MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "evoorg" |  vypnout filtr
 
<345678910111213>
Další diskuse: 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
17.09.2020, 16:58
 
Christov - Venkrbec - Holec
Beránek - Přikryl - Doležal
Jonák - Prokeš - Voženílek
Novák - Gilbert - Karabáček
Vydarený - Slováček
Pýcha - Plášil
Allen - Pavel
Čiliak

Sestava se mi relativně líbí, až na ty místa, která mě vyloženě iritují Smajlík . Třeba fakt, že přehodíme Vožucha na druhé křídlo, ale do té Gilbertovy lajny ho prostě nezkusíme, nebo ignorace kombinace Prokeše se Soptíkem (+ Rašky).
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
12.09.2020, 18:39
 
Reakce na MARSCH: Jihlavská posila z Toronta koukám nako...
Jestli se nepletu, tak by již do Havířova nikdo odcházet neměl a bude tu stejný pětilajnový režim jako loni. A když už jsme o toho pralesa, tak z našich mladých se zatím jeví nejlépe Toman, který si se svou lajnou očividně sedl a Třebíč s nimi na ledě kolikrát nevěděla, kde jí hlava stojí. V Havířově pak Lytvynov celkem solidní výkon na to, že je to jeho první zápas v jejich dresu. Navíc nastupuje ve dvojici s Rašnerem, což je celkem příhodné, protože je IMO klidně možné, že se tohle jméno někdy v průběhu sezóny objeví i na soupisce Motoru.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
11.09.2020, 21:21
 
No upřímně, Patera jako jednička by byl značný průser. Situace, kdy nám za dva měsíce jednička zmizí do zámoří a my tu máme zdeptaného Čiliaka a Jeníka, kterej při vší úctě prostě není startér pro Extraligu, není něčím, o co bychom měli nějak extra stát.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
09.09.2020, 14:16
 
Reakce na MrPesi: Nechci malovat čerta na zeď , ale leto...
Taky si myslím, že ve chvíli, kdy patříme v podstatě k nejrizikovějším evropským oblastem a pomalu nastupují restrikce ze strany ostatních zemí, jsou nějaká tisícová shromažďování naprosto passé, tady nic nezmůže ani Tvrdík ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
01.09.2020, 10:00
 
Reakce na Paav: Tak podle toho nového je to opravdu jen ...
To vyloženě smrdí tím, že si prostě pražské kluby a megaarény zalobbovaly a vybojovaly si nějakých 10+ tisíc diváků pro sebe, kdežto střední a menší arény jednoduše ostrouhaly .
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
01.09.2020, 09:27
 
Reakce na Paav: A není to náhodou tak, že tohle opatření...
Já vycházel z Vojtěchova twitteru, kam hodil tohle odkaz
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
21.08.2020, 16:22
 
Reakce na Hubl26: Zase máme pozitivního..achjo...
Spíš hurá ne? Při současném tempu budeme mít v týmu tak v půlce září kolektivní imunitu a v sezóně si pojedeme v klidu a bez obav z nákazy Smajlík .
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
20.08.2020, 20:22
 
No, sice jsem tu dnes vznosně psal, jak je tahle část sezóny prostorem ke zkoušení, ale ta Rendova zkouška byla pevně doufám jenom přípravou na to, jak bude doma psovi házet frisbee, protože to bylo na mrtvici, příprava nepříprava.
A co se dalších individuálních výkonů týče - Čenda s Plášilem už klasika, ti budou velkou zbraní i v Extralize, do Voženílka se tu obvykle kope, ale dneska bych ho vyzdvihl. V té ruce to má, snažil se pracovat dozadu, přidal na důrazu a chyběla tomu v podstatě jen gólová tečka. U Prokyho mi přišlo, že se dnes konečně trochu osmělil a rozehrál. Naopak Matoušova lajna byla v posledních dvou zápasech dost nevýrazná. Směrem dozadu si to odehraje, ale ta ofenzivní nástavba tam chybí.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
18.08.2020, 19:57
 
Dneska není moc o čem, soupeř byl hokejovější, bruslivější, silnější a naprosto zaslouženě si došel pro jasné vítězství. Pozitivem byli určitě některé individuální výkony, ať už se bavíme o Ďolíkovi či naší elitní obranné dvojici, nicméně není třeba zastírat, že směrem do Extraligy je před náma ještě spousta práce.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
17.08.2020, 18:59
 
Reakce na full: Nesouhlasím, pokud by měl Hrubec hlavu n...
Kdyby vyskočil, tak ho možná i přeskočí, ale problém je ten, že ten "skok" byl opět klasický důsledek střetu obou hráčů, kdy bodyčekujícímu hráči v důsledku střetu vyletí nohy nahoru. A ano, v bodu "hlava na úrovni břicha" jsem si zapřeháněl a správně jsi mi to vytkl, nicméně Hrubec se prostě jednoznačně nacházel v silně zranitelné pozici a to v situaci, kdy s nárazem musel počítat a nejenže absolutně nejevil zájem o své okolí, nýbrž když si v poslední chvíli všiml Rusáka, tak zvolil ještě nejhorší možné řešení, tj. zaklonění se k hitu, z čehož pak plynul i ten váš loket.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
17.08.2020, 18:24
 
Sorry, ale já prostě vidím skloněného nezpevněného kluka, který si několik vteřin jel s hlavou u ledu do rozjetého vlaku. Samozřejmě doufám, že si z toho střetu nic vážného neodnesl, ale tohle prostě dělat nemůžeš a nějaké nářky na loket jsou dle mého naprosto liché, protože když máš hlavu někde na úrovni břicha a nekoukáš se před sebe, tak přece nemůžeš čekat, že ti soupeř uhne a sroluje červený koberec, přičemž tu pecku do hlavy dostaneš prakticky nevyhnutelně.

Paradoxně až tahle situace dokázala z týmu vyždímat nějaké emoce a tým trochu nakopla, protože já si osobně nemyslím, že je to zas tak moc o nějaké únavě, jako prostě naprosté absenci intenzity - kluci si v minulém zápase proti pralesákům zastříleli, tak holt nos trochu povyrostl a dneska si to půjdeme užít. A ono to kupodivu nejde, protože ti kluci v modrém mají taky svojí hrdost a rvou se o každý puk, oni dokonce i umí hrát hokej a znají taktiku, takže když jedeš do pěti hráčů sám či se snažíš prohodit puk skrz tři soupeřovy hokejky, tak to kupodivu nejde, no a výsledek pak vidíme všichni. Takže hezky zpátky na startovní čáru, vrátit se k poctivému a důraznému hokeji a nehrát si na něco, čím nikdy nebudeme, tj. na nějaký bezkontaktní technický zázrak a ono to půjde.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
17.08.2020, 14:46
 
Reakce na Paav: V rámci venkovních hromadných akcí bude ...
Jo, tohle vím, ale právě neznám přesnou definici onoho "odděleného sektoru", protože jsem v době koronavirové na návštěvy hromadných akcí úplně kapituloval. Předpokládám, že tu nejde jenom o samostatný vchod a nějakou pásku mezi sektory, protože to bys s trochou šikovnosti mohl naplnit většinu haly, nýbrž jde tam o věci typu přístup na toalety, k občerstvení, k modlitebním zařízením všech náboženství a sexuálních orientací a tisíce dalších byrokratických otoček a kliček.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
17.08.2020, 14:14
 
Reakce na ICEMANCB: Umíš číst??...
Ne, neumím. Obsah jednotlivých příspěvků odhaduji podle počtu písmenek a interpunkčních znamének. Proto se taky ptám těch, kdo nejsou analfabeti, zdali mi pomůžou.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
13.08.2020, 20:23
 
