MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Haberman44" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na fofana: Tak naštěstí úplně od zelené louky nez...
Stačilo by bohatě,kdyby se odchovanci neotáčeli k mateřskému klubu zády (aspoň v rámci stejné soutěže).
 
 
 
Reakce na Ivánek48: Bojím se jen o Koláře. Kúdelu bude s...
Kolář na 99.9% nebude, Kůdela spíše bude a Olie by určitě potřeboval co nejdříve operaci.Hraje už nějaký ten pátek pod injekcema a viditelně to stačí +- na 60 minut hry, více to nejde.
Třeba mladej překvapí a vystrnadí Koláře. Kdy jindy by se měl hecnout a přesvědčit vedení že může být kvalitní náhradou za Koláře i do budoucna Smajlík ? Toho kluka potkalo včera štěstí, byť vykoupené Kolářovo zraněním. Teď musí chytit šanci za pačesy a já mu věřím.
 
 
 
Reakce na zdcart: Ano, s tím souhlasím, že zápasy s angl...
Pokud nebude Kolář, možná i Kůdela a se zdravotními problémy hrající Olie, tak to bude samozřejmě citelný zásah do sehraného "stroje" a bude to přinejmenším velice těžký dvojzápas.
Pokud by se zázrakem uzdravil Kolář a byl k dispozici Olie i Kůdela, tak z Arsenalu jako fanda SKS takový strach nemám. Leicester je momentálně stejný level jako Arsenal a už dohráli..
 
 
 
Reakce na zdcart: Pánové, sleduji pravidelně premier lig...
Taktéž sleduji každou sobotu a neděli dost zápasů PL a bude to asi taková kvalita jako Leicester. Manchester by byl pro nás asi trochu silnější soupeř.
S Chelsea jsme také hráli dva roky zpět vyrovnané zapasy.Z té TOP anglické pětky je Arsenal dle mého nejschůdnější. Hlavně pro Slavii je to zápas za odměnu a nebudou pod takovým tlakem jako angláni. Když je momentální Slavia v plné síle,může hrát vyrovnaně s každým větším klubem. To dokázala i v loňské LM, kde krom jednoho zápasu s Interem rozhodně ostudu neudělala a trápila Barcelonu, Dortmund i Inter u nich.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Arsenal! Tak to je pro Slávii dobrej...
Jak se to vezme Smajlík . Ale Arsenal už také není co býval. Škoda Koláře, mladej to nemusí unést.
 
 
 
Reakce na kimmi: si b.l.b. víc k tomu nemám...
Taky názor...
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Napíšu k tomu už jen to, že vyjadřován...
Žlutá rasa a negro(idní) jsou zcela běžně použitelné výrazy. Nevím co Tě na tom tak pohoršuje.
To je přesně ono,člověk napíše něco v mezích,nikoho jsem tím určitě urazit nechtěl a už jsem oštemplován jako rasista. Jen proto že ve svých posledních příspěvcích píšu jak to vidím já ohledně rasismu a používám zcela legitimní oslovení daných "etnik"?! Kohy, trochu nadhledu to chce a ne hned startovat.
To už aby jsme se za chvíli báli říct kdejaké slovní spojení,kde je slovo černý nebo žlutý.Dyť je to směšný jak ze sebe furt dělají mučedníky...
 
 
 
Reakce na Black_Dog: Tím si jistý nejsem. Čím jsem si al...
A už je to tady...
Co jsem napsal tak urážlivého??
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Tak to se dost pleteš: https://zpravy....
I Ty dobře víš,že je v tom výrazný nepoměr. Dobrý vytáhl jsi jeden z mála článků o žlutejch, ale vůbec to nejde srovnat s tím jak s rasismem nakládají negroidi.Ty hrajou úplně jinou "ligu".
 
 
 
Reakce na MARSCH: Nikdy si se nesetkal s tim, ze by nekd...
Napsal jsem jak to vnímám já. Klidně může být že jsem rasista,pokud můj příspěvek takto vyznívá. Nemám s tím problém. Nevadí mi poctivej černoch,cikán a tak dále. Vadí mi vyžírky a vychcánci co zneužívají trendu posledních let a za kdejakou kravinou vidí rasismus. Oni toho doslova zneužívají a svět jim to žere. To mi vadí, nic víc.
 
 
 
Reakce na kursor: Tohle já nikdy nepochopím. Pokud se ně...
Navíc se vždy jedná o rasismus jen když je v tom negroidní rasa. Ještě jsem se nesetkal s případem, že by se cítil rasově utlačován třeba Asiat.
Těm šmejdum se celosvětově vytvořil "komfortní polštář" a oni dobře vědí jak s tím naložit. Jsou to jen vychcánci, nic víc a svět jim to žere.
 
 
 
Reakce na full: Je to tak, bohužel, tenhle (ne)incident ...
Taktéž podpis.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: hm... anebo si to vymysleli, protože...
Naprosto přesně napsané.
Zákrok na Koláře je na žalář, nejlépe někde v KLDR.Takhle zákeřnej tým jsem ještě neviděl!
 
 
 
Strašný prasata dnes Rangers. Dvě červené málo...
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: https://www.youtube.com/watch?v=XxSI...
Zbyňo, vůbec nevím o čem tam hovoříš Smajlík .
 
 
 
Reakce na mmufik2: Ne ne, "Mlynář" se nikdy neplete. :)...
Ale jo, samozřejmě že se také plete Smajlík .
 
 
 
Reakce na patres001: Zkušený Lakatoš a mladý Flek? To js...
Ano, je to obráceně samozřejmě Smajlík .
 
 
 
Reakce na FansBPH: Prosím tě podle jakých notiček se teh...
Napsal jsem co si myslím, více k tomu fakt nemám...
 
 
 
Reakce na FansBPH: Jenom prachy titul nedělají. Možná je...
Ve vší úctě k dnešnímu Vsetínu a s respektem, tenkrát byla jiná doba, doba úplatků.Zubík věděl jak na to...
To co se tenkrát dělo v hokeji a sportu všeobecně, to už dnes nenajdeš. Byť si nedělám iluze o tom, že dnes je vše ok. Tenkrát to byl ale masakr. O penězích v igelitkách nemluvě. Určitě jste hokejové město a fanoušky jste vždy měli skvělé, ale jestli byl nějaký titul zasloužený,tak možná ten za Horsta Valáška na začátku éry. Pak už to jelo podle notiček. Ale ty vaše mančafty v éře Zubíka samozřejmě kvalitu měli a ne malou...
 
 
 
Reakce na hukh: Když ti hraje v lize Irgl , Hübl , Lukeš...
Nechme se překvapit no. Já proti němu nic nemám,ale pochybuju že má ještě nějakou motivaci se tu pro Motor rozkrájet. Klub musí myslet jinak, než to postavit na veteránech.
Mladí vpřed...
Strašně by se mi tu líbil třeba Lakatoš, když už zkušenost. Z těch mladých třeba Flek, ale to už sním Smajlík . Věřím že nová trenérská dvojice přivede spolu se sponzory kvalitní kluky. Horší už to rozhodně nebude.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....

Brankář Motoru Jiří Patera se může stát vítězem Zlatá helma SENCOR za uplynulou sezónu! Jestli se vám jeho zákrok líbil, můžete...