MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "adas68" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Omlouvám se za délku příspěvku, pár ...
S bodem 2 nesouhlasím. Těch 5 let vzhledem k podmínkám (rozpočet, diváci, tradice, stadion, město) úspěšných nebylo.
Ale dnes určitě nechci být negativní. Sledovat zápas jsem neměl nervy a jsem rád, že jsme to včas ukončili. Před sezónou jsem dával 50% na účast v baráži a pak 50% na postup z baráže. Tak jsme v půlce cesty. Já si rozhodně nechci baráž jako někteří užívat, je potřeba konečně postoupit. Soupeři nejsou nepřekonatelní, příští rok asi přibyde Znojmo, kádr by se zase pro Chance ligu těžko skládal, opory by zřejmě zamířily jinam. Budou to nervy, ale je třeba teď "jít přes mtrvoly".
 
 
 
To jako, že Vsetín se za stavu 3:0 na zápasy rozhodl, že teď 4 zápasy koupí, aby se dostal do baráže, na kterou nemá dostatečně kvalitní kádr? To jsou ale věci, díky za info.
 
 
 
Pánové díky, v závěru byly nervy, ale za celý zápas naprosto zaslouženě. Hosté už musí být z té nuly zoufalí, zítra to chce trpělivě a ukončit sérii. Pohybem i hokejově máme jasně navrch.
 
 
 
Reakce na krejcak: Gól neplatil, protože byla posunuta b...
Hloupost, to by sudí nejdřív nezvedl ruku, ale rovnou pískal.
 
 
 
Já mám jako malou kompenzaci nechtěného AKO sázku na postup Vsetína a Kradce, kurs je 27.
 
 
 
LIB-MB 4:1
PLZ-OLM 4:1
TRI-VIT 4:3
KR-KOM 3:4
 
 
 
Jdu se ožrat, hoši dneska perfektní výkon. A to jsem se původně bál přenos sledovat, že na to nemám nervy. Tohle je Motor, snad se teď neprobudím.
 
 
 
Reakce na full: :)) :)) ale jdi... MARSCH a jeho odkaz...
To nemá cenu.
Potravinová soběstačnost, ale v krámech prázdno.
Průmyslová velmoc, ale celý stát bez deviz.
Špičkové zdravotnictví, ale délka dožití 8 let za západem.
Ještě čekám zmínku o lepším životním prostředí.
 
 
 
Výhoda hostí, že jim stačí hrát prodloužení nerozhodně ( kromě 0:0) je kompenzována tím, že druhý tým má i v prodloužení výhodu domácího prostředí. Pokud se má dohrát v den odvety a nehrát další zápas, tak to jinak nevymyslíš. Jinak Vaclík v tom dvojzápase pěkně pohořel.
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Jistě. Ovšem ještě více než pár stove...
Jenom nechápu, proč bylo potřeba natáhnout dráty s elektřinou, aby lidi z toho úžasného světa neutíkali pryč. A proč dneska ve volbách chce návrat té prosperity jen 7% voličů.
 
 
 
Tak vůbec poprvé v nové éře začínáme sérii zápasy venku, mám z toho dost obavy. Tipovat obě SF si vůbec netroufám, ve druhé dvojici je mi to jedno, nějak mi nevadí ani jeden. DF Kladna bych bral s rezervou, jen počkejte, co bude na fóru Vsetína po pár zápasech s námi.
 
 
 
je potřeba se soustředit na hru
 
 
 
Reakce na Hubl26: Je to stejné, jako když vymlouváš pořá...
Zrovna v pátek jsem takovou diskusi vedl. Argumenty, že hráči nemají nic jisté, ať postoupí nebo ne a že do ELH se peníze seženou snáz byly zbochybněny tím, že jim to říkal člověk "z klubu". Tím byl bývalý hráč Mrázek. Takže stačí, že on tady před 4 lety nedostal smlouvu a už to jede.
 
 
 
Rozhodla zázračná Strmeňova lapačka, která nás udržela ve hře. Golmani jsou zatím hlavním pozitivem v sérii. Havířov teď nebude v psychické pohodě, přesto ani v pátek neočekávám nic jasného. Tohle už ale věřím, že uhrajeme.
 
 
 
Na to se nedá koukat. Řekl jim trenér, že mají také nějak zodpovědně bránit?
 
 
 
Reakce na violka: něco z onlajnů. Analýza k výsledku dne...
Analýza je jen tlachání. Jak se nám věří, ukazují spolehlivě kurzy v tipsportu - po sobotním fiasku a stavu 1:1 na zápasy bylo na postup Havířova hodně vysokých 3,56.
 
 
 
Viděl jsem až 2.třetinu, nic moc. Domácí mi připadají dost neškodní, jestli s takovým soupeřem prohospodaříme vedení 0:2, tak nevím, kdy chceme vyhrát.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Rád bych poděkoval kotli,za jejich...
Kritikou "nesprávných" fandů lze získat pocit, že mi =M= leží na srdci více.
Hráčům nadávat je hloupost, hrají na co mají, výkon nemá žádný standard. Včera to ale navíc vypadalo, že je srpen a sešli jsme se po dovolených. Trenér je tady oblíbený, o něm se nepochybuje, tak co s tím?
 
 
 
Reakce na Drew: Stalo se něco, co jsem pod Prospalem ted...
Fanoušci úspěchu na Motoru? Dnes tam byli ti, co chodí celý rok. A žádného úspěchu se zatím nedočkali, a nejenom letos. Spíše museli zkousnout plno nezáživných zápasů.
 
 
 
Je otázka, jestli význam akce (čtvrtfinále 2.nejvyšší soutěže) odpovídá tomu, aby se ta hymna vůbec zpívala.
Dneska jsme vyhráli nakonec zaslouženě, klíčové bylo, že hosté nedali šance na 2:3. Vzadu to ale musíme zlepšit. Souhlasím s hodnocením Doležala jako nejlepšího hráče.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Během kariéry zažil téměř vše - tituly, světové medaile, olympijské hry, postupy i složité přesuny. Bránil Crosbyho, Ovečkina...

Před 15 lety zemřel ve věku 75 let bývalý českobudějovický útočník Josef Houdek. V A týmu odehrál 7 sezon, cca 130 zápasů, v...

V letech 1982-85 nosil kapitánské céčko budějovický odchovanec a obránce JAROSLAV KOČER. Třeba Václav Prospal ho označil za svého...

Ani letos vás neochudíme o možnost rozhodnout, komu z motoráků se sezona nejvíce povedla! Pro koho budete...