Reakce na zbyna-ck: Hele a co provedl ten Bery, že 5+dku...
Přišlo mi, že Kladeňáka při dohrání trefil loktem do obličeje.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
10.08.2020, 22:12
 
Jinak většina nových jmen tu už padla - Slováček s Jonákem v podstatě zapadli okamžitě, protože typologicky jsou přesně tím, co náš systém vyžaduje, naopak Vožuch bude potřebovat ještě čas a především trochu naštelovat mentálně, protože on má občas tendenci vypustit souboj, či si v nejisté situaci vzadu jít číhat na modrou na přihrávku, což jsou věci, za které bude dostávat od trenérů přes prsty, ale zároveň si taky myslím, že ten hráč za tu práci stojí, protože i při trénincích tam mívá úžasný momenty, kdy si z beznadějné situace individuálně vypracuje gólovku nebo vymyslí geniální přihrávku, jen je prostě třeba počítat s tím, že to s ním bude běh na delší trať. A z těch "nových" tváří bych ještě vypíchl Hrubce, u něhož ten dnešní výkon byl jen špičkou ledovce celé přípravy, v níž asi trenérům dost zamotal hlavu, protože v ní IMO zatím přehrál jak své stejně staré konkurenty, tak útočníky na try-outu a dokonce i některé kluky ze základu.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
24.07.2020, 19:02
 
Reakce na JeníCzech: Já měl na mysli tu situaci, kdy se ...
Však ano, ten modrej byl Soptík a po tom neodpískáném faulu si tam zchladil žáhu na Čížkovi. Když se prohrává, tak prostě vidí rudě, nehledě na to, jestli jde o zápas nebo trénink. Vždyť i v kondičním bruslení musí mít jeho skupina nejlepší čas, protože jinak je ten magor tepe viz dneska tuším Bárta, kterej se po fénu od Soptíka při posledním cvičení vydal natolik, že se na konci tréninku ani neudržel na bruslích Smajlík .
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.05.2020, 13:05
 
Reakce na Haberman44: Ještě minulou sezónu mluvil Standa...
Tak si ty příspěvky vyjeď ty a přesvědčíš se, že k žádné změně názorů nedošlo, Bedna je v tomhle směru už od začátku názorově naprosto konzistentní, viz úryvek z lednového interview s ním:
"Žádný systém nejvyšší seniorské soutěže, sestupové nebo uzavřené, není lék na špatný stav českého hokeje. To je pouhá kosmetika. Pokud bych byl jako generální manažer našeho klubu přizván k široké svazové diskusi o formátu seniorských soutěží, jednoznačně a samozřejmě bych podporoval tu nejlepší variantu pro náš klub. Jakékoliv jiné zájmy jsou nedůležité, zájmy klubu musí být pro jeho generálního manažera na prvním místě. Z tohoto pohledu je pro nás ideální varianta uzavřené soutěže s přístupovými podmínkami, na které dosáhneme, a konečně být v extralize. Proto o podobě soutěže musí rozhodnout svaz, a ne kluby, které, pokud pracují správně, sledují své vlastní zájmy. Nikdo ale samozřejmě nemůže případně profesionálním klubům zabránit ve vystoupení z Českého svazu ledního hokeje a vytvoření vlastní soutěže nezávislé na svazu. To je jistě další, nevím zda diskutovaná varianta."
A co se týče diskutérů tady, též jsem si žádných otoček o 180° nevšiml. Vlastně ani nevím, zdali tu nějaký čistý zastánce uzavření existuje. Co si pamatuji, tak drtivá většina fóra tu byla proti změnám pravidel v průběhu soutěže, většina pak byla proti uzavření jako takovému, ale našlo se tu snad pár takových, jež by se nebránilo debatám na toto téma po konci soutěže. Já osobně spadám někam mezi tu druhou a třetí skupinu z toho hlediska, že si čistě teoreticky dokáži představit model uzavřené soutěže, jež by mohl být pro český hokej sportovně i ekonomicky prospěšný, ale zároveň absolutně nevěřím, že by kluby byly ochotny podstoupit kroky, jež by k němu vedly. Proto jsem odpůrcem uzavření extraligy, stejně tak, jako jsem byl odpůrcem uzavření pralesa. Nicméně to, že jsem odpůrce něčeho, jednak rozhodně neznamená, že přestanu podporovat svůj klub, který se po tolika letech konečně vyškrábal ze dna zpět na výsluní a zároveň to, že nevěřím v prospěšnost současného modelu uzavření na nějaké makroúrovni, tj. z hlediska prospěšnosti pro český hokej jako takový, přece ještě neznamená, že budu popírat, že by ten model byl na mikroúrovni prospěšný pro nás coby nováčka, který by měl minimálně dva roky na stabilizaci vlastní pozice. To není žádná pochvala toho modelu ani argumentace v jeho prospěch, to je jen prosté konstatování faktu ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
01.05.2020, 13:23
 
Novák - Gilbert - Voženílek
Indrák - Přikryl - Doležal
Karabáček - Prokeš - Raška
Jonák - Venkrbec - Holec
Christov - Michnáč - Beránek

Pýcha - Plášil
Slováček - Allen
Vydarený - Suchánek
Lytvynov - Pavel
Kachyňa

Čiliak
Strmeň

Velkou výhodu tam vidím v té kompaktnosti. Ta kostra zůstane z větší části zachována a zásahy do ní tak budou z větší části ve formě "kus za o něco lepší kus" viz třeba dle mého úplně se nabízející nasazení Voženílka do Gilbertovy lajny. Stejně tak se i zdá, že zůstane zachována vize širšího kádru a čtyř či pěti vyrovnaných lajn, které budou srovnatelně vytěžované. Hodně těžké to dle mého bude mít mladý Bery, kterému na křídlech přibyla velká konkurence. Příliš bych se ani nedivil, kdyby byl poslán na hostování někam do pralesa, kde by dostal větší prostor a měl možnost zapracovat na své ofenzivě. Vzadu pak předpokládám, že Kachyňa si odbude další rok pod Režnarem s tím, že by výhledově mohl nahradit někoho z dvojice Renda, Suchoš.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
30.04.2020, 20:46
 
Nahlíženo z čistě pragmatického hlediska je to pro nás samozřejmě velká výhoda. My si můžeme hezky v klidu stabilizovat kádr, navíc do Extraligy teď z pralesa půjde vše, co má dvě ruce a udrží v nich hokejku, což zároveň znamená, že dole bude více prostoru pro uplatnění našich vlastních odchovanců a mladých. Stejně tak můžeme investovat čas i do toho, abychom do pralesa dotáhli nějaký jihočeský klub a vytvořili si v této již skorofarmářské lize farmu vlastní. Zároveň si ani nemyslím, že bychom na tom měli tratit z hlediska klubových ambicí, protože fakt nevěřím, že Vencovo cílem do sezóny byla pouhá záchrana a teď těm klukům dá voraz a půjde si házet míčkem o zeď. Jinými slovy, když odhlédneme od toho, že je to jobovka, díky které si ještě více potopíme už tak uvadlou úroveň tuzemských soutěží, tak vlastně celkem fajn zpráva pro nás ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
30.04.2020, 20:22
 
Reakce na lindemann: To mohou týmy, co nemají ambice hrá...
Za ty dva roky se někde ve Vítkách či v Litvínově uchytí nějakej sedmnáctilej Franta Vomáčka, udělá dvacet bodů, nakoukne i na EHT, načež na něj bafuňáři ukážou jakožto na důkaz toho, že rozšířená a uzavřená soutěž je cestou ke spáse českého hokeje a pojedeme hezky v nastavených kolejích.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě