MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "quak" |  vypnout filtr
 
<56789101112131415>
Další diskuse: 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
06.06.2020, 20:51
 
Reakce na KohyCZ: Tady jsou k nám větší detaily: https:/...
Přes Pardubice. Tak že by už tady byly kořeny toho mechovskýho mindráku? 🤪

Reakce od Gate za 5, 4, 3, 2...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
05.06.2020, 19:25
 
Reakce na zdcart: Ale proto je jednoduché vysvětlení.Klu...
Tak je tam 3 x 14 hlasů z profi hokeje a pak tuším 3 zástupci výkonostniho hokeje. Půlka 1. ligy jsou farmy, na které má extraliga vliv. To je řekněme něco přes 20, takže síly jsou cca 50/50. Takže nakonec rozhodují právě ty vlastní hlasy svazáků. Absurdní systém. Jejich pozice je pevná a podle toho se ta parta arogantních bafuňářů chová. Navíc ani ELH není jednotná.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
05.06.2020, 18:13
 
Co vůbec nechápu je skutečnost, že se proti Královi nepostavil pro nadcházející volební konferenci jediný protikandidát. Jak prezidentské volby na komančů. Půlka klubů v ELH má k současnému hokejovému vedení značné výhrady a nenajde se jediný protikandidát? Jak když chlap kudy chodí, tak říká, že je jeho tchyně hrozná jedubaba a pak v něděli na obědě chválí" "ta svíčková se vám opravdu povedla maminko, mám nejlepší tchyni na světě...".

Pak si Král může sebevědomě prohlašovat, že přes výkonný výbor ČSLH návrh APK neprojde. A neprošel...

Další peckou jsou stanovy, podle kterých o volbě nových členů rozhodují i stávající prezident, 2 víceprezidenti a předseda dozorčí rady.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
05.06.2020, 17:32
 
Reakce na kerschlic00: Ale Málek určitě nějaký zápasy vi...
To mi ho bylo normálně líto. Ten kluk v podstatě brečel...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
04.06.2020, 12:58
 
Reakce na Hukoth: Nebylo by lepší se spíš zamyslet nad s...
Z mého pohledu je jen otázkou času, než se kluby rozhodnou řešit si své marketingové záležitosti samy. Ty peníze od BPA na to, že partneři mají na řadu věcí exkluzivitu, zase tak závratné nejsou. A za sebe říkám, že jakkoli B10 v BA žádný skvost není, mně Radegast nechutná, takže pokud se nenajde nějaké řešení, tak pro mě budou hokeje bez pivka.

2 Marsch
Je to jak píšeš, tj. výjimky řeší velké partnery klubu a plnění (vůči klubu, nikoli vůči BPA) musí být v určité výši. Hodně lidí to chápe špatně, tedy tak, že se ta částka za výjimku platí BPA.

A upřímně - ten systém je diskriminační. V okamžiku, kdy je stanoven maximální počet přípustných výjimek a ty jsou vyčerpány, tak je pro postoupivší klub jednoznačně diskriminační. Pravidla mají být pro všechny stejná.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
02.06.2020, 13:05
 
Reakce na zbyna-ck: No pořád je to tak, že na tom fóru s...
Jako agenti na fóru? Myslíš takové drozdíky? :-)

2 Jeníček
Ono těmhle rudým myslivcům stačí mnohem míň na to, aby se urazili. To třeba jelo trio na hon. Dva komouši a jeden ODSák známý jako PzT. Dva si vzali myslivecký klobouk a třetímu o tom neřekli a ten se v průběhu cesty urazil, vystoupil a nechal si zavolat taxi... Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
02.06.2020, 11:04
 
Reakce na Hukoth: A tak von to i u těch hradeckejch fand...
Prošel jsem si naprosto stejným procesem. Na začátku jsem byl rád za nového titulárního sponzora, velkou a stabilní firmu se silným (ať si o formě myslíme co chceme) marketingovým zázemím. Pak se začaly vynořovat informace od odcházejících hráčů a člověk si říkal no jo, odchází, tak jsou ukřivděni a chtějí to osolit. Ale časem těch informací bylo víc a víc a nejen od hráčů a člověk pochopil, že jeho milovaný klup (sic) vlastní odporná svoloč, která má bolševické manýry a metody zažrané až do morku kostí. A protože nejsem zvyklý držet hubu a krok, byl jsem záhy brán jako nepřítel klubu. Odchod těch gaunerů jsem bral jako vysvobození, což ale nijak nezmenšuje prasárny, které u toho ty svině Drbohlaf s Prasomírou provedli.

