Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2023-9-13" |  vypnout filtr
 
<123
Další diskuse: 
 
 
Moc díky za rozhovor s Peterem Bartošem, úplně jsem se vrátil do té doby kdy mu tady nikdo nestačil! Nádhera!
 
 
 
Reakce na Lachtan44: Ten dotazník je naprosto zbytečný a...
Tak já taky na letišti vím, že nevezu nic špatnýho, takže ta moje kontrola, kterou tam se mnou ten "blbeček" provádí je naprosto o ničem a zbytečná. A že mě to vlastně obtěžuje, že nemám náladu, že mi třeba zrovna není dobře a mám fůru jiných starostí mě přece neopravňuje k tomu, abych tomu "blbečkovi"ukázal, co si o jeho práci zrovna myslím. Základní pravidla slušného chování. Jo, může se stát, že to všechno vím a stejně vyteču, ale palec hore si za to rozhodně nezasloužím. Nebo je to jinak a budeme adorovat chování tohoto typu?
 
 
 
Ten dotazník je naprosto zbytečný a o ničem. Kdo se o hokej alespoň trochu zajímá, dokáže si na většinu otázek stejně odpovědět sám. Ti hráči neřeknou nic, co by nezaznělo před sezonou už dvacetkrát jinde. Že nahoře budou hrát Pardubivce, Sparta, Třinec. Nejproduktivnější hráči Sedlák, Chlapík, nebo Růžička. K nejlepším střelcům započítat ještě Muellera. Do baráže Kladno... A kdo se o hokej nezajímá, číst to stejně nebude. K čemu takové dotazníky vůbec jsou? Smajlík
 
 
 
Vidím, že potřeba některých kopnout si za každou cenu do Gulaše přišla ještě před prvním zápasem. To cením, protože je to mnohem originálnější, než po každým inkasovaným gólu koukat jestli nebyl náhodou na ledě, a pak ho okamžitě zkritizovat.
 
 
13.09.2023, 09:51
 
Je vidět, že je kapitán před startem soutěže nalazen na správnou notu Smajlík
 
 
 
Ten dotazník je uplně v pohodě. Nic světobornýho, prostě normální součást předsezonního servisu pro lidi, stejně jako všechny tyhle ankety v magazínech, preview speciálech atd..A mě třeba koho hráči tipují na vítěze bodování nebo proti komu se jim hraje blbě zajímá.

Pojmout to stylem "nevim, nevim, je mi to jedno, nevim, co budete hrát - hokej, nevim, všichni maj brusle a hokejky" je na úrovni patnáctiletýho puberťáka, kterej si myslí, jak to frajersky neochc.al. Plácat ho za to po ramenou? No nevim.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
13.09.2023, 09:28
 
Reakce na Siky: Jestliže položíš otázku 14 lidem, na kte...
Což samozřejmě není pravda, protože ty odpovědi se poměrně dost liší. Třeba otázka "proti komu se mi hraje nejhůř" tak nějak přímo vylučuje, že by všichni odpověděli stejně. Stejně tak otázky o síle týmu, rituálu atd.

Zkrátka - je to úplně normální dotazník před soutěží, jaký se dělá úplně běžně napříč soutěžemi a sporty. A je to vlastně docela zajímavý čtení. Pokud se tedy samozřejmě někdo nerozhodne ukázat fanouškům prostředníček. Fakt nechápu, že tomu někdo tleská. Mě to přijde vyloženě neuctivý.
 
 
 
Na nový ročník se aktivně chystali také rozhodčí, kterých na nominační listině figuruje celkem 42 (20 hlavních a 22 čárových). APK LH klade značný důraz na edukaci arbitrů nebo rozvoj vzájemné komunikace s trenéry extraligových celků, přes léto tedy v Táboře uspořádala velký kemp.

„Během sezony budou tato soustředění ještě následovat,“ nastínil ředitel soutěže Martin Loukota. „Dál chceme pokračovat v trendu při posuzování zašlapování puku, zrychlení střídání a vhazování. Chceme, aby hra byla rychlejší a plynulejší...“
odkaz
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
13.09.2023, 09:08
 
Reakce na zbyna-ck: Přijde mi zvláštní, že se tady často...
Jestliže položíš otázku 14 lidem, na kterou všichni odpoví defacto stejně, tak není problém v odpovědi, ale v otázce. Alespoň tak to vidím já :-)
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
13.09.2023, 08:49
 
Přijde mi zvláštní, že se tady často omílá, že se z tiskovek nic nedozvíme, ale když pak guli udělá tohle, najednou to nevadí.

A jestli jsou ty otázky tak špatný, nechápu, že 13 lidí na ně odpovědělo úplně normálně.

Je to krásná ukázka toho, proč tady nikdy nemáme šanci se v profesionalitě posunout. Jinde, neřku-li v nhl, by něco takového nenastalo. Tam totiž hráči, kapitáni tuplem, chápou, že právě tyhle věci přináší lize (a tedy hráčům samotným) prestiž a peníze. My tady naopak hráče poplácáme po zádech jakej je borec, že se na to totálně vy*ral, protože se mu nechtělo se na minutu zamyslet.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
13.09.2023, 08:32
 
Reakce na Siky: Vidím to stejně :-) Na hloupou otázku, h...
Nenapsal jsem to hned jen z toho důvodu, abych se nedotkl fandů, kteří předmětné odpovědi hltají. Jedinej Guli se toho nebál.... Smajlík
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
13.09.2023, 08:27
 
Vidím to stejně :-) Na hloupou otázku, hloupá odpověď Smajlík
 
 
malahoubamalahouba | Tábor
Reagovat
13.09.2023, 07:43
 
Reakce na zbyna-ck: Upřímně řečeno, vůbec nechápu, proč ...
Myslím, že zas tak vážné to není. Mě to dokonce pobavilo. Taková ta upřímnost...
 
 
HamiHami | Motooor
Reagovat
13.09.2023, 07:19
 
Tak me osobne se ty odpovedi v dotazniku libi, protoze ten dotaznik je IMHO nesmysl.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě