Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Franta_CB" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na jeníček: Franta.. Včera měl Brant tři loženky ...
No právě, kdyby to byly jen ty dvě včerejší střely, ale těch nepovedených je u něj poslední dobou víc. Je jasný, že střílet nezapomněl, takže je tam buď přemíra snahy nebo strach. Obojí je špatně, takže jsem si ho přesunul do kolonky "excelentní střelec v době míru". Jasně, mě se to sem snadno naťuká, ale zkrátka nedáváme góly, jen Bolka a Olomouc jich dala míň.
 
 
 
Včera mi přišlo, že začínáme být dost nervní, což nikdy nikomu nepomůže. Máme natrénováno a spolehlivou dvojici v brance. A to je asi tak všechno. Jestli tam někde na ledě nebo na střídačce je kvalita, tak ji minimálně neumíme zmobilizovat. Měřítko snese Ordoš s Kubíkem, to jsem nečekal, že nás tito kluci potáhnou. Harris a Simon z přípravy a dnes jsou jiní lidé, rozdíl je pouze v tom, že Dominik se zhoršil skokově hned a Brant uvadal postupně. Přímočarost je sprosté slovo, buly a přesilovka noční můry. Mixér II. jede na plný výkon, ale že by to k něčemu bylo mi 2x nepřijde. Teď jen jak to udělat, abychom nespadli, když je ta liga tak moc vyrovnaná. Ne že bych po tom toužil, ale začíná to být zase napínavé. Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: Kdes přišel na to, že si ten pán, co se...
Tydlety náznaky nikam nevedu, je to speciál který vyžaduje speciální přístup založený na konkrétním příkladu, který vede jedince k cíli. Třeba takto : Tvůj vesnický souvěrec si k svačině koupí mrkev za čtyři koruny. Ty sis tu svojí zapomněl doma a protože máš hlad, tak mu půlku mrkve sníš. Kolik korun bys měl dotyčnému za půlku mrkve zaplatit, abyste zůstali přáteli? Příklad v sobě ukrývá spoustu společenských nástrah, proto k němu přistupuj pouze jako k početní úloze.
 
 
 
Ta radost našich střelců po gólech byla parádní... Dobrej hokej to včera byl, i kdybychom prohráli.
 
 
 
Reakce na Mexikan84: i střely po zemi jsou líp vidět, kd...
Zaměř kluziště od branky k brance nivelákem nebo šlaufkou nebo jenom vodováhou - dokonalá rovina, takže vo co vám furt jde zakřivenci?
 
 
 
Hrach zrychlil jako rarach.. Dva fantastické zákroky ve druhé třetině nás držely ve hře.. Přidal k nim ješté pět nadstandardních. Venca by řekl, že ukradnul zápas. Snad zlepšuje hru v poli.
 
 
 
Reakce na fofana: Nechci nějak bránit vedení svazu, prot...
S tou prioritou sportu v rodině v obecné rovině zcela souhlasím. O víkendu je mistrák, ale Karlík jede s rodičema na vejlet a jede rád. Řečeno jinak, je těžké dostat rodiče na svoji stranu, když odpovědí je, že Karlík má další tři sporty a že se sám rozhodne. OK, pro Karlíka možná dobře, bude z něho fajn solitér, ale pro ten kolektivní sport, ve kterým je Karlík dobrej rozhodně ne. Takže ano, nečekejme, že se v této malé zemi s tímto přístupem podaří dát dohromady družstvo z talentů, kteří za to navíc ještě uměj vzít. Čest výjimkám, važme si jich.
 
 
 
Reakce na Bluky: Tak jsem zvědav na dnešní utkání. Doufá...
Že jsou Vítky v čudu mi přijde jako odvážné tvrzení, dali cca jednou tolik gólů co my a jednou tolik jich dostali, za sebou dva těžké soupeře (vyrovnaný zápas s Třincem a příděl od Pardubic). Tedy prozatím útok produktivnější, obrana srovnatelně průchozí ( protože Hrach toho dost pochytal ) a Holaň stratég u kormidla. Na nás ztrácí tři body. Já je vidím tak, že jsou, kromě toho golmana, aktuálně lepší než my. Ale porazit bychom je dnes samozřejmě mohli. Smajlík
 
 
 
Řekl bych, že v hledišti jsme obstála, na ledě už moc ne. I přes sílu Sparty a limit Pecháčka si dovolím tvrdit, že zatím hrajeme stejně jako v přípravě. Naplnit přání soběslavského bude fuška. Uvidíme. Smajlík
 
 
 
Reakce na Lachtan44: Ten dotazník je naprosto zbytečný a...
Tak já taky na letišti vím, že nevezu nic špatnýho, takže ta moje kontrola, kterou tam se mnou ten "blbeček" provádí je naprosto o ničem a zbytečná. A že mě to vlastně obtěžuje, že nemám náladu, že mi třeba zrovna není dobře a mám fůru jiných starostí mě přece neopravňuje k tomu, abych tomu "blbečkovi"ukázal, co si o jeho práci zrovna myslím. Základní pravidla slušného chování. Jo, může se stát, že to všechno vím a stejně vyteču, ale palec hore si za to rozhodně nezasloužím. Nebo je to jinak a budeme adorovat chování tohoto typu?
 
