MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Haberman44" |  vypnout filtr
 
<56789101112131415>
Další diskuse: 
 
 
Ten Harkabus by se mi tu také moc líbil. V Jihlavě dlouhodobě výborné výkony. A pak samozřejmě můj oblíbenec Korkiakosky. Ten taky řadí v Porubě a stál by aspoň za zkoušku.
 
 
 
Postup přeju valachům a Jihlavě.
Potřebuju aby to někdo znepříjemnil tomu mamánkovi.
 
 
 
Reakce na Cr0SbY: Ja bych vzal spravce fanshopu, P. Sail...
Jo, Vlašák by mi taky vůbec nevadil.
On se umí rozkecat a ty jeho historky Smajlík ....
 
 
 
Reakce na KohyCZ: S Edou jsem dělal nedávno psanej rozho...
Ok, rád bych si pak Teplého poslechl.
Z hráčů asi Karabacha.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: tak Ptejte se, to je takovej místní ...
Já bych rád třeba Teplého, aby bylo jasno jak to bude a jak to vidí do budoucna.Myslím že i jeho vyjádření bude měřítkem pro nákup nových permic. Ty nedávné vyjádření do médií od něj by mohlo několik set permanentkářů odradit. Tak ať se vyjádří jak to vidí s podporou klubu do nové sezóny.
 
 
 
Reakce na Paav: :)) No a inflace snižuje ceny :)) https...
Smajlík Alča je Smajlík
 
 
 
Od 17:00 na ČT sport Vsetín-Vrchlabí
 
 
 
OVM- Lidé rádi jezdí do Egypta k Mrtvému moři (soudružka Dostálová).
Asi už mne nic nepřekvapí. Bureš by jel do Chebu směrem na HK, soudružka Dostálová létá k Mrtvému moři do Egypta. A tohle řídí náš stát Smajlík .
 
 
 
Čelůstka by si mohl udržet tuto formu až do derby Smajlík .
 
 
 
Reakce na jeníček: ...tak jóó! Já jsem již v Šumperku by...
Já dám za mikinu klidně patnáct stovek, ale ta musí bejt....
Schválně koukni na ceny a sortiment fotbalové Slavie (klidně i Sparty) a padne Ti brada. Při vší úctě k Motoru, je Slavia trošku jiná "liga" a seženeš tam pěkné mikiny nebo větrovky i na zip klidně do devíti stovek. Jak v ofiko klubovém fanshopu, tak ve fanshopu TS. Samozřejmě i dražší, ale do devíti stovek rozhodně lepší než co sem dával Marsch tu motoráckou za jedenáct stovek. Srovnávat tu hadry a jejich ceny z produkce klubů nejlepší hokejové ligy je dost mimo.
Že je fanshop Motoru na naše podmínky předražený,tím jsem si jist. V dnešní době internetu není problém porovnat s konkurencí, tak do toho fosile Smajlík . Reagovat nemusíš...
 
 
 
Reakce na full: Tak ono i "fanshopi" je zajímavost... ...
Opět pardon Smajlík
 
 
 
Mikiny, pardon...
 
 
 
Reakce na kimmi: Výrobní cena takový mikiny je někde kol...
Zpětně si taky říkám, že mnou udaných 850 Kč by i tak bylo dost. Když jsem si teď projel některé fanshopi renomovaných klubů u nás ve fotbale, tak tam se daleko hezčí, propracovanější mikyny pohybují od 600 do 800kč.Píšu o jednoduchých mikinách bez zipu a kapuce.Ty ceny v shopu Motoru jsou celkově mimo realitu. Ale když jim to prý funguje a lidi to kupují, tak není co řešit, byť si o tom myslím své.
 
 
 
To samé povlečení. Někdo tu psal, že motorácké stojí 2000kc.Já koupil pro synovce slávistické povlečení opět za 1100kč.
 
 
 
Reakce na MARSCH: Na druhou stranu, kdyz to srovnám zrov...
Ta poslední mikina je jednoduchá, nepřeplácaná a vkusná.Ale zase ta cena dost přepálená.Předstaoval bych si reálně za tento kus max 850 Kč.
Za 1100kč jsem pořídil nádhernou klokanku (šusťák+zateplený vnitřek) na zip i s kapucou z fanshopu TS fotbalové Slavie. Už je to ale cca dva roky zpět.
 
 
 
Reakce na full: Ony obecně všechny tyhle státní předraže...
Že se na to nevyse rou,nefunguje tu vůbec nic. IT odborníci Bureše jsou jen přeplacené loutky a taky to tak vypadá (očkování, dálniční známky a teď sčítání).ČR je plná IT odborníků, ale Babiš a jeho pohunci si budou držet ty své vejry.
Když jsme tu na úrovni devadesátek, tak ať to nechají opět na vyplnění kusu cáru a je klid. Furt by jsme se chtěli rovnat západním zemím, ale skutečnost je tragikomická.
Už jim na to kálim,číslo OP se podařilo odeslat, tak mám důkaz že jsem to odeslat chtěl. Teď už na to ani nehrábnu,ať si zjistí informace kde chtějí, když je to banda neschopnejch vyžírek. Ať někdo zkusí vyhrožovat pokutou, tak s nima vyběhnu raz dva.
 
 
 
Trochu mimo zdejší téma,ale musím...
Se skřípěním zubů jsem byl ochoten vyplnit on-line dotazník ke sčítání. Hned druhý krok (adresa) nejde vyplnit a nepustí to dál.Koukal jsem i na FB sčítání a všichni stejný problém + někomu to ukazuje že jsou stránky buďto nedostupné, nebo bylo sčítání již ukončeno. Takže já mám splněno a ode mě ať už nikdy ta státní svoloč nic vyplňovat nechce. Hlavně že by chtěli sankcionovat občany kteří to neodešlou. To zas nasypal někdo z vlády nějakému odborníkovi z řad kamarádů a takhle to opět dopadlo. Ostatně jako vše v poslední době.
To zas muselo stát peněz daňového poplatníka, chce se mi zvracet...
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Tak nevím, jestli dovolí Jihlavě,...
Kdokoliv, jen né ten zaprodanej šmejd. Ale stejně budu zklamanej,to si troufám napsat už dnes.
Svaz si to tak žádá a tak to bohužel bude.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Dobře, ale hrálo se 4v4 a pokud t...
Jednalo se o zřetelné fauly a jednou by šlo o 5na 4,podruhé o minutu a půl 5na3.To je dost velká pomoc psožroutum.
 
 
 
Dál musí postoupit Jihlava a Vsetín.
To jsou jediné dva kluby které by asi EL také chtěli a tomu ksindlu to ještě mohou znepříjemnit. Možná i Poruba...
Přál bych to valachům, ale myslím že mamánek už to má ošéfované na Harfě.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Milan Král. V A týmu hrál 4 sezony, celkem 72 zápasů, v nichž dal 8 gólů (2...

Nová nálepková kniha ''Legendy se nerodí přes noc'' už jede i u Gulašů! Je zábavná díky sbírání nálepek pro děti a díky...

Čeněk Pícha byl první velkou hvězdou našeho klubu. V lize začal už v 15 letech a když na prahu čtyřicítky končil, měl už ve...

45. narozeniny slaví bývalý útočník Kamil Brabenec. V ČB 10 sezon, 407 zápasů, 84 gólů (17 v přesilovkách, 5 v oslabení, 16...