MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "evoorg" |  vypnout filtr
 
<7891011121314151617>
Další diskuse: 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
01.05.2019, 17:26
 
Reakce na zbyna-ck: Jako kdyby Vsetín zvládl za 3 sezóny...
Tak, že jsme něco dělali dlouhodobě špatně, je asi víceméně každému jasné, nicméně sluší se zase dodat i B a tím je to, že bychom teoreticky měli mít před tou letošní sezónou z těch prvoligistů nejlepší výchozí pozici, jelikož to jádro, které uhrálo baráž, zůstalo relativně zachováno a stejně tak bezpochyby zůstane zachován též systém a filosofie trenéra. Jinak řečeno ten náš klasický problém, kdy se vybral trenér, nakoupili se hráči, neuspělo se, trenér se vykopl, jádro se rozprášilo a jelo se nanovo pod novým trenérem a novým systémem, by letos neměl platit a naopak bychom měli být schopni kontinuálně budovat na tom, co se tu v prvním roce povedlo a zároveň se snažit vymýtit to, v čem jsme měly nedostatky.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
01.05.2019, 15:30
 
Reakce na zmetek: V Jihlavě mají podepsaný 3 brankáře, t...
Já na jejich DF včera četl, že by snad Honzík měl jít někam hostovat, tak jsem to bral v souvislosti s tím.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
01.05.2019, 15:25
 
Reakce na kerschlic00: V Třinci končí i Malík. Tak teď t...
Tak když vezmu v potaz, že Vsetín má brankáře vyřešené a z Chomutova už odcházejí i junioři jinam, tak si myslím, že ten Petrásek, o němž se v souvislosti s chance ligou spekuluje, vychází buď na nás nebo na Jihlavu.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
01.05.2019, 15:18
 
Reakce na macháček: Jo reflektují, ale AT v rozhovoru př...
Na druhou stranu nelze říci, že by tu ta snaha nebyla, protože třeba zrovna Veselý byl též jedním z jmen, o kterých si tu vrabci štěbetali už loni, ale jelikož je prostě silových hráčů s potenciálem do top lajn obecně jako šáfránu, tak ti hráči buď vůbec nebyli k dispozici a nebo by šli získat jen trejdem, což byla zase věc, do které se nechtělo nám. Stejně tak tu byl před sezónou třeba Urban, ale ten to tu zase nedával kondičně.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
01.05.2019, 15:01
 
Reakce na mcdavid: Tyjo Werbik by se mi tu líbil *2*...
Tak ve Zlíně skončil a u Jihlavy to vypadá zatím spíše na pouštění žilou, stejně tak jako v Chomutově, takže bych to jako úplně nereálně neviděl.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
01.05.2019, 14:55
 
Reakce na Kellewan: Hamerlik konci v Třinci . To vypadá ...
Jen aby to nebyl právě Hamerlík Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
01.05.2019, 14:51
 
Jsem rád, že i trenéři nedostatky současného kádru reflektují a v rozhovorech tu potřebu vysokých a silových útočníků zmiňují. V tomhle směru škoda toho Tůmy, ale stále na tom trhu vidím další zajímavá jména, která tyhle předpoklady splňují - Vantuch, Gřeš, Werbik.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
01.05.2019, 14:35
 
Reakce na boydavid: Od důvěryhodného zdroje věřím tomu,ž...
Co přesně má být "to samé" na Bradleym? Že tedy údajně podepsal smlouvu na přelomu roku, zalyžoval si a následně nás téměř sám dotáhl do baráže?
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
01.05.2019, 14:19
 
Reakce na FansBPH: Chtěl jsem se zeptat na reference toh...
Dříč do 3.-4. lajny, který letos pod Vencou udělal velmi slušný herní progress a měl velmi povedený závěr sezóny. Výbornej v oslabeních, poctivě se vrací a nevypustí žádné střídání, ale nějakého kreativního ofenzivního mága či kanonýra nečekejte. Letos se mu proti vám enormně dařilo a vždy proti vám odehrál své nejlepší zápasy, což je předpokládám důvod toho, že vám učaroval.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
01.05.2019, 14:08
 
