Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "=M=Dedek" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
Další diskuse: 
 
=M=Dedek=M=Dedek | A kdo teda sakra voddělal toho Frantu?
Reagovat
06.11.2023, 08:05
 
Reakce na quak: Já jsem tedy dost rozladěn tím, co proti...
Nevím eslivá odtud Modrej odcházel kyselej, ale já teda při pohledu na hru Rudé Hvězdy Zetor oBrno, popatřivše na jeho herní rukopis, fakt sladce vnímám, že mu byl zabalen čemodan.

Jsem dalek tvrdit, že lobotomické zákroky byli ordinovány trenérem. Co ale je jeho jasný rukopis je hluboká obrana a zakládání útoků z obraného pásma. Přesně to jsme dělali loni a přesně to nám včera umožnilo Rudou Hvězdu Zetor vymazat z ledu. Kdyby Modrý byl jen trochu lucidnější, mohl by si i všimnout jaký nám dělá letos problém přejít střední pásmo a vysunul by obranu tam. Naštěstí (letos) pro nás a k smůle oBrna to do jeho devadesátkového konceptu hokeje nezapadá a tak nám tam nechal doslova korzo, aby pak naopak nařídil svým svěřencům napadání v útočném a furt nám tam nechal korzo. A zrovna my jsme tým, kterému buď bráníš střední pásmo a je v Bruselu, nebo nebráníš a je to paráda. Takže zákroky frustrátů z Rudé Hvězdy spíš budou pramenit ze zoufalství nad tím, že nás je schopno trápit Psojedsko a manšaft z BFLMPSVZ arény se nechytá.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | A kdo teda sakra voddělal toho Frantu?
Reagovat
05.11.2023, 19:48
 
Jeřábek je na Veto a pokud tam Jihlavský lobotom nenajde tři vicezapasové stopky, tak je na utracení, ať se prvok netrápí. Tohle tu naposledy předvedl Vepřov s docentem.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | A kdo teda sakra voddělal toho Frantu?
Reagovat
05.11.2023, 18:14
 
Tak OK. Tohle rozhodnutí vzít nájezd Berrymu a pustit tam Gulaše je na koupel head kouče ve Vltavě. To se na mě třeba zlobte, ale to muže teda Guláš trénovat sám. Kurfa už.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | A kdo teda sakra voddělal toho Frantu?
Reagovat
31.10.2023, 16:54
 
Reakce na ČB_Hrošík: Nebyl to hloupý chlapec. Byl z Prah...
Průduch!
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | A kdo teda sakra voddělal toho Frantu?
Reagovat
31.10.2023, 11:50
 
Ad zmrt Bartovepř - dodneska nechápu rozhodnutí disciplnárky a dodneska nechápu posouzení zmrta Němce z ledu, který na to koukal ze dvou metrů. Úmysl zranit zcela zjevný. A místo, aby mu tenkrát Synerec zabalil uzlíček a poslal jej zpět do tater jepat ovce, ještě se jej ti praturové zastávali. A Šulc skrze vazby na Syrovátku... ale to už je spekulace. Zkrátka tehdy bylo zdraví zase jednou na posledním místě.

Ale s případem v Kingdom of Condom se to srovnávat nedá. Nejsem teda forenzní biomechanik, ale i tak si troufám tvrdit, že tady žádný, byť nepřímý úmysl prokázat nelze. Takže jediné co lze konstatovat, je nešťastná událost, ve které je jeden z účastníků zjevný lobotomik a za to se nezavírá (neboť by sedělo tak 40% populace). A že ho nakopnout schválně chtěl si myslím taky. Ale myslet si a prokázat, jsou dvě zcela odlišné věci. Ale být v pozici jeho zaměstnavatele, měl by výstroj před zimákem a už bych jej nikdy nechtěl v kabině vidět. Ale doufám, že to se nestane, protože takového lobotoma by s gustem přitáhl Národní Poklad do Psojed k Dotchinovi. Ti by si rozuměli.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | A kdo teda sakra voddělal toho Frantu?
Reagovat
29.10.2023, 22:40
 
Reakce na Alfonz37: To je proste tragedie. Lonska sezona...
Ty foe, sis stěžoval, když se vyhrávalo, že je málo gólů. Furt dokola, jak malá ubrečená vulva. Tak teď máš golů dost.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | A kdo teda sakra voddělal toho Frantu?
Reagovat
29.10.2023, 18:23
 
Kde jsme teď kurde byli? Máme nějakou obranu? A mohli by jsme jí vidět? Ve čtvrtém utkání v řadě gól jak přes kopírák, kdy si nevšimnem, že celá formace soupeře je v našem obraném pásmu. To je děs, tohle.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | A kdo teda sakra voddělal toho Frantu?
Reagovat
29.10.2023, 10:31
 
