Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
14.03.2023, 19:15
 
A tím byla krásně zodpovězena otázka z rána, jestli povolání 3 nadstandardních hráčů může ovlivnit zápas. Výrazně. Byli u všeho podstatného. Ten Tittelbach s Benákem mají v juniorech bod na zápas. To se o úroveň níž muselo projevit.
 
 
 
Řešil se tu Štich, ale to co teď udělal Dlapa, to byl humus, Štich oproti tomu protihráče jen polechtal.

Btw, Kváča dobrej sněhulák, zatím Liberci v tý sérii příliš nepomáhá.
 
 
 
Reakce na ppepino77: Dorostenci schytali opět slušnou na...
Tři rozdílné zápasy, ale celá sezóna žádný propadák nebyla. Alespoň budou někteří hráči k dispozici junkům , tam to bude důležitější.
 
 
 
Dorostenci schytali opět slušnou nakládačku
 
 
=marty==marty= | České Budějovice
Reagovat
14.03.2023, 17:05
 
Náhodou přednost dorostenců z Plzně asi nikde není že. Pouze na onlajnech tedy
 
 
14.03.2023, 16:46
 
Že zůstává Hovorka jsem rád.Zacatek sezóny dobrý, pak přišlo zranění a bohužel se svezl s celým týmem .Ale potencional má a rozhodne druhá sezóna.
 
 
viksviks | České Budějovice
Reagovat
14.03.2023, 16:41
 
Reakce na ScottieCZ: Já se tedy trochu divím podpisu u T...
Zapomněl jsem ještě na Hanzla…
 
 
viksviks | České Budějovice
Reagovat
14.03.2023, 16:41
 
Reakce na ScottieCZ: Já se tedy trochu divím podpisu u T...
Já bych Tomana nezatracoval. Pořád je to mladý hráč a navíc odchovanec. A jako většina i on se letos svezl s celým týmem.
Věřím, že v konkurenci centrů Pecha, Kanaďana, Vopelka a Koláčka ho to donutí na sobě více pracovat.
 
 
 
Reakce na ScottieCZ: Já se tedy trochu divím podpisu u T...
Vidím ho jako kluka, co bude hrát 1. ligu a naskočí v případě nějakých zranění. A třeba tam najde ztracené sebevědomí.
 
 
 
Reakce na Koliko87: Rozhodčí nic moc, stejně jako v nedě...
Díky, snad ve zbytku zahrají lépe.
 
 
 
Já se tedy trochu divím podpisu u Tomana. Loni přišel o sezonu a letos jí nenašel. Nejsem nepřející, jsem rád, že tu hraje odchovanec, jenom bych čekal od centra třetí řady o něco víc. Alespoň nějaké zkušenosti získal, ale herní sebevědomí asi moc ne.
 
 
 
Reakce na kursor: K bekům pro nadcházející sezónu ještě ...
EXTRALIGAChystá Třinec transfery slovenských opor? Spekuluje se o příchodu Gernáta a Pánika, ale taky o citelném odchodu
odkaz
 
 
 
Obecně, u jakéhokoli extra (ligového) klubu, který stahuje talenty z okolí bych tu profesionalitu čekal, jedno jak a kým zajištěnu. Jedině tak tu bude více vypiplaných mládežníků. Jinak na té nejvyšší úrovni neobstojíme.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Taky je třeba vidět, že se během ...
Však já s tím co říkáš souhlasím, on má předpoklady stát se extraligovým obráncem... ale musí na sobě pracovat, to je jasný.
 
 
 
Reakce na MrPesi: Já jsem za Hovorku rád. Kdo na hokej k...
Jo jo. Mluvíš mi z duše, napsal jsi to líp, než já
 
 
C5C5 | České Budějovice
Reagovat
14.03.2023, 14:48
 
Hovorka poslední část sezóny pouze rozdával puky bohužel ne nám a u mantinelu nula kdyby tu byl Prospal tak ten kluk nehraje obránce se nemůže bát hrát za bránou. jinak Koláček a CHlubna plus ti dva mladí co maji přijít super
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
14.03.2023, 14:45
 
Já jsem za Hovorku rád. Kdo na hokej kouká tak prostě ve 21 letech první sezóna v extralize. Tam už je ten potenciál se zlepšovat ve špičkového ofenzivního beka s držením hole vpravo prostě je. Musí na sobě pracovat. Chyby dělal, ale v naší situaci kdy se hrálo o všechno je ten mladší a na něj se snadno ukáže prstem. Za mě se prostě nechce jen tak zbavit puku. Má to v sobě zakořeněné a věřím, že Hanzlík by mu mohl ukázat cestu k rozkvětu Smajlík
 
 
 
Reakce na jihocech86: To sice ano, ale aby si zase někdo...
Taky je třeba vidět, že se během sezóny zranil. Další věc je, že obránci dozrávají dýl, takovej Pýcha měl tu svoji průlomovou sezónu ve 23 letech a to ještě k tomu v pralese, Hovorkovi bude letos 22. Podivovat se nad tím, že jsme podepsali mladýho obránce, kterej ukázal, že může hrát extraligu je fakt směšný a na to jsem reagoval. To, že na sobě musí makat a nemá nic jistýho platí snad o všech hráčích.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Co na tom nechápeš? Mladej kluk, ...
To sice ano, ale aby si zase někdo nemyslel, že mu mládí zajistí místo v základní sestavě. On kdyby měl tu výkonnost vzestupnou, neřeknu ani popel, ale bohužel mezi Hovorkou na začátku sezony a mezi Hovorkou na konci sezony byl velký rozdíl. Hovorka z konce sezony často chyboval a díky našemu úzkému kádru se nemusel bát o místo v sestavě... Pokud by chtěl pokračovat v podobném duchu, jsem si jistý, že lepší pozici než 7. obránce z toho nevyždíme. Ale uvidíme, já věřím v jeho progres.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
14.03.2023, 14:20
 
U těch příchodů/odchodů by mě ještě docela zajímalo, čo si predstaviť pod takým pojmom "smlouva bude k poslednímu dubnu ukončena" u Bindulise, neboť čistě z této formulace bych to chápal tak, že ho z kontraktu vyplácíme...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Jaká byla podle zástupců vedení sezona 2023-24? pojďte si to poslechnout!

Branky a nahrávky: 5. Remeš (Vachun, Lev), 6. Pitel (Willmann), 29. Vachun (Mar. Kříž, Hoch), 31. Pitel (Willmann, Hoch), 39....