MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "full" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Evoorg: Koukám na jinej hokej, protože jsme za...
Asi fakt koukáme každej na jiný hokej, já viděl jednu jedinou příležitost, tou byl bekhend Pecháčka do boční sítě.
Jinak snahu nám upřít nelze, ale individuální (ne)výkony nás těžce sráží - viz nyní dvě minely Guliho.
 
 
 
Reakce na Tony8385: Zjevně to Modrák vidí jinak , má z ú...
To je v pořádku, on je trenér, já jen "blbej" fanoušek... Smajlík
 
 
 
Reakce na Scipioo: Co jste jako čekali? že přijedeme do ...
Nejde o to, co kdo čekal (já čekal výhru Plzně), jde o to, co se děje na ledě. Plzeň zatím suverénní, v jejím pásmu si neškrtneme a viditelně nás nechávají vyblbnout a pak nám tam fouknou další dva fíky a je po zápase.
 
 
 
První třetinu zapomenout, to je "šanceligový" hokej... zmatečně střílíme, trefujeme bránící hráče, nejsme schopni si přihrát, každý vjezd soupeře do našeho pásma "smrdí"... snad ze všech soubojů odpadáme (tradičně) jak hrušky... to je hnus podívaná tohle.
Čest výjimkám - Pecháček, Valský, Vondrka.
Voženílek neskutečnej tragéd, ten kluk měl být už x-tý zápas jen na tribuně, to je něco strašnýho, co předvádí. Vedle něho je Hanzl hotovej Crosby.
Výkon tedy fakt nic moc, spíše nic, snad se to zlepší.
 
 
 
Reakce na MARSCH: Tak tohle se urcite veslo do TOP 5 nas...
S přesilovkou souhlas, ale že by to bylo jinak dobrý... no, spíš je to takový organizovaný chaos...
 
 
 
Za to trefování vyjíždějících bránících hráčů bych už ty naše beky věšel za gule do průvanu...
 
 
 
Reakce na MrPesi: Kladno alespoň hraje vyrovnané zápasy,...
Přesně tak, to srovnání s námi minulou sezónu fakt odpovídá. Včera jsem je sledoval a je pravda, že z těch Kanadýrů stojí za zmínku snad jen Dotchin, zbytek je buď marnej anebo zraněnej. Bow mi nepřijde jako super brankář, spíše takový extraligový průměr, srovnatelný s naším Jendou, žádný lumen to není. Mají dobré momenty, ale neudrží to celý zápas (pokud to soupeř neodchodí). Trochu se mi zdá, že se jim i vytrácí Plekanec, kterej je více vzteklej, než cokoliv jiného.
V Plzni, pokud uhrajeme bod, budu maximálně spokojený, spíše se bojím toho, že nás přejede. Mají fazónu jako hrom, nevydržíme s nimi celý zápas...
 
 
 
Reakce na tomas46: Zdravim všechny Motoráky. Jenom pro z...
Tak hlavně je evidentní, že našel svou cestu a nechce z ní uhnout. Smajlík Nějaké rady trenérů má u zádele...
Dobré je, že prý měl nabídky mj. i ze Švédska a po obědě už valil do Prešova na Slovensko, je to komik. Smajlík
 
 
 
Reakce na Jadav: Já teda mezi Kladnem a Zlínem vidím dia...
Přesně, já vnímám Zlín ještě hůř, než to Kladno, protože to je, při souhře všech svatých, schopno zahrát a občas překvapit a zaskočit. Kdežto Zlín je letos strašně marnej a zaslouženě si jde pro sestup, ten tým to potřebuje, jak prase drbání.
 
 
 
Reakce na Hubl26: Dnes očekávám, že Pepa skončí u Sparty...
Sparta jede slušný bomby... po pěti výhrách v řadě má pět proher v řadě a dnes si jde pro šestou. Smajlík Smajlík
 
 
 
🤣🤣🤣🤦
 
 
 
Teplý pro Radiožurnál (Madeta zdražuje) - "no protože kdo si koupil deset, jedenáct Lipánku, tak si teď koupí jen dva, že jo... "
Ano, já jich kupoval svého času klidně 15 až 20, nyní nekupuji ani jeden, protože konec... Smajlík
 
 
 
Reakce na fofana: Diskuse nikomu nevadí, ale ty jsi jen ...
Vrchol diskuze je urážení druhých... tleskám 👏