Reakce na vodopadek: ted uz to muzu rict.. ja jsem slyse...
Jako já vím, že tyhle zvěsti kolovaly, ale nejsem si úplně jist, zdali je fér tohle rozdmýchávat, neb pravdu prostě nikdo jinej, než Mitch neví. Že byl dohodnutej jinde se všeobecně ví a v tomhle směru skutečně nejde v rámci ligy o nějakou anomalitu a dělá to tak řada kluků. Zároveň je též pravda to, že prodělal otřes mozku a tam je to prostě s tím návratem ošemetné, takže je klidně možné, že ten návrat na led prostě u něj nepřicházel v úvahu. Každopádně to ale s ním rozhodně nebylo tak, že by se upsal Bolce a za trest nenastupoval, přičemž to zranění se vymyslelo, což byla konspirace, kterou jsem v PO slýchal častěji, než by se mi líbilo.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
01.05.2019, 11:59
 
Já bych hlavně chtěl ještě nějaké věže dopředu, Veselý je v tomhle směru dobrou první vlaštovkou, ale právě ty centimetry a kila před bránou jsou tím, co nám celou sezónu chybělo a co je pro náš styl hokeje naprosto zásadní. Podpis Soptíka by už pak byl fantazie. No a vzadu mi bohatě stačí, když udržíme Janduse. Co se brankoviště týče, tak tam si myslím že problém nebude, neb v Extralize vysedává spousta takových Strmeňů, nespokojených se svým vytíženým a ti na prales v pohodě stačí.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
01.05.2019, 00:48
 
Dle mého Suchánek je více než adekvátní náhrada za Kutliho a pokud se podaří udržet Janduse, tak bychom tu obranu mohli mít v podstatě hotovou. Co se pak útočníků týká, tak Kloz super - kreativních centrů do top lajn je obecně v lize jako šafránu a je fajn, že jsme jednoho podškrábli už takhle brzy. Veselý je dle mého též trefa do černého - silový hráč s fantastickými fyzickými předpoklady (skoro dva metry a 85 kg) a shot-first mentalitou, tj. přesně to, co nám vepředu celou sezónu chybělu. Navíc další kluk, kterej by měl mít potenciál do prvních dvou lajn. Prokeš už je v podstatě starej známej, do Vencova urputného stylu typologicky zapadá a pro mne osobně je i tak trochu náplastí za odchod Doktora. No a konečně Christov, který byl tím tajemným jménem z Frýdku, o které jsme stáli už před začátkem Play-Off. Spíše subtilní útočník, ale kvalitní bruslař s šikovnýma rukama a dobrou orientací v předbrankovém prostoru - od něj si též dost slibuju čistě proto, že vím, že byl o něj dlouhodobější zájem, přičemž Venca už ukázal na Jandusovi, že na tyhle relativně neznámé kluky s velkým potenciálem má čich ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
29.04.2019, 21:40
 
Reakce na ScottieCZ: Jejda, ten telefon mě teď maličko v...
Hele dvě věci. Za prvé ano, Račuk nepřijde určitě, neb už podepsal v Prostějově a zrovna on je navzdory svým skvělým fyzickým předpokladům typem hráče, který by s Vencou asi problémy měl, neb je to krasobruslař. Zároveň bych si ale nedělal starosti s tím, že žádná kvalita nepřijde, neb už samotný Venca v rozhovoru naznačil, jakým směrem se chce v rámci posilování ubírat a zároveň už i přiznal, že ti hráči jsou podepsaní.
Za druhé ale též předpokládám, že kromě téhle prověřené kvality přijdou též nějací neozkoušení kluci na try-out, neb Venca se netají tím, že tuhle metodu vyšší konkurence má v rámci přípravného období rád a právě u nich a u mladých jako je Dančišin, Novák, Tlačil, Čížek aj. si myslím, že se ten boj o sestavu povede. Každopádně ale s try-outem Dančišina absolutně nemám problém, neb prostě dle mého celou sezónu nevystoupil ze stínu 13.-14. útočníka, takže má-li setrvat, bude muset přidat a když se to povede, tak fajn, máme tu lepšího hráče než loni a když ne, budeme mít přinejhorším v rámci přípravy větší konkurenci, což opět hráčům jedině prospěje.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
29.04.2019, 20:48
 
Reakce na Pfux: Tak Gilbert do Bolky...
Jestli vycházíš z těch spekulací na Elite Prospects, tak tam dle mého mají chybu a místo Kanaďana Fillmana omylem přidali jiného Kanaďana Gilberta.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
29.04.2019, 20:10
 
Reakce na Scottiecz: Po tom rozhovoru bych uvítal zase n...
Tak já bych to spíše nahlížel v kontextu toho, že přijdou zase nějaká jiná jména a ten počet míst v kádru je omezen, přičemž pevně doufám, že v rámci útoku bude letos panovat silnější konkurence než loni, takže hráči, kteří se pohybovali na kraji sestavy, prostě budou muset trenéra přesvědčit, že jsou lepší než nově příchozí a ten post si vybojovat. Souhlasím s tím, že zrovna u Doktora bych tenhle postup neaplikoval, neb si dle mého o základ svými výkony v závěru sezóny řekl, ale třeba zrovna u Dančišina mi to přijde logické, protože ten v rámci sezóny příliš velký posun neudělal a pokud se nezlepší, tak jej mohou přeskočit mladší odchovanci případně jiní kluci, jež tu budou na try-outu.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
29.04.2019, 19:55
 
Reakce na Hubl26: Já z Kvačky mám všelijaké pocity. Chtě...
Tak on Kváča sám má už delší dobu zájem v té Extralize chytat, takže s ním moc nepočítám ani v případě, že by Třinec tu opci neuplatnil. Ale zrovna na tomhle postu příliš velké obavy nemám, protože pro gólmany zkrátka nezbývá tolik prostoru jako pro ostatní posty, takže se vždy najde nějaká nespokojená extraligová dvojka či ambiciózní kluk z pralesa, kterým nebude nabídka z top týmu první ligy proti srsti. I ta obrana dle mého v případě, že udržíme Janduse, nevypadá vůbec zle a zásadní tak bude to, jak se povede přestavba a posílení útoku, kde celou sezónu vězela naše achillova pata ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
29.04.2019, 14:09
 
Reakce na MrPesi: Přikryl byl po operaci a neprodělal ce...
Zrovna v baráži hrál už Novák též se sebezapřením, neb měl něco s nohou, to bych mu zas až tak moc nevyčítal, nicméně je rozhodně pravda, že v rámci sezóny měla jeho výkonnost klesající tendenci ...
Edit: Alistair - hele v tomhle by tu byly povolanější jiní diskutéři, jež to info mají podrobnější, ale ani nevím, jestli se k tomu budou chtít vracet.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
31.03.2019, 21:55
 
Reakce na filip29: Hlavně bych přátelé nepřeceňoval Pard...
Hele já ten druhý dnešní zápas po očku sledoval a osobně si myslím, že ty Pardubice jsou fakt nejlepším týmem z téhle čtveřice a to celkem s předstihem, neb ony prostě disponují přednostmi, jež mají ostatní a zároveň nemají jejich slabiny. Jsou jednak hokejové, což dá rozum, neb mají extraligový kádr a zároveň mají nejlepší fyzickou kondici, neb jsou nejčerstvější. My jsme z hlediska fyzických sil hned za nimi, ale ta hokejovost nám prostě až na těch pár individualit vázne a taháme to silou. Kladno je určitě hokejové, ale ta dynamika a rychlost tam už moc není. No a Chomutov má extraligový kádr, ale nějaký ten moribundus tam prošel a oproti ostatním tam má fyzické manko ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
31.03.2019, 18:49
 
Jo a jinak jedním okem koukám na to Kladno a troufám si tvrdit, že se potvrzuje má domněnka, že Pardubice jsou kondičně úplně někde jinde, když Kladno útočí, tak to místy vypadá, že soupeřů je dvojnásob více, protože soupeř stíhá naprosto v pohodě zdvojovat a ztrojovat, aniž by přitom dal čas k tomu, aby v jeho defenzivě vznikla nějaká díra ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
31.03.2019, 18:39
 
Kdybychom do tohoto zápasu dali půlku šedé kůry mozkové, jež jsme dali do venkovních zápasů se Vsetínem a Havířovem, tak máme teď pohodový 2-3 brankový náskok, bohužel místo toho hrajeme kovbovku s otevřenými zadními dvířky a tak je z toho drama, jež může dopadnout jakkoli.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Svěřence Jaroslava Modrého čeká před startem extraligového ročníku celkem devět přátelských utkání s atraktivními soupeři...

Václav Svach, Ivan Lytvynov a Jakub Čížek za sebou mají maturitní zkoušku ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Tradiční poděkování za podporu v uplynulé sezoně se nemohlo vyhnout ani společnosti Hoch a synové 1899! Děkujeme za podporu a...

O Motoru, o dětství, plánech a samozřejmě i o tom, jaké to je být synem slavného rodiče, jsme si na dálku povídali s...