Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
14.03.2023, 14:02
 
Dzierkals to v sobě měl. Bohužel ale pojímal hokej jako individuální sport. Množství akcí, které zazdil tím, že se odmítal zbavit puku, nahrát nebo alespoň vystřelit v dobrém prostoru a ne o deset vteřin později , když se z ideální pozice vykličkoval až někam na tribunu, mě bude budit ještě hodně dlouho. Navíc byl dost náladovej z hlediska nasazení. Když se mu chtělo, byl platnej na obou stranách kluziště, když ne, tak backchecking odklouzal, což mu tady pro mne dost nepochopitelně celou sezónu procházelo. Myslím si, že kdyby mu někdo šlápl na krk a přinutil ho k upuštění od těch jeho nejhorších zlozvyků, tak z něj může udělat špičkového extraligového hráče, ale v té současné verzi nadělal na ledě kolikrát více škody než užitku.
 
 
Fany77Fany77 | České Budějovice
Reagovat
14.03.2023, 13:55
 
Reakce na kerschlic00: Co na tom nechápeš? Mladej kluk, ...
Podpis Smajlík
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
14.03.2023, 13:55
 
K bekům pro nadcházející sezónu ještě doplním, že pokud jsme měli připravené prostředky na Stuarta, který je nepochybně tím, kdo dokáže svému týmu (i z pozice obránce) udělat výsledek, čemuž jeho gáže musí odpovídat, mohli bychom je využít na jiné top zboží, které bude k dispozici mezi ofenzivními i defenzivními beky, například v podobě Gernáta či Pyrochty, o něž však určitě je zájem také u jiných týmu, včetně jejich bývalých zaměstnavatelů...
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
14.03.2023, 13:51
 
Reakce na Siky: Tohle je ukázkový argumentační faul - op...
Smajlík
 
 
 
Reakce na C5: Dzirkalse myslím škoda nechápu Hovorku...
Co na tom nechápeš? Mladej kluk, kterej ukázal, že na to hrát extraligu rozhodně má. Tady se furt hrozně volá po tom, aby hráli mladý a nadává se, když nehrajou, a pak se tu někdo ofrňuje nad prodloužením obránce praváka ročník 2001.
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
14.03.2023, 13:01
 
Reakce na fofana: Chci tím říct, že zrovna tihle jmenova...
Tohle je ukázkový argumentační faul - opřít svoje tvrzení o argument, který nelze ověřit ;-)
Nicméně zkusím to ještě jinak. Představ si, že tvůj kluk je ve škole slabej v angličtině. Necháš ho se v tom trápit, dokončit školu se čtyřkou a s nulovou šancí na "lepší" vzdělání a nebo mu seženeš někoho na doučování, protože sám anglicky neumíš? je to špatnej přístup? Budeš pak zmagořenej rodič? ;-)
 
 
 
Reakce na filip29: Chlubna asi jo, Koláček s ideálním mí...
Přesně 👍
 
 
14.03.2023, 12:58
 
Reakce na C5: Dzirkalse myslím škoda nechápu Hovorku...
Taky mám u odchodu Dzierkalse největší otaznik. Měl to v sobě a s lepším koučinkem mohl podle mě předvést o dost víc. Na druhou stranu, jestli je to postavený tak, že buď on a nebo třeba Jindra Abdul (typově podobný), tak mám jasno a jeho odchod mi nevadí Smajlík
 
 
filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
14.03.2023, 12:43
 
Reakce na bluky: hlavněže končí Tomeček , Chlubna a Kol...
Chlubna asi jo, Koláček s ideálním místem na centru, to bude mít sakra těžké… Ale šanci dostat musí, jinak vezmou draka. Oba na to mají, ideálně spolu. Takovou dvojičku, co by si tak dobře herně i lidsky sedla, jsme tu dlouho neměli. Jen jim ten prostor dát, aby to ukázali!
 
 
 
Reakce na alkac: Jako vážně chceš nároky, které na brusl...
Chci tím říct, že zrovna tihle jmenovaní by vynikali i dneska.
 
 
 
Hlavně že tu bude Vopelka, do zranění asi největčí překvapení a na buly lepší než pecháček, už aby okurka skončila
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Podívej, samozřejmě, že by naprostým...
Že se musí makat i mimo tréninky, o tom se rozhodně nepřu a beru to tak automaticky. Ale to bylo vždycky. Jen ty dnešní způsoby mi často přijdou prostě špatný. Neříkám, že každý individuál je špatný. Ale přisuzuje se tomu úplně nesmyslná priorita.
 
