ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Mimochodem, kdybyste chtěli vědět, kdo rozdmýchává tuhle pseudokauzu a vymýšlí k tomu ty pohádky o pojištění a o tom, že chceme něco tutlat, tak dnes zaspamoval schránky novinářů jakýsi Milan J. Možná si ho někteří pamatujete, uzavíral např. smlouvu o vyrovnání s Mountfieldem, kam převedl po svém konci ve zdejší mládeži i svého syna... Tak aspoň už je jasné, odkud tenhle svěží vánek duje.
 
 
 
Reakce na Drew: Nepřijde mi to jako rizikový prvek, práv...
Co by sis představil? Jak se k tomu má postavit čelem? Zaregistrovat se na fóru a všem fanouškům se omluvit? To určitě ne.
Omluvit se hráči a trenérovi? To už určitě udělal, to si troufám odhadnout i když vůbec netuším jak, kde a komu se to povedlo.
Jestli by to bylo na žalobu, tak to je věc hráče.
Moje spekulace - jestli se měl Bárta letos prosadit do kádru a místo toho promarodí sezónu, bude se ve vrcholovém hokeji prosazovat hodně obtížně.
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
13.07.2017, 13:10
 
Reakce na KohyCZ: Vždyť jsem to psal - žádnej low kick, ...
To jsem nějak přehlédnul, v tom případě se omlouvám a tohle je opravdu jen nešťastný moment, se kterým se nedá nic moc dělat. Snad jen popřát Bártovi co nejrychlejší rekonvalescenci, zrovna na něj jsem byl letos zvědavý.
 
 
 
Reakce na Drew: Nepřijde mi to jako rizikový prvek, práv...
Vždyť jsem to psal - žádnej low kick, když Bárta upadnul a on padal na něj, tak mu prej na tu nohu omylem stoupnul. Údajně to ani nevypadalo na to, že by se mu mohlo něco stát.
 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
13.07.2017, 12:44
 
Reakce na Drew: Nepřijde mi to jako rizikový prvek, práv...
No já jsem tím rizikovým prvkem myslel spíš low-kicky než bojové sporty obecně. Jako ta cyklistika, taky se dá provozovat různě. Těch různých nehod s fatálními následky je tu nějak moc, jen co si za poslední roky vybavím. Ovšem je fakt, že to může být dáno i tím, že bereme přípravu opravdu vážně.
 
 
FANDA OBJEKTIVNÍFANDA OBJEKTIVNÍ | České Budějovice
Reagovat
13.07.2017, 12:24
 
Reakce na VojtaS.: Tak jasně, sám jsem si na jaře zlomil...
Jo, když je smůla, tak ti i prst v prdeeli zlomil ...
 
 
 
Reakce na FANDA OBJEKTIVNÍ: Hele, overseasi, tak jak se ...
Hele FO, já u toho nebyl...proto jsem se tady optal...ale jak to psal mafa, tak takhle podobně jsem to slyšel...ovšem v ještě pestřejším podání...ostatně ohledně kondičního B si nedělám iluze žádný...
 
 
Kurt_HüblKurt_Hübl | Kdyby neni...
Reagovat
13.07.2017, 12:20
 
Reakce na VojtaS.: Tak jasně, sám jsem si na jaře zlomil...
Jojo,šťourat se v nose,je těžkej zlozvyk..... Smajlík Smajlík a nebo jsi ho strkal,kam jsi neměl a
tam kam jsi ho měl strkat,jsi ho nestrkal..
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Tak jasně, sám jsem si na jaře zlomil...
Zlomil sis prst za velmi zvláštních okolností? Tady by ses konečně moh´ obsáhle rozepsat. Konečně bych od tebe něco přečet´ do konce😉
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
13.07.2017, 12:02
 
Reakce na VojtaS.: Na druhou stranu by asi bylo dobré po...
Nepřijde mi to jako rizikový prvek, právě naopak. Bojové sporty jsou skvělé na mentální i fyzickou přípravu a dnes už v přípravách různých sportovců obvyklé. Ovšem tohle je velké selhání daného trenéra, předpokládám, že mu nohu zlomil low kickem. Pokud by to tak opravdu bylo, existuje na to jediná omluva a to ta, kdyby měl Bárta nějak zvlášť křehké kosti nebo nějaké zranění, o kterém se nevědělo. Může mu to být líto, ale následky by měl přijmout a postavit se tomu čelem.
 
 
FANDA OBJEKTIVNÍFANDA OBJEKTIVNÍ | České Budějovice
Reagovat
13.07.2017, 12:02
 
Hele, overseasi, tak jak se to stalo? To je na tom to podstatný....
 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
13.07.2017, 11:56
 
Reakce na KohyCZ: Samozřejmě je to ke zvážení, ale co v ...
Tak jasně, sám jsem si na jaře zlomil prst za takových okolností, které jsem hanbou ani nikomu nemohl do detailu říct. Ta míra rizikovosti je ale různá; nevím, co všechno mají kluci zakázané, aby se nezranili, přitom do nich ale na tréninku někdo kope.
 
 
switchswitch | České Budějovice
Reagovat
13.07.2017, 11:37
 
klucí .. pojďte už hrát ...
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Na druhou stranu by asi bylo dobré po...
Samozřejmě je to ke zvážení, ale co v tréninku profesionála není rizikový? Zlomit nohu si můžeš u lecčeho.
 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
13.07.2017, 11:09
 
Reakce na KohyCZ: Já myslím, že můžete bejt profík jakej...
Na druhou stranu by asi bylo dobré popřemýšlet o tom, zda jsou natolik rizikové prvky v přípravě opravdu tak přínosné, aby se je vyplatilo podstupovat. Na kola mezi kamiony se už taky nejezdí.
 
 
 
Já myslím, že můžete bejt profík jakej chcete a nešťastná náhoda se může stát vždycky... Myslím, že toho dotyčného to jistě mrzí nejvíc.
 
 
 
Reakce na Drew: Pokud je pravda to, co tady píše mafa, t...
Tak to je jedna věc, druhá je ta, že by si to měl uvědomit hlavně kondiční trenér...
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
13.07.2017, 09:36
 
Reakce na KohyCZ: Přede mnou to nikdo nezatajuje, už jse...
Pokud je pravda to, co tady píše mafa, tak je to velká chyba toho trenéra, tohle se nemůže stát. Musí si uvědomit, že proti němu stojí profesionální hokejista a ne profesionální zápasník. Jestli mu při sparingu zlomil nohu a zku*vil tak nadějnému hráči sezonu, měl by za to jednoznačně nést následky.
 
 
FANDA OBJEKTIVNÍFANDA OBJEKTIVNÍ | České Budějovice
Reagovat
13.07.2017, 08:46
 
... nikdo nic nezatlouká, vše je jasné, taková informace zcela jistě patří do závěrečného shrnutí typu .. počet tréninků 40, počet obědů 20, počet zranění 1 ....
Na druhé straně chápu, že nikdo s něčím takovým neběží na veřejnost se pochlubit, protože to vypadá, že reakce veřejnosti by mohla znít nějak jako že v těch Budějcích jsou ale blbci, zranit si hráče a ještě blbě jak to zatím vypadá. Rozmetat to může jedině pravdivý popis události, ............... pokud teda ten neudělá z viníka idijota ...
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
13.07.2017, 08:13
 
Nevidim v tom problém. Dokonce jsem toho názoru, že profi hráč je velmi dobře placenej, aby se dokázal připravit sám jak nejlíp dovede a hlavně jak chce a měl by využít trenéra dle vlastního výběru. Bohužel mentalita 90% hráčů je taková, že se individuálně připraví mnohem hůř než při společné přípravě.

Nechci ale hodnotit tenhle konkrétní případ, protože ho neznám. Jen mám dojem, že se tady teď vyrojilo nějak moc odborníků na fyzioterapii a kondici...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

První den výdeje permanentek na sezonu 2018-19 začal. Pan Firman, věren rodinné tradici dlouhé 90 let, už potěšil novou kartou...

Českobudějovický odchovanec Roman #Horák mění dres, hrát bude v nejvyšší švédské lize. twitter.com/Hokej_cz/statu…

Jakub Babka se s námi podělil o postřehy z letní přípravy či ze svého zahraničního angažmá.hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Představení jedné z letních posil ZDEŇKA DOLEŽALA ??. Bývalý forvard @HCSlavia mohl českobudějovický dres oblékat už v lednu, ale...