MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Kaul" |  vypnout filtr
 
<345678910111213>
Další diskuse: 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
06.10.2019, 14:13
 
Reakce na Motor27: Toto téma bych už uzavřel. Brankář r...
Jsem s tebou v naprosté shodě, ani já jsem nenapsal, že Klouček je špatný brankář, a že nám prohrává zápasy. Jen jsem laicky hodnotil jeho styl. Občas se nám zápas nepovede z těch důvodů, které jsi popsal níže. A tak, abych si spravil náladu, jsem se dočetl, že jsem vyhrál desetiboj na MS v Kataru. Desetiboj : 1. Kaul (GER). Na sklonku života takový úspěch.
Zítra Vsetín dáme.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
06.10.2019, 00:26
 
Reakce na Evoorg: Ano, měl jsem stejný dojem, Klouček za...
Vůbec netvrdím, že Klouček je špatný brankář, ale těch střel, které vyráží před sebe, a z toho plynoucích nebezpečných situací, je prostě dost. Jinak samozřejmě zásadním problémem je naše neschopnost využívat gólové šance, a přesilovky, to je pořád stejná bolest. Ze začátku jsme je nehráli špatně, ale také bez většího efektu (myslím brankového). A ještě k brankářům, pokud chceme postoupit, je brankář, který toho chytí hodně navíc, nutnost. Výpadek by měl být výjimkou ( stane se každému gólmanovi, i Haškovi); souhlasím s tebou, že 2 obdržené branky za zápas jsou přijatelnou normou, ale nemohou být často laciné, zvlášť při naší produktivitě.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
05.10.2019, 19:41
 
Jenomže my hrajeme šest přesilovek, proměníme s bídou jednu, to je málo. Ta produktivita je pořád stejná.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
28.09.2019, 19:39
 
No, myslím, že nám spadl velkej šutr ze srdce, a nakonec tým zaslouží uznání za opravdu vydřenou výhru, i když s velkou klikou. Pro změnu pomohl Petrásek, a Klouček v závěru podržel.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
28.09.2019, 18:43
 
Co je platné, že Klouček něco lapil, když pak oba dva góly jdou za ním. Hodně laciné, ale je fakt, že o ty góly jsme si říkali. Já jistotu v bráně postrádám, nemůžu si pomoct.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
25.09.2019, 20:06
 
Mně je hrozně smutno, že se tu neustále opakujou pořád stejné věci, každou sezónu znova a znova a stejné výsledkové prů*ery. Hrát já nevím kolik přesilovek, nedat v nich ani gól, ale naopak ještě inkasovat, to je na hlavu. Litoměřice nás přehrály opravdu ve všem. Pomalost s těžkopádnost našich hráčů byly do očí bijící. Já vím, je teprve začátek, ale ledacos napovídá. Tím se nemůžeme donekonečna utěšovat. Očekávám o sto procent lepší výkon v příštích zápasech.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
25.09.2019, 19:15
 
Reakce na alkac: Facku jsme dostali v Benátkách. I proti...
Strmeň je opravdu dneska číslo jedna, ale při únicích soupeře, kdy na něho jede hráč sám, nemívám dobrý pocit ( dnes ho ale z gólu neviním ). Oba naši brankáři jsou velice robustní, a pokud je soupeř trochu rozhýbe, často inkasují. Klouček často reaguje už na první náznak pohybu soupeře, tam je slabina. Mám obavu, že až utkání dospějí do samostatných nájezdů, že tam budeme mít problém. Obrana v tomto složení nestačí, dělá hrůzné chyby. Chce to posílit, jednoznačně.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
25.09.2019, 18:25
 
Reakce na zbyna-ck: Proč když nás hráč jede sám na bránu...
Má pravdu ten chlapec, bohužel. A když jede na naši branku soupeř, branka to obvykle bývá. Přesilovky toporné, statické, Kloz v nich dle mě brzda. Lehkost, s jakou využili svou přesilovku Litky, zaslouží uznaní. Nezbývá, než doufat.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
19.09.2019, 10:48
 
Reakce na zbyna-ck: No konkrétně Doležal to měl včera za...
Přesně tak, a ještě v prodloužení mohly být body dva, to když ujížděli Plášil s Šimánkem do přečíslení na jednoho beka. Já vím, je to těžké, ale kdyby Šimánek dostal včas dobrou přihrávku ( a ta se nabízela), zívala na něho skoro prázdná klec. Pokud chceme postoupit, obrana by měla posílit. Nedej bože, až se některý bek zraní.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
03.09.2019, 18:27
 
Reakce na Paav: Start Tipsport extraligy a Chance ligy s...
Já za informaci děkuji.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
08.05.2019, 20:49
 
Zanechme na chvíli svárů a půtek, a pogratulujme Dynamu k postupu. Krásná práce. Teď je řada na Motoru.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
05.05.2019, 19:57
 
Jihostroj senzace! Hojivá náplast na bolavou motoráckou dušičku. Tak ještě Dynamo, a Motor za rok?
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
28.04.2019, 19:18
 
