MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-9-23" |  vypnout filtr
 
<123456789>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na switch: A když si k tomu vezmu návrhy Pirátů ....
Já myslel, že volební kampaň se jede v tv, dále na billboardech a nebo na akcích pořádaných danou stranou a ne tady na fóru. Smajlík
 
 
groupiegroupie | Budějce
Reagovat
23.09.2020, 14:33
 
Reakce na kursor: Pokud se tu zmiňuje rozdílnost názorů ...
Souhlas, ještě dodám, že běžná chřipka je samozřejmě velmi nebezpečná pro seniory, zejména pro seniory na LDN a např. v Alzheimercentrech. Bohužel i běžná chřipka se tam dostávala - ale nebyly na to statistiky.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
23.09.2020, 14:27
 
Pokud se tu zmiňuje rozdílnost názorů na závažnost daného onemocnění, resp. odbornost těch, kteří jednotlivé názory prezentují, dovolím si shrnout, že:

1) Nikdo z lékařů pečujících o hospitalizované s Covidem nezmiňuje, že by v opravdu vážném stavu byli pacienti netrpící jinými neduhy. Ze sdělení mediálně odprezentovaných, která se ke mně dostala, vyplývá, že ohroženým je pacient silně obézní, trpící (většinou neléčeným) vysokým krevním tlakem a cukrovkou, resp. pacient vysokého věku s onkologickým, případně jiným závažným onemocněním.

2) Skupina osob definovaná v bdu č. 1) je stejně tak (možná ještě více) ohrožena projevy chřipky, pokud by tímto onemocněním byli infikováni.

3) V případě chřipky je přitom nakažených pravidleně více, než jak je tomu v roce 2020 u Covidu. Lékaři přitom odhadují, že každoročně s chřipkou souvisí zhruba 1500 až 2000 úmrtí. U Covidu se aktuálně uvádí 531 souvisejících úmrtí.

Čím si tedy Covid zaslouží tuto přehnanou pozornost?
 
 
switchswitch | České Budějovice
Reagovat
23.09.2020, 14:22
 
Reakce na alkac: Mně je ho líto hodně - zásah ze strany ...
V životě jsem tento názor neslyšel .... asi jsem špatná kobliha ... Smajlík A teď bych i něco napsal, ale to by asi Kohy musel smazat, neb to není politicky korektní .... Smajlík
 
 
switchswitch | České Budějovice
Reagovat
23.09.2020, 14:20
 
Reakce na Motor27: Očividně tu ver.beš na své straně vid...
A když si k tomu vezmu návrhy Pirátů ... zrušit známkování ve škole a udělat pouze prospěl, neprospěl a další Pirátské bludy, nedivím se ti.
Je mi celkem líto lidí, kteří mají averzi na Babiše a ještě si dobře pamatují vlády ODS, KDU-ČSL a ČSSD .... a mají rozum nevolit Piráty, že tápou ... tam opravdu nikdo není .... celkem jsem čekal lepší výsledky od Trikolory a jsem zklamán ze Svobodných .... občane ... hoď si korunou ... není jednoduché si vybrat ...
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
23.09.2020, 14:14
 
Reakce na -Tom-: Chápu to jako Quak. Vnitřní prostor (se...
Mně je ho líto hodně - zásah ze strany vis maior je sice smutný, ale byl by jistě daleko lépe zvládnutelný, kdyby do toho vytrvale neházel vidle taktéž nejeden vis magor...

switch: ...a vy zase bijete černochy - nejpoužívanější "argument" sekty anonistů.
 
 
 
Reakce na switch: A kdo by měl ministra vybírat? Ty? A t...
Očividně tu ver.beš na své straně vidět nechce.
Já je naopak vidím na obou stranách, takže pro mě volby budou velkým oříškem.
 
 
switchswitch | České Budějovice
Reagovat
23.09.2020, 14:10
 
Reakce na fofana: ANO rozhodně je sekta. Jinak by minist...
A kdo by měl ministra vybírat? Ty? A tobě nevadí primátor Novotný, který je i odsouzený, tobě nevadí odsouzený Svoboda z ODS? Pak se shodneme, není o čem diskutovat ...
 
 
 
Reakce na switch: Ještě trošku malinko ... ANO není žádn...
ANO rozhodně je sekta. Jinak by ministra neurčoval guru po poradě s prezidentem, jinak by kandidáty na cokoli neurčoval guru na základě porady s kartářkou po požití homeopatik na křivdu. Nemá to s demokratickou stranou nic společného. Každopádně když ti nevadí trestně stíhaný a soudy uznaný lhář a estébák, tak asi není co řešit.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
23.09.2020, 14:07
 
Reakce na petpel: Co potřebujete vědět. - Ministerstvo ...
Chápu to jako Quak. Vnitřní prostor (sektor, hala, místnost, prostě jeden vnitřní prostor) 1000 kusů celkem, bohužel. Jistě se k tomu brzo vyjádří i klub. Popravdě mi je vedení trošku líto...
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
23.09.2020, 14:06
 
Hle ukázka precizní práce. Nařízení lze vykládat dvěma způsoby. Jeden byl řečeno, druhý napsán. Ale lidi neprávem kritizují. Led prt.
 
 
GroupieGroupie | Budějce
Reagovat
23.09.2020, 14:02
 
Chyba 1000 kusů v sektoře Smajlík
 
 
 
14 dní pauza na trénink by se nám celkem i hodila
Otázka : Co pak? 500 lidí?
 
 
GroupieGroupie | Budějce
Reagovat
23.09.2020, 14:02
 
No je to tak, 100 kusů v sektoru. Ale musí sedět - takže sehnat židle Smajlík Smajlík
 
 
groupiegroupie | Budějce
Reagovat
23.09.2020, 14:02
 
No je to tak, 100 kusů v sektoru. Ale musí sedět - takže sehnat židle Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na petpel: Co potřebujete vědět. - Ministerstvo ...
To jsme si naopak polepšili Smajlík
 
 
switchswitch | České Budějovice
Reagovat
23.09.2020, 13:58
 
Reakce na quak: Nemyslím, že bch ti kdykoli napsal nějak...
Ještě trošku malinko ... ANO není žádná sekta a konkrétně já třeba nesouhlasím automaticky se vším, co se v ANO děje. Já mám třeba velký problém se zástupci ANO na půdě Evropského parlamentu ... to je pro mně hrůza a děs.
 
 
 
Co potřebujete vědět.

- Ministerstvo zdravotnictví zavádí od čtvrtka nová opatření proti koronaviru. Vnitřní akce budou omezeny na deset osob, pokud není k dispozici sezení. Venkovní pak na 50 účastníků bez sezení. Vnitřní sezení pak bude omezeno počtem 1000 osob na jeden sektor, u vnějších akcí se bude jednat o počet 2000 lidí, což se týká i sportovních utkání.

Asi si to vysvetluji spatne ale 5 sektoru po tisicovce??????
 
 
switchswitch | České Budějovice
Reagovat
23.09.2020, 13:54
 
Reakce na zbyna-ck: Nebo do auta. Nikdy nevíš, kdo v něm...
V autě sedíš ... tam na tebe nemůže ... Smajlík
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
23.09.2020, 13:48
 
Když to pozoruju, a nejen u nás, tak identifikuju jeden zásadní společnej rys.

A totiž že covidstapo se rekrutuje z drtivý většiny z osob zcela závislých na státním cecíku, buď jde přímo o prachy, nebo o strach z ohrožení kariéry. A dále z lidí přisátých na farmabyznys. Coviddisent naopak z lidí, který se živí sami, nemaj smlouvy se zdravotníma pojišťovnama, nebo jsou to lidi sice působící v eráru, ale těsně před důchodem nebo v důchodovým věku, který se státní represe už nemusí obávat.

Ne, že by mně to překvapovalo. U každýho sporu, kterej má sice vědeckej základ, ale jeho výstupy jsou zcela zpolitizovaný, se dá pozorovat stejnej jev. Pokud budeš zpívat vládní písničku, tak dostaneš grant na výzkum globálního oteplování, když zlobíš, dostaneš howno a mediálně tě popraví.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Na výstavě HOBBY byli v minulém týdnu i zástupci Motoru. ????hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Právě před 10 lety získala naše reprezentace zatím poslední medaili na MS. Vybojovali ji tehdy i letošní opory Motoru Jiří...

65. narozeniny slaví bývalý vynikající útočník Jaroslav Korbela. V ČB 11 sezon, 371 zápasů, 89 gólů, 187 bodů a 399 TM. Stříbro...

Jaroslav Modrý si může odškrtnout první odtrénovanou sezónu v nejvyšší české soutěži. Jednapadesátiletý kouč získal se svými...