MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "quak" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
19.12.2021, 10:30
 
Reakce na Kellewan: Tak on ten Milan snad nakonec na tu ...
Pokud na OH nepojedou hráči z NHL (k čemuž to směřuje), bude imho mutné reagovat úpravou programu ELH.

Každopádně, pokud se nepletu, má Guli podíl na pěti ze šesti všech našich dosavadních gólů na turnaji… Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
18.12.2021, 10:46
 
Myslím, že Guliho šance si zahrát na Olympiádě dost rostou...

odkaz
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.12.2021, 16:26
 
Něco od hokeje. Takhle sundat spoluhráče v tréninku? odkaz
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.12.2021, 08:42
 
2 Haberman
Když si v autě dáš pás jen v okamžiku, kdy vidíš policajta, asi se ti podaří vyhýbat se pokutám. Jen se nabízí otázka - proč bys to dělal...

2 kafka
Já rozhodně nejsem příznivce lockdownu, protože ho považuji až za zoufalé řešení, když hrozí zahlcení nemocnic. Ale je třeba si uvědomit, že aby zafungoval, musí přijít včas. Je li zaveden pozdě, těsně před peakem epidemie, ukazují samozřejmě křivky podobný trend. Ale jen trend, čísla stejná nejsou. Každopádně vyvodit si z toho závěr, že je tedy zbytečné cokoli dělat, je dle mého chyba. A pro info - Rakousko má na počet obyvatel méně než polovinu zemřelých co my. Proč? Myslím, že značnou roli hraje fakt, že jsme se za komoušů naučili všechno ojebat. Byl to takový náš malý „disent“. Jenže nám to zbylo a často ojebáváme sami sebe.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
16.12.2021, 11:48
 
Myslím, že navzdory klesajícím číslům můžeme na hokej v podobě full house zapomenout.

Členové Mezioborové skupiny pro epidemické situace (MeSES) kolem epidemiologa Petra Smejkala ve středu upozornili na to, že i přes malý počet prokázaných případů se nakažlivější varianta omikron v Česku šíří komunitně a skutečných případů jsou spíše stovky. Podle nich je nutné prodloužit nouzový stav, maximálně urychlit podávání třetích dávek vakcíny, testovat dvakrát týdně ve školách i firmách, a to i očkované.
Zdroj: odkaz

Ad trejd. Myslím, že v tom nehrála roli nespokojenost s Vožuchem, jako spíše snaha přivést Dolíka. Ostatně, co vím, tak bylo původně ve hře na trejd jiné křídlo. Možná má ten trejd i přesah za hranice této sezóny... Tipuji zařazení Dolíka na RW k Abdulovi, s jeho posunem na levý a klasickým prohozením postů pro PP. Dostali bychom tak do hry druhou přesilovkovou lajnu schopnou dát gól.

A když už jsme u těch výměn, já bych vytrejdoval Hanzla za Vantu. Oba znají prostředí v druhém týmu a Viktor by se Modrákovi určitě líbil. Já vím, tohle neklapne, jen jsem se zasnil... Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
14.12.2021, 17:20
 
Reakce na Evoorg: to Full: U toho složení lajn je to hod...
Viděl bych to podobně, s malou změnou. Důvod je jedinej a to jsou určité limity Beryho v kombinační hře a lepší čtení hry Holce. Ale možná jsi Chlubnu opomenul záměrně s ohledem na jeho absenci kvůli U20 MS. Každopádně, pokud bychom si vytvořili o něco větší bodový polštář, rád bych viděl větší zapojení mladých obecně. Potřebujeme budovat i tým do budoucna. Takže klidně nechat na SS sklouznout Hrubce, Pouzara, nebo Masáka. Kohy, jak se vyvíjí léčba (rekonvalscence) zlomené ruky Tomana?

