MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "evoorg" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
Další diskuse: 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
30.04.2020, 20:06
 
Co jsem vám říkal Smajlík . Pevně doufám, že to ohlásí sám Král a nezapomene se zároveň zmínit, že on sám by byl pro sportovně spravedlivější řešení, aby si od tohoto rozhodnutí hned od začátku hezky umyl ruce. A vůbec, zachraňuje se hokej, tak ty fanoušku drž hezky poslušně pusu a konzumuj produkt, bez ohledu na to, že se rok od roku zhoršuje.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
30.04.2020, 13:47
 
Reakce na Zbyna-CK: Přerov taky spousta odchodů, ten Kub...
Mně u Kubeše nejvíc utkvěl v paměti zápas, ve kterém ho nejdřív čistě u mantinelu odstavil Honza Kloz, načež ho ještě přebruslil a dojel si pro přihrávku před prázdnou bránu a potom si z něj v další třetině udělal Bery tréninkový kužel a za sekundu ho předjel asi o dva metry. Jako špatnej bek to není, byť si taky myslím, že za normálních okolností by o něj v Extralize zájem nebyl, ale minimálně u nás by IMO se svým bruslením tvrdě narazil.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
30.04.2020, 09:21
 
Pavlát prý do Plzně, což mě teda mrzí hodně, protože to IMO mohla být na Extraligu nadstandardní dvojka s velkou perspektivou na budoucí pozici jedničky. Ale Plzni se obecně u Pirátů zalíbilo, míří k nim i Lang a Suchý.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
29.04.2020, 22:51
 
Reakce na Henys: Co byste řekli na toho kanadana Blaina?...
Jde do Hradce.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
29.04.2020, 21:50
 
No, když tak sleduji ty spekulované a potvrzené příchody do Extraligy, tak si myslím, že by bylo na místě ocenit hezké gesto zbytku ligy, který se nám rozhodl ulehčit adaptaci tím, že do nejvyšší soutěže vytáhl půlku pralesa.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 14:24
 
A k Růžičkovi mladšímu - ten by mi v sestavě rozhodně vůbec nevadil, už jen proto, že na postu centra u nás vidím nejvíce možných otazníků a rád bych jej ještě posílil. Všeobecný problém v tuzemsku ale je ten, že těch kvalitních tvořivých centrů je tu nedostatek a když už se nějaký dostane na trh, dá se očekávat, že bude o jeho služby mnoho zájemců a jeho cena se vyšponuje víc, než by tomu možná odpovídaly reálné hokejové dovednosti daného jedince. Už proto bych tuzemský trh v tomhle směru spíše ignoroval a pokud bychom nedotáhli některého z odchovanců, tak bych se opět díval spíše do zahraničí - přeci jen naše výchozí pozice se oproti předchozím pralesním sezónám výrazně zlepšila, což by nám mělo teoreticky umožnit větší výběr hráčů a třeba zámořského centra obvykle mnohem snáze nalákáte i na ten try-out.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
26.04.2020, 13:44
 
Reakce na Motor27: Ok na Chance ligu. Ale na ex zní otáz...
Jestli to bude stačit netuším. Já jen konstatuji, že je to s ohledem na naše pojetí hry logické jméno. Ona není náhoda, že tu novou smlouvu dostal třeba Christov, zatímco s kanonýrem Veselým jsme se rozloučili - rychlý přístup vepředu, ochota dodržovat trenérovi pokyny, cpát se před bránu, nelenit směrem dozadu a suplovat naše velmi útočně laděné obránce, to je jeden z hlavních pilířů, na němž náš systém stojí - náš útok je paradoxně mnohem více takticky svázánej než obrana, která si tam z druhé vlny často tropí velké divočárny. Proto když si tu čtu jméno Jonáka, který je v ztělesněním všech těchto kvalit (vždyť ten kluk byl chudák prakticky jedinej, kdo tu v Mixérově chaosu byl schopen vykouzlit alespoň náznak kompaktní lajny) a na té své koučovatelnosti a ochotě plnit pokyny trenérů do puntíku v podstatě postavil svou kariéru, tak mne to nijak nepřekvapuje ani nepobuřuje.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
25.04.2020, 19:39
 
Reakce na Paav: Taky bych ho bral. Mám pocit, že je to F...
Jo, vypadá to na Tapparu Tampere.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
25.04.2020, 11:01
 
Reakce na P.XTRM: Jo, máš pravdu. Ten mi úplně vypadl. Č...
Už jsem to tam psal v tom prvním příspěvku, k nám prý dva hráči ze Vsetína.

radek66 - jakkoli bych tu Rudu viděl rád, tak má pokud se nepletu stále ten víceletý konktrakt, který podepsal v Hradci a ten bych se tedy zrovna nehrnul přebírat. Navíc on sám v rozhovorech říkal, že by rád zůstal v Kometě.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
07.04.2020, 12:48
 
