MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "adas68" |  vypnout filtr
 
<345678910111213>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na MARSCH: Komentáře v tom podcastu mi připadají ...
Do baráže postupují 2 týmy, takže ten součet jejich šancí by měl být 200%.
 
 
 
Do éry Zubíka byli na úrovni Šumperka, Kopřivnice nebo Valmezu, nic víc. Oni to ale vidí jinak a je tam ukřivděnost z toho neslavného konce. Ale je pravda, že tam od té doby lidi chodí víc, než ve srovnatelných městech.
 
 
 
Tak jsem si to prohlédl až teď. Jasný úmysl ho trefit do hlavy. To už hraničí s civilní žalobou, soudy s tím ale u nás mají minimum zkušeností.
Ještě ke včerejšku - pořád žehráme, že z jasné převahy a mnoha šancí nedovedeme odskočit na větší brankový rozdíl a soupeře tak necháváme ve hře. Včera nám to tam napadalo a hráči k tomu přistoupí tak, jak jsme viděli a je to zase drama až do konce.
 
 
 
Abychom byli realisté, Třebíč tady už o PO nehrála, to si definitivně pokazili v pondělí v Edenu, kde je domácí tým pěkně rozebral. Dneska vyrovnaný sotva průměrný zápas. Z výkonu Motoru jsem zklamán, těch hluchých míst bylo hodně. Bohužel jsme ničím nepředčili tým z druhé poloviny tabulky. Máme 3 body, ale divácky utrpení.
 
 
 
Tak vlastně v tom roce 81 nehrál Gottwaldov, ale Gottwaldov - Zlín. To se omlouvám. Ale mám tu další problém, soupeřem nebyly Vítkovice, ale TJ VŽKG. A co je to KG? Toho Klémy se prostě jen tak nezbavíme!
 
 
 
Reakce na KohyCZ: ZLN - VIT 2:4 (0:0, 1:0, 1:4) Góly: 28...
Díky, jako vždy dokonalá statistika (tedy až na to nedobové ZLN).
Zřejmě se tehdy v poslední třetině hosté vyhecovali a domácím najednou došel dech.
 
 
 
Kimmi: Dá se tak starý výsledek dohledat nebo máš lepší paměť? Třeba v knize Petra Turka o jihočeském hokeji jsou komplet výsledky, ale jen Motoru.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Na druhou stranu základní část téhle l...
4 zápasy nejde vyhrát náhodou, ale pamatujeme naši prohranou sérii se Slavií po postupu s Přerovem. Rozhodovala naše forma nebo spíše torzo kádru v období 2 týdnů. Samozřejmě každý systém má své slabiny, v dlouhodobé části je určitě větší možnost snížené motivace některých týmů. Třeba poslední kolo sezóny 80/81 kdy Vítkovice vyhrály v Gottwaldově 4:3 ač po 2 třetinách prohrávaly 3:1. Motor to stálo titul.
 
 
 
Změnu vítám, přímý sestup a postup je logický a podle mě nejspravedlivější. Postupovat by měl vítěz ZČ (snad bychom si už pohlídali kontumace). Vzhledem k velkému výkonostnímu rozdílu obou soutěží je jedno místo pro postup tak akorát. Z pohledu Motoru se ale podle mě šance na postup v novém systému nijak výrazně nezvyšují. Já věřím, že zabojujeme už letos, šance tu je.
 
 
 
Takzvaní frustráti tady na DF jsou snadný terč, ale... Nejde o zápas na Kladně, jde o to, že za poslední roky není vidět žádný pozitivní posun. Bojovnost na ledě není ctnost, to musí být samozřejmost. Letošní ZČ bude asi bodově nejslabší za poslední 4 roky (přepočet na stejný počet zápasů). S luxusním rozpočtem hrajeme na úrovni mnohem chudších týmů i mnohem menších měst. Atraktivní hra? To je subjektivní, já osobně spíše trpím, když vidím množství hloupých minel v obraně, špatně řešené situace a neškodný útok. Podle pana Bednaříka jdeme správným směrem. No, v 6. sezóně jsme to dotáhli ke stavu, že i tady na DF jsou velké obavy např. před domácím zápasem s LT. Prohrát jsme schopní opravdu s každým. Omlouváme si to údajně rostoucí úrovní této soutěže. Motoru fandím po desetiletí, v průměru patřil mezi 5.-10. tým Čech a Moravy, nyní je ca 15.-20. Plně profesionálních týmů je tu kolik?
 
 
 
Nedávno o něm byl článek v novinách. Vypadá docela podobně jako kdysi, je někde v ústavu a hokej stále sleduje.
 
 
 
Reakce na mcdavid: Mě osobně by se nejvíce líbilo zeštíh...
Souhlas, vždyť i se Slováky bylo tenkrát jen 12 týmů. A to do roku 89 hráli skoro všichni hráči doma. A ta druhá desítka klubů by taky měla docela úroveň.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: a platit to bude kdo? Střední škola ...
Pokud na soukromém gymplu, kde platím školné, připočtu ještě dotace od státu (dle Výroční zprávy), tak mi vychází ročně na studenta asi 65 000 Kč. Průměrné zdanění jednoho zaměstnance je ročně brutálních asi 300 000 (včetně odvodů zaměstnavatele a včetně DPH), t.j. asi 60%. V případě zeštíhlení státního rozpočtu platícího stále více nesmyslů a snížení daňové zátěže by financování studenta z rodinného rozpočtu žádné sci fi nebylo. Stejně jako po deregulaci nájmů nevznikly davy babiček žijících pod mosty, tak by se to srovnalo i tady. V té naší socialistické republice ale naprosto nereálné.
 
 
 
Moje dcera vloni dokončila základku. Kdybych tu popisoval své pocity, bylo by to hodně smutné čtení. Jinde to samozřejmě může být lepší, ale moje zkušenost je taková, že ty učitelky jsou mimo školství těžko použitelné. Jak se říká, zadarmo drahé. Jsme na sportovních stránkách, tak uvedu 1 příklad - během celého druhého pololetí se holky na tělocviku ani jednou nepřevlekly; pokyn zněl - nějak se tu zabavte.
 
 
 
Reakce na riise: Doufám, že ano :)) tady už to člověk n...
Tohle snad poznat šlo Smajlík . Většinou kritizuji, tak jsem to zkusil z jiné stránky. Co taky zbývá, než si z toho dělat prd€l.
 
 
 
Já bych byl v klidu. Hráči se musí sehrát, ono si to sedne. Jo a play off je jiná soutěž a začíná se od nuly. Nyní kvalitně trénujeme, lépe než loni, kdy to bylo lepší než předloni. Po dnešní prohře možná přidáme tréninky v noci. Podstatné je, že v kabině je dobrá parta, očití svědkové tréninků vidí u hráčů nadšení. Nezapomínejte, že Poruba nebo Ústí nejsou žádní nazdárci. A je lepší dostat asi 10. facku teď, než v březnu.
 
 
 
Dnes se vyplatilo počítat do deseti, než člověk přispěl do diskuse. Smajlík
 
 
 
Od odpočtu bodů jsem viděl včera Motor poprvé. Měl jsem si to rozmyslet. Nečekal jsem žádnou hitparádu, ale na to se vůbec nedalo koukat. Po 5 měsících s novým trenérem v týmu nefunguje vůbec nic. Jinde dokáží takové motání se po ledě zajistit se zlomkem našeho rozpočtu. Smutný pohled, něco jako fotbalová Sparta.
 
 
 
Srovnávání výkonů tady je úsměvné. Před časem tu bylo navrhováno i vyvěsit dres Pepy Straky, přitom ten hráč za nás hrál jen druhou nejvyšší soutěž (nic proti němu, hokejem mě tu velmi bavil). Přitom ale tuhle poctu nemají ani naše dlouholeté ligové opory s reprezentační zkušeností - namátkou Kolda, Korbela, Soudek, Horák, Ťoupal.
 
 
 
Motor hraje vzhedem k moznostem h0vno, ale proti zvastum bolseviku to je jeste pohode. Prosim priznivce minuleho rezimu o smerovani diskuse spise na hokej. Dekuji.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Během kariéry zažil téměř vše - tituly, světové medaile, olympijské hry, postupy i složité přesuny. Bránil Crosbyho, Ovečkina...

Před 15 lety zemřel ve věku 75 let bývalý českobudějovický útočník Josef Houdek. V A týmu odehrál 7 sezon, cca 130 zápasů, v...

V letech 1982-85 nosil kapitánské céčko budějovický odchovanec a obránce JAROSLAV KOČER. Třeba Václav Prospal ho označil za svého...

Ani letos vás neochudíme o možnost rozhodnout, komu z motoráků se sezona nejvíce povedla! Pro koho budete...