Jinak myslím, že už hodně Hradečáků ví, nebo minimálně tuší, co jsou soudruzi z PZO zač, ale zrovna nám by se i ti, kteří už ví, zdráhali to přiznat. V tom je trochu chápu.

2 Zbyňa
Souhlas, přát upřímnou soustrast je hrozný termín. Stačí si uvědomit smysl toho spojení a člověk to nemůže napsat.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
01.06.2020, 15:12
 
Reakce na Jeníček: ...můj bože Ernie! ..To až uvidí quak...
Nejebne! Naopak, udělalo mi to radost.

„Soulad mezi manažerem, hlavním koučem a asistentem od začátku nebyl. Nefungovalo to. Jediný Radek Duda za mnou přišel a řekl mi, co o mně dotyčný vykládá v kabině. Vnitřní problémy se promítly i do výsledků. Vyvrcholilo to podnětem k lidem z vlastních řad. To bylo i na mě silné kafe. Když byl můj syn zraněný, přišel se v Budějovicích podívat na hokej. Viděl na vlastní oči, že měl jeden člověk vytištěné lístky s nápisem Ernesto Guevara ven. Rozdával to lidem, kteří se tím samozřejmě bavili. Potřebují zábavu. S odstupem času musím říct, že se ke mně fanoušci chovali slušně. Nebyly tam žádné vulgarismy. Odešel jsem, ale spravedlnost ještě existuje. On (Tlačil) dostal prostor a úspěšný nebyl.“

Sice to ten kokot drevený má v hlavě dost poletený, ale těší mě, že si to pamatuje.
Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
30.05.2020, 10:49
 
Reakce na Hubl26: S Endym super rozhovor. Tak si říkám, ...
😄 Jsem s ním předběžně domluven, ale asi bych zvolil pro něj méně nepřátelské prostředí. A pořád doufám, že se povede uspořádat tu rozlučku s první ligou. Tým by si to zasloužil. Problém je, že nikdo neví co tahle burešovská vláda povolí a kdy.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
29.05.2020, 23:59
 
Reakce na kerschlic00: Ty vole, to je dost brutální vyjá...
Já tedy Lojzu vůbec nemusím, ale taky si myslím, že některý věci by měly zůstat v kabině . Resp. přišlo mi to trochu laciný.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
29.05.2020, 18:44
 
Reakce na Tony8385: Dělal jsi ji ve Vodňanech ? Ve které...
To bylo... minulou válku... 😉
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
29.05.2020, 14:50
 
Ta spolupráce Lumpenfýltu s Kozly se mi jeví jako logická volba. Prasata v žádné z českých lig nefigurují...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
29.05.2020, 08:01
 
Reakce na Piky: Klíčové hlavně bude trochu upravit ten h...
Souhlas. Extraligové týmy jsou mnohem vyspělejší po taktické stránce a mají výrazně vyšší kvalitu zakončení. Pokud bychom jim nabízeli tolik přečíslení jako v 1. lize, může se stávat, že soupeře přebruslíme a přitom výsledek bude jednoznačně v jeho prospěch. Hrozně důležitá bude rychlá adaptace a dobrý začátek soutěže. My fanoušci možná jsme snílci, ale Venca naivní rozhodně není. Co víme my, ví on taky. Jen my nemáme jeho skills a 11 stovek zápasů v NHL...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
28.05.2020, 13:18
 
Reakce na macháček: Neobhajovat strůjce všeho ekonomické...
On tu někdo obhajuje Marxe s Engelsem? Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
27.05.2020, 20:38
 
Z mého pohledu je největším problémem 1. ligy obrovská nesourodost. Týmy s ambicemi na postup, na druhé straně Kadaň a celá řada farem. Velké rozdíly v kvalitě zápasů, u farem regulérnost snižují střídavé starty. Jedno kolo je farma nabitá, další hraje s juniory.