 
 
hlavněže končí Tomeček , Chlubna a Koláček snad dostanou víc příležitostí se ukázat , co v nich je . A sem zvědav na ty posilu do útoku , když tolik útočníků končí, obrana tam je to asi jasné a golmani taky. Snad Jiřina bude mít dobrou ruku a vybere ty hráče , co žerou led a nebojí se drobet přitlacit. tak hodně štěstí
 
 
C5C5 | České Budějovice
Reagovat
14.03.2023, 12:31
 
Dzirkalse myslím škoda nechápu Hovorku
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
14.03.2023, 12:30
 
Reakce na fofana: Ano, vážně se tak ptám. Protože dnešní...
Nemáš zkušenosti, ale pochybuješ. No vidíš, a já ty zkušenosti mám a tak jsem je popsal. Vyraž někdy na nějaký turnaj děcek 10-12 let, zaměř se na ty co vyčnívají a pak se zeptej, jestli jezdí na individuály bruslení (případně jestli nejsou z hokejové rodiny, kde se jim věnuje někdo nad rámec). A rázem dostaneš odpověď na to, proč vyčnívají. V tom není nic o zmagořených rodičích, tam je problém v mizerné výuce bruslení systémem. Nic víc, nic míň. Pokud bych tvým úhlem pohledu ty individuály zakázal, protože běžnej trénink tak jak je vedenej stačí, tak ano, přestanou tam někteří jedinci vyčnívat, respektive budou hrát všichni stejně. A všichni budou (až na pár talentů) bruslit stejně blbě.
Kdysi jsem četl rozhovor s jedním hráčem, co se dostal do NHL a on tam zmiňoval, že největší facka po příletu za moře bylo to, že se znovu učil bruslit (ačkoliv si do té doby myslel, že je dobrej bruslař).
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
14.03.2023, 12:25
 
Reakce na fofana: Zajímalo by mě, kdo učil bruslit takvé...
Jako vážně chceš nároky, které na bruslení hráčů kladl hokej 15 - 20 let dozadu, srovnávat s dneškem?
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
14.03.2023, 12:23
 
Reakce na fofana: Ano, vážně se tak ptám. Protože dnešní...
Podívej, samozřejmě, že by naprostým ideálem bylo, kdyby se v klubech trénovalo tak, že by žádný ind. trénink nebyl potřeba. To by bylo skvělý. Jenže to tak (ze spousty důvodů, o kterých by se tu dalo debatovat týdny) prostě není. Takže pokud chce kluk ve věku cca 15 let být o hodně lepší, než ostatní, musí pracovat bokem. A tréninky bruslení jsou jeden ze způsobů.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
14.03.2023, 12:07
 
Reakce na fofana: Ano, vážně se tak ptám. Protože dnešní...
V této době kdy hokej zrychluje už tě nestačí přijít na trénink a tam něco udělat. Hokej má úplně jiné tempo. Viz příspěvek dole Drancak proč je lepší než ostatní. Musíš makat navíc + pokud máš ještě talent k tomu jedine dobře.
 
 
 
Reakce na jedlam: Ještě by mě zajímal výkon rozhodčích, ...
Rozhodčí nic moc, stejně jako v neděli na zápase Dukla - Vsetín.

Nicméně Táboru neuškodili. Zbytečně se nechávali vyprovokovat k šarvatkám. Takže je vylučovali oprávněně.

Spíš mě překvapilo, že první dvě třetiny si Tábor opravdu skoro neškrtl, hlavně v první třetině. Příbram si dělala co chtěla.

A do plných to Táboru moc nešlo. A opět jejich snaha o kombinování do prázdný branky. Kolikrát mohli mít šance, když by raději stříleli, ale chtěli to ještě vyšperkovat dalšíma přihravkama.

Zítra to bude zajímavý a bude se to asi lámat.

Budou muset přidat a hlavně se nenechat vyprokovat.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: jako vážně... opravdu se budeš ptát ...
Ano, vážně se tak ptám. Protože dnešní rodiče jsou z individuálních tréninků úplně zmagořelý. Všichni všechny vozí po všech čertech na individuální předražený něco. A herní inteligence tou absencí hry v individuálním tréninku neustále mizí a mizí a všichni se tu diví a diví. Český sport.

Nemám zkušenosti z hokeje, ale pochybuju že to bude jinak.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Branky a nahrávky: 5. Remeš (Vachun, Lev), 6. Pitel (Willmann), 29. Vachun (Mar. Kříž, Hoch), 31. Pitel (Willmann, Hoch), 39....