MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
06.04.2021, 16:57
 
Reakce na quak: Otázka na Rendu. To se fakt to prase ned...
Za Vožucha Smajlík Věřím, že ten ještě půjde nahoru. Dík za info.
 
 
JeníčekJeníček | ...fosil - nad Lužnicí
Reagovat
06.04.2021, 16:57
 
Reakce na kerschlic00: Čiliak chytal za stejnou obranou ...
..." jak to tady už PLNO lidí udělalo"? ..Ano, jeho kritiků bylo hodně, ale nevybaví se mi nikdo, kdo by jej označil za hlavního viníka neúspěšné sezóny. On sám nebyl se sebou vůbec spokojený a byl toho neúspěchu součástí, ale hlavní viník určitě né ..a nikdo to nepsal.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
06.04.2021, 16:50
 
Otázka na Rendu. To se fakt to prase nedalo při honu „omylem“ trefit? Aspoň brokovnicí. A jestli to tam nedáš, zavolám na svaz, že jsi rasista. Smajlík

Jinak ke jménům která tu padla v souvislosti s prodlužováním smluv - pokud vím, tak zůstávají všichni ze zmíněné trojice Voženílek, Slováček i Štencel.

A co se týká Hrachoviny, tak to sice není zrovna lumen, ale my neshánime jadernýho vědce, ale kluka, který umí čapat puky. A co jsem slyšel, do kabiny je úplně v pohodě, žádnej Vampola.
 
 
 
Reakce na Drew: Vždyť jo, ale pokud se na to budeme díva...
Vždyť já jsem k Hrachovinovi taky dost skeptickej a pokud vážně přijde, tak z toho opravdu nebudu nadšenej. Ale ty obránce vidím úplně stejně jak ty. Ta obrana, co se tu zatím tvoří, je prostě slabá a zase budeme koukat na to, jak má soupeř příležitost aspoň třikrát dorazit.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
06.04.2021, 15:50
 
Reakce na KohyCZ: Tak ve čtvrtek si se mnou přijde před ...
Jo, a ještě - jaký je jeho nejoblíbenější sci-fi autor/kniha (pokud se nepletu, máme s Rendou společný oblíbený právě tento žánr Smajlík ).
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
06.04.2021, 15:48
 
Reakce na kerschlic00: Čiliak chytal za stejnou obranou ...
Viděl bych to dost podobně.

Kohy: Jestli už nějak řešil svoje trenérské účinkování u mládeže (předpokládám motorácké) a zda by si dovedl představit, že by se jednou postavil i na střídačku našeho Áčka, resp. zda má vůbec takové ambice.
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
06.04.2021, 15:39
 
Reakce na KohyCZ: Tak ve čtvrtek si se mnou přijde před ...
Kohy za mě ještě jednou obrovské poděkování za to kolik sezón zde odehrál a byla radost se na něho dívat. Přeji mu hodně štěstí v další éře Smajlík
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Čiliak chytal za stejnou obranou ...
Vždyť jo, ale pokud se na to budeme dívat stejnou optikou, tak Hrachovina byl suverénně nejhorší v Tappare a to ještě na rozdíl od Čiliaka chytal v prostředí, kde to zná, protože tam dlouho působil. Tím nechci shazovat ani jednoho z nich, každému se někdy nepovede sezona. Jenom ta náhrada Čiliaka Hrachovinou by asi nedávala moc smysl, nehledě na to, kolik by nás to stálo finančně. Já jsem přesvědčený o tom, že pokud posílíme obranu, tak to bude dobré. Pokud by to zase Čiliakovi nešlo, tak ať klidně chytá Strmeň jako jednička. Jestli tu ale chceme mít plno beků, kteří sotva přelezou 180 cm a mají kolem 85 kg, tak ať chytá třeba Dvořák s Malečkem, to už je pak úplně jedno.
 
 
 
A ještě mi moc nesedí tohle ohlašování docela velkých jmen, když ještě v lednu se nevědělo, zda klub nekrachne. Ale tak třeba se Teplý rozhodl, že se tady ten titul prostě udělá Smajlík
 
 
 
Tak ve čtvrtek si se mnou přijde před kameru popovídat Renda Vydarený, tak pokud vás zajímá něco konkrétního, klidně pište.
 
 
 
Reakce na Drew: Já vím, to byl jenom příklad. Kdyby sem ...
Teď se spíš nabízí otázka, jestli se Čiliakovi naopak nesešlo několik věcí dohromady v jeho úspěšných sezónách. Příchod dalšího gólmana by dával smysl jenom kdyby byl na odchodu. Jinak je tu jasná budoucí jednička Honza Strmeň a jeho klid v bráně. Ostatně nebyla by to náhoda, protože pár špičkových gólmanů už naše brankářská škola vychovala.
 