Kdyby svazu šlo o skutečný prospěch hokeje, budou 2 profi soutěže po 10 s přímým prolínáním a zákazem střídavých startů. A pod tím liga farem. Kvalita obou profi lig by šla imho velmi rychle nahoru.

Každopádně při pohledu na složení výkonného výboru je zřejmé, proč se Král cítí silný a návrh klubů proti jeho vůli nemá šanci projít. Jinou věcí je nadcházející volební konference. Dost možná Král a spol právě hrají all-in hru.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
27.05.2020, 20:27
 
Reakce na Gais: Mně to přijde úplně neatraktivní, aby je...
Jo, v tomhle ti rozumím, taky mě play-off zápasy baví víc. Náboj, emoce, z pohledu fanouška není co řešit. Taky mě strašně mrzí, že jsme o to byli ochuzeni a kdyby se mě v té době někdo zeptal, zda bych volil jistotu postupu od stolu, nebo nejisté play-off, volil bych druhou možnost.

Ale je li řeč o spravedlnosti, pak je pro mě měřítkem kvality spíše tým, který obstál v celé sezóně. Ale je to stejně hypotetická debata, k tomu nikdy nedojde.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
27.05.2020, 16:24
 
Reakce na Gais: Už podle dědů našich synů (a dcer) se v ...
Sarkasmus imho není na místě. Mně návrh s přímým postupem vítěze základní části a sestupem posledního přímo a baráží mezi předposledním týmem ELH a vítězem play-off 1. ligy také přijde jako nejspravedlivější řešení.

Srovnávat to s NHL je úplně mimo mísu ve všech ohledech. A když se bavíme o 1. lize, tak je třeba zmínit jeden z mého pohledu zásadní aspekt. Tu soutěž hrají jak aspiranti postupu, tak i farmy ELH týmů, což samo o sobě není úplně košer. A v play-off je možné vše. Takže řekněme hypotetická situace, kdy v 1. kole play-off hraje vítěz základní části proti farmě týmu, který je v ELH kandidátem sestupu. Jak to asi bude vypadat? Dlouhodobě nejlepší výkonst je z mého pohledu lepší zárukou, že tým bude hrát v ELH dlstojnou roli, než je tomu v případě play-off, kde stačí nemoc, nebo pár zranění a vše je jinak. Mohli bychom vyprávět.

Byli jsme v pralese dost dlouho na to, abychom věděli, jak nesnadné je dostat se nahoru a já budu mít v obecené debatě vždy trochu tendenci hájit spravedlnost pro ty prvoligisty.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
26.05.2020, 17:35
 
Na soutěžní zápasy v ČB se chystá Martin Hanzal. Bohužel jen v novém týmu krajského přeboru. Velká škoda, že jeho záda nedovolí profi zátěž.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
23.05.2020, 10:32
 
Reakce na Piky: Nene, ajs háky. Resp. regionální klup (s...
Talking about my generation... Hajzle! 😄

Ten článek si pamatuju, i ten retweet, ale vůbec jsem si nevšiml, že je to jinde. 🙈

No, každopádně to předsevzetí Peta Townshenda se mi zjevně už naplnit nepodaří. Ale při pohledu na pohřební vůz se zatím neurážím. 😄

Takže jsi sice drzoun, ale když mladej člověk zná The Who, dá se mu lecos odpustit. 👍
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
22.05.2020, 21:43
 
Reakce na KohyCZ: Jakto, že mi to dodnes tajili??? :))...
Paruku jsi potřeboval už dávno. Nechápu, kdo ti to zatajil. 😉
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....

Brankář Motoru Jiří Patera se může stát vítězem Zlatá helma SENCOR za uplynulou sezónu! Jestli se vám jeho zákrok líbil, můžete...