Jinak souhlasím se Zbyňou, ten rozdíl je skutečně markantní. Včera s Kladnem bylo až do očí bijící, jak nás tam bourají a my se tomu snažíme pouze vyhnout, případně se skloníme již dopředu, protože do toho jít nechceme. Anebo okamžik, kdy jedeme s pukem na holi a soupeř nám drcnutím svalí na zem... tohle přece není normální, takhle jsme hráli jako kluci na rybníku, kdy jsme byli rádi, že na bruslích stojíme. Je to nekoncentrovaností? Dále mě včera zaráželo, jak laxní jsme byli v útočném pásmu, trapné střely přes bránícího obránce, kterému se puk odrazí od brusle a hrozí brejk, stejně tak trapně naivní přihrávky přes houšť hokejek apod. Jediný, kdo za to včera uměl vzít, byl Percy a Pecháček.
Pohoda v kabině - já tomu nevěřím. Nemůže dělat dobrotu to, když někteří kluci nechodí do zápasů a vidí, jak tam chodí borci, co to mají u zadku a jen to tam odkloužou. Tohle nemůže dělat dobrotu nikdy a nikde. Nevím jak moc Guli ovládá kabinu nebo ne, ale pokud jí má pod palcem (s Pecháčkem) a sám podává (ne)výkony jaké podává, tak to není dobré. On sám by měl jít svými výkony příkladem. Jasně, může se nedařit, může být hráč bez formy, ale tohle, co předvádí on, je aktuálně zralé tak max. na 3 lajnu, ne-li na čtvrtou...

Ten tým má velice dobrý potenciál, což ukázal úvod soutěže, kdy se tak nějak chtělo a kdy byl tým komplet. Teď jsme ve fázi, kdy horší bilanci z posledních zápasů má jen Liberec (překvapivě), Sparta (ještě překvapivěji) a poslední Zlín (tam se to ale může lámat k lepšímu). Takže utěšovat se tím, že jsme na osmém místě, je mimo mísu. Zajímat by nás mělo to, jak hrajeme teď, jaké výsledky a jaké výkony odvádíme.

Odpovědnost za toto nesou trenéři, jejich působení zatím budí spíše rozpaky a, byť jeho častý kritik v minulé sezóně, jsem přesvědčen, že Václav by s tímhle týmem byl někde kolem čtvrtého nebo třetího místa, protože ta kvalita je nesrovnatelně větší...
 
 
 
Reakce na fofana: Ale o matlání medu jsem nepsal ani slo...
Nic jsi nepsal přímo, ale to, co tu předvádíš, je snaha o matlání medu. Tady se totiž děje jen to, že se právem kritizuje trenér. To právo kritizovat má každý, pokud se ti to nelíbí, tak s tím stejně nic neuděláš. Každý nemá růžové brýle, jako ty...
 
 
 
Reakce na fofana: Ano, komouši pro mě lidi nejsou, to uz...
Respekt ale neznamená, že budu druhého plácat po ramenou a lhát mu do kapsy, jak to, co dělá, je skvělý, když všichni kolem vidí a vědí, že to je přesně opačně. Tím matláním medu kolem huby mu vůbec nepomůžeš.
Lidem je dobré čas od času říct i nepopulární věci, tím dotyčného můžeš posunout dál.
 
 
 
Reakce na fofana: Karabáčka, Chlubnu a předělaného beka?...
Smajlík Smajlík hele, ty fakt bavíš, jak tvrdošíjně to obhajuješ...
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: tak hlavně můžeme jen těžko čekat, ž...
Přesně tak. Bilance není dobrá, od skvělého vstupu do sezóny a po vítězném trojboji Kladno, Zlín a Olomouc, jsme v dalších dvanácti zápasech jen čtyřikrát vyhráli (i zmíněné skvělé výhry nad Spartou nebo zlodějema z Hradce) a už osmkrát prohráli. To je nic moc bilance...
 
 
 
Reakce na Phil-the-Thrill: My chceme vyrovnat a jako bek...
Ale tak podobných perel je v našich zápasech... např. Vožuch na přesilovce, kterému letos vyšlo pět zápasů, ale hraje furt. Stejně tak v té jedné přesilovce Abdul, kterej tam stál až za obráncem již ve středním pásmu... no je to děs, co předvádíme, zoufalá parodie na extraligovej hokej.
 
 
 
Tak já dnes provařil... nevěřil jsem Dynamu a naopak věřil Motoru, že se slabým Kladnem nemůže prohrát, to je zase super neděle tohhleto. 👎
 
 
 
Reakce na Jabadu: No nevypadá to vůbec slavně ale ještě ...
My je meleme? Oni se nechají mlít na ledě sami... my tu jen to mletí rozebíráme. Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě