MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Hukoth" |  vypnout filtr
 
<56789101112131415>
Další diskuse: 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
07.10.2020, 21:39
 
Reakce na Motor27: To je idi.ot. Takže mají děti po fotb...
Jak můžeš takhle urážet pana ministra? Když se děti rozvalí na gauči, daj si brambůrky a kolu, třináct hodin v kuse čumí na youtubery, to jsou přece zcela optimální podmínky pro zdravej vývoj imunitního systému.

Já tleskam!
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
07.10.2020, 13:34
 
Reakce na Groupie: Tak to nebude žádná pr.el! Omezí se s...
Neznamená to zákaz análního sexu, že ne? Smajlík
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
07.10.2020, 12:01
 
Reakce na ČB_Hrošík: Nové opatření se budou týkat i ledn...
Měli by to ale hrát bez puku. Zákazem fyzickýho kontaktu se daj docílit potřebný rozestupy, ovšem kotouč rotuje nekontrolovatelně mezi hráči a pokud by byl touš PCR-pozitivní, mohl by nakazit obě kompletní soupisky.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
05.10.2020, 20:40
 
Reakce na Motor27: A co nějaký přátelák? Třeba HC Samson...
Samson může hrát akorát krajáč. Kdyby hráli přátelák, byl by to neorganizovanej amatérskej sport a ten Mengele zakázal.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
05.10.2020, 16:58
 
Reakce na alkac: Takže rozhoduješ o kvalitě života 10 mi...
"Občané NÁM nedodržují nařízení a proto musíme...". Smajlík

Dfens to před časem v nějakým článku srovnával se zatemňováním za války. Jakýkoliv nepřátelský bombardování nebylo neschopností vlády a armády bránit vlastní území, nýbrž se klidným svědomím hodilo na ovčany, protože jedno nezatemněný okno se dycky najde.

A běžnýmu Manfredovi nedošlo, že nepřátelskej svaz o počtu sto a víc strojů nepodnikne let přes půl Evropy, s astronomickýma nákladama a obrovským rizikem pro posádky i materiál, aby se nad Norimberkem otočil se slovy "tak nic kluci, Gertruda má dneska v kuchyni zatemněno" a odletěl zas s kompletním nákladem domu. Že bombardovacímu svazu předchází nálet značkovačů, který vyhledaj cíl a označí ho zápalnou bombou a nějaký zatemnění je jim u řiti, protože cíl neni Getruda, ale fabrika na tanky.

Ne, Manfred koukal z okna a udával nezatemňovače gestapu.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
05.10.2020, 16:27
 
Reakce na quak: Přesně jak jsme předpokládali - cucá si ...
Na druhou stranu jeho lhaní je tak systematický, že můžeš vzít jeho libovolný prohlášení, otočit jeho smysl o 180 stupňů a tim získáš pravdivej výrok.

Mně jako občanovi to přijde velmi přehledný a transparentní. U politiků, který lžou jenom vobčas, je cesta k pravdě mnohem trnitější.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
05.10.2020, 14:41
 
Reakce na kimmi: já se nehádám...já jen reagoval na tvůj...
Já obecně tu zkušenost nemam, supermarkety, MHD, dokonce jsem byl před 14 dny nucenej jet v Prase metrem a všude vidim 100% mumifikovanejch. Zřejmě si lidi pak uleví v menších provozovnách, kde čekaj jistou benevolenci obsluhy.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
05.10.2020, 14:19
 
Reakce na kimmi: věř mi,že ne...minimálně půlka lidí co ...
A já mam taky pumpu, kde vim, že majitel je normální a hadr nutně nemusim a mam hospodu, kde vim, že když pudu na hajzl bez, tak mně nikdo prudit nebude. Tohle ale Prymochet neví a ani vědět nemůže, jeho 40% je vyloženě vycucanejch z prstu.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
05.10.2020, 12:15
 
Reakce na =M=Dedek: Mě jenom není jasné, jak zmr.Plk.vz....
Další lež. Neviděl jsem člověka, kterej by ty jejich "opatření" nedodržoval. Kde je slinták povinnej, tam ho 100% lidí nosí.

Připomíná mi to situaci po prvním náledí v sezóně. To se taky dycky objeví nějakej fízláckej důstojník a s výrazem konferenciérky v krematoriu médiím sdělí, že "řidiči nám nepřizpůsobují rychlost povrchu a povaze vozovky."

Odhlídnu od výrazu "nám", tím fízl zřejmě dává najevo, že řidiči jsou jeho poddaný a on je patřičně zkroušen tim, že se nechovaj podle jeho představ. Ale to prohlášení vždycky přijde tak rychle, aby se snad někdo nezačal zamejšlet nad tim, že řidiči bouraj, protože maj k dispozici katastrofální infrastrukturu, kterou navíc při prvním ledu nikdo neposypal.

To, co dělá Prymochet, je úplně to samý. My nic, to lidi za to můžou...
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
05.10.2020, 11:02
 
Reakce na Paav: Od dneška, už se nebudou děti strašit bu...
Drosten? Kristepane, jen to ne. Tohle je týpek, kterej měl lví podíl na fejkový epidemii prasečí chřipky 2009/10, je to dlouhodobě hlavní doomsayer. Žádná z jeho katastrofických předpovědí se nikdy ani náznakem nesplnila, zřejmě proto je to oblíbená figura ve farmaceutickejch kruzích a udělal velkou, velkou kariéru.

I současná fejkdemie je z velký části jeho práce, mimo jiné právě on je autor Covid-PCR-testu. Tu sekvenci, která se všude používá, zbastlil v počítači "na základě databáze známých koronavirů a příspěvků ze sociálních sítí". Nedělam si prde1, takhle to stojí v jeho "studii" k tý testovací metodě, kterou WHO doporučila k celosvětovýmu užití za míň než 24 hodin od chvíle, co jim jí Drosten zaslal. Dva dny předtím, než vůbec na WHO dorazily první oficiální data z Číny.

I ta americká class action, která se připravuje, míří primárně na něj jako na autora testu.

Nad státním metálem kroutí hlavou celý Německo. Krom politický a mediální scény samozřejmě.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
04.10.2020, 16:41
 
Reakce na quak: Ne, testují je. Ale víc vytrasovaných zn...
On říká, že trasovací kapacitu posílili v pátek. Posílená kapacita vytrasovala v pátek 800 lidí. Ovšem aby se tyhle lidi mohli objevit v páteční statistice, jak Prymochet tvrdí, je možný pouze v případě, že by těch 800 kusů ještě v pátek otestovali a výsledky testů ještě v pátek dostali. Přičemž na výsledky se běžně čeká i pět dnů.

Tomu já prostě nevěřim. Mně z toho vyplývá, že do takzvaně nakaženejch namrdaj všechny primární kontakty aniž by byli otestovaný, čimž tu statistiku několikanásobně nafouknou. A bylo by to jediný logický vysvětlení aktuálního stavu, kdy máme cirka pětkrát vyšší čísla než všechny sousední státy.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
04.10.2020, 12:08
 
"Tento pátek byl zatím z pohledu nárůstu rekordní...

Čísla zatím nejsou nic moc. Ale v pátek byla zapnuta posilovací kapacita, takže třeba v Praze natrasovali přes osm set prvních kontaktů. Což znamená, že dotrasovali i lidi z minulého dne. I proto takové číslo."

odkaz

Chápu to správně, že voni vytrasujou nějaký lidi a následně, aniž by je vůbec otestovali, je zahrnou do statistiky "nakažených"?
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
02.10.2020, 13:41
 
Reakce na Jeníček: ...a co takhle průkaz zvaný zvracák a...
Vrhací průkaz? A ochranným prvkem by byl vodoznak s podobiznou Heleny Fibingerový?
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
02.10.2020, 13:27
 
Reakce na mrož: A kdyz ti vlada chc!je na hlavu tak to j...
Ne, to je daňová vratka.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
02.10.2020, 12:24
 
Reakce na =M=Dedek: A navíc by na tomto základě mohl bý...
A tim by se ve stavebním zákoně dal přesně definovat počet mušlí v poměru k počtu míst k sezení, s přihlédnutím k průměrný konzumaci. To sou samý pozitiva a sociální jistoty! Když už to ten Prymochet tak krásně vymyslel, netušíš, proč to ten slovenskej jouda večer zas zrušil? Dyť to je vysloveně škoda.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
02.10.2020, 12:10
 
Reakce na MaartyJay: Toaleťák? :))...
Č*rák.

Kdyby se na něm udělala i konzumační kolonka, tak by se poměrem počtu vypitých pif versus počet návštev toalet dal zjistit urologickej stav populace.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
02.10.2020, 10:14
 
Reakce na alkac: Mno jo, to u zlomenýho nosu tak bejvá. ...
A to se ani neptej, jakej průkaz budeš následně potřebovat k návštěvě toalet.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
01.10.2020, 22:50
 
Reakce na zbyna-ck: Hele a že bys napsal argument, to tě...
Ber to s nadhledem. Já jsem třeba rád, když moje děti učí člověk, kerej pozná rozdíl mezi svobodou a fašismem.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
01.10.2020, 17:50
 
Reakce na alkac: Hromadně nehromadně, ale pokud hospody ...
Jak to řešili? Nevim, ale mam podezření, že nijak. Prostě to nařídili.

Změnili protiinfekční zákon a na jeho základě může skoro kdekdo nařídit kdeco. Ke každýmu nařízení musí bejt nějakej spis, ze kterýho by se mělo dát aspoň v hrubých obrysech vyčíst, co nařizujeme a z jakýho důvodu to nařizujeme. Jeden novinář pátral po tomhle papíru v souvislosti s (myslim) nějakou rouškovanou v Bavorsku a obratem mu bylo sděleno, že neexistuje.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
01.10.2020, 17:16
 
Reakce na alkac: Já jsem v klidu, v mé oblíbené putyce m...
Já jsem to samozřejmě pro lepší sarkastický vyznění přibarvil. Nikdo to hromadně nezpracovává, to nejni v lidskejch silách. Šlo o pár izolovanejch případů. Dovedu si představit situaci, kdy podezřelej uvede jako alibi přítomnost v nálevně a horlivej příslušník si to tam chce jít ověřit. Nějak se do dostalo do novin a skandál byl na světě.

Nicméně potenciál zneužití tam je a že to někdo dřív nebo pozdějc zneužije, na to můžeš vzít jed. Krom toho, že je to další krok směr Peking.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Kdepak, s posilami ještě není konec! Pokud někomu zatím v obraně chyběly centimetry a kila, tak v tomto případě to tak určitě...

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....