Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2023-8-8" |  vypnout filtr
 
<12345>
Další diskuse: 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
08.08.2023, 14:13
 
Proč krmíte trola?
 
 
 
Reakce na MARSCH: To je ale presne to, co dela....
Nedává rozhovory českým mediím, zato v ruSSkých si všechno chválí. To je zřejmě novodobý český vlastenec Smajlík
 
 
 
Reakce na macháček: Ok. Mně je totiž úplně jedno co tam ...
Zase nám napiš nějakou pohádku o tom, že je to jako v roce 1984, i když je to přesně naopak Smajlík Hašek a Hrdina jsou zlý a jediný spravedlivý jsi ty, který tu papouškuješ různý Sputniky, jasně Smajlík
 
 
 
Reakce na macháček: Chybi mi tam, že by bojoval proti vl...
To je ale presne to, co dela.
 
 
 
Reakce na MARSCH: To je presne ta definice popisujici je...
Chybi mi tam, že by bojoval proti vlastní zemi.
 
 
 
Reakce na Mexikan84: Tím, že tam hraje hokej a dává rozh...
Ok. Mně je totiž úplně jedno co tam dělá a nedělá a ani jako hokejistu ho nemusim. Jen komentuji pokrytce, kteří jsou teď chytří jako radio Jerevan a neměří všem stejným metrem.
 
 
 
Reakce na macháček: https://cs.wikipedia.org/wiki/Kolabo...
To je presne ta definice popisujici jeho vedomy a aktivni jednani.
 
 
 
Reakce na macháček: To, že tam hraje hokej je kolaborace...
Tím, že tam hraje hokej a dává rozhovory výhradně tamním médiím o tom, jak je to tam super a že nechápe, proč si někdo myslí, že ne, pomáhá propagandistickej mašinérii. Stejnej propagandistickej mašinérii, která často volá po podobných věcech odkaz Ano je v tom stroji jen malý kolečko, ale pomáhá ho udržovat v chodu.
 
 
 
odkaz asi tak.
 
 
 
Pokud Sulak dava v Rusku ochotne rozhovory, kde s nadsenim vypravi, jak je to tam skvely a nechape o co komu v CR jde, zatimco odmita komunikovat s ceskymi medii, kolaborant to je. Tecka. Aktivni kolaborant spolupracujici s ruskou propagandou.
 
 
 
Reakce na macháček: To, že tam hraje hokej je kolaborace...
Kolaborace je, že dává rozhovory o tom jak je tam všechno skvělé a že se tam nic špatného neděje. Je to jak propagandistický film za 2. světové o tom, jak je okupace nácky úžasná a že se Židi mají dobře a všichni mají práci. Stupid seš tak leda ty, těm dvěma nešaháš ani po kotníky morálně a už vůbec profesně.
 
 
 
Co bychom si bez Šuláků a spol počali. Já jsem tedy ready. Pravě se procházím Alejí mrtvých u Svíbu a mířím relaxovat na Brutal Assault me zi normálni lidi. Tudíž free a pohoda. Smajlík
 
 
 
Reakce na fofana: Srovnávat to, že tu lidi odsuzují chov...
To, že tam hraje hokej je kolaborace jako kule. Dík to mi jako logické vysvětlení úplně stačí Smajlík . Komouš komoušem a stejné tak Rus Rusem zůstane jako balvan balvanem. Nic to vsak nemění na tom, že Hrdina Hašek jsou stupidi.
 
 
JeníčekJeníček | ...fosil nad Lužnicí v záloze.
Reagovat
08.08.2023, 13:14
 
On je tam spokojený, neboť russká propaganda si takové šuláky opatrujte a hýčká ..Takoví užiteční idi*ti
 
 
 
Reakce na macháček: Někteří z nás se chovají jako komanč...
Srovnávat to, že tu lidi odsuzují chování nějakého kolaboranta s RuSSáky s tím když tu celý stát ovládali kolaboranti s RuSSáky, to je srovnání jehož logika mi asi nějak uniká Smajlík
 
 
08.08.2023, 13:01
 
Reakce na macháček: Někteří z nás se chovají jako komanč...
Já jen doplním, že v roce 1980 byla letní olympiáda v Moskvě.Tam byl první bojkot od dtatů USA a jiných zemí.No a pochopitelně východ to oplatil o ctyři roky , kdy olympiáda byla v Los Angeles.
 
 
 
Někteří z nás se chovají jako komančové v r. 1984, kdy rudá chátra zakázala z politických důvodů start našich sportovců na OH v Los Angeles. Buďme dál takoví pokrytci.
 
 
 
Reakce na alkac: Hrdina hrál v Rusku/SSSR, když toto své...
Mně nezajímá kdy a kde hrál, ale jak se inteligentně vyjadřuje. Ehm myslíš, že rusové byli jiní a lepší před tou současnou bojůvkou než jsou teď? Já bych řekl, že ne.
 
 
 
Reakce na Lachtan44: Že je někdo bezpáteřní zlatokop, a ...
Pro kontext, je to ještě horší, než to vypadá:

Libor Šulák přes léto žádost MF DNES/iDNES.cz odmítl. V Rusku s ním za 24 hodin vyšly rozhovory na Match TV, championat a nejnověji Sport Express, kde mmj. řekl:
"Teď už mi skoro (z českých úřadů) nikdo nevolá. A když volají, nemluvím s nimi. Prostě zavěsím hovor."
 
 
 
Že je někdo bezpáteřní zlatokop, a odtáhne do Ruska kvůli penězům, to se dá se skřípěním zubů pochopit. Můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak jediné, co se s tím dá dělat :-) Ti borci jsou profesionálové, je to jejich obživa, tak ať si s přihlédnutím ke všem následkům klidně vydělají...
Ale proč jsou tak blbí, a hlásí do médií takový blbosti? Když mají mezi ušima místo mozku karbanátek, proč aspoň nedrží hubu? Rád bych věděl, co na ten Šulákův výblitek říká jeho agent...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě