ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "P.XTRM" |  vypnout filtr
 
<345678910111213>
Další diskuse: 
 
 
SD super! Ať už to zítra dopadne jakkoliv, tak ty nejlepší z týmu by měli "ochutnat" A. Letní přípravu, tréninky, přípravné zápasy a kdo ví.. Ať pomalu nasáknou ten dospěláckej hokej.
 
 
 
Reakce na mmufik2: Přesně tak, podívejme se v minulosti ...
Tou zmiňovanou tvrdou rukou nad Kondorem ml. měl být Kondor st. Vedl ho v juniorech (nevím jak dlouho), letos v áčku.. Pokud tu bude Luboš i letos, tak budu hodně zvědavej, co z něho dokáže Venca vymáčknout. Luboš je sympaťák a fandím mu, ale jak už několik lidí psalo, daří se mu většinou jen v ZČ proti těm z druhé poloviny tabulky. V PO se lehce ztrácí.
 
 
 
Reakce na Speeder: Prasata tam maj pořádně vypasený, žád...
Smajlík Smajlík Ano na toho jednoho nejmenovaného arcikňoura to sedí Smajlík
 
 
 
Reakce na kobson: drobné provokace? a Čajda..to se plete...
Souhlas s tím, že je třeba hodně monitorovat trh (nejen v ČR) a případně rychle jednat.
 
 
 
Reakce na scipioo: No, on Šimi už třicátník moc dlouho n...
Přesně. Volá či volalo se tu po omlazení týmu, po příchodu perspektivních jedinců do 30 let věku a najednou bum! Byl by tu Šimánek se 40 na krku. Jistě hokej stále umí, to bez pochyb. Ale kolik jsme tu letos takových matadorů měli... A jsme kde? Ve vokurkovce.
 
 
 
Reakce na zdcart: V dnešním Sportu rozhovor s Vencou Pro...
Tvl já si snad půjdu po X letech koupit noviny nebo je to někde ke shlédnutí online??
 
 
 
Tak a teď nastane mučení v podobě čekání na skladbu nového realizačního a A týmu. Kdo z hráčů má smlouvu na další rok už tu, tuším, Kohy psal. Kdo zůstane dál? Kdo končí? A hlavně kdo teprve přijde?? Dorazí taky zkušený profesionál coby kondiční trenér? A co Jan Tleskač? Smajlík
 
 
 
Reakce na Pragr: Zrovna jsem to chtěl napsat. Dokonce by...
Nebo že by se jednalo o "východní" nick? Kohy?
 
 
 
Reakce na FANDA OBJEKTIVNÍ: Vítáme personu a člověka s o...
Máš pravdu, že se teprve uvidí, jak mu to půjde. Jako trenér toho za sebou moc nemá. Já ale vidím podobnost se Strakou nebo Zábranským, ačkoliv Venca není majitel samozřejmě. Jde ale o bývalé hráče, srdcaře a jak to šlape v Plzni či v Kometě vidíme všichni. Hlavně to chce trpělivost, i pro Vencu to bude něco nového.
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Ty seš téměř neuvěřitelnej pacient....
Dyť si tu z nás normálně dělá prde1 a každý mu to tu baští Smajlík
 
 
 
Inu tak velký odbyt permic je pro nastávající sezónu opět zajištěn. Taky chápu, že SM v tomto případě prozatím nebude asi potřeba. Venca by to mohl zvládnout (spolu se zkušeným asistentem MJ?). Taky jsem si celkem jistý, jak už se tu někdo zmínil, že jakéhokoliv nekalého živla Venca chytí za držku a z kabiny ho vykope až na nádraží. Snad se začne blýskat na lepší časy. Taková persóna na střídačce by navíc mohla ještě více zeštědřit naše štědré sponzory Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na Tony8385: Dorost bezva, i Radek. Jsem zvedav ...
Fakt je, že těm nejschopnějším by se pořádná šance dát měla. Aby i ostatní viděli, že když budou makat, tak se do A podívají. A že mlaďoch občas udělá chybu? Hlavně ho hned neposadit, ale naopak mu dát možnost to napravit. Kdo z nás nikdy nechybuje, že?
 
