě super, ale té práci je před náma ještě strašně moc, protože s jednou vstřelenou brankou v Extralize vyhrajeme tak jeden zápas z deseti. Abych ale nedržel jen pesimistickou notu, tak dodám, že se mi hodně líbilo, jak jsme dnes hráli PK, už jsme tak šíleně nelítali a snažili se držet vzorec, přičemž k forčekingu jsme jezdili jen ve chvíli, kdy to mělo nějaký smysl.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
11.12.2020, 19:43
 
Jeden jediný gól za šedesát minut vstřelený po individuální akci a za přispění soupeřova gólmana. První neprvní, tohle prostě žádné zlepšení není a dokud ofenziva nezačne něco produkovat a nezačne smysluplněji nakládat s pukem v útočném pásmu, tak tohle prostě není žádné znamená zlepšení, i kdybychom nějakým zázrakem ten druhý bod uhaluzili.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
11.12.2020, 18:44
 
Tady principiálně ani tak nejde o tu přesilovku. Blbé je to, že alespoň do začátku sezóny v zámoří máme nadstandardního gólmana, máme defenzivní hru, která má mezery, ale fungovat dokáže a ukazuje to i s těžkými soupeři, nicméně ta ofenziva je prostě něco tak šíleného a sterilního, že to snad ani nemá nárok se ofenzivou nazývat. Od začátku sezóny jsou to tak tři čtyři vydrezurované těžkopádné styly útoku, které mají všechny týmy naprosto přečtené, ale reakce z naší strany veškerá žádná a nadále běžíme proti zdi. Já si upřímně v současnosti ani nedokáži představit, že bychom v jakémkoli zápase dosáhli dvoubrankového vedení bez toho, abychom si pomohli přesilovkama. To nejenže není efektivita na úrovni extraligového týmu, to ani není neefektivita na úrovni tohohle sportu. Sakra, vždyť i ve fotbale by ta naše produktivita byla naprosto žalostná ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.12.2020, 18:28
 
Reakce na jeníček: ...brutální nedisciplinovanost! ;(...
Houby nedisciplinovanost. První "faul" bylo naprosto obyčejné dohrání a druhé bylo škrtnutí o helmu při obskakování ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.12.2020, 18:24
 
Co je sakra tohle za "fauly"?
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
29.11.2020, 19:28
 
Zlín měl alespoň defenzivní systém. Olomouc měla jenom slušný nástup, kdy jsme jí vlastní lemplovitostí darovali přesilovku 5 na 3 a o zbytek jsme se postarali my spalováním nabídnutých příležitostí a nedůrazem vzadu. Od půlky druhé třetiny pak začal řádit Venců mixér a tak už bylo v podstatě jasné, že pokud něco nevymyslí dvojice Raška-Michnáč, bude tenhle naprosto v pohodě hratelný zápas ztracen.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
09.11.2020, 20:45
 
Reakce na Cr0SbY: Minule jsem se pustili do Ciliaka a as...
Fňukat na rozhodčí za situace, kdy jsme za šedesát minut vyprodukovali 1 gól a i ten z velké části šťastnej, mi přijde poněkud pomýlené ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
09.11.2020, 20:38
 
Reakce na full: Mě se třeba líbí naše bruslení, je to ry...
On ten herní projev na začátku minulé sezóny byl dost podobný, tj. taky tam byla výrazně větší rychlost, než souhra a ten klid na hokejkách se objevil až zhruba po čtvrtině sezóny, nicméně velký rozdíl byl v tom, že jsme měli Veselého, kterej byl dominantní v předbrankovém prostoru a z té nekoukatelné urputnosti dokázal vytěžit branky. Něco takového nám na té vyšší úrovni chybí, takže i když v těch zápasech opticky nepropadáme a dovolím si i tvrdit, že od nějakého čtvrtého zápasu jsme byli dokonce i o krapet lepší, než naši soupeři, tak reálný výsledek je vždy za nula či jedna, protože ve finální fázi je zatím spoleh jen na kluky, kteří by v té ofenzivě měli hrát spíše druhé housle (Bery, Christov, Novka).
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
09.11.2020, 20:00
 
Bral bych to z té pozitivní stránky. Do nějakých deseti dnů nám vyprchá imunita a pak je tam alespoň teoretická šance další karantény, tj. přestávky od hokeje.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…V neděli Motor vyráží do Chomutova, kde se utká s Rytíři. Spraví si hokejisté Českých Budějovic chuť po...

Angažmá Alberta Michnáče v Motoru je minulostí. Po rozvázání smlouvy v Českých Budějovicích by jeho další kroky měly směřovat na...

Dnes to byla taktická bitva, kterou rozhodl jediný gól. Bohužel padl do naší branky, ze zápasu s Třincem tak nebereme ani...

Proti Třinci nastoupíme v této sestavě. Co myslíte, bude vítězná? ??

×
×
Dnes v 16:00 | Muži
Rytíři Kladno
HC Motor České Budějovice