MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "adas68" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na scout: Tak pozor, komouši nám vzali pozemky na...
V roce 89 jsme zaostávali ve všem, HDP na hlavu, věk dožití a třeba i průměrná velikost bytu. Takže odpověď k poslední větě - nestála by tu v takovém rozsahu sídliště typu Jižní město, Stodůlky, Máj, ale normální obytné čtvrti jako v západní Evropě. Hele, podívej se na mapu Evropy a hustotu dálnic. Na první pohled je vidět, kde to vzali do ruky soudruzi. To, že jsme to nedohonili za 30 let, je jiná věc, bohužel současné socanské vlády místo investic rozdávají potencionálním voličům.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Přesně tak. Když jsou výsledky a h...
Široký kádr plný individualit perfektně se doplňujících. Takže ani za stavu 13:18 není set ztracený. Jsem z Jihostroje nadšený, má v od roku 2000 tolik titulů, co zbytek republiky dohromady.
 
 
 
Nebo odkaz
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Njn holt silnější pes... Třeba v LM ...
Dostal jí za zmaření gólové šance. Mimochodem v tom zápase ještě za stavu 0:0 sudí Plzni odpustil jasnou pentli za hloupý, ale jasný faul Jiráčka.
 
 
 
Reakce na kobson: v Jihostroji je to jinak, doufám si tv...
Dobře shrnuto, jen ty poháry jsou pro naše týmy něco jako LM ve fotbale. Dodnes nechápu tu šokující výhru 3:0 v Cuneu.
Atmosféra včera perfektní, užívám si to s vědomím, že tyhle volejbaly nemusí trvat věčně. A jedna poznámka - 3.120 diváků to asi pořadatelé upadli na hlavu. Kapacita haly včetně stání nahoře za zábradlím a za skly u hospody je 1.200. Tím, že se dá na plochu 600 židlí a započteme sedící na schodech se prostě dostaneme max. na 2.000.
 
 
 
Reakce na MrPesi: Dneska to tam skládal hlavně Šotola. K...
S Šotolou je to tak, v 19 letech zahraje jako opora zápas finále extraligy. Myslím, že příští rok může být jeho poslední v domácí soutěži. Jinak je to radost koukat, jak Jihostroj šlape. Alespoň trochu náplast na to trápení na ledě.
 
 
 
Názory na Lubinu ukazují, do jaké úrovně se postupně toto fórum dostalo. Za prvé, není to vrah. Za druhé, od nehody neutekl tak, jak se tu mnozí domníváte. Já o tom shodou okolností od kamaráda z Pardubic vím o něco víc než z četby Blesku. Takže - plácáte hlouposti.
Pokud jde o hokej, sezónu hodnotím negativně. ZČ nebyla bodově ani herně nic moc, spokojen jsem byl jen v SF se Vsetínem. Baráž byla trapas. Hokej mě letos nebavil.
 
 
 
Reakce na zdcart: Tak Dynamo v derby 4-0.Náskok na druho...
Ještě jedou do Jihlavy a do Hradce, ale tohle by už dát měli. Série 10 výher je asi jejich rekord. Pomalu se vrací i diváci.
 
 
 
Zbyna-CK: Liberec 4:3
díky za doplnění
 
 
 
Bod 4 je pravda, Jágr team byl uveden i ve sponzorech Motoru. Trochu to tady s tím zaujetím proti Kladnu přeháníme. V prvním zápase tam jsme byli vysloveně trapní, přesto i tehdy někteří řešili sudí. Celkově jsme v baráži mimo, tak je třeba umět to přijmout.
 
 
 
Reakce na Pragr: V neděli hned po zápase s Chomutovem js...
Souhlas, po neděli jsem naše šance v baráži přehodnotil směrem dolů. A to jsem ještě netušil, co uvidím dnes. Smajlík
 
 
 
Ostudný výkon, o sudích to opravdu není. Jsem velmi zklamán, vůbec nestíháme. Na živo to dokoukám, ale tohle není motor.
 
 
 
Reakce na KohyCz: Nějaká fakta, která se jim nelíbila, v...
Aneb tady přesně platí "za pravdu se člověk zlobí". Není snadné si přiznat, že můj klub vznikl na podvodu s hráčskými právy a hráči za něj hráli z donucení.
Jinak tedy nechápu co na jejich DF někteří hledáte za štěstí, já bych to číst nemohl. Natož se tam s někým dohadovat.

Dneska to chce vyhrát alespoň za 2 body, jinak začne vznikat v tabulce ztráta.
 
 
 
LIB 4:3
TŘI 4:2
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Zhodnocení investice 33% je málo? Kd...
No, u spořících účtů neriskuješ 100% vkladu.
Chtěl jsem říci, že za 1,3 se dá asi najít větší tutovka, než že Kladno nevyhraje baráž. Ale pokud jsi o tom přesvědčen, tak nic proti.
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: tak to musím vodpoledne naklikat. Kl...
Prohrát sice nejde, ale vyjde ti jen jeden tiket. Celkové zhodnocení vkladu pak odpovídá kursu 1,3, což je dost málo.
 
 
 
Reakce na m_lade_j: Jj máš pravdu, kvalitou už je jinde....
Je to individuální. Moje generace trénovala v zimě na škváře, výběhy byly klasicky po asfaltu, sprinty v tělocvičně na parketách. Rehabilitace nula, snad jen ten pitný režim, zvláště když byl mistrák v sobotu Smajlík . A někteří hráli / hrají soutěže i po čtyřicítce.
 
 
 
Příčiny negativního postoje k Dynamu jsou fakt jinde, než pár vyhozených dorostenců. Historicky tu nemají pozici (do roku 85 hráli jen 2. ligu), celkově špatný obraz fotbalu kvůli úplatkům, neschopnost vedení Dynama (Poborák byl výborný hráč, ale není to žádný myslitel, točí se tam ve funkcích jen bývalí hráči, obraz lidí typu Dvořák v ČB asi taky není pozitivní). Takže slabý rozpočet a z toho vyplývající hra.
 
 
 
Stejně by mě zajímalo, co by se dělo po zjištění neoprávněného startu, kdyby třeba už byla rozehraná další série.
 
 
 
Kde to prase dělá chybu, že ač ten kádr každý rok obmění, tak v PO je to pořád stejné.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Během kariéry zažil téměř vše - tituly, světové medaile, olympijské hry, postupy i složité přesuny. Bránil Crosbyho, Ovečkina...

Před 15 lety zemřel ve věku 75 let bývalý českobudějovický útočník Josef Houdek. V A týmu odehrál 7 sezon, cca 130 zápasů, v...

V letech 1982-85 nosil kapitánské céčko budějovický odchovanec a obránce JAROSLAV KOČER. Třeba Václav Prospal ho označil za svého...

Ani letos vás neochudíme o možnost rozhodnout, komu z motoráků se sezona nejvíce povedla! Pro koho budete...