Dynamo super, to už se pustit nesmí!!! Přímý postup musí být, to bychom to museli totálně pos*at. O hokeji jsem si tu přečetl zajímavé příspěvky, není co dodat. S tímto mužstvem postoupit by byl letos asi zázrak, takže nějaké velké zklamání necítím. O to víc přeju titul volejbalistům, snad to dotáhnou. Na volejbal si pamatuji ze svých jinošských a studentských let, kdy volejbal nebyl ještě plně halovým sportem. Budějovice měly tenkrát výborné mužstvo, hrálo se venku na malém antukovém kurtu na Sokolském ostrově, hned vedle hlavního stadionu. Stále vzpomínám na krásné zápasy, skvělou atmosféru, výbornou diváckou kulisu. Titul bych jim moc přál. Sorry za výlet do historie.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
11.04.2019, 23:30
 
Reakce na alkac: Ano, jenže to byla reakce na srovnání t...
Jen bych tu pětici rozšířil na šestici, neboť hrál taky Neckář, na kterého se tu trochu zapomnělo
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
09.04.2019, 20:05
 
Bohužel, dneska už by se žádné zázraky nedaly čekat ani v případě výhry, a při tom naprostém střeleckém zmaru nevím, jak bychom k ní chtěli dokráčet. Sezóna se dá žel hodnotit nakonec jako další neúspěch.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
09.04.2019, 18:59
 
Přesilovku bychom mohli hrát furt, ale dát gól ? Jak? Peters není až tak dobrý, vždyť ho jenom trefujeme. Všechno je pozdě, střela z první vůbec.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
08.04.2019, 17:06
 
Reakce na zbyna-ck: Mluvil o tom i Jandus v rozhovoru - ...
Ale padá jim to tam hlavně po našich chybách, někdy hrůzných hrubkách ,které oni dokážou využít. Také soupeři pochopitelně chybují, my toho dokážeme využít zřídkakdy.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
08.04.2019, 13:54
 
Reakce na Paav: Na vstřelenou branku vynaložíme vždy hro...
Reaguji na Janduse. Ono se nedá říci, že by soupeř dával góly jen tak úplně z ničeho. Byly často výsledkem umění využítí brejku, chytrosti, rychlosti, pohotovosti ve střelbě, dobrého řešení přečíslení, střelby z první, přesilovek. I taktické vyzrálosti. Tedy věcí, které nám v porovnání se soupeři dost chyběly. Nechybělo nám dobré bruslení, bojovnost a obětavost, ale myslím, že to (zatím) nestačilo. Nechci tím říct v žádném případě, že bychom nedostali třeba taky úplně zbytečné šmudly, na jejichž vypracování měl soupeř malý podíl. Vracím - li se ke včerejšku, byl to opravdu náš nejlepší výkon v baráži, žel bohu se stejným koncem. Času na srovnání po Novákově gólu bylo habaděj, ale už jsme to, jako často, nedohonili. Hokej bavil. Hurá zejtra na Chomouty
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
07.04.2019, 10:51
 
Reakce na alkac: Já ti rozumím, taky jsem zatím zklamaný...
O.K. Díky za reakci.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
06.04.2019, 17:52
 
Reakce na alkac: Nikomu svůj názor nenutím, nicméně opro...
Promiň mi pozdní reakci, mezitím se tady toho odehrálo zase hodně, dostal jsem se k tomu až teď. Já jsem nikdy nenapsal, že jsem viděl odklouzaný, či vypuštěný zápas, já tam tu bojovnost viděl snad pokaždé, a nikdy jsem mužstvo nehanil kvůli laxnímu nasazení. Já nejsem odborník, jak mnozí zde (bez ironie, namátkou Evoorg, jehož hodnocení jsou až na odborné úrovni, je vidět, že to hraje, hrál, nebo trénuje ?), nebo třeba i ty. Já to nikdy nehrál aktivně, jenom sleduju hokej už dlouhou, předlouhou dobu, zhruba od roku 1960. Za tu dobu jsem zažil s klubem (nejdříve Slavoj) mnoho. Zažil jsem dlouhá léta v šedesátých letech ve druhé lize (tehdy druhá nejvyšší soutěž), jenom Kohy by spočítal, kolik pádů a následných vzestupů jsem s klubem za ta léta zažil. Proto hodnotím spíše jenom pohledem fandy, a věrného, to mi věř. Ani já nikomu nevnucuji svůj názor (ani nemůžu). Tak teď jenom stručně, aby těch mouder nebylo moc, na úkor té bojovnosti mi kolikrát scházela hokejovost, zkrátka hokejový kumšt, někdy místo úpornosti se nabízela hokejová řešení, a to mi tam chybělo, proto si myslím, že toto mužstvo má své limity, svůj strop. Je jasné, že ze mne mluví zklamání, já bych rád té extraligy ještě dožil, a kdyby to přece jen dopadlo budu jenom rád. Na přesilovky, neproduktivitu a úzký kádr tady žehráme všichni a věřím, že si, aspoň drtivá většina z nás přeje úspěch. Doufám, že mě nepovažuješ za toho kanálního frustráta z tvého odkazu. To mi věř, to opravdu nejsem. zdravím tě a měj se fajn. Omluva za těžko stravitelný nekonečný text.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....

Brankář Motoru Jiří Patera se může stát vítězem Zlatá helma SENCOR za uplynulou sezónu! Jestli se vám jeho zákrok líbil, můžete...

Stalo se, co se v klubu nikdo ani neodvážil odhadovat. Více než 3000 permanentkářů nechalo veškeré své peníze za sezónní karty...

Posilou zadních řad Motoru se stal Petr Šenkeřík. Třicetiletý bek přišel z Karlových Varů. Co od angažmá na jihu Čech očekává?...