Reakce na lindemann: Dle nedávného rozhovoru s ním míval...
Tak fyzička je jasná, ale nepřišlo mi, že by to v bruslivých Litkách nějak fyzicky nedával. S tím "zlepšením" jsem myslel hlavně některé herní návyky ala "pozapomenutí se vzadu" při útocích soupeře, pomáhání si hokejkou místo hry tělem a podobné věci, zkrátka z něj vyklepat tu fajnovost a občasnou laxnost. Když se to povede, můžeme tu dle mého mít klidně i nadprůměrného ligového hráče a když ne, tak holt bude následovat cestu Codyho a jiných.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
06.04.2020, 14:14
 
Macháček:
Ne, takové čisté uzavření dle mého nehrozí, už jen proto, že dole je teď Jágr a ten by to mohl bafuňářům přes média spočítat. Je důležité, aby se vlk nažral a koza zůstala celá, takže očekávám buď adaptaci nesmírně úspěšného a efektivního systému z pralesa, kdy se půjde cestou postupného rozšiřování a nebo nastavení nějakých licenčních podmínek, po jejichž splnění se může tým přihlásit do Extraligy, přičemž i tady by ale ten výsledek byl de facto stejný, tj. Extraliga by se rozrostla, neb ty podmínky by musely být směšně nízké proto, aby tím sítem mohli projít i současné extraligové týmy.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
30.03.2020, 14:45
 
Mimochodem, naposledy když se v těch videích s cvičením objevil Jeník, následovala po několika dnech zpráva, že tu podepsal. Teď je v té nové várce videí Renda Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
26.03.2020, 16:55
 
Reakce na carramela: Jo a brácha v juniorce. Nicméně, co...
Neznám, takže netuším Smajlík . Nicméně čistě principiálně bych preferoval někoho, kdo má něco odchytáno alespoň v pralese či lize podobné úrovně.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
22.03.2020, 09:03
 
Reakce na Kurt_Hübl: A co Renda Vydarený? To už je našin...
doublepost
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
13.03.2020, 10:31
 
Reakce na quak: Dobré extraligové ráno! Mně ta debata ...
Jenom k té stránce finanční. Pro Kladno by bylo dvojnásob tragické, kdyby se to uzavření opravdu událo hned poté, co z ligy spadlo a myslím si, že ta současná situace tomu dost nahrává. Že by se tomu většina majitelů nebránila, je celkem zřejmé, odpadl argument o "měnění pravidel během rozehrané soutěže" a především je tu ta objektivní realita pandemie a reakce světových vlád na ní, kde i ty střízlivé prognózy mluví o střednědobém dopadu na globální ekonomiku. Dá se předpokládat, že v takovém případě bude sponzoring sportovních klubů jednou z prvních věcí, která půjde na špalek a i kdyby tomu tak nebylo, tak je to stále pro majitele ideální záminka ten jinak nepopulární krok učinit a zaštítit se právě snahou o snížení nákladů tváří v tvář špatné ekonomické situaci ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.03.2020, 13:45
 
Reakce na Hubl26: Ten pocit, když kolem mě říkají, jak M...
Však taky jedním z hlasujících proti jsme byli určitě my Smajlík . Bedna teď horečně demoluje Budvar Arénu, abychom to alespoň uhráli na nesplnění licenčních podmínek Smajlík
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.03.2020, 13:04
 
Chlapi, v téhle sezóně se odehrálo 58 zápasů a my vyhráli 50 z nich. S nějakýma kecama o "nezaslouženém postupu" vůbec nezačínejte. Tohle bylo tak sportovní, jak jen to za současných podělaných okolností mohlo být ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
11.03.2020, 17:50
 
Reakce na carramela: Tak nevím, co se asi bude zítra dít...
No, buďme fér, on dnes pouze reprodukoval názory prvoligových klubů, které ale mají v téhle záležitosti jen funkci poradní. Když se zítra VV rozhodne, že to PO prostě dohrajeme, lidi nelidi, tak to nebude nijak v rozporu s tím, co řekl dnes ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
11.03.2020, 17:35
 
Reakce na Siky: Ať to čtu, jak to čtu, je to v přímém ro...
Já bych z toho dělal závěr takový, že v oficiální zprávě zatím mlží a Král to prostě jen v rozhovoru prokecl. Ten závěr o ukončení ligy a našem postupu zřejmě nebyl jednomyslný, ale měl výraznou většinu, a proto byl Král pověřen, aby tento návrh zítra u jednání VV přednesl s tím, že konečné slovo bude mít VV.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
11.03.2020, 17:14
 
Pralesní kluby se shodly, že máme postoupit my.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě