Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "=M=Dedek" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
Další diskuse: 
 
=M=Dedek=M=Dedek | ELH - Doping za 2 mega povolen!
Reagovat
22.12.2024, 15:34
 
Do prtele drát, jak tohle mohlo bejt nedovolený bránění?
Borec padal už před kontaktem a u mantinelu byl druhej.
Ještě pruhatec ukázal nedovolený bránění, pak mu došlo, že je to vaginovina, tak z toho udělá sekání? To je zase posouzení z leknutí.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | ELH - Doping za 2 mega povolen!
Reagovat
19.12.2024, 09:32
 
Reakce na quak: Jsem si prakticky jistý, že popálení Kon...
Nezaměňovat ani Dědka, ani Zmetka.
Jináč Hochštapler docela zapadl do řádky slavných osobností českého hokeje, Hadamczika, Krále, Šulce a dalších charakterních velikánů.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | ELH - Doping za 2 mega povolen!
Reagovat
18.12.2024, 16:22
 
Reakce na MARSCH: Reprezentaci nebo Forsberga mam na sal...
Člověče, myslíš, že by se na to dalo koukat? Hokej se přeci jen dost hodně změnil a když člověk kouká na nějaké hokeje z 90, moc se to nedá…
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | ELH - Doping za 2 mega povolen!
Reagovat
17.12.2024, 08:35
 
Reakce na KohyCZ: Jestli 3 minuty před startem třetiny j...
Autogramiáda: City Centrum, stánek mezi I. a II., plocha před vratama mezi D a A, slepá chodba pod sektorem D4.
S těma ceremoniema je to fakt složitější, souvisí to s těma příšernejma frontama úplně na všechno, ale víceméně jsou tu lidi navyklí chodit minutu po první buly dovnitř a minutu před sirénou ven. Mě osobně to nejvíc irituje u děkovaček, zejména pak, když se nějakej zápas hráčům fakt povede, třeba vypráskání perníků na začátku sezony. Po zápase „na gaučích“ plácá s bídou tisícovka lidí. Tak to prostě u nás je a nějaká dramaturgie a oficiality s tím udělají úplné houby.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | ELH - Doping za 2 mega povolen!
Reagovat
11.12.2024, 12:57
 
Reakce na mrskman: Visa a Mastercard v tom procesu fungu...
VISA garantuje (!) refundaci v případě zneužití karty (což není toto). Ale je to taková formalita, protože v tom případě zafunguje banka většinou skvěle a na VISA už nedojde.
Jinak jsou rozličná pravidla pro debetní a kreditní karty. V případě kreditky „pořadatel co nic nepořádá“ okradl vlastně kreditní společnost a té držitel zaplatil něco, co nedostal, ergo je mu zodpovědná ta. To byl původní účel a smysl kreditek. Ale to už je jiná pohádka samozřejmě. A btw dost pochybuju, že by tak zafungovala kterákoliv česká.

Možná by stálo pobavit se o tom, zda rovnou směle nešlápnout „pořadateli co nic nepořádá“ do úsměvu hromadnou žalobou (akorát to je holt ukrutnej vopruz), protože podmínky (VOP) ticketingu porušil již tím, že do deseti dnů žádné řešení neoznámil. Mě totiž ani tak netankuje těch pár stovek za to lupení, jako to, že si tady nějakej hochštapler opakuje takovejhle podvod několikrát do kola, diskredituje kluby i soutěž (byť mě ani ve snu nenapadlo, že tito spolupracovali s "pořadatelem" Švindlgames. Proto mě ani nenapadlo cokoliv prověřovat. Předpokládal jsem, že APK a kluby ví co a s kým dělají...) a pořádání nějakej speciálních hokejovejch eventů zazdil nejspíš na roky. A fakt už jsem dneska přesvědčenej, že nikdy nebylo v plánu, aby se akce uskutečnila. Možná u Švindlgames ještě. U tohoto podle všeho nikdy ne. Já teda chápu, že to prošlo jednou. Ale že třetí dějství této žebrácké opery stále neprobralo OČTŘ je docela smutnou zprávou o stavu vymáhání práva v ČR.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | ELH - Doping za 2 mega povolen!
Reagovat
08.12.2024, 19:38
 
Slepé kuře našlo zrno a utrpělo výhru za dva body.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | ELH - Doping za 2 mega povolen!
Reagovat
08.12.2024, 18:39
 
Myslím, že Jeřabina by si měl dojít pro brejle a sehnat si hezkou kancelář na Harfě.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | ELH - Doping za 2 mega povolen!
Reagovat
03.12.2024, 19:44
 
Ryšavej ku Koreisovi. A BKT je za poločasem rozpadu. Škoda.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | ELH - Doping za 2 mega povolen!
Reagovat
01.12.2024, 18:24
 
Zmrt Klíma zase evidentně zhučenej nějskejma vitamínama…
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | ELH - Doping za 2 mega povolen!
Reagovat
24.11.2024, 19:47
 
Milí hráčové, děláte můj život horší. Opakovaně! Nezasloužíte si hrát za můj klub. Jděte se bodnout!
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | ELH - Doping za 2 mega povolen!
Reagovat
11.11.2024, 20:09
 
Reakce na Venas: A Ryšavý už taky nezapomněl zaspekulova...
Ryšavému nevadí systémový doping a obhajuje to. Takže celkově je všechno co říká pro slušné lidi irelevantní.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | ELH - Doping za 2 mega povolen!
Reagovat
05.11.2024, 08:02
 
Reakce na filip29: Czepiec je stejnej trotl jako Ryšavý!...
Škaredý fuj fuj předsudky. To že jsou to registranti, neznamená rovnou, že mají rádi pudlíky.
Třeba mají francouzské buldočky.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | ELH - Doping za 2 mega povolen!
Reagovat
03.11.2024, 19:28
 
Dneska sem dal přednost Formulím a pro info, byl to skvělej závod. Soustrast výjezďákům. Kabině? Asi radši nic.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | ELH - Doping za 2 mega povolen!
Reagovat
01.11.2024, 08:29
 
Reakce na To=M=š: Olomóc Red Cocks. To zní mocně......
Já hlasuju pro “Slepicové z Haný”.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | ELH - Doping za 2 mega povolen!
Reagovat
31.10.2024, 17:45
 
Reakce na SamVel: Kladenský zimní stadion patří městu, k...
No, mě sou Psojedové tak nějak u Poldovky a potřebu zastávat se národního Poklada mám prachmalou… Leč zmiňovaný Volf vyštěkává na Národního Poklada už pár let, blahé paměti jim stopnul prachy na mládež, na základě čehož by se jeden mohl domnívat, že je to další štorc v dlouhé řadě. Smrdí to levou z radnice jak párek z Kostelce a bylo by zajímavé vysledovat jakou hru, hlavně v čí prospěch Psojedí Purkmistr hraje. Voni Psojedy jsou dost levý Palermo už od tý Poldovky, přes Mudrátha, Kota a podobný zmrty a moc nevěřím, že se tam poměry snad mění k lepšímu.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | ELH - Doping za 2 mega povolen!
Reagovat
30.10.2024, 08:15
 
Já mám hlavně radost, že tu #HockeyClowns nechali už čtyři body. Zápas jsem včera nestíhal, extempore z obou stran tak nemohu hodnotit.
Co se Kondela týče, je to dnes hráč soupeře (navíc výkonnostně na hraně sestavy), který tu měl jednu dobrou sezonu.
Hláška, že ve Varech hrát nemusel… No za mě teda souhlas, nemusel. Vlastně za mě nemusel hrát od zápasu v Olomouci, protože zhruba tam už byl plouživá mátoha, jejíž herní příspěvek týmu byl v červených číslech. Možná nejen nemusel, leč dávno hrát neměl a mohl se hřát v záři reflektorů na novinářské tribuně, mimo sestavu. Ale to by se asi zase nepovedlo ho za něco vyšmelit. A řekněme, že dostat za něj víc než kartičku s podpisem je majsterstück jak bejk. Jasně, zjevně to v něm bejt musí a když si srovná hlavu a výkony, mělo by přijít zlepšení, ale nyní… Brzo „nemusí“ nastupovat ani za ty Pardubice a ta úžasná smlouva s Hochštaplerem, může brzy doznat znatelných úprav (třeba skartaci). V každém případě mu teď zjevně solidně haraší v kedlubně a tak je na nejlepší cestě příští rok vůbec nehrát ELH, nebo být jedním z mnoha průměrných čtvrtolajnystů někde v Kometě, nebo Vítkovicích.
Pro Motor je epizoda Kondelík asi uzavřená. Protože když se srovná, zjevně mu nebudou Budějce dost dobrý a dokud (či pokud) se nesrovná, není on zase dost dobrej pro Budějce. Takže makropohledem nikdo dvakrát zajímavý. Nevidím důvod mu nadávat, s přesně jednou výjimkou, sice, když začne rozjíždět nějaké točkolotoče před domácím kotlem. Za to schytá pár projevů nevole i vole úplně každej plantážník a není důvod, aby nebyl Kondelík takové standardní proceduře podroben. Vždyť jak říkám, jedna dobrá sezona zde, leč nyní velmi nezajímavý hráč soupeře. Je to sice škoda, ale vlastně naprosto jedna z mnoha epizodních postav v Motoru, kterých je historie plná a na většinu z nich si nikdo nevzpomene a seje na ně Laďa Kajbar.
Takže za mě hlavní událost včerejška, po dvou zápasech s GoldenClowns dělba bodů 4:2 ve prospěch Motoru.

Co se týče mírného zlepšení, optimismů bych se dopouštěl, až po zápase s Olomoucí. Zatím bych zachovával septik.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | ELH - Doping za 2 mega povolen!
Reagovat
28.10.2024, 11:02
 
Reakce na zmetek: Čekám, jak dlouho mu bude trvat, než s...
To máš buřt. Já sem rád, že včera neuhybal ze soubojů a nekoukal zmizet na střídačce po každém zahozeném puku. Nebo, pokud to dál dělal, musel na to koukat někdo jinej. V každém případě, ten příběh se napsal už v květnu a co tam bude kde plácat do novin (za předpokladu, že se zvedne, protože jinak toho mediálního prostoru dostane trochu jen při přesunu na střídavé starty v první lize), nám tady už může bejt jedno.
Od Novotňáka byl mistrovskej tah za něj ještě něco dostat. A od Hochštaplera byl mistrovskej tah postavit mezi Kondela a fanoušky odchod Zohorny...
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | ELH - Doping za 2 mega povolen!
Reagovat
27.10.2024, 12:05
 
Reakce na VojtaS.: Co to tam píše o nedovoleném bránění?...
Souhlas. Ukázkově.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | ELH - Doping za 2 mega povolen!
Reagovat
25.10.2024, 16:54
 
Trejd, no. Uvidíme. Třeba to k něčemu bude. Nejásám, nelámu hůl, nejsem nadšený.
Kondel byl letos stín loňského a za mě by nehrál. A ne, vážně ne, kvůli smlouvě u hockeyclowns. Jestli bude Zohorna lepší nevím.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | ELH - Doping za 2 mega povolen!
Reagovat
25.10.2024, 11:53
 
Reakce na Fanklub_Motorfans: Dnes slaví své druhé 25. na...
Ty voe tak von Pajky už je zkamenělina, sedimentace a přírodní památka…
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Smutná zpráva doputovala do našeho klubu. V pondělí zemřel ve věku nedožitých 76 let bývalý hráč Motoru Miroslav Hejda. V A týmu...

... a jedeme dál ??

Smutná zpráva ??

Skvěle zorganizovanou fotbalovou exhibici podpořili přímo na hřišti i hokejisté Motoru Matěj Toman a Filip Přikryl, stejně jako...