ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "P.XTRM" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na radek66: Souhlas. Kabinu si asi Prospal vyřeší...
Jo a taky nemixovat neustále se sestavou. To taky evidentně nefunguje Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na radek66: Souhlasím spousta hráčů by se vrátila...
Jména úspěch nezaručí, s tím máme čerstvou zkušenost. Je jasný, že příchozí musí mít určitou kvalitu, ale hlavně bude, si myslím, záležet na soudržnosti, na TÝMU. Musí to fungovat v kabině, potřebujeme super partu a pak porostou i výkony jednotlivců. Hlavně žádný hašteření. Já jsem hrozně zvědavej na Endála. Pokud mu to tu pod VP vše sedne, tak by to mohl být ten "černej kůň"..
 
 
 
Reakce na =M=otůrek: Tak trochu tuším, že VP dotáhne pár...
Nějakýho kámoše pro Mitche by přivábit mohl. Kontakty tam bude mít Venca jako nikdo jinej.
 
 
 
Reakce na Hic_sum: Tak Vsetín spekulace potvrdil: http:/...
Jsem zvědavej na Roba, jak se mu tam bude dařit. Jestli přestup pro něj bude tím správným impulzem, jestli bude viditelný v případném PO a vůbec zda dojde k posunu v kariéře.. Gábovi přeju ať je 1. Už by si to taky zasloužil sympaťák jeden.
 
 
 
Já Vlastovi přeju ať se mu v Dukle daří (ale ne proti nám samozřejmě). Po té loňské sezóně pod mixérem, plné pendlování sem tam, si to zaslouží. Sám má asi vyšší ambice.. Jihlava by pro něj mohla být druhý "Přerov".
 
 
 
Reakce na motorak88: jj strmen uz je podepsanej...
A pak že to je Kohy, kdo oficiálně oznamuje posily.. Smajlík
 
 
 
Reakce na mrskman: Gaba, Jonak, Kucny a Rob do Vsetina p...
Jonáka je škoda.
 
 
 
Odchody... Jsme holt pralesní klub a úděl takového klubu je, že zdatnější hráči odchází za lepším zkusit svou štěstěnu. Je to normální. Těm klukům se není co divit. Za pár dní se nám to začne už konečně rýsovat a třeba nebude důvod ke skepsi. Nějaký bojovníky už máme, dostanou šanci mladý a dolepí to pár ostřílených matadorů. Jsem na to sám dost zvědavej, ale nějak nemám strach.
 
 
 
Reakce na Ivánek48: Ta tvoje tajemnost naznačuje, že by ...
A v zápětí první posily pro Spartu: Nouza, Rudovský, Divíšek Smajlík
 
 
 
Reakce na Motor27: Hm Kutlák, no přeji ti ať se daří a a...
Lépe bych to nevyjádřil Smajlík
 
 
 
Reakce na To=M=š: Koukám, že mezi fandy Motoru je plno m...
To mi povídej. Ale ještě několik dní a diskuze se opět vrátí do starých kolejí. Tedy snad..
 
 
 
Reakce na alkac: Aneb ekvivalentem významu 24. prosince ...
Smajlík Smajlík
 
 
 
Ještě 6 dní a bude zase o čem diskutovat, doufám Smajlík To informační "bezvětří" je hrozný. A za oponou se toho jistě mnoho peče.. Smajlík
 
 
 
Vokurkovka tu mlátí na plný koule, koukám. Dotace, vykořisťovatel apod... Nějak bylo, nějak bude. Hlavně abychom zase chodili z hokeje spokojený (ze hry a nasazení). Je mi jasný jaký dá vedení letošní cíl, ale neupínal bych se k tomu. Hlavně hrát furt na maximum a vidět na ledě pravidelně TÝM. Ne bandu rozhašteřených holek.
 
 
 
Reakce na motorak88: kdybyste radsi resili sestavu nez k...
Nouza, Rudovský, Divíšek tě už nebere?
 
 
 
Reakce na falko: Vem to obracene....treba se vratil aby ...
I to je možný, neříkám, že ne. Nakonec do kuchyně jim nikdo nevidí. Já si jen v případě nákupu licence říkám lehce nabyl, lehce pozbyl. Asi jsem od přírody opatrnější Smajlík
 
 
 
Reakce na falko: ....treba se pletes.... *1*...
Rozumím, že někde v kuloárech tato JPP informace o Chomutovské licenci může kolovat. I kdyby to ale byla pravda, tak bych řekl, že takové Kladno by asi mělo větší zájem. Jarda je schopnej to zaplatit ze svýho aniž by mrknul.
 
 
 
Reakce na Hubl26: Já za sebe musím říci, že stále trvám ...
Podpis. Žádný kupování a vyhazování si z kopýtka. To by se nám mohlo vymstít. Bedna to v nějakým rozhovoru řekl jasně. Koupíš licenci + drahý hráče. Pak nedej bože spadneš zpět do pralesa a budeš bez ELH i bez prachů a nejspíš ještě hezky zadluženej. To tu někdo chce, hospodařit v červených číslech?
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: já si myslím, že to hlavně plyne z o...
Je to tak. Říkal to někde i Bedna: Bylo by jednak potřeba mít peníze na samotnou licenci a pak i na hráče, co by byli schopni tu E ligu udržet. No a takové fin. zdroje nemáme. Navíc momentálně nikdo licenci ani nenabízí.
 
 
 
Taky se moc těším na novou sezónu a vlastně i na ten květen, od kterého se to vše začne oficiálně skládat. Permice je u mě jistota. Teď už to chce jen dobrý čich na posily a neošulit letní přípravu. Pokud "léto" klapne, tak se máme všichni ne co těšit Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor i nový dodavatel dresů, společnost Kappa, se rozhodli vyjít vstříc fanouškům a do hlasování tak přibyl i návrh přímo od...

Jedním z hráčů, kteří bojují v Motoru o smlouvu, je urostlý obránce Karel #Plášil. hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Talentovaný útočník Matěj #Toman odchází do zámoří a na sezony v Českých Budějovicích vzpomíná jen v dobrém. Ještě před odletem...

Motor začal přípravu v Budvar aréně, až do konce července budou svěřenci Václava Prospala a Aleše Tottera trénovat na dvě...