Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2023-9-25" |  vypnout filtr
 
<12
Další diskuse: 
 
 
je někde nějaká pořádná fotka včerejšího chorea? nestihnul jsem první třetinu, viděl jsem jen nějakou fotku na IG, kde to nebylo vidět pořádně celý
 
 
 
Do posledního finálového zápasu této sezóny ELH Smajlík Smajlík
 
 
viksviks | České Budějovice
Reagovat
25.09.2023, 12:21
 
Ano, Hrášek na sobě neskutečně makal celé léto ve STACA, kdy měl každý den dvoufázové tréninky a shodil 12 kg. Ale hlavně, on v tom pokračuje a dělá kondici každý den před tréninkem, upravil jídelníček atd.
Stejně tak Hovorka, který si nad rámec kondičních tréninků v klubu, přidává ve STACA. To se u těch kluků prostě musí projevit Smajlík
 
 
 
V Budvar aréně chybí tělocvična i toalety, říká nový ředitel sportovišť
Zdroj: odkaz
 
 
 
Za mě zatím velice příjemným překvapením Gulaši. Ten odcházel z Komety jako spráskanej pes, ale tady hraje fakt náramně. Dokonce ve statistikách Radegast indexu je nejlepší z celé extraligy, odvádí takovou tu černou práci, která je ale neskutečně prospěšná. Ostatně nebýt toho přídělu od Sparty, tak máme jen 2 inkasované góly ze tří zápasů, což je jak obraz skvělé defenzivní práce celého týmu (i vracejících se útoků), tak i výborně fungující obrany, v čele s fantomem v bráně.
Souhlas s Hovorkou - ten kluk je o level výš, než minulou sezónu a hraje výtečně. Kachyňa mi přijde občas zmatkující, špatně rozehraje (na hůl soupeři) anebo prostě jde nesmyslně do souboje a hra se dostává za něj, ale jinak takovej slušnej standard. Doudera předvádí hodně dobré výkony, hlavně zkušenost je vidět při soubojích u mantinelu. A Čenda... ten převyšuje všechny ostatní fantastickou rozehrávkou, přehledem při přechodu do útoku, ale i na útočné modré. To je reprezentační bek, jak vyšitej.
Výborně střídáme, už to není o přetahování, kluci skáčou na led a nedávají soupeři dýchat. Hlavně naši bojovníci z 2. až 4. lajny. Hoří led, když tihle kluci vlítnou na led. Guli sice dobře bruslí, snaží se, ale zkusil bych ho vyměnit a do první lajny dát klidně Valského, jestli by mu to s Harrisem a Simonem nešlo lépe. Kubík má repre formu a ve formaci s Pecháčkem a Ordošem mu to náramně svědčí. Už tak výborně hrajícího Vopelku s Přikrylem bych zkusil vyšperkovat právě Gulim anebo ještě Přikryla vyměnit s Berym. A čtvrtá lajna, to je koncert, co ti kluci na ledě předvádějí - pohyb, aktivita, snaha...
...jednoduše řečeno - konečně je jedno, která lajna je na ledě, furt musí být soupeř ve střehu, protože zahrozit může kdokoliv.
 
 
Joseph1Joseph1 | ČEZ Motor České Budějovice
Reagovat
25.09.2023, 08:58
 
Reakce na zdcart: Ano, o proti loňsku se zvedl Hovorka a...
Tuším, že Duda říkal na O2 TV v pátek, že Hrachovina přes léto opravdu pořádně zamakal a zhubnul osm kilo. A musím říct, že je to hrozně vidět. Oproti loňské sezoně je to strašně znát.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
25.09.2023, 08:55
 
Reakce na zdcart: Ano, o proti loňsku se zvedl Hovorka a...
Kachyňa mi tak trochu svým vývojem připomíná Vrábla - zlepšuje se sice pomalu, ale zato vytrvale a bez nějakých zásadnějších výkyvů formy. Aspoň mně tedy přijde rok co rok o chlup lepší. Pokud mu to vydrží, výhledově by z něj mohl být stabilní člen druhé obrany a (jak doufám) člen nějakého dlouhodobějšího jádra mužstva.
 
 
25.09.2023, 08:54
 
Já si myslím, že to vymyslel Bartošák...jinak by se pak na střídačce s hráčema nedohadoval...i když podle Hamary to vypadá, že to vymysleli trenéři...
 
