MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.06.2022, 14:20
 
Reakce na ČB_Hrošík: Já jsem to ješte neposlouchal/nevid...
Ano Smajlík
 
 
 
Reakce na ČB_Hrošík: Já jsem to ješte neposlouchal/nevid...
Je to tam Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: Taktéž *2* Btw super nápad, co příště n...
Já jsem to ješte neposlouchal/neviděl. Je tam taky historka jak vybírali systém na kupování lístků za Muntfíííldu? Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.06.2022, 13:34
 
Reakce na mrskman: Diky za podcast s panem Firmanem! *2*...
Taktéž Smajlík Btw super nápad, co příště navázat třeba s kustody, Kohy? Smajlík
Jo a tentokrát musím pochválit i zvuk, opravdu se to zlepšilo.
 
 
 
Diky za podcast s panem Firmanem! Smajlík
 
 
 
Reakce na tomas46: Dík. To mi nějak uteklo......
Smajlík
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
19.06.2022, 16:13
 
Reakce na Paav: https://hcmotor.cz/clanek.asp?id=Budejov...
Dík. To mi nějak uteklo...
 
 
 
Reakce na tomas46: Zdravim všechny. Chtěl bych poprosit ...
odkaz
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
19.06.2022, 15:17
 
Zdravim všechny. Chtěl bych poprosit redakci, hoďte sem taky rozhovor s Tomečkem. Všichni co přišli už tady rozhovor měli, jenom Tomeček ne. Mluvit určitě umí. A když u nás kdysi hrával i jeho tatík, tak je vlastně takovej hokejovej rod. Mohlo by to bejt zajímavý. Hrával MHL, byl v juniorskejch repre, pár utkání i v dospělý repre, několik klubů v ELH...
 
 
 
Vsichni tam jsou kvuli nejaky “maly domu”… Kdyz byl sef svazu trenerem repre, tak bylo soustredeni repre v Kravarich, kde je majitelem prave on… Vsichni nam rikaj jak kluby straslive investuji do deti apod. Pritom by me zajimalo, kolik z penez jde z verejnych rozpoctu…
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Asi to dopadlo jak nejlíp mohlo, ...
Jestli tam teď Lojza nebude jenom dělat užitečného ydyota a za dva roky při řádné volbě mu budou moci všichni nasadit parohy že nic neudělal,nestihl a že sliboval hory doly.
 
 
venasvenas | Netřebice
Reagovat
19.06.2022, 13:17
 
Tak podle Táboru se s nimi Motor střetne 2x v rámci přípravy, 18 srpna u nás v Budvar aréně, 23 v Táboře. Za Motor kombinovaná sestava, juniorka + áčko. Otázkou tedy je, kolik z áčka nastoupí hráčů.
 
 
 
Reakce na Jadav: Tak Litvínov do nový sezóny s rozměry N...
Někde jsem dříve četl, že je snaha sjednotit rozměry s NHL i v rámci iihf. Takže si myslím, že je za to ještě ocení, že jsou napřed..
 
 
 
Tak Litvínov do nový sezóny s rozměry NHL. Stojím si za tím, že by to mělo bejt nějak normované v rámci ligy. Je přeci známa věc, že jsou to pak defacto rozdílné sporty.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Asi to dopadlo jak nejlíp mohlo, ...
To byl tip na základě shlédnuté debaty. Špatnej tip, tak nepoučitelně přidám další. Za mne špatná volba, Jednoho despotu, co uměl sehnat prachy střídá druhý. Jojza z Kravař, největší palič reprezentačních nadějí všech dob. Přál bych našemu hokeji, abych se v hodnocení volby mýlil a Lojzovi ta bafuňařina šla.
 
 
 
Asi to dopadlo jak nejlíp mohlo, za mě mu mohl konkurovat jen Hašek, ale ten nemá pomalu žádný funkcionářský zkušenosti. Hlavně, že to nevyhrál nikdo z tý trojice ze svazu, takhle alespoň nějakou dobu můžeme doufat v to, že nějaká změna k lepšímu vážně nastane. Opravdu doufám, že klub zveřejní pro koho hlasoval.

Jinak teda to, jak tu někdo psal, že vyhraje Černý a že Šlégr stáhne rezignaci a podpoří ho, docela uzrálo, když byl Šlégr druhej a Černý dostal nejmíň hlasů.
 
 
=marty==marty= | České Budějovice
Reagovat
18.06.2022, 17:44
 
Zajímalo by mě zda bude mít klub odvahu zveřejnit pro koho hlasoval
 
 
 
Reakce na Bromik: Koho volíte na to že bude bojovat o ud...
Počkal bych na září, ale teď je to jasné Kladno. Ale do září může ještě úplně každej tým posílit. Ale už teď se nebojím říct, že nás se to týkat nebude, budeme hrát v klidu okolo osmýho místa.
 
 
VenasVenas | Netřebice
Reagovat
18.06.2022, 09:34
 
Reakce na Bromik: Koho volíte na to že bude bojovat o ud...
Kladno, Karlovy Vary
 
 
BromikBromik | Trhové Sviny
Reagovat
17.06.2022, 23:18
 
Koho volíte na to že bude bojovat o udržení v extralize? Samozřejmě záleží na plno okolnostech a ještě to ani nezačalo ale jak sledujete posily nebo že je některý tým v problémech kvůli financím?
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

20. narozeniny dnes slaví útočník Motoru Tomáš Chlubna. Gratulujeme a přejeme hlavně zdraví a taky spoustu gólů za Motor ??

50. narozeniny slaví bývalý obránce Jiří Hála. V ČB 4 sezony, 68 zápasů, 3 góly a 6 bodů. Člen postupového týmu 1992 a bronzového...

Před 100 lety se narodil Vintíř Němec. V ČB 9 sezon, cca 100 zápasů, 77 gólů. Člen mistrovského týmu 1951 a bronzového týmu 1953....

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…Jiří Patera v předminulé extraligové sezoně oblékal dres Motoru, než se vrátil zpátky do Ameriky.. V...