MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Haberman44" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na jatro: pokud někdo sledoval větší část této se...
No, že by to byl nějaký koncert v ZČ první ligy, to jsme se koukali asi každý na jiný hokej. Kladno bylo dlouho myslím kolem pátého místa a první polovina se jim extra nepovedla. Koukal jsem i na PO se Slavií a tam kdyby je nedrželi pruhatci, tak asi ani nepostoupilo. I v téhle sérii jim přáli klucí pruhovaní. Ale každopádně si to Jihlava prohrála sama. Dneska kdyby se vymazala první třetina a místo ní byla čtvrtá, tak Jihlava postoupila.
Čest, soudruhu Játro...
 
 
 
Hrát se ještě jedna třetina, tak to dle mého Jihlava otočí. Bohužel to není možné Smajlík . Škoda prošustrované první třetiny, kterou nepochopitelně v rozhodujícím zápase posral....
 
 
 
Kladno postoupí asi zaslouženě, i když se mi to vůbec nelíbí. Jihlava si může drbat hlavu sama, že neudržela náskok 2:0 na zápasy a dnes nastoupila do první třetiny jak banda héreček. Přesto si myslím, že rozhodčí převážně pískali pro Psojedy. Jak může říct rozhodčí v rozhodujícím zápase hráči Kladna, že pokud se neuklidní, tak bude příště za podobný zákrok vyloučen??? Tak buď to byl faul a má vylučovat a nebo držet hubu. Co tohle jako je?
Nemám rád Jágra a postupně začínám mít averzi i na Plekance.
Jihlava má i dost smůlu v sérii. Těch tyček co už trefila Smajlík ......
 
 
 
Reakce na quak: Pleteš. V Kladně se po návratu Jaromíra ...
Ok, beru zpět. Vždy se mi to zdálo větší na Kladně. O změně jsem neměl tušení.
 
 
 
Reakce na mrskman: Podle me jihlavskymu stylu sedi mensi...
Já si nejsem úplně jistý, ale mám za to, že na Kladně mají kluziště větší než v Jihlavě. Teda aspoň se mi to na výjezdech tak pozdávalo. Možná se pletu a vyhledávat to na netu nechci.
 
 
 
Výborně ježouři Smajlík Smajlík
 
 
 
Fronk hraje výborně.
 
 
 
Reakce na Scottiecz: Když rozhodčí sleduje hru s pukem, ...
Tohle by viděl i slepej,jenomže prostě zafungoval faktor Jágr.
Kéž by jim to osud vrátil v dalších zápasech, s rozhodčíma ježci rozhodně počítat nemůžou.
 
 
 
Reakce na hadas: Zdravím Motor. Jsem rád, že to alespoň ...
Tfuj....
Tohle už se asi nedá vyhrát. Karty jsou na Harfě rozdány...
 
 
 
Reakce na zdcart: Znáš to pořekadlo,,Silnější pes m.rdá"...
Je mi to jasný a před touhle sérií tuplem. Ale tohle bylo moc okatý. Navíc v tom jede rozhodčí od nás, kterého jsem měl do této doby celkem rád. Upřímně, přeju Jihlavě, ale pokud postoupí Kladno tak to nějak kousnu.Víc mi vadí jak tu sérií srovnali. Jágr má holt konekce a zájem protěžit výše Kladno je evidentní. Ten zápas byl v normální hrací době veden tak nějak korektně, protože Kladno dlouho vedlo. Jenže v prodloužení se to zvrhlo v jasný zářez. Nikdo krom Jihlavy na ledě asi netušil, že ještě dokáží těsně před koncem srovnat. Pak už to byla řízená "likvidace". Stejná žumpa jako fotbal.
 
 
 
Na iSportu už je článek o "tlačence" mamánkovi. Šindler to uznal, ale o trestech pro ty dva zabedněnce ani slovo. Poprosil bych Toma, aby vyzpovídal svého kámoše Pražáka a dal sem i jeho vyjádření, proč v tak důležité fázi zápasu jednoznačně napomohli psožroutum. Tohle byli dva jasné fauly během pěti sekund, navíc krásně viditelné. Ať mi nikdo neříká, že v tom nebyl jednostranný zájem. O to víc mě mrzí, že v tom jede Pražák, kterého jsem si na rozdíl od Pešiny do teď vážil. Pane Pražáku, styďte se!!!
Ono hrát v prodloužení 5 na 4,respektive 5na3,je sakra výhodnější. Tomuhle se říká zářez.
 
 
 
Reakce na patres001: Je otázka jestli by vyhráli kdyby h...
Asi tak.
 
 
 
Jeden z hlavních byl Pražák...
Měl by ses stydět, pokud to tu čteš.
Děláte Jágrovi medvědí službu a kurvíte hokej!!
 
 
 
Reakce na patres001: Ty vole slušný :)) :)) https://...
Nepřekvapuje....
Takhle nějak jsem si to za stavu 2:0 na série pro Iglau představoval. Proti přesile nejde bojovat. Že neodpískají jednu věc ještě pochopím, ale že totožnou za pět sekund, to už není souhra náhod. Tohle je dopředu prohraná bitva.
 
 
 
V poslední větě mi uteklo písmenko "a".
 
 
 
Reakce na hubl26: Oni v té ELH uhráli o polovinu bodů ví...
Řekl bych že covidová sezóna byla pro Motor těžší než sezóna psožroutů. V covid sezoně měli mančafty svázané ruce, co se týče posil v průběhu sezóny, nehledě na to, že Motor hrál s vědomím nesestupu.Kdyby se sestupovalo, tak by vedení jistě reagovalo jináč.Sezóna psožroutů v EL sezóna Motoru v EL se nedá srovnávat.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Jestli to měl bejt sarkasmus, tak...
Ježci, musí prostě postoupit ježouři...
Přes to vlak u mě nejede Smajlík .
Mamánek nesmí projít za žádnou cenu Smajlík
 
 
 
A do prde le Smajlík
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Úplně vidím toho Ujčíka, jak přij...
Dle smajlíků bych řekl, že to Kurt myslel jako sarkasmus...
 
 
 
Pome Iglau Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Milan Král. V A týmu hrál 4 sezony, celkem 72 zápasů, v nichž dal 8 gólů (2...

Nová nálepková kniha ''Legendy se nerodí přes noc'' už jede i u Gulašů! Je zábavná díky sbírání nálepek pro děti a díky...

Čeněk Pícha byl první velkou hvězdou našeho klubu. V lize začal už v 15 letech a když na prahu čtyřicítky končil, měl už ve...

45. narozeniny slaví bývalý útočník Kamil Brabenec. V ČB 10 sezon, 407 zápasů, 84 gólů (17 v přesilovkách, 5 v oslabení, 16...