 
 
Reakce na bUd: představa, že vlastnim klub a s hráčema s...
Ok. Sice se nejedná o klasické(ho) majitele, i tak ale doufám, že jim ten rozhovor s MJ otevře oči. Uznávám, že úplná izolace majitele od hráčů je asi sci-fi. Všichni jsme ale viděli, že papírově našlapaný tým hrál v rozhodující fázi hov*no. Ty, Mariánem popsané, pochybné a nezdravé vztahy a vazby je třeba ukončit. Jinak nám hrozí, že to tu neukočíruje ani sebelepší stratég. Prostě tu nebude TÝM.
 
 
 
Reakce na Motor27: Jinak potom rozhovoru mi přijde. Že b...
Vedení těžko vyměníš, když se zároveň jedná o majitele klubu. Majitelé by měli někoho pověřit vedením sportovního úseku a z povzdálí (např. z VIPu) sledovat dění v klubu a na ledě. A nebratříčkovat se s hráčema.
 
 
 
Reakce na tuppu: No a to Kladno, které nás v pohodě smáz...
Zrovna jsem to chtěl psát. To, jak nás přejeli byla jen a pouze známka našeho rozkladu a nemohoucnosti. Teď v porovnání s Duklou vypadá Kladno ještě hůř než my s nima. Ještě že jsme se do té baráže nedoplazili. To by byla naprostá ostuda z naší strany.
 
 
 
Rozhovor s Mariánem mi přišel dost upřímný a pravdivý. Žádné kličkování nebo něco podobného. A že konkrétně nejmenoval? Je prostě taktní a ctí, že co se v kabině stalo, to tam taky zůstalo. vzal odpovědnost na sebe a upřímně si myslím, že ani sám nemá chuť tu pokračovat. Podle mě Marián popsal zdejší zásadní problém a to jsou zmíněné "kamarádšofty" a podobné "vztahy" uvnitř i okolo klubu. Obávám se, že dokud toto nevymizí, tak to zde bude mít jakýkoliv trenér hodně obtížné. Tím se opět dostávám k potřebě angažovat "cizáky" sportovního manažera + trenéra, co nebudou zatíženi "místním prostředím". A rada ředitelů/majitelů ať shání peníze a pečuje o sponzory, ale od sport. stránky pazoury pryč a nekecat do toho.
 
 
 
Reakce na quak: Mně se líbí, jak svazáci argumentují. Ve...
Ruka ruku myje...
 
 
 
Reakce na motorovýmaniak: Jsem taky zvědav jestli přijde...
No, tak ten by nám ještě scházel do sbírky. My potřebujeme trochu dravého mládí nebo dotáhnout někoho produktivního a perspektivního okolo 25 - 30 věku. Další veterán "na dožití" už snad ne. Na druhou stranu pokud o něm vedení uvažuje a on by nám vyloženě vystřílel postup, tak se mu tu veřejně omluvím Smajlík
 
 
 
Všichni zítra povinně do BA na PO staršího dorostu!! Je třeba ty kluky morálně podpořit Smajlík
 
 
 
Reakce na Mrož: Máslem i pivem se dá namazat :))...
Smajlík dobrý.. Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor i nový dodavatel dresů, společnost Kappa, se rozhodli vyjít vstříc fanouškům a do hlasování tak přibyl i návrh přímo od...

Jedním z hráčů, kteří bojují v Motoru o smlouvu, je urostlý obránce Karel #Plášil. hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Talentovaný útočník Matěj #Toman odchází do zámoří a na sezony v Českých Budějovicích vzpomíná jen v dobrém. Ještě před odletem...

Motor začal přípravu v Budvar aréně, až do konce července budou svěřenci Václava Prospala a Aleše Tottera trénovat na dvě...