MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Kaul" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
Další diskuse: 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
23.11.2019, 16:43
 
Nejspíš tyč, protože jinak musel gól platit. Tam jsou zase z naší strany jasný koženky, já fakt nevím, proč to tam nepadá. Ale Dolejš docela dobrej.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
22.11.2019, 23:34
 
Reakce na kuna34: Ano, síly nebyly, ale v první půli byl...
Ano, to je ten rozdíl v technické vyspělosti hráčů. Neměli jsme vůbec střed hřiště, zvláště ve druhé půli. Ale to je dáno mimo jiné tím, že prostě ať Spartě fandíme, nebo nefandíme, na každý post má lepšího hráče, než my. To je dáno naprosto rozdílnou ekonomickou situací obou klubů. Musím s tebou souhlasit, že úplně čerstvý hráč (Táborský), nedokázal přihrát, a obrana také díky nezkušenosti už nestíhala (Havel). Drobný je výborný v rozehrávce, zkušenosti z něho přímo vyzařují, ale jeho reakce na některé střely jsou už pomalejší (druhý gól). Přesto si myslím, že jsme hráli své maximum, proti Spartě jsme nemohli hrát úplně otevřeně, a přes výše uvedené "nedostatky" považuji bod za zlatý. Dynamo je pro mně příjemným překvapením.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
22.11.2019, 20:05
 
Reakce na kuna34: Hlavně dynamo nehraje vůbec nic. Trapn...
Řekl bych, že tam prostě chyběly už síly, technicky mnohem lépe vybavení hráči Sparty už si nás tam vodili, jak chtěli, naběhali jsme toho hrozně moc bez míče, a bylo to v závěru hodně vidět. Sotva jsme pletli nohama, ale jak psal myslím Haberman, dva góly naprosto zbytečný. Tím netvrdím, že jsme neměli z p*dele kliku, ale přesto, krásnej bod!!!
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
22.11.2019, 18:58
 
Tak koukám na Dynamo, zatím dobře, ale inkasovaný gól z úplně zbytečné penalty. To je škoda, protože Sparta určitě zapne. Naprosto nepochopitelný zkrat Nováka, dlouhý míč, který šel úplně mimo, a on provede takovou blbost.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
21.11.2019, 18:57
 
Tak odchodu Žigy upřímně želím. Jako hráče jsem ho měl rád a to hodně. A ještě nějakého beka to chce, lépe dva, přijdou zranění.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
19.11.2019, 18:00
 
Reakce na KohyCZ: Za Dynamo tehdy hrával dokonce černoch...
Ano, za Dynamo hrál tehdy černoch, který tady studoval, jmenoval se, jak správně uvádíš, Diakité, Moise Diakité, aby to bylo kompletní (nevím, je-li to úplně přesně), a pocházel z Mali.
Ty i Paav jste chodící encyklopedie, pro mně je to dolování vzpomínek z dob jinošských.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
19.11.2019, 12:44
 
Reakce na Haberman44: Jeden čas dokonce hrála Lokomotiva...
Jo, to souhlasí, máš pravdu. Dynamo i Lokomotiva jeden čas hráli druhou ligu společně, a bývaly doby, kdy Lokotka byla v tabulce před Dynamem. Ano, byla to šedesátá léta. Ještě bych k té své historce dodal, že tenkrát při rovnosti bodů rozhodoval snad podíl ve skóre, či co. A jak fungovalo to spojení mezi Varama a Budějcema, tak ve Varech pár minut před koncem byl stav 5:0 pro Vary, a Dynamo na tento výsledek potřebovalo vyhrát 10:0. To se taky stalo, hezky to tam padalo, ale naneštěstí asi v poslední minutě dal branku snad Láďa Novák, který tenkrát hrál za Iglu ( pozdější opora Dynama) na 5:1. a na tento výsledek by Dynamu stačila výhra snad jen 6:0. To by nebylo tak okatý, takhle nám tu amatérsky zorganizovanou akci disciplinárka pěkně spočítala.Je zajímavé, že si takovouto kravinu ještě takhle pamatuju, horší je, že nevím, co bylo před týdnem. Sorry za příliš dlouhý příspěvek z historie.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
19.11.2019, 10:48
 
Reakce na KohyCZ: Někdo tu včera říkal něco o tom, jak n...
Myslel jsi asi mně. Netvrdím, že jsou brankáři špatní, ale napsal jsem, že jim nájezdy moc nevychází. Taky jsem to psal pod dojmem včerejšího zápasu, a prostě si myslím, že letos brankáři nejsou tak spolehliví, jak by bylo do budoucna třeba. Ty máš po ruce statistiky, já ne, tak hodnotím podle toho, jak který gól pokládám za poměrně laciný. Řekl bych, že moje divácky laická kritika není nijak zdrcující, a nejsem sám, kdo se tady k výkonům brankářů poněkud kriticky vyjádřil. Já jim samozřejmě fandím, tak jako celému mužstvu, a držím palce, aby to konečně vyšlo.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
18.11.2019, 23:42
 
Jednou to skončit muselo, vyhrávat se nedá donekonečna. Takže s prohrou se muselo počítat. O nic nejde, náskok je obrovský, jenomže takhle nějak se taky bude hrát play off, a mě trochu děsí ta naše prodloužení, a následně nájezdy. Mohl bych být spokojen s bodem, ale jsem nas*anej neskutečně, že to prodloužení a ty nájezdy nám prostě nejdou, neumíme je. Proč je to pořád stále stejné? Cítíš v kostech, už když to začíná, že to zase nevyjde. A proč? Nemáme snad hráče, kteří se dokážou trefit?Ani gólmanům to nevychází, vždyť Strmeňovi to tam Pšurný vezl snad půl hodiny: Podle mně gólmani nejsou takovou oporou, jakou by měli být. Dokážou zachytat, ale nedrží stabilní výkonnost, puky jim prochází snad skrz všechno, odráží se to od nich, vyráží puky před sebe, a z toho vznikají často velké zmatky před bránou. A dneska by mě prohra ani nemrzela, ale dostat dárek v podobě přesilovky pět na tři celé dvě minuty a takto s ní naložit je bída. Taky nechápu ten oddechový čas před ní.Vím, že teď o nic nejde, ale přijde play off, a tam budou prodloužení a nájezdy důležité, mohou i rozhodovat. No nic, vybrali jsme si slabší den, to tak bývá, ale já bych se letos opravdu rád dožil postupu. Kádr máme určitě nejlepší (aspoň v útoku) z celého pralesa.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
16.11.2019, 23:46
 
Žiju teď asi 25 km od Litoměřic, ale dnes jsem se bohužel na zápas nedostal. Stihl jsem však celý přenos, a ty hlášky toho komentátora, to byl fakt zážitek. Taky jsem doufal v desítku, domácí na ni byli zralí, místo toho však zejména díky sudím v závěru neskutečná bramboračka. Šancí na tu desítku bylo víc než dost.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
16.11.2019, 19:43
 
Zasloužený tři body, byli jsme celý zápas lepší, ještě jsme toho spoustu nedali, a Klouček byl dneska prostě díra. Jsem asi neskromný, ale tohle je zbytečně zkreslený výsledek. Vždyť to byla dvě třetiny hra na jednu branku, v závěru jsme to už trochu vypustili. Rozhodčí radši ani nekomentovat.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
13.11.2019, 18:24
 
Reakce na alkac: Už mě to začíná s*át. Kdyby to byl něja...
Už jsem myslel, že je chyba u mně, ta sekaná.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
10.11.2019, 16:36
 
Dynamo bravo, klobouk dolů. Jen tak dál.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
02.11.2019, 15:04
 
Souhlas s Evoorgem i s Quakem.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
13.10.2019, 01:00
 
Dnes super výkon, a zasloužené vítězství. Doležalův gól - krása. Doležal je mým oblíbencem,
je to jeden z klíčových hráčů ( podle mně). Klouček chytal dobře, ale těch vyražených puků před sebe je příliš. Na tom je třeba zapracovat. Suverénní výkon a výsledek - prostě nádhera.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
11.10.2019, 23:02
 
Reakce na -M-ilos: Fotbal repre - bomba! Takovy zapas js...
Ano, hrál dřív za Dynamo.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
07.10.2019, 23:36
 
Naprosto zasloužený tři body, až na ty katastrofální přesilovky. Člověk už nějak nepočítá s tím, že bychom v nich mohli dát gól, a přesilovky 5 na 3 hrůza. Rozdíl mezi našimi a jejich přesilovkami markantní. A mně se*e, že je to pořád stejné. Tři hráči soupeře zaujmou nějaké obranné postavení, a ani se snad pořádně nezpotí, my se je snažíme naprosto platonicky vyšachovat nekonečnými přihrávkami, bez střely, až čas uplyne.Střela přijde z nouze a z nevýhodné až beznadějné pozice. Sami si to komplikujeme, neboť dnes jsme byli lepším týmem. Strmič neskutečně podržel, uznávám. Je jen třeba, aby si brankáři tu výkonnost drželi stabilně. Nemůžeme se sami po výborně rozehraném zápase dostávat pod tlak, a dělat ze zápasů taková dramata.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
07.10.2019, 19:11
 
Reakce na Evoorg: Když pominu fakt, že Endál tu hokejku ...
Trestné střílení ani náhodou, Pavel byl na úrovni, a nakonec se ani nejednalo až o tak vyloženou šanci. Ale naše přesilovka pět na tři? Co to tam proboha vymýšlejí, to se přece musí dát, i když Pýcha měl trochu smůlu. Rychlé a pohotová střela chybí. Aby nás to nakonec nemrzelo. Jsem v podstatě klidný člověk, ale sledovat naše přesilovky, to je na infarkt.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
07.10.2019, 18:12
 
Konečně to tam někdo prásknul z první (Holec), a pak nádhera Plášil -Christov. Tahle nějak je to vono. Jen abych to nezakřik´.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
06.10.2019, 17:27
 
Dynamo s odřenejma ušima, ale dobře.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Kdepak, s posilami ještě není konec! Pokud někomu zatím v obraně chyběly centimetry a kila, tak v tomto případě to tak určitě...

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....