Holec - Pech - Gulaš
Karabáček - Hanzl - Abdul
Voženílek - Novotný - Valský
Ondráček - Chlubna - Beránek
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
14.12.2021, 15:37
 
Reakce na L3151: Krásně napsáno jen mám takové pocit aby...
Tohohle se obávám taky. Já chápu sázku na zkušenost v sezóně, kdy hrozba sestupu visí nad 2 týmy. Ale pro budoucbnost by bylo žádoucí neotrávit perspektivní mladé. Takže ideálně si vytvořit bodový polštář a po MS U20 větší zapojení Chlubny a případně dalších mladých.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
14.12.2021, 14:30
 
Reakce na zmetek: Taky jsem ho měl, nejsem očkovaný a be...
Tak otázka nebyla myšlena vážně, že ne? Je nesporný, že pro většinu populace vir nepředstavuje žádný problém. Problém je jeho šíření a obrovský počet nakažených lidí v čase. To pak paralyzuje zdravotnickou péči a způsobí, že i ty budeš mít horší šance na přežití. Nejen kvůli Covidu (pokud bys měl tu smůlu a těžký průběh), ale kvůli tomu, že nebudeš včas léčen na něco úplně jiného. Proto to nelze nechat na přírodě a "nechat lidí svobodně žít". Dělat závěry z toho, že "já jsem to měl a v pohodě" je hloupé, sorry.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
14.12.2021, 14:22
 
Reakce na Evoorg: No, kdyby se ta laxnost měla definovat...
Naprostý souhlas, ve všem!

Ani v té porážkové sérii jsem nedostatek bojovnosti a nasazení neviděl. Jasně, ve srovnání s loňskou sezónou je rozdíl v projevu markantní, ale to se týká spíše aktivity a agresivity pojetí. Modrák víc dbá na poziční obraně, nehrajeme tak agresivní forčeking jako loni. To ale není kritika, jen konstatování. Co mi chybí a co ten pocit menší bojovnosti opticky trochu navozuje, je bruslení. Loni měl tým rozhodně více nabrusleno a na hře to bylo vidět. Část jde na vrub složení týmu, kdy ti starší hráči prostě už tu dynamiku postrádají (pokud nejsou tak skvělí bruslaři, jako třeba Pech). Ale i hráči, kteří byli v týmu už loni letos působí bruslařsky hůř a hodně by mě zajímalo srovnání časů Vencových koleček s těmi, které by byly naměřeny letos. Bruslení je základ a je jedno, jestli ho použije tým pro aktivní forčeking, jako se o to snažil Venca (nebo letos Martinec v HK), nebo pro pečlivé pokrývání soupeře, jako to hraje třeba Třinec, nebo v malinko jiné podobě Bolka.

Guli je hráč, který své body potřebuje k tomu, aby byl v pohodě. Aktuálně cítí, že mu to nejde a snaží se to nějak zlomit. S tím možná souvisí i jeho vytěžování na ledě. Je kritizováno jeho působení třeba v oslabení, ale myslím si, že tam chodí protože se chce držet zahřátý, ve hře. Jsou hráči, kteří to tak mají a potřebují. Jasně, může Modrák říct ne, ale otázkou je, zda by to nebylo kontraproduktivní. Kdo Guliho zná, ví, že je dost náladový, ale nedostatek bojovnosti u něj nevidím. Že takhle ofenzivní hráč bude mít vždycky okna směrem dosadu je jasný. Ale souhlasím s Evoorgem, že je to zapřičiněno něčím jiným, než že by na to bránění kašlal. A zároveň se jako Evoorg domnívám, že Ondráček z tohoto pohledu není vhodným typem pro to druhé křídlo první lajny. Tam má být skvělý bruslař se zodpovědným přístupem. Holec mi tam rozhodně seděl lépe. Ondráček je spíš typ bojovníka do 3. lajny.

