MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Ani se mi ty reakce nechce číst. Jak říká Jindra : Byla to tragédie. Nás fanoušky mohla ukolébat výhra nad Spartou, kterou vychytal Hrášek . Bohužel , nechali se ukolébat i hráči a hlavně trenéři. On opravdu zázraky nemůže Hrášek dělat každý den . Nejvíc mi mrzí , že se nevyužívá potenciál celého týmu , hrají hráči hlavně podle věku a jména. Nemusím být mentální kouč na to , abych věděl , že to v týmu nemůže dělat dobrotu. Všichni tvrdí , jak je to v pohodě . To se za Mixéra také tvrdilo , a po sezóně jsme se dozvěděli, že nefungovala kabina . To se po nepostupu do PO dovíme i letos. Kvalitní hráče ( např. Slováček , Raška,) si necháme odejít. Nyní hrají v druhé pětce v Luko Rauma a Bolce. Dozvěděli jsme se , že chtěli odejít. Ale proč , neměli věk a jméno, proto nehráli. Vůbec se jím nedivím . Jak dlouho bude bavit 8 , 56 , 10 leštit lávku ? Najdou si angažmá, odejdou a dozvíme se , že tu nechtěli hrát . Smutné . Ještě smutnější je koukat na jejich náhrady, Šoustala a Janduse, tragické. A nebo se povolá někdo ze Samsonu - to v lepším případě.
 
 
 
Reakce na Motor27: Venku 4 x za sebou bude doleca mazec....
Pri nasi domaci forme to beru jako plus pro nas!
 
 
 
Venku 4 x za sebou bude doleca mazec. Hlavně fakt těžké zápasy.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
24.11.2021, 17:51
 
Reakce na mcdavid: Ano, to souhlasím, možná na začátku s...
Také bych rád Strmiče viděl více chytat, ovšem zase chápu, že když máš prvního brankáře, kterej ti zápas co zápas dává šanci vyhrát (resp. někdy ti zápas vyhraje prakticky sám), těžko se vyndavá z kasy. U Jeníka letos těžko dělat nějaké větší závěry, odchytal přece jen jenom jeden zápas, ovšem z druhé strany je skvělé, že máme dvojku, která je schopná i bez výraznější zápasové zátěže v případě potřeby nastoupit a předvést to, co proti Bolce (obzvláště poté, co si musel pár dní předtím vyžrat těch sedm kusů od Přerova).
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
24.11.2021, 17:50
 
Reakce na Tveety: Já teda taky i u jmenovaných hráčů vid...
Souhlas.
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
24.11.2021, 17:04
 
Reakce na alkac: Plus ti, co tu zůstalo z loňska, jsou č...
Ano, to souhlasím, možná na začátku sezóny mu ještě něco málo chybělo, ale teď chytá neskutečně. Proti Spartě jsem věděl, že dnes prostě nepustí. Snad si ho ale nezavaříme, přeci jen bych tam občas poslal Jendu. Ale třeba trenéři dali hráčům podobný dotazník jako Herb Brooks v mém oblíbeném filmu Hokejový zázrak, aby věděli, co snesou Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
24.11.2021, 16:15
 
Já teda taky i u jmenovaných hráčů vidím podstatný rozdíl ve forčekingu. A ten podstatný rozdíl je v tom, co píše Drew.
Když je to "marný" forčekovat, tak se zatáhneme ve středním pásmu (což platí i pro tyhle hráče) a vepředu je pouze jeden (připadá mi, že to má bejt pravý křídlo, ale asi se to také odvíjí od soupeře).
Kdežto vloni forčekovali hodně vysoko min. 2, v podst. ZA KAŽDÝ SITUACE.

 
 
 
Reakce na Siky: A zrovna Berry i Karabina, pokud jdou na...
Já neříkám, že se nesmí praktikovat žádný forechecking, ale oproti loňsku je to dost rozdíl. Rozhodně se už neděje to, že by hráči bezmyšlenkovitě lítali každý střídání za bránu soupeře a prakticky se sami vyřadili ze hry. Tenhle prvek mi loni neskutečně pil krev a jsem rád, že letos už nic takovýho není k vidění.
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
24.11.2021, 15:51
 
Reakce na kerschlic00: Co mě na loňský sezóně nejvíc štv...
Blbě jsem to napsal. Měl jsem spíš na mysli kvalitu. Mnohdy jsme soupeře přehráli, ale nedokázali jsme zakončit atd. Ale to, že Venca odmítal ustoupit od systému, na který neměl hráče, o tom žádná, na to mám stejný pohled.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
24.11.2021, 15:48
 
Reakce na Siky: A zrovna Berry i Karabina, pokud jdou na...
Plus ti, co tu zůstalo z loňska, jsou často jediní, u kterých nemáš podezření, že na to kálejí - to by se myslím také slušelo dodat. Jinak je to ale fuk, Václav a Modrák prostě představují v mnoha ohledech jako trenéři aspoň na první pohled své protiklady, ale zase mi přijde logické, že po částečně prokaučovaném ledovém hororu jako včera, se podobné úvahy zkrátka vtírají.

mcdavid: Oba chytali velice slušně, zejména Patera uměl občas předvést neskutečné věci, ale podle mě by nesnesli srovnání se současným Hrachovinou. Vždyť ten kluk je skoro od začátku sezóny v módu, kdy rutinně zápas co zápas chytí tak tři čistý gólovky, přičemž třeba proti Spartě to byl z jeho strany výkon tak dominantní, že to nejsem s vykonem žádného z gólmanů z loňska porovnat ani přibližně, ba ani s nikým hodně dlouho nazpátek v naší brance. A vzpomeň si, kolik těch zápasů z úvodu sezony, kdy se zadělávalo na deku, nás Čilo dvakrát nepodržel, či vysloveně potopil - zrovna proti Varům si vybavuju ten naprosto dementní gól z úhlu tuším od Lauka (?) na 4:4.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Imho by hrál +/- na stejným místě ta...
jj, tak jsem to i myslel .. že bych těch zápasů, řekněme s menším než 100% nasazením, bylo výrazně méně Smajlík
 
 
 
Reakce na Siky: A zrovna Berry i Karabina, pokud jdou na...
Co mě na loňský sezóně nejvíc štvalo bylo to, že tam od září do března nebyl vůbec žádnej posun. Furt stejný chyby a furt se prohrávalo stejným stylem. A ano, ze začátku to určitě bylo o nezkušenosti, ale ať se na mě nikdo nezlobí, ten tým už nějaký zkušenosti po polovině sezóny mít musel, od ledna se to prostě na nezkušenost svádět nedá. Ta sezóna dopadla tak tragicky i kvůli tomu, že trenér nebyl tvrdohlavě ochotnej alespoň přizpůsobit systém, nebo drobně změnit. Zářnej příklad byl zápas v Třinci, kdy jsme dvakrát vedli o 3 góly, ale stejně jsme prohráli, protože tam hráči furt lítali jako praštěný, místo abychom se drobet soustředili na obranu. Jsem si dost jistej, že takovejhle zápas se současným trenérem nikdy neztratíme.
 
 
 
15:03
Mimořádná opatření týkající se omezování hromadných akcí kvůli covidu bude nejspíš vydávat plošně ministerstvo zdravotnictví, řekl hygienik Kotrla.
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
24.11.2021, 15:34
 
Reakce na alkac: Nechci s tebou polemizovat, naopak v dr...
No v té bráně to ale loni byla ani ne půlka zápasů. Naopak když chytal Patera nebo Jenda, tak docela čarovali, co si tak matně pamatuju z té sezóny, kterou jsem již vytěsnil Smajlík
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
24.11.2021, 15:33
 
Reakce na Drew: V podstatě všichni útočníci, Beránek, Ho...
A zrovna Berry i Karabina, pokud jdou na oslabení (potažmo vůbec na led), tak tohle praktikují pořád a dost tím soupěři znepříjemňují rozehrávku. A koneckonců, Míra Holec taky. Akorát ten tým je mnohem zkušenější, a tak nedochází k takovým kiksům jako loni. Ono obecně bráníme mnohem lépe než loni. Podle mě tu porovnáváš (a nejen ty) zkušený a nezkušený manšaft, a připisuješ ty rozdíly trenérovi. To ale podle mě není vizitka trenéra. Zato nasazení v zápase (které postrádám já) za trenérem dle mého jde.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
24.11.2021, 15:26
 
Reakce na Evoorg: Kdyby měl pod sebou Venca tenhle kádr ...
Nechci s tebou polemizovat, naopak v drtivé většině bodů souhlasím, ale přesto, když už tedy dneska lovíme v pérdeli ty ryby, si neodpustím poznamenat, že jeden velmi zásadní kvalitativní rozdíl s významným dopadem na hru celého mužstva tu oproti loňsku je - v bráně.
 
 
L3151L3151 | Týnec
Reagovat
24.11.2021, 15:24
 
Reakce na Drew: V podstatě všichni útočníci, Beránek, Ho...
Ten nesmysl jim ordinuje trenér to si ten hráč neurčuje sam.
 
 
Kurt_HüblKurt_Hübl | Kdyby neni...
Reagovat
24.11.2021, 15:15
 
Reakce na MrPesi: Motoráci choďte na dlouhé procházky do...
Teď v neděli jsem tam s psékem byl.Na vrchu nádherné počasí,modrá obloha a zatím co dole Budějce v hustý mlze.
Vejšlap na Kleť a dát tam po pár kouskách? Já jsem pro a to nejsem ještě senior Smajlík Smajlík
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
24.11.2021, 15:11
 
Reakce na Evoorg: Kdyby měl pod sebou Venca tenhle kádr ...
Jsem asi taky kacíř...
 
 
 
Nějaký kdyby tu byl Venca mě asi nevzrušuje. Na tým bojovníků, který s postavil v 1. lize, byl vynikajícím koučem. Na současný tým s individualitami, který máme teď, bych ho radši ani vidět nechtěl a bojím se, že někteří už by tu v tuhle dobu ani nebyli. Jsem rád za to co máme Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě