ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
13.10.2017, 22:18
 
Reakce na -Tom-: A co když trenér zakazuje hráčům indivi...
Ty jo tohle si trochu přepálil ne ? Jako snad mi chceš říct, že v kolektivním sportu jako je třeba hokej nebo fotbal má jít na hřiště hráč a hrát si co chce ? To je přeci úplná kravina. To jsem četl kdysi dávno životopis Jardy Jágra a tam byla jedna kapitola která se jmenovala "Jardo dej dva tři góly a pak si hraj co chceš" Ale to bylo v dobách kdy mu bylo 10 let a byl to Jarda. Drtivá většina hráčů potřebuje vědět, co má hrát. Zrovna třeba na Hada v repre byly stížnosti, že hráči neví, co mají hrát. Za mne teda trenér je tam od toho, aby řekl co má tým hrát. A ne že tým si řekne jak bude hrát a pak to sdělí tréňovi. Mi přijdou lidi do práce a řeknou hele chlape já dneska budu svářet podle sebe. Ono v tom sice budou díry ale mě se to tak líp dělá .... proboha to tam ten trenér nemusí vůbec bejt. Může tam stát jenom kustod a doktor.
 
 
 
Reakce na Kobson: ale analýza vychází z faktů. to mi řek...
Zato TY víš vše. Ani v kabině tolik neví... Jdi se bodnout, a nebo nám pověz něco ze zákulisí. Nějaké veřejné tajemství.... jak je kabina rozhádaná, kdo nasazuje na koho, ... Někteří diskutéři a hlavně ti tradiční jsou úplní experti. Je mi z diskuze blivno Smajlík
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Myslím, že dost otázek bude zodpovězen...
Byl bych hodně překvapen, pokud bys měl pravdu. Ale klidně se nechám..
 
 
filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 21:28
 
Reakce na KohyCZ: Myslím, že dost otázek bude zodpovězen...
Mám si připravit ty dvě kila? Smajlík Smajlík
 
 
mmufik2mmufik2 | ČEZ Motor ČB / Zliv
Reagovat
13.10.2017, 21:26
 
Reakce na KohyCZ: Myslím, že dost otázek bude zodpovězen...
Už aby to bylo
 
 
viksviks | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 21:25
 
Tak po dnešku by mohl být volný Pešán a Rulík
 
 
 
Myslím, že dost otázek bude zodpovězeno až bude oznámen nový trenér.
 
 
filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 21:20
 
Reakce na Pragr: Ta teorie s volbou trenéra je jistě hez...
Také by mě zajímalo, nakolik měl volnou ruku a nakolik se musel podřídit tím, co bylo k dispozici a na co byly finance. Nějak pořád vidím před očima jednu větu s rozhovoru s ním někdy v létě (možná trochu vytrhnu z kontextu nebo neinterpretuji úplně přesně): "Hráče jako Nedorost nemůžete odmítnout". V tu chvíli jsem si říkal - Tondo, chceš vůbec toho Vencu?
On mi vůbec Antonín přijde jako trenér, který raději hraje v týmu bez individualit. V Nitře vyhnal Stümpela, tady pak Pepu. Skončil kvůli němu Chovan, čert ví, jak to bylo s Nouzou.
S Nitrou vyhrál titul s partou "bezejmených", kde do nich dokázal dostat to, co chtěl. Tady se to kvůli individualitám prostě nepovedlo.
 
 
 
Reakce na filip29: No on Tom spíše myslel individuální m...
Ta teorie s volbou trenéra je jistě hezká. Nicméně, tady se stále stavil tým, který opakovaně prokazoval, že v druhé polovině sezóny a zejména v jejích rozhodujících fázích prostě neměl na to uhrát co se po něm chtělo. Takže volba trenéra s jinou vizí je zcela logická legitimní. Jak se říká opakovat třikrát po sobě stejnou chybu je známka hlouposti. A přesně to jsme my udělali tři roky po sobě. Neustále jsme jenom doplňovali kostru týmu, který ale znovu selhával.

Pokud jde o letošní volbu hráčů a týmu, kterou tu Stavjaňovi kde kdo vyčítá. Opravdu by mě zajímalo, do jaké míry měl volnou ruku. Do jaké míry byl příchod Venci Nedorosta jeho volbou a do jaké míry šel do nové sezóny s naprosto nedostatečným počtem hráčů. Protože tohle spoléhání se na to, že seženeme zázračné hráče kolem Nového roku je zde trendem dávno před příchodem AS.

Rád bych se mýlil v tom, že největší díl másla na hlavě zde jde za managementem týmu. To by znamenalo, že se z pohledu fanouška Motoru teď všechno rychle a hlavně dlouhodobě změní výrazně k lepšímu. Jenže rozum mi bohužel říká něco jiného.
 
 
kobsonkobson | ax2 + bx + c = 0
Reagovat
13.10.2017, 20:31
 
Reakce na Tonyj: Já jsem docela zvědav, zda zítra nastou...
není.
 
 
KobsonKobson | ax2 + bx + c = 0
Reagovat
13.10.2017, 20:30
 
Reakce na ro16ck: Odkdy je hokej hra individualit? Vzdyc...
ale analýza vychází z faktů. to mi řekni tvá fakta.To by mě zajímalo, A bacha domněnka není fakt ! Fakt je ověřená skutečnost, pak můžeš šachovat s analýzami a grafy v excelu. Sám říkáš, že vše nevíš, tudíž ti asi něco v tvé anální líze bude chybět....Kromě toho je vždy hokej hra individualit spojených v jeden tým.
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 20:28
 
Reakce na Tonyj: Já jsem docela zvědav, zda zítra nastou...
Jestli Slamák nastoupí nevim, ale zraněnej byl.
 
 
TonyjTonyj | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 20:24
 
Já jsem docela zvědav, zda zítra nastoupí Slamák. Jeho zranění v dolní polovině může být posazením za špatné výkony od A S. A pokud se zázračně uzdraví tak odvolání AS může být důsledkem sporů šéfů kabiny s A S. Ale je to samozřejmě jen moje spekulace. Jelínka bych se nebál, dost se teoreticky zabýval psychickým tréninkem hráčů a mohl by se tu předvést. Myslím, že určitě rychle přijde nějaká posílá, aby se uklidnilo veřejné mínění po odvolání AS.
 
 
filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 20:21
 
Reakce na ro16ck: Odkdy je hokej hra individualit? Vzdyc...
No on Tom spíše myslel individuální myšlení a vlastní kreativitu, tu Antonín svými modely a vzorci potlačoval zcela jistě. A na výkon celého týmu to mělo určitě negativní vliv.
I proto doufám, že se trenér vybere podle toho, jaké máme typy hráčů a ne, že se bude trenér snažit 80% týmu předělat k obrazu svému.
Toto by mělo dle mého platit obecně vždy. Angažovat vždy trenéra podle toho, jaká je kostra týmu a vhodně doplňovat. Ne vždy je řešení vzít jakéhokoliv "úspěšného" trenéra, který ale vyznává nějaký styl k týmu, který je zvyklý na styl zcela odlišný - pamatujete náš celkem technický a ofenzivní tým, který byl posílen o pana Ernesta, pro kterého bylo spojení "ofenzivní hokej" nadávkou? Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Hlavně Dreiseitl se tu už předvedl, a jaká to dopadlo....
 
 
BudweissBudweiss | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 19:42
 
Reakce na Zbyna-CK: no nevím, že by tu bylo nějak moc ur...
Tady ne, ale na FB jo. Nemyslim tim primo na motorackym, ale jinych (treba hokej.cz)
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
13.10.2017, 19:41
 
Mě je z toho ze všeho spíše smutno. Nejsem schopen posoudit, jestli je to dobře, nebo ne. Máme tady v Budějcích s trenérskými výměnami své zkušenosti. Většinou bývá zlepšení krátkodobé, a pak se to dostává do stejných kolejí. Namátkou mě napadá Neliba, ten byl vyměněn poměrně záhy a stejně šla sezóna do háje i s Pouzarem. Chci věřit tomu, že to bude letos jinak, a že Motor půjde nahoru.
 
 
BudweissBudweiss | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 19:39
 
Jestli Stavjana prikazoval hracum jak se maji ostrihat tak je to tak akorat komous a ne trener. Trener se ma starat o trenovani a o veci okolo hokeje, ne o to jak dlouhy ma kdo vlasy atd. Smajlík
 
 
 
Reakce na -Tom-: A co když trenér zakazuje hráčům indivi...
Odkdy je hokej hra individualit? Vzdycky jdsme SI libovali jak hraci tahnou za jedrn provaz... Tak Ted zatahli(opratku trenerovi )- dnes docela bezna vec. A kobsonovi: Nevim VSE ale divam sr a hodnotim pristup(Rika se tomu analyza) 😉
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
13.10.2017, 19:36
 
Reakce na -Tom-: Vím, že je na to asi ještě brzo, protož...
no nevím, že by tu bylo nějak moc urážek. Když jsem si tu zprávu přečetl, tak jsem na fóru očekával daleko větší "cvrkot".

Já to třeba beru asi následovně - vedení snad ví, co dělá, a jejich rozhodnutí je motivovaný snahou klubu pomoct. OK, jejich rozhodnutí, jejich odpovědnost, nemám s tím problém. Trenéři přicházejí, trenéři odcházejí.

Ale jednu věc odchodem trenéra nevyřešíme - nedostatek útočníků. A jestli se ukáže, že opravdu máme skvělý hráče ve čtvrtým útoku, ale kvůli AS to neukázali, tak uznám, že jsem byl vedle jak ta jedle. Ale spíš odhaduju, že se i novej trenér zjistí, že nám prostě a jednoduše chybí jeden kompletní útok. A bude to mít stejně těžký, jako jeho předchůdce. Aspoň, že se vrátil ten Vlček. Snad tu vydrží celou sezonu v A týmu.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Hledáme nové posily do naší redakce ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Páteční duel sehraje Motor proti rakouskému Linci! #CEBvLINhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Brankář @jiri_patera byl před dvěma roky draftován @GoldenKnights. Nyní se připravuje na sezonu v dresu @bdnwheatkings s Motorem...

65. narozeniny dnes slaví František Výborný, který českobudějovický tým vedl jako trenér ve 3 sezonách, celkem ve 151 zápase, v...