Každopádně si myslím, že byť z toho oči v neděli bolely, ty tři body jsou hodně důležitý, stejně jako samotná výhra. A myslím, že tu poslední dny byla atmosféra až příliš kritická. Tak nezbývá než doufat, že v kabině ten čínskej vir nemáme rozlezlý natolik, aby to znemožnilo trenérům dotrénování týmu v pauze. Gulimu ta repre zjevně není souzena...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
14.12.2021, 12:18
 
Bohužel, Hrášek do Brna...
odkaz
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.12.2021, 18:26
 
No jasně. Proti komu jinýmu..,
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.12.2021, 18:20
 
Reakce na zbyna-ck: Nevím, ale řekl bych, že to zvládne ...
To není jen o hardware, musí to být i vyřešeno po sw stránce, aby ta možnost si to vrátit a případně zvětšit byla okamžitá.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.12.2021, 18:00
 
Gól byl na hraně, v okamžiku střely už byl Jiřina mimo brankoviště. Za mě regulérní, ale tohle si Hodek obhájí. Challenge bych si taky nevzal, tím spíš když pokud vím pořád nemáme na střídačce tablet s možností instantnìho zopakování akce (což po pravdě nechápu). Upřímně, tohle si měl na videu prohlédnout Hodek sám.

Co mě netěší, je skutečnost, že i dnes zaostáváme bruslařsky. Ok, tým se oproti loňsku změnil a je starší, ale i tak - dynamika bruslení pod Vencou a letos - nebe a dudy. Což logicky navozuje otázku intenzity tréninku.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.12.2021, 17:29
 
Reakce na KohyCZ: To bohužel vzniklo tím, že provozovate...
Zadovkou od mantinelu mezi kruhy? 🙈
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.12.2021, 16:59
 
Tak dnes snad po 20 letech jen u TV, tedy bavíme li se o zápasech, na které jsem jít mohl... Budu držet palce z křesla. Jsem zvědav na skutečnou sestavu. Dát nejúspěšnějšího bulaře na křídlo mi přijde jako slepá cesta, otázkou je, jaká bude realita.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.12.2021, 16:27
 
Reakce na Rasputin116: Jedna vstupenka by se hodila. ras...
Rasputine, máš lístek v mailu.

2 motorisperfect
Už jsi sehnal? Jeden lupen mi ještě zbývá...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.12.2021, 15:05
 
Nabízím 2 vstupenky na dnešní zápas. LG na C nejdou, většinu jsme už rozdali, zbývají poslední 2. Pokud by někdo chtěl, nechť uvede e-mail, nebo telefon.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.12.2021, 16:27
 
Novotný na křídle vedle Hanzla a na centru 4. Holec? Chápu, máme zraněné a marody, ale já už tomu Modrákovi fakt nerozumím.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.12.2021, 13:56
 
Reakce na Zbyna-CK: anebo třeba by stačilo nevyhazovat š...
Takhle to ale Zbyňo nebylo, ostatně i sám Lukáš to na Twitteru uváděl na pravou míru. Každopádně asi měsíc poté, co na mou otázku SB odpovídal, že změn u mládeže už bylo dost a že teď by se situace měla stabilizovat, tu máme nového manažera mládeže i trenéra juniorky. Smajlík

No, každopádně oběma přeji hodně štěstí, budou ho potřebovat.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
09.12.2021, 15:17
 
Reakce na ppepino77: Žebráci :)- Gulaš pyká za sekeru me...
Dalo se to čekat. To jen my jsme hodňoučkej klub, který na DK nic nepodá, ani v případě že protihráč sekerou zlomí našemu hráči ruku. Nicméně Abdul už ukázal, že mu to s Pechem jde...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Již zítra nás čeká @HC_Plzen! ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Vyhrát proti Hradci Králové, to fanouška v Českých Budějovicích asi vždy potěší, že? Sestřih zde ??youtu.be/eC6D6BUM9zg

Právě před 40 lety odešel ve věku 52 let bývalý vynikající obránce Jan Lidral. V ČB 4 sezony, cca 20 zápasů, 3 góly. Člen...

Jméno Jaroslav Pouzar se v zápase nejvyšší soutěže objevilo přesně po 39 letech a 310 dnech! Syn slavného otce dnes debutoval ve...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Škoda Plzeň
HC Motor České Budějovice