 
25.09.2023, 08:42
 
Reakce na MrPesi: Souhlas. Navíc u Pecháčka je vidět, že...
Ano, o proti loňsku se zvedl Hovorka a i Kachyňa. Snad to klukům vydrží.
A Hrášek brutálně zhubnul, tipnul bych si, tak deset kilo.
 
 
KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
25.09.2023, 08:35
 
Reakce na kursor: Jo, start zatím zvládáme skvěle, přest...
Mezi těmi golmany je rozdíl právě v té přípravě a koncentraci. tehdy to bylo víc na pohodu a pak i vynikající golman měl občas nějakou minelu. Hrach je ted totál profík, dává tomu opravdu vše. A je skvělý. Myslím ale že tímto profesionalismem se tu "nakazilo" víc hráčů.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
25.09.2023, 08:34
 
Reakce na =M=fans: Já jsem zatím spokojený. Hrajeme to, ...
Souhlas. Navíc u Pecháčka je vidět, že ještě není úplně v top formě po tom ošklivém pádu na mantinel v přípravě. Ze 4 zápasů máme 8 bodů a jeden gól dal Guly. Já jsem spokojený jak se prezentuje 3 a 4 pětka, která svým pohybem dělá soupeřům starosti. Ten čas je rozdělován spravedlivě mezi všechny pětky a to tu poslední sezóny rozhodně nebylo. Co je třeba zlepšit je přesilovka ta je naopak dost mizerná. První pětka se nedokáže pomalu ani usadit v pásmu navíc už několikrát jim soupeř ujel. Je tam moc hračiček. Trenér jim zřejmě chce dát ještě důvěru, ale je to zatím na známku 5. Druhá přece jenom trošku vypadá lépe, ale je na čem pracovat. Právě tak to vyrovnané zápasy musí přesilovka pomoc. Díky bohu, že Hrášek je v kondici a to co vidí teď prostě chytne. Je to zásluha i spoluhráčů kdy to zatím takticky dobře zvládáme čistit. Jinak Hovorka vedle Doudery má zatím parádní efekt. Navíc se mě zdá, že Hovorka na sobě zapracoval i po fyzické stránce a začíná vyhrávat i souboje u hrazení. Já doufám, že to Kometě ještě prodloužíme to čekání na body.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
25.09.2023, 08:30
 
Reakce na =M=fans: Já jsem zatím spokojený. Hrajeme to, ...
Jo, start zatím zvládáme skvěle, přestože jsme v týmu přivítali hodně nových tváří (o to je to cennější, podívejte se třeba no obměněné Brno). Nehledě na to, jak skvěle hned zkraje sezóny zapadli Milan Doudera, Michal Gulaši, Adam Kubík či Honza Ordoš, osobně mám největší radost z Hráška, kterej má momentálně neskutečnou fazónu. To není náhoda, že má tak skvělá čísla, on je soustředěný, rychlý, skvěle čte hru a díky tomu je v šancích soupeře většinou skvěle pozičně nachystanej. Já jsem naposledy takovou oporu v naší brance viděl, když ji hájil Eda Turek, a to v dobách, než se přes Německo dostal do NHL (nic proti Svobodovi, Maříkovi, Hudáčkovi či Kovářovi, ale Hracha vidím vážně výš). Jak už jsem psal, kéž by Ti to, Hrášku, vydrželo, chytáš neskutečně...
 
 
 
Já jsem zatím spokojený. Hrajeme to, po čem jsme tu loni hromadně volali. Naprostá disciplína, do detailů plnění herního plánu.

V Plzni jsem koukal a po dvou třetinách měl největší ice time z útočníků Bery. Naopak na chvostu byli Guly s Pechackem. A zrovna u Gulyho je vidět ta proměna, rychlý střídání, bojovnost, bruslení, dohrávání.

Jasně, je to zatím dost účelový, ale chytli jsme start, víme co chceme hrát, to ostatní přijde. Navíc se nemusíme bát, že budeme mít ve 30.kole unavený lídry.
 
 
switchswitch | České Budějovice
Reagovat
25.09.2023, 07:19
 
A jak dopadly antidopingové testy po zápasy? Smajlík
 
 
 
=
 
 
25.09.2023, 05:56
 
Ve Sportu spekulují Jalonen nebo Jandač.Do Komety.
 
 
viksviks | České Budějovice
Reagovat
25.09.2023, 05:53
 
To se pak divím, že tam zůstal Modrák, když jsou tam nějaké zákulisní hry a křivárny…když teda říká, jaký jsou to kamarádi.
 
 
<12

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě