MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "adas68" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
Další diskuse: 
 
 
Já Vojtu pochopil, prostě když se kácí les, létají třísky.
V případě komunistů jsou ty třísky v řádech desítek milionů mrtvých, ale jinak soudruzi mysleli na lid.
 
 
 
Děkuji Vojtovi za jeho politickou vsuvku. Uvědomil jsem si, že bída Motoru je jen bezvýznamnost proti tomu, kdybysme tu měli zpátky minulý režim. Hned mám vic nadhledu.
 
 
 
Tak jsem si pustil ze záznamu včerejší závěr zápasu a musím říci, že ten komentář byla síla. Se znalostí výsledku jsem to nějak vydržel, ale něco tak neobjektivního jsem dlouho neslyšel.
 
 
 
Jihostroj v dramatickém zápase plném zvratů porazil Liberec 3:2 a drží domácí neporazitelnost. Výborná atmosféra v plné hale.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: no házel teda solidní perly... on si...
onlajny: "V jedné věci jsou ale českobudějovičtí úspěšní. Po třech zápasech s žádnými vstřelenými góly dokázali skórovat.."
 
 
 
Reakce na KohyCZ: U vás trenéra nezajímalo, kdo je v tre...
Co je na tom k nepochopení?
Ve čtvrtek zasedá disciplinárka, kde u důležitých případů byli zástupci klubu (ne trenér), na pátečním treninku řekli, jak dopadli a trenér určil nominaci. Samozřejmě nekontroloval, zda je to OK, jeho parketa byla jinde. Prostě vše toto bylo v gesci vedoucího klubu.
Hele, mně je úplně jedno, jak to tam máte nastavené. Pro mě je smutné, že špatně. Po případu Semrád se psalo, že už se to nebude opakovat. Pravda, vydrželi jste 3 roky.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: A já ti naposledy napíšu, že všude, kd...
Tak já se sice nikde neptal, ale hrál jsem fotbal od žáků za 6 týmů (a nebyly to žádné Slavoje Houslice v OP) a NIKDE tohle trenéra primárně nezajímalo. Kdo je na soupisce áčka, v trestu atd. hlídal vždy někdo jiný, který taky byl zodpovědný za stav registraček a trenéra případně upozornil.
 
 
 
Reakce na Motor27: V tomto klubu je něco špatně. Není mo...
Souhlasím, já postupně zhruba od 3. sezony ztratil víru ve schopnosti managementu. Je tam snaha, otevřenost, zachránili tady hokej. Ale neprošli žádným výběrem, konkurencí. Jedinou kvalifikací je být bývalý nadprůměrný až vynikající hráč. Ten aktuální průser je jen třešničkou na dortu. Takže se už roky plácáme po sinusovce, přičemž vrcholem je poslední místo v baráži. Majitelé se ale samozřejmě sami nevymění, takže dál doufejme v zázrak.
 
 
 
6 bodů může vypadat jako ještě přijatelná ztráta, ale nejde o 2 zápasy, jak se mnozí domnívají.
Pokud týmy z čela (Motor, Jihlava) mají dlouhodobou průměrnou úspěšnost zhruba 2 body na zápas, tak teď musíme vyhrát 6x za sebou, abychom ten odečet eliminovali a dostali se na své původní pozice (průměr).
 
 
 
Minule se ta chyba zlehčovala, tak to tu máme znova.
Pánové Bednaříku a spol., jděte s takovým amaterismem do .... Tohle v normálních firmách zvládne každá sekretářka.
Přepočteno na základní část - při našem rozpočtu áčka zhruba 45 mil. a 110 bodech jsme právě vyhodili oknem asi 2,5 mil. Dopad do motivace diváků včetně mne - viz příspěvky níže.
 
 
 
3 body do tabulky dobré, ale tenhle zápas si za rámeček určitě nedáme. Tolik šancí domácích nelze omluvit. Škoda, že Ústí je tam, kde je, pěkný stadion, ale chybí diváci.
 
 
 
Dneska jsem bral i bod, takže paráda. Od půlky zápasu jsme podle mě byli mírně lepší. Oceňuji, jak suveréně jsme odehráli ty poslední 4 minuty, tedy až na tu gólovku v 3 vteřiny před koncem.
 
 
 
Před 3 góly obdrženými v oslabení jsme měli puk na hokejce a něco jsme vymýšleli. Dnes jsme nebyli lepší ani v pohybu, ani na šance. Poslední zápasy to je stejné jako vloni - bez zodpovědnosti beků, hráči si nahrávají do bruslí, motají se dokola v rozích. Přijatelně hrajeme v zápase dohromady sotva tak 20 minut. Nakonec jsem rád, že je pauza a týden si od té holomajzny odpočinu.
 
 
 
Takže Divíšek uklouzne a my přesto nevyhodíme. Jsme vysloveně trapní, po všech stránkách.
 
 
 
Na to se vůbec nedá dívat, výkon je tak na úrovni první sezony.
 
 
 
Já to viděl jinak, jasně jsme je přehráli jen ve druhé třetině. V té první to byla od nás až do gólu velká bída,, domácí klidně mohli vést.
A zklamal mne i závěr, kdy bylo dost času vyrovnat, ale byli jsme úplně marní.
 
 
 
Reakce na Kurt_Hübl: Takovou bídu jsem dlouho neviděl.Až...
Já v sobotu.
 
 
 
Kdyby nám nenahrál jejich gólman, tak asi odjedeme s nulou. Ta koncovka je zoufalá. Na tipáči v diskusi prý někdo dal na Motor 10K za 1,4, chudák asi netušil, co jsme za kanonýry.
 
 
 
Tohle mělo být za 3 body. Pokud zlepšíme koncovku, tak není co řešit. Za mě celkově spokojenost, a to i s počtem motoráků v kotli ve všední den. Občas na slavii vyrazím a v počtech fans nemáme konkurenci.
 
 
 
Zážitek sledovat, jak Jihlava vůbec nestíhá.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Během kariéry zažil téměř vše - tituly, světové medaile, olympijské hry, postupy i složité přesuny. Bránil Crosbyho, Ovečkina...

Před 15 lety zemřel ve věku 75 let bývalý českobudějovický útočník Josef Houdek. V A týmu odehrál 7 sezon, cca 130 zápasů, v...

V letech 1982-85 nosil kapitánské céčko budějovický odchovanec a obránce JAROSLAV KOČER. Třeba Václav Prospal ho označil za svého...

Ani letos vás neochudíme o možnost rozhodnout, komu z motoráků se sezona nejvíce povedla! Pro koho budete...