Reakce na Mrkev44: 😂🤣 Tak jaký si to udě...
Jinymi slovy jsi klub okrádal. Jsi tedy zloděj.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | A kdo teda sakra voddělal toho Frantu?
Reagovat
27.10.2023, 20:31
 
Reakce na full: A povýšíš to tím, že Pecháčka (totálně b...
Jo no. A protože je tam s Gulim, placají se tam 1:40
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | A kdo teda sakra voddělal toho Frantu?
Reagovat
27.10.2023, 20:09
 
Dnešní zapas je celkem jednoduché hodnotit. Sparta hrála celkem dobře a my ne.
Stavět Pecha, na to musíš mít fištróna. Když je na ledě, hrajeme ve čtyřech a trenujeme oslabení.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | A kdo teda sakra voddělal toho Frantu?
Reagovat
27.10.2023, 16:54
 
Reakce na Tony8385: Co ? Přestaneš sem psát :))...
Těžko, tohle forum jako jedno z posledních, jest jedním z malá útočišť podobných existencí.
 
 
 
Reakce na fofana: Pokud vím, od letoška to zkoumá nějaká...
Ne, ta podává akorát podněty na disciplinárního Chujčíka. Ostatně stačí si otevřít to rozhodnutí. Podepsán Dicktor vlastní rukou.
 
 
 
Copak Zmr.Imb. Dicktor Chujčík Falus honoris causa a disciplinární komise, co není komise a svět ji neviděl. Čekal někdo nějaký lucidní výstup? Ale holt, když APK není schopná dát na sezonu dohromady třeba mega na tři vejplaty profíků, kteří by to dělali, tak to holt bude dělat nějaký lejno samo, jelitně a zdarma. A fakt bych chtěl od Dicktora vysvětlit která z možností uvedených v článku 48. pravidel ledního hokeje nastala, protože to tam je do undy urousané napsané a je tedy do nebe volajcí ignorantství ten konkrétní bod se nenamáhat do rozhodnutí uvést a v jakékoliv právní soustavě je takové rozhodnutí bez toho údaje dobré akorát na zátop. Kuva to fakt není možný, že extraliga hokeje je v tomhle na úrovni přestupkového řízení osadního úřadu Kyselé Zelí.

„Pokud hráč tělem zasáhne protihráče, který s pukem a skloněnou hlavou jede směrem k hráči, a při tomto zásahu neudělá pohyb vzhůru ani nenasměruje své tělo do horní části protihráčova těla, potrestán za „nedovolený zásah do hlavy nebo krku” nebude. Trest za „nedovolený zásah do hlavy nebo krku“ bude uložen, jestliže hráč atakuje protihráče a nastane alespoň jedno z následujících:

(I) hráč, který jakýmkoliv způsobem zasáhne jakoukoliv částí svého těla nebo výstroje hlavu nebo krk protihráče nebo který narazí či přitlačí hlavu protihráče do ochranného skla nebo mantinelu za použití jakékoliv části svého těla;

(II) hráč, který natáhne a nasměruje jakoukoliv část svého těla do kontaktu s hlavou nebo krkem protihráče;

(III) hráč, který „zvětší” své tělo pohybem nahoru nebo do boku, aby dosáhl na soupeře, nebo který použije jakoukoliv část svého těla ke kontaktu s hlavou nebo krkem protihráče; (IV) hráč, který vyskočí (brusle se zvednou z ledu), aby zasáhl hlavu nebo krk protihráče.“

Mohl by nám nectihodný Zmr.Imb. Dicktor Chujčík Falus honoris causa toho času neomylný o bača komise která se neschází tedy laskavě sdělit, podle kterého odstavce článku 48 trestá? Protože sám o sobě ten článek rovněž hovoří o neudělení trestu. A upřímně, pokud by se na předmětného Zmr.Imb. Dicktor Chujčík Falus honoris causa uplatňovali tato pravidla, jeho kariera by byla smutná a krátká a sestávala by se s téměř kontinuální řady distancí, neboť on sám hrál jako vepř a příležitost naprat jí někomu do mordy co si pamatuju, využíval s chutí zmrtu vlastní. To nic ale nemění na tom, že je to rozhodnutí jednak směšné a hlavně je napsané diletantsky, nespecificky a nejasně, takže v jakékoliv lucidní právní soustavě je samo o sobě v důsledku neplatné. A to už vůbec nebudu přimotávat zásady proporcionality, rovnosti a rovnosti práv stran účastníků řízení, protože to by se APK mohla zjevně rovnou rozpustit. Ale pokud Vedení: „Jste jako členi APK za tento diletantismus spoluzodpovědní! Dělejte s tím něco.“
 
 
 
Reakce na Kobson: K zápasu není co říct.Jen všimli jste ...
Taky jsem na to včera při jednom střídání koukal a říkal si, jaká je to sranda.
 
 
 
Reakce na Miscreant: Někdy si říkám, že lituju toho že j...
1) Ano, je to někdy k posjání. Bylo ještě než tehdá odtáh cirkus k Untermensch do Mechova. Je často po postupu a nekonečná snaha o postup byla sice jízda během sezony, ale neskutečný opruz na konci.
2) Bronzová sezona byla super. Měla slabší části, ale celkově se udělalo hodně bodů, vyhrávalo se a byla fajn. To mě vede k otázce, co bys jako chtěl? Jízdu typu Pardubice, kdy se za Bažilion nakoupí kdokoliv, kdo je na prodej, bez ohledu na cokoliv jiného? I tak se dá dělat hokej, dokonce i když nemáš majitele miliardáře. Stačí, když tu lístek na zápas bude stát 1500 a permanetka 35 litrů. A fakt tě to bude bavit? A fakt je dobře pro celé hokejové hnutí, když všichni přijmou cestu k úspěchu přes nakupování? Není lepší si občas úspěch vybojovat s tím, že vyprofiluješ hráče za pár, kteří se neskutečně zvednou? Viz Vožuch, Percy?
3) Pro mě je klub #Vic_nez_jen_Hokej . Takže, i když loni a letos odcházím ze zápasů často úplně vytočený, je to pro mě komunitní záležitost s přesahem do přátelských vztahů, s přesahem do Charity, s přesahem do indentity regionu. Pro mě je to tým + třeba třista přátel, známých i lidí co mi lezou na nervy, s kterými mě Motor spojuje. Budvar Arena jako druhý domov. Stará, s křivejma, úzkejma schodama, málo záchody a strašnými bufety. Přesto nejhezčí na světě. Small Talk před halou je Motor. Výjezdy s partou magoxů je Motor. Oprava čerpadla chlápkovi, se kterým jsi (byl zrovna) na nože, jen proto, že Motor je Motor. Pokud to máš jinak, chápu, že pak jsou výsledky to rozhodující. Pak ti nic nebrání fandit třeba Multidisco Chátře z O2. I takové bejvalé Motoráky znám. Jen to v mejch očích vlastně zpětně nikdy Motoráci nebyli. Jen diváci.
4) Projdi si historii tvejch příspěvků. Otázka zní, když tak koukám, že většinou nemáš na klubu nic dobrého, jestli si fakt nenajít jienj klub, nebo koníček. Protože, mě to taky někdy (často) seje, ale evidentně dost odlišným způsobem. A znám pár lidí, kteří by dali pravou ruku (Něčí, jasně že ne svoji. Pravých rukou je kolem spousta, obětovat svojí by bylo nepochopitelné plýtvání.), aby zítra mohli být na zimáku, dát si pivko, pokec s lidma a podívat se jak nám HC Prachy naloží. A z různých důvodů nemůžou. Jít na zápas Motoru je privilegium. Ať se daří, nebo nedaří. Pokud je to otravná povinnost, prostě to nedělej.
 
 
 
Psojedí psychopati úřadují. Čím hůř tam hrají, tím větší lobotomy Národní Poklad nabere. Už aby mu došli prachy a Psojedy navždy zmizeli z hokejové mapy.
 
 
 
 
Reakce na ČB_Hrošík: A kdyby byl faulovaný měl by se pís...
Tak 2+2 protože je jasný, že faulovaný hráč byl šikovný a faulem na něj získáš mnohem větší výhodu. Tresty by se tu ale nestřídali. Hrálo by se 2 min 5 na 3 a druhou dvojku by za faulujiciho hráče seděl gólman.
 
 
 
Reakce na alkac: Upřímně, vadilo by v současnosti posaze...
Na vhazování taky ne... takže za sebe moc nerozumím tomu, proč by měl zabírat Koláčkovi místo v kádru a prakticky komukoliv místo 13. útočníka. Volně bych ho odexportoval na dlouhodobé hostování. Smajlík
 
 
 
Přesilovky) loni celou sezónu 90-100 vteřin pro Pecha s Gulašem, nefungovalo to. Proč to zase nezkusit? Jaké překvapení, nefunguje to furt. Teď bych to alespoň třicet kol zkoušel.
Nájezdy) Pech je tak z formy, že v 9/10 případů netrefí vodu, když vypadne z lodi. Proč jej neposlat na nájezdy dvakrát? A není to málo? Pět nájezdů bych jej nechal spálit.
Přechod středního pásma) Je super nahazovat do rohu. Jsem fakt rád, že když se najde kverulant, který svévolně přejede útočnou modrou s pukem na holy, zbytek pětky zodpovědně vystřídá a nechá v tom dotyčného vykoupat. Protože mrtaná v rozích je naše tradice a nenecháme si ji narušovat hokejem.

Dnes jsem byl na loňském zápase.

O tom, že hráči před fanoušky utečou do kabin, ani nemluvim.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Branky a nahrávky: 5. Remeš (Vachun, Lev), 6. Pitel (Willmann), 29. Vachun (Mar. Kříž, Hoch), 31. Pitel (Willmann, Hoch), 39....