 
 
Reakce na Drew: Já vím, to byl jenom příklad. Kdyby sem ...
Čiliak chytal za stejnou obranou jako Patera a Strmeň a byl z nich suverénně nejhorší. Taky nemám rád jako označení univerzálního viníka neúspěchu týhle sezóny Čiliaka, jak to tady už plno lidí udělalo, ale myslím si, že jako jednička tu nemá co dělat. Navíc je podle mě moc velký riziko risknout před další sezónou, kdy můžou sestoupit hned dva týmy, že se v uplynulý sezóně sešlo moc věcí, a proto se mu nedařilo. Na druhou stranu mi ten Hrachovina nepřijde jako dobrá volba, protože ten styl chytání má asi hodně podobnej a s tou obranou, která tu zatím je to smrdí akorát dalším průserem. Další věc je, jak asi funguje v kabině a těch otazníků je tam mnohem víc.
 
 
 
Hrachovina je hroznej blb, nechtěl bych ho tady. Ale pokud tu bude, snad si ho kabina srovná, kdyby chytal jako v Liberci tak bych se nakonec asi nezlobil Smajlík
 
 
 
Z Hrachoviny obavy mám ani ne kvůli chytání, ale kvůli kabině. Ale co já vím, třeba je do kolektivu v pohodě (i když o tom dost pochybuju). I jsem celkem zvědavý, jak se k jeho zálibám postovat duchaplné příspěvky na sociální sítě postaví vedení. Jestli bude snaha ho omezovat nebo jestli to radši dopředu vzdají a nechají ho v tom. Taky doufám, že po našich zkušenostech dostane smlouvu jen na rok, už jen kvůli možnosti návratu Kováře. Na druhou stranu, jestli nesestoupíme, bude to víceméně úspěch, jestli sestoupíme, tak do pralesa asi sám chtít nebude.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
06.04.2021, 14:18
 
Reakce na Drew: Prodloužení s Matoušem je výborná zpráva...
Co se týká těch beků, tak pořád doufám, že by Modrý mohl nějakého vysokého brouska do obrany přivést ze zámoří.
 
 
 
Reakce na Tveety: Drew: Kuba podepsal v Rusku na další r...
Já vím, to byl jenom příklad. Kdyby sem přišel golman kvalit Kováře, bral bych to, ale jinak ne. Hrachovina měl taky ne úplně povedenou sezonu a pořád si stojím za tím, že Čiliak je dobrá volba, akorát se teď sešlo spoustu věcí dohromady a ta sezona mu nevyšla, to se stává. S jeho stylem přeci jen nějakou obranu před sebou potřebuje, my jsme žádnou neměli.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
06.04.2021, 13:44
 
Drew: Kuba podepsal v Rusku na další rok. Nedávno to tu (myslím) proběhlo..
 
 
 
Prodloužení s Matoušem je výborná zpráva. Teď ještě udržet Slováčka se Štencelem, asi i Voženílka, byť jsem ho až na závěr sezony pořád kritizoval a přivést ty 2-3 veliký a silný beky. V brankovišti bych byl rád i dál za Čiliaka se Strmeněm. Kdyby se vrátil třeba Kuba Kovář, tak bych to ještě pochopil, ale nahradit Čiliaka Hrachovinou mi fakt moc smysl nedává.
 
 
 
Reakce na matahar: Já jen doufám že tu nebudeme mít supe...
No to snad ne. Já teda doufám, že pokud už má přijít ten Hrachovina, tak Čiliaka někam udáme a nebo vyplatíme. Platit dva gólmany na post jedničky je až moc velkej luxus. Hlavně by asi nemělo moc smysl podepisovat Strmeně.
 
 
 
Dobrý den. Jak to vypadá s Ondrou Slováčkem? Bude v týmu pokračovat i příští sezonu? Vím že se to nesmí oznamovat dopředu. Nebo prostě dostal od vás nabídku? Děkuji za odpověď

Odpověď:
Od Motoru dostal nabídku.
S pozdravem Tomáš Kučera
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

19. narozeniny dnes slaví útočník Pavel Novák. Přejeme všechno nejlepší! ??

Na našem webu přinášíme rozhovory i s hráči z minulosti Motoru, protože je co si připomínat. Posledním respondentem byl bývalý...

Jsme zpět online a rovnou nabízíme rozhovor s jedním z objevů sezóny, útočníkem MATĚJEM TOMANEM: hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

''Máte web? A mohla bych ho vidět?'' Stejně jako skoro všem ostatním klubům (zdravíme do @hcvitkovice) nám nefunguje náš web...