MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Kaul" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
13.02.2021, 14:52
 
Reakce na fofana: To je dobrej nesmysl. Bureš má vládu i...
Burešovu odpovědnost nijak nepopírám, ta je i pro mně jasná. Obavy z toho, co bude následovat však jsou. Pohybuji se mezi "lidovými vrstvami", a znám jejich nálady. Bureš z toho nemusí vyjít jako poražený.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
13.02.2021, 11:41
 
Reakce na Jeníček: Je tomu opravdu tak a takto hloupý kr...
Pročítám teprve teď příspěvky, a musím s tebou Jeníčku souhlasit. Tato do nebe volající hloupost opozice se dá srovnat jedině s únorem 1948, kdy podali pravicoví poslanci demisi
v domnění, že zabrání komunistům v násilném uchopení moci, ve skutečnosti nahráli Gottwaldovi na smeč a bylo vymalováno. Demokratické mechanismy už přestávaly fungovat.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
07.02.2021, 19:11
 
Body tři to měly být už mnohokrát, nicméně vše zůstalo při starém, a nemá cenu to dále komentovat.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
06.02.2021, 13:29
 
Reakce na Salvelino: Drobný pořád drží,ale je vidět, že ...
Omlouvám se za pozdní reakci, i za to, že téma Dynamo už je tady pasé; řekl bych, že Dynamu chybí klasický špílmachr, někdo, kdo by uměl ve středu pole podržet balon, zpracovat ho, přesně přihrát, zkrátka technicky vybavený hráč. Já Dynamo obdivuju a fandím mu, ale v některých momentech z té hry fakt bolely oči. Hrozně jsem trpěl, když nikým neatakovaný hráč nedokázal zpracovat míč ze vzduchu, nebo když úplně podělal celkem jednoduchou přihrávku na volného spoluhráče, nepřihrál ani na pár metrů. Těch momentů tam bylo poměrně dost. Ale na druhou stranu, drží se statečně, a přeju jim, aby jim to vydrželo. Vím, že s naším rozpočtem nemůžeme konkurovat bohatým klubům, a nemáme takové možnosti. Bojovnost a houževnatost tým zdobí.
cigy67: jdu s dynamem do pytle, slibuju.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
05.02.2021, 19:58
 
Dnes jsem dal přednost Dynamu, a zřejmě jsem udělal chybu. Dynamo vyhrálo, to je super, ale výkonem mně zrovna moc nepotěšilo. Ale jinak super budějckej den.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
02.02.2021, 19:57
 
Ať hrajeme v závěru bez brankaře my, nebo soupeř, většinou to vždycky končí gólem - v naší bráně.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
31.01.2021, 15:58
 
Je tedˇ móda nadávat na Plášila, řekl bych, že mu puk dost nešťastně přeskočil hokejku, ale neházeĺ bych vinu jen na Plášila, ta přesilovka byla zahrána příšerně, a jde to za celou pětkou.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
30.01.2021, 23:48
 
Reakce na Salvelino: jo, byl rozhodně kvalitnější a tvoř...
Jasně, zapomněl jsem na Šulce, ten dokázal hodně rozhýbat ofenzívu, je ho škoda kluka, ale patří holt Plzni. Taky jsem zvědavej na Diopa. Dynamu držím palce.
mcdavid: taky to mám tak, rád bych viděl Havla hrát, jinak nám zakrní...
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
30.01.2021, 18:24
 
Reakce na zdcart: Dynamo dobrý bodík že Slovácka. *2*...
Bodík dobrý, ale řekl bych, že Dynamo se taky trochu potýká s produktivitou. Jenže jak už tady někdo psal, na rozdíl od Motoru sbírá body, a to je důležité. Zdá se mi, že i přes slušnou kvalitu kádru střílí málo branek. Dost si pomohlo penaltami v posledních zápasech. Loňský kádr s Provodem (než odešel) a Schranzem na hrotu byl asi kvalitnější, ale i tak se mi zdá,
že mají na to, dávat víc kousků. Ale ze čtyř zápasů 10 bodíků, fakt dobrý. Smajlík
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
29.01.2021, 23:39
 
S Motorem, před ním se Slavojem, pak s HC a Mountfieldem, a pak opět s Motorem jsem toho zažil opravdu hodně. Takže už beru vše s nadhledem, a hned tak něco mě nerozhází.
Ačkoliv jsem už kmet sešlý věkem, a nemohu tudíž umřít předčasně, dnešní poslední vteřina základní části byla dost krutá, už i proto, že jsme si o vyrovnání dost říkali. Neschopnost vyhodit puk z pásma po dlouhý čas nás stála tři body. Výhra nad Hradcem byla sladká, zato to vyrovnání hodně hořké. Člověk tak nějak vycítí, že to přijde, i kdyby to mělo být v té poslední vteřině. Je mi líto Strmeně, podal skvělý výkon. O mnoho klidnější a jistější, než Čilo. Dnes to byl jeho zápas, o to větší škoda, že tu nulu neudržel.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
25.01.2021, 23:08
 
Reakce na matahar: Kam se hrabe Bittner... :))...
Smajlík
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
24.01.2021, 19:30
 
Dnešní zápas jsem neviděl, a tak veškeré poznatky jsem získal z těchto výživných příspěvku. Hezké počteníčko.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
24.01.2021, 16:18
 
Reakce na Phil-the-Thrill: Vorel si říká o pozici jednič...
Dynamo bravo, něco na tom, co píše full tam je, ale i na tom, co píše játro - sbírají body!
A Drobas, i přes své nesporné zkušenosti, už pustil dost hloupých gólů, v Jablonci dokonce hroznej z herní situace, kde by měl dominovat. Myslím, že Vorlův čas už přišel.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
21.01.2021, 18:19
 
Reakce na Evoorg: Mimochodem, když už tu Drew zmínil ty ...
Tady bych souhlasil, nejsem až takový odborník, ale vidím to úplně stejně.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
21.01.2021, 10:22
 
Reakce na Zbyna-CK: Mám úplně stejnou obavu, že je jedno...
Mám silnou obavu, že se trefíš. Myslím, že jsi tady kdysi psal o Klausovi, že je kryptokomunista, Zeman je ze stejného těsta a jeho kroky jsou snadno předvídatelné...
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
18.01.2021, 14:38
 
Reakce na alkac: Hele, doba je zlá pro všechny. Když se ...
Tak jest, Suchánkův krok je logický, a něco mu vyčítat je zbytečné. Klub smlouvu nemohl v plném znění dodržet , jinde nabídli lepší podmínky, a v jeho věku není čas na váhání.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
18.01.2021, 12:49
 
Kajícně opravuji, v mém předchozím příspěvku mělo být - Pardubice nepředvedly -
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
17.01.2021, 23:47
 
Zkusme někdy všechny ty, kteří tady hrají trapný hokej, zanďoura, naprosto nekoukatelný hokej, antihokej či beton porazit, a to nejlépe za tři body. Pak budou mít všechna tato "hodnocení" nějaké opodstatnění. Že jsme většinu zápasu v držení puku je nám k ničemu. Držíme ho u manťáku, v rozích a za brankou povětšinu času. Střely už byly mnohými popsány. Všechno do gólmana, doprostřed, pak je z Kloučka světový brankář ( v žádném připadě nechci jeho výkon snižovat, chytal dobře). A kdyby tady Pardubice nepředvedli vůbec nic, druhá jejich branka byla lahůdka. Nejhezčí moment z celého utkání. V našem podání jsem bohužel v letošní sezóně nic podobného neviděl. Pokud se dostaneme do přečíslení dva na jednoho (např.), přihrávka na volného hráče, který by mohl dávat do prázdný, nepřijde nikdy. Hráč, který je v držení puku a najíždí na branku z úhlu, téměř vždy zvolí střelu do gólmana. Každý soupeř tohle ví. Taky koukají na video.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
15.01.2021, 23:23
 
Reakce na Motor27: Snad je to jen nějaká slabší momentál...
Aniž bych chtěl na Čiliaka dštít síru, nejenom při tomto zápase při každé střele doslova trnu.
Padá to z něj, taky lapačku má nejistou, dneska naprostý protipól Konráda. Vždyť v Kometě mi připadal jako super brankář a jeho příchod jsem bral jako nejlepší kauf, který jsme mohli udělat. Vím, čím vším si prošel, ovšem je z formy, to je evidentní. Jinak Olomouc opravdu lepší.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
15.01.2021, 18:30
 
Konrád ukazuje, co znamená spolehlivý gólman.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Kdepak, s posilami ještě není konec! Pokud někomu zatím v obraně chyběly centimetry a kila, tak v tomto případě to tak určitě...

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....