Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Franta_CB" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Ojka87: Srovnáme se klidně nějakým pivem, nebo...
Jasně ¾,mělo by být přeposláno.
 
 
 
Já si taky trochu zafantazíruji. Myslím si totiž pravý opak, že ten play off mód nastaven vedením možná byl. Proč, když, jak píše Evoorg, jde v boji o čtyřku o kastrol nudlí? Třeba proto, že na to může existovat i další pohled nežli jen sportovní. Třeba ekonomický v kontextu s deklarací hlavního sponzora ( magické číslo 8 pro pokračování spolupráce v přespříští sezóně). Vzhledem k příznivému losu a bodové blízkosti bychom si číslo 8 pro tento rok čtyřkou pojistili, při síle SPA a PCE by byla i reálná šance na číslo 6. A to vše bez ohledu na náš úspěch v play off. Naproti tomu, při neúspěchu v předkole skončíme třeba pod osmičkou. Pragmatizmus především, mně to nezní jako špatný plán a vysvětlovalo by to tu naši rozechvělost poslední dobou. Možná jsme byli pod tlakem a moc nám to nevonělo. Pozitivní na tom je fakt, že už to víme a uvidí se v předkole.
 
 
 
Reakce na zmetek: Když už jsem rozjetý, tak jedinému kom...
Já bych to viděl na Tomana, zdál se mi v první i druhé třetině nejživější.
 
 
 
Reakce na Kobson: čtvrtej flek je pro sraby...
Přesně. Uděláme že sebe snadnou kořist pro play off a pak udeříme.
 
 
 
Naše bída vzadu je ještě zlatá proti tomu, jak jsme marný vepředu. Co je platný, že náš gólman lepší, když hostům stačí trochu tvrdší sněhulák. Souhlas s fullem, jsme roztřesený jak prvničky. Smajlík
 
 
 
Tak má to i pozitiva, milované Kladno jsme přikovali ke dnu. Trápí nás koncovka, půjčil bych si ten kus plechu a potrénoval přesnost střelby. Ono to půjde, nejsme na tom zase tak špatně.
 
 
 
Reakce na alkac: Jseš normální?? Tohle psát tady?!? zme...
Přesně tak to myslím, posuzoval by se pouze úmysl nedovoleného, ne "technika provedení" .
 
 
 
K těm zjevně úmyslným stromům uprostřed hřiště v plné rychlosti vedených z boku z mrtvého úhlu oɓěti dokončující střelbu. Je to bezpochyby nebezpečné a jen otázka toho, zda takové zákroky chceme v hokeji vidět. Posuzování zakázaného uvolnění se od mantinelu posunulo, protože to rakvilo hráče. Nevolám po bezkontaktním hokeji, ale není v silách ani umu napadeného se tomu bránit. Když bude supící lokomotiva z vedlejší vědět, že si potom nezahraje, ubude těchto případů.
 
 
 
Brant Hatrrix!
 
 
 
No on mohl mít Pecháček asistenci, kdyby byl Harris nachystanej ke střelbě. Dnes se mi nelíbil, zazdil toho víc. Jinak ano, promíchání od druhé lajny dál výkonu nepomohlo. Furchův výkon vysvětlili naší střelci, měl maximálně tři dobré zákroky, 3x měl kliku, zbytek byla naše marnost.
 
 
 
Klasika. 0:2 past. Nejdřív poradíme dřeváckým zakončením a tradičním fórem v šesti matného soupeře na koně, abychom posléze teprve začíná hrát. Stadion 38 minut mrtvej, abych zabloudil i do vlastních řad.
 
 
 
Reakce na ČB_Hrošík: A až to tady Viktor opíše, tak ne ž...
Věcná, nezašifroval jsi všechno, minimálně u Houdka si s tím lámu hlavu. A díky té nápovědě to někdo prolomí.
 
 
 
Rychlá tipovačka? -20 bodů
 
 
 
Reakce na Mexikan84: jj, s tímhle vlastně souhlasím. Jen...
Ono to spojení tradiční klub/firma/produkt je takové vachrlaté. Musí k tomu být ten motor/zdroje/odbyt. Nokia taky byla tradiční výrobce mobilních telefonů. Hokejová Slávia taky hrála extraligu. Jestli se na Kladně zvedne vlna fanoušků, založí si sdružení a pokusí o restart, tak budiž.
 
 
 
Reakce na Jeníček: ...no comment: "JAROMÍRE FANDÍME TAK,...
Nevím, neznám ho, nevidím do toho, ale odhaduju to nějak takhle. Je mi Jaryna vlastně líto. Není to žádný myslitel ( když se zraníš, jsi zraněnej ) ani týmový hráč, ke Kladnu má citovej vztah a tátovi slíbil, že se o Poldovku postará. Příklady měl ( Stračena ) a zřejmě si myslel, že to půjde tak nějak samo, jenže ono to samo nejde a on se neumí obklopit lidma, kteří by chtěli to co on a Poldovku posouvali dál. Chápe, že dotovat to ze svého asi není cesta, tak se snaží jak umí, dělá modelku, je mu jedno komu ( třeba Burešovi ) a vlastně dělá jednu botu za druhou. Vytlouká klíny Dotchinama, protože spadnout by přece byla ostuda. Je otázka, zda dělá Poldovce medvědí službu nebo ji drží nad propastí, dost možná ho to samotného všechno štve, trápí. Chtěl bych mu vzkázat, že kdyby náhodou hokej na Kladně skončil, že se svět nezboří, jestli má pocit, že se snažil dost, tak s tím může v klidu seknout.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: jak jsem už psal - od novinářů nejde...
Se sportovním trestem pro MrtFld je prakticky čas do začátku play off. Do té doby jsem v klidu. Sportovní trest po této době ( nevím, zda už ty tresty pro hráče jsou pravomocné ) bych bral za pochybení APK, o sportovním netrestu vůbec neuvažuji, to bychom se dostali někam kam nechci
 
 
 
Reakce na Gate: Tak je super,ze mas veskere info ohledne...
A není spíš blb klubový odoktor, když jim to schválil.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Zajímavý je, že se to řve na každ...
Ta ceremonie před začátkem proběhla přesně tak, jak píšeš. Náš kotel skandoval, ale jakmile zaregistroval událost, zmlknul. Že si v Hradci kotel hostí musí z rozhodnutí pořadatelů/policie povinně užít slavení domácích, je věc další. Já seděl mimo kotel a po odchodu našich hráčů mohl odejít.
 
 
 
Ano, je to podezřelé, jeden by čekal, že to bude obráceně,že Siekierka bude protihráče sekat a Valouch rozhodčího povalovat. Volná parafráze z filmu: Děti, nekupujte drogy, staňte se hokejisty a budou vám je dávat zadarmo.
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Qvíjezdu: Slušně zaplněný sektor hos...
Souhlas, navíc zrovna cestou do autobusu hodně pršelo. Trochu kriticky lze prohlásit, že nasazení nám nechybělo jenom chvíli - po třetím obdrženém gólu. PS: nějak se nám kazí
statistika obdržených gólů při naší přesilovce
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

60. narozeniny dnes slaví bývalý trenér Motoru Petr Rosol. Českobudějovický A tým trénoval ve 3 sezonách (2013-16), odkoučoval...

Rodák z Toronta se pro klubový web rozpovídal o tom, na co se v Česku těší, jak se zrodilo jeho angažmá na jihu Čech a vysvětlil...

Motoráci dnes trénovali v krásném prostředí Sportovně relaxačního areálu v Hluboké nad Vltavou??! Areál nabízí sportovní využití...

Střípky ze včerejší autogramiády čerstvého mistra světa Jáchyma Kondelíka u @hochspalicek ????????. Pochlubte se, kdo z vás si...