 
 
Kohy, lze nějak eliminovat ztráty i na onlajnech?
odkaz , je to dost vtipný.
Roman Turek: „Do každé sezony jdeme s tím, abychom uhráli co nejlepší umístění. V play off je nová část sezony, chceme uhrát co nejlepší umístění. Chceme, aby na zápasy chodilo co nejvíce hráčů.“
 
 
 
Cože? Vám se to taky sekalo? Jinak kravaty pěkný, žlutý - já jsme spokojen. Smajlík
 
 
 
šel si za tím, je to borec.

... co je to za město, vždyť tam nejsou žádní lidi Smajlík

 
 
 
Reakce na VojtaS.: Tvl vy si ze mě děláte pr*el, ne? :)...
Líběj vodpustit, ale jestli voni nejsou ze stran těch textů moc upjatej. Ono je to těžký. Třeba taková pěkná česká zlidovělá "Točí se točí, kolo ve mlýně". Obsahu plně rozumím, činy devianta neschvaluju, ale zpívám to strašně rád. Jsem též deviant nebo snad dokonce romantik v transu?
 
 
 
Reakce na Siky: Já spíš vzpomínal na časy +/- před pětad...
to jsem byl ještě mladej a hezkej, diskutoval se problém Y2K a největší cizinci byly bratři Slováci. Teď už jsem jenom hezkej.
 
 
 
Finy jsem neviděl a tak se těšil na dnešek. Soupeř byl dnes herně i fyzicky lepší - i v té první třetině, pouze v kleci jsme měli navrch. Ano, je to příprava, hodně se trénuje, včera se hrálo, ale: posilu máme jednu - Kanadýra - důrazného hromotluka u mantinelů a rozeného střelce. Ordoš, Kubík, Čenda - nic moc, Simon, Doudera - čekal bych víc. První lajna jako vloni - před Hráškem se často dostávala pod tlak a po půlce zápasu sešup. No, trochu mne to zchladilo, jestli nepřijde progres, o moc lepší než vloni nebudeme. Jedna přípravná vlaštovka jaro nedělá, uvidíme.
 
 
 
Reakce na kartáček: Dominik Simon: https://ceskobudejovi...
Včera jsem mu ostřížím pohledem opakovaně kontroloval na veřejnosti figuru
Smajlík - s fotkou se to už prakticky nedá porovnat, ještě ždibec a je vyrýsovanej. Palec hore všem.
 
 
 
Reakce na switch: To by fungovalo pouze za předpokladu, ...
Co by na tom mělo být scifi? ... Ze zvídavosti jsem na stránkách obou klubů napočítal šest shodných partnerských log a přestal počítat.
 
 
 
Reakce na fofana: Ale jsou tu taky JEN ty 3 kluby, navíc...
Nevím, třeba tady pijeme jinou vodu. Smajlík
 
 
 
Reakce na fofana: 3 nejvyšší soutěže rozhodně na celý ve...
Zkusím dovysvětlit myšlenku: Náš "celý velký kraj" je čtvrtý nejchudší region v republice. Čistě teoreticky má Bedna pro rybolov menší rybníček než třeba Snopková na Spartě. A existují-li subjekty, které preferují sponzorování extraligy, třeba proto, že tam bude jejich prezentace viditelnější, tak tragédie Dynama může přispět ke stabilizaci Motoru. A v Dynamu třeba vznikne prostor pro jiné srdcaře.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Plaketku jako poděkování za spolupráci (nejen) v sezoně 2023-24 od zástupců klubu převzal i pan Vlastimil Hoch starší, majitel...

Dnes se uskutečnil již 13. ročník benefičního turnaje @centrumbazalka v beach volejbale smíšených trojic a náš tým v čele s Jiřím...

40. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický útočník Vojtěch Mrkvička. V A týmu odehrál 1 zápas v sezoně 2003-04, nebodoval....

Další plaketka jako poděkování za podporu v sezoně 2023-24 patří společnosti Tiskárna Protisk a rodině Štěchových. Děkujeme! ??