Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Franta_CB" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
Další diskuse: 
 
 
A co ten Smoleňák, moc toho neodehrál, nebyl on nakonec jen málo stimulován? Smajlík
 
 
 
Reakce na Drew: V žádném případě, to by byl směšný trest...
Je otázka, co je pro klub větší hřích. Neuhlídali jste 3 hráče a proto dostanete flastr nebo váš doktor je lempl a na chřipku ordinoval svinstvo, chřipku mělo v té době ještě dalších X hráčů - dostanete ještě větší flastr. Na doktorovi ani hráčích ti samozřejmě nezáleží, jen minimalizuješ ztráty neúspěšného projektu MrtfldMistři
 
 
 
Hele Mirdo, mám pro ty tvý hřebce parádní stimulant, na krabici fikaně neuvádím složení, tak hlavně ať to neříkají klubovýmu doktorovi, to by mohl bejt průšvih. Jo a dostaneš množstevní slevu. Smajlík Jak píšete, taky měli můj obdiv za to nasazení. A je jasný, že šénoklub se k tomu nemůže postavit jinak. Možná Mirda řekne, hele kluci, jste mučednící, tady máte bokem nějaký bolestný. Teď je jen otázka, jestli to bude mučedníkům stačit a co na to jejich kamarádi takystimulanti, jestli je nebude hryzat, že ti tři VyTažení z klobouku to za všechny odnesou. Zajímavá kauza, těším se na pokračování.
 
 
 
Dědek by po vzoru Kazachů či Korejců dokázal vyrobit leda tak nároďák plný severoameričanů s českým pasem. My ale potřebujeme kvalitní ligu plnou mladejch talentovanejch hráčů, co umí ovládat puk i při velké rychlosti, nejlépe s charakterem vhodným pro týmovou hru. A z této množiny dle potřeby vybírat, sehrávat a pilovat. Aktuálně utopie na všech frontách. Šance, že se někomu povede narychlo něco slepit s tím co je zrovna k dispozici a udělat s tím úspěch je vždycky, ale je nižší, čím větší je odchylka od idálu. Jsem zvědavý, kam to za pět let Hanzal a spol u nás v Motoru posunou.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Dává to větší váhu přesilovce = obro...
Přesně. Tahle pobídka k nevázanostem v honbě za góly jen zvýrazní roli rozhodčího. Méně faulů to též nepřinese.
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Dyť za pět let, co se Radek pohyboval...
Ano, zkrátka neúspěch. Smajlík Od roku 85 jedenáct let temna bez zlata. Proto píšu, že to mám poslední dobou těžký. Zlato chodí dle výjimečných generacích ve vlnách. Teď podobná generace široko daleko neni.
 
 
 
Reakce na zdcart: Musíme si přiznat, že letos hrajeme šp...
Ten údajně nejhorší kanadský tým všech dob naší repre,jedno zda zraněnou, přehrál. Je to pro mě těžké, co pamatuji, hrálo se vždy o medaile, jediný propad byl kolem generace Radka Toupala. Na prohru se dalo dívat. Byly zápasy na které se dívat nedalo, když hráči nechtěli. Teď chtějí, ale špička už nám ujela. Určitě je to i létama, ale už mne ta dnešní repre moc nebere. Smajlík
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Jedno "l" může být prostě překlep. B...
Nejde o to, že někdo chybuje, ale když na sále dojde proud, naběhne záložní zdroj. Veřejnoprávní médium by mělo mít korektora. Vzhledem k četnostem těchto chyb se zdá, že se jedná o systémový problém. Nejspíš se šetří a kvalita jde dolů. Nechť zůstane alespoň v těch nemocnicích.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Né, že bych od toho něco extra če...
Jako jasně, máš pravdu, jsme stále ve hře, stát se může cokoliv, ale ta šance je nižší,kur.. nižší. Smajlík Dnes jsme se nešetřili, chtěli jsme vyhrát. A mít lehčí čtvrtfinále.
 
 
 
Už nestíháme. Bohužel.A pryč jsou doby kdy byl brankář vždy náš rozdílový trumf. Tím netvrdím, že máme horší gólmany. Robert se ve studiu snaží, ale není to nic platné. Smajlík
 
 
 
Emočně vzplanul. Ok, mohl to řešit nadávkou, shozením či neshozením rukavic, mohl ho seknout hokejkou. Nic z toho není good, ale nechá se to pochopit. Pak je bodnutí jako vrchol podlosti. Hra nožem jinak než proti ledu je naprosto mimo kategorii. Alespoň mezi hráči. Čekám jasné odsouzení na všech hokejových frontách. Antoš s tím neotálel.
 
 
 
Gratulace Vožuchátorovi V96 ( to Alkáč zandal), Třinci i hráčům Hradce pod taktovkou Martince. Asi to fakt byla dobrá a natrénovaná parta. S talířem se vyfotili, Prasopes jim fotku nezkazil. Proč slavit historický úspěch klubu když kkti prohráli, že? Charakter jako vždy. Točí mne už nějakou dobu Pospíšil s tou svojí hláškou "podle hokeje" při posuzování hry. Včera už se těch svých pocitů sám vylekal.
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Taky si myslím, že play-down by bylo ...
Jsi mi to připomenul. Říkal jsem si tehdy, že je to pěkně nespravedlivý. Smajlík
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Mám silné pochybnosti, že by si ten t...
Hm, asi to pomalu začíná do sebe zapadat. Jedním z fanoušků v hledišti byl, "bohužel pro Dynamo" akreditovaný funkcionář Jablonce, který měl zřejmě k "běsnícím fanouškům" blízko, hodně toho zdokumentoval sám a ze své pozice to navíc okamžitě s protistranou, která si asi dostatečně neuvědomovala, kdo je kdo, řešil. Existuje vůbec záznam, kde by bylo vidět, jak někdo trhá sedačku? Zatím to spíše vypadá, že letělo pivo a holka byla držkatá na ochranku, což vyvolalo celý konflikt. Já to samozřejmě nevím, spekuluji z dosud známých informací.
 
 
 
Reakce na NHPL: Popsal jsem stav, co se stalo, uvnitř st...
Nechceme zde pralesní tlupy jednající na základě instinktů a emocí, v tomto případě bez valného ošetřovatelského dozoru ( nekonání jejich velitele ). Co je rozlítilo, zda utržená sedačka, nadávka, necvaknutá jízdenka, dvoření se samičce či cokoli jiného neni vůbec podstatné. Myslím, že jsme si zde v Čechách v tomto ohledu už kus nějaké zkulturňovací cesty ušli a za žádnou cenu bychom neměli z tohoto trendu slevovat. Věřím, že už si rozumíme.
 
 
 
Reakce na MrPesi: Ten mluvčí klubu tomu nasadil korunu. ...
Nahrávači letos nemůžu přijít na jméno, ale včera odehrál fantastické představení, vůbec nechápu, že nebyl hvězda zápasu, střebly z těžkých pozic, tvrdý servis do hřiště, z bloků si dělal pravidelně trhací kalendář.
 
 
 
Reakce na alkac: Pokud je to pravda, tak od Luňáka je to...
Luňák Nomen omen, to nevymyslíš. Smajlík
odkaz
 
 
 
Reakce na ČB_Hrošík: Vítejte v písničkovém pořadu, písni...
Ty hrajou, to je nádhera! Dal jsem si to 2x, před polednem i po poledni. Smajlík
Jak jsou krásné černé oči, jak jsou krásné černé vlasy, kdo to byl?
Kolem oken stín se mihne, do světnice někdo skočí, kdo to byl?
Milá se mu chvíli brání, potom ale sladce vzdychá, noc je krásná do svítání, slyšet jenom slůvka tichá, kdo to byl? A ty klarinety, jak si vesele štěbetají sólíčko!
 
 
 
Reakce na macháček: Tomu Smoleňákovi kromě zubů chybí je...
Z uváděného rozhovoru se to ale rozhodně poznat nedá, stav věci popisuje přesně. Vytknul bych mu leda to závěrečné slůvko "snad" ( zkazíme Vítkovicím mejdan ), které jen dokazuje, že se jim dostali pod kůži, čemuž se po takovém zápase a celé sérii nelze vůbec divit.
 
 
 
Pěkný. Mirečku, to byl blafák co? Bejt tak první, to by bylo něco, no to by bylo šén.To už bych ti snad i vodpustil.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

60. narozeniny dnes slaví bývalý trenér Motoru Petr Rosol. Českobudějovický A tým trénoval ve 3 sezonách (2013-16), odkoučoval...

Rodák z Toronta se pro klubový web rozpovídal o tom, na co se v Česku těší, jak se zrodilo jeho angažmá na jihu Čech a vysvětlil...

Motoráci dnes trénovali v krásném prostředí Sportovně relaxačního areálu v Hluboké nad Vltavou??! Areál nabízí sportovní využití...

Střípky ze včerejší autogramiády čerstvého mistra světa Jáchyma Kondelíka u @hochspalicek ????????. Pochlubte se, kdo z vás si...