MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Reakce na -Tom-: Každej má nějakej názor, nemusíš ale sv...
Tak od tebe to opravdu sedí Smajlík Smajlík Tragéd kterej si potřebuje plivnout i když se všechno daří. Však ti to tu už někdo psal.
 
 
VenasVenas | Netřebice
Reagovat
21.09.2022, 17:04
 
Reakce na -Tom-: Každej má nějakej názor, nemusíš ale sv...
Ty si tu chyběl
 
 
 
Reakce na jihocech86: Klidně se s tebou vsadím, že Beryh...
Tak Tvou výzvu beru , navrhni podmínky. Aby jsme to sem netahali tak napiš : hokejcbmotor@seznam.cz . S jeníčkem jsem prohrál, ale jen 1 pivo . Doufám , že sázka bude výživnější Smajlík
Koláček : Z vyjádření Pirátů jsem pochopil , že k nim již míří.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
21.09.2022, 16:46
 
Reakce na fofana: Promiň, ale patří. Možná ne co se týká...
Každej má nějakej názor, nemusíš ale svoje obhajování klubu všem zarputile vnucovat, je to velmi často přehaný. Pokud za to teda nejsi placenej Smajlík
 
 
 
Add Koláček) - speciální případ - ano podprales, ale ten kluk jede domu, táta bude asi ten poslední trenér, kterej by mu chtěl ublížit. No a hrát třeba s Vantou a Lukešem v jedný lajně nebo si minimálně poslechnout jejich rady ... já bych to jako střídavej start bral.
Add Mižu ) - speciální případ - ano, je v takové pozici ( má takový luxus ), že si to mohl dovolit. Třeba chtěli doma delší dovolenou nebo tisíc dalších důvodů nebo si jen sám třídil myšlenky. Vedení nebylo proti. Myslím, že tento rozdíl bude Mižu schopný sám komukoli v týmu vysvětlit, bude-li potřeba. Výjimka potvrzuje pravidlo a v Motoru evidentně panuje shoda, že si jí Mižu zasloužil. Úvahy o neměření stejným metrem jen vzbudí zbytečné vášně u těch náchylnějších.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
21.09.2022, 15:51
 
Přijde mi to tu zbytečně pesimistický.

Koláček ještě, pokud vím, ani nezačal balit tašku, ne? To, že má starty podepsaný, ještě neznamená, že tu končí.

Trenér imho projevuje solidní čuch na hráče. Vážně jste si někdo vzpomněl na odchozí hráče? Jako jo, nehráli špatně, ale zatím všichni noví hráči ukazují, že se ztráty podařilo nahradit.

Když jsem včera viděl, jakou má Abdul chuť do hokeje, nějak mi přestal chybět v sestavě Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
21.09.2022, 15:35
 
Jinak je též hezké, že o střídavých startech Doudery a Koláčka není nic na klubových stránkách (aspoň aktualitu by si to myslím zasloužilo).
 
 
 
Podle mě střídavé starty znamená to, že bude hrát za Chomutov i motor
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
21.09.2022, 14:53
 
Reakce na fofana: A nepatří náhodou pořád Chomutovu? Pak...
Působí-li tam jeho otec, jistě by k zápasům za Chomutov nenastoupil proti své vůli. Navíc zatím nikde nebylo prezentováno, že by se jednalo o nějakou jednosměrnou jízdenku, vyřazující jej z možnosti hrát v následující době za Motor...
 
 
 
Reakce na alkac: Tak z mého pohledu (a jestli jsem pocho...
A nepatří náhodou pořád Chomutovu? Pak by to jasnou logiku mělo.
 
 
 
Zdravím, kdyby náhodou někdo našel permici do sektoru A5, dejte vědět nebo jí hoďte na vrátnici. Včera jsme jí vytratili někde před halou směrem od parkoviště. Dík
 
 
 
Reakce na Tony8385: Souhlas. Já myslím , že nám uteče i ...
Klidně se s tebou vsadím, že Beryho máme příští rok zpátky, on ten jeho ice-time v Bolehlavi není o moc větší, spíše naopak 😉
 
 
 
Reakce na Evoorg: Sorry, ale čtyřicetiletý Mižu rozhodně...
Promiň, ale patří. Možná ne co se týká bodů, ale jinak všeho. Co jsem četl rozhovory, je navíc údajně ve skvělé kondici. Zříct se takového hráče by mohl jenom blázen a to snad Modrák není. Jinak já Koláčka mám taky moc rád, šikovné ruce vždycky dokážu ocenit. Ale musí si to hold odmakat a mládí není zásluha. Navíc jak tu píšou jiní - mladí hráči hrají. Proč nehraje on, to mu doufám trenéři říkají. A já věřím, že jeho čas přijde.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
21.09.2022, 14:39
 
Tak z mého pohledu (a jestli jsem pochopil správně příspěvky některých dalších více či méně z tohoto rozladěných jedinců, tak nejen z mého) je hlavní průsej to, že Koláčka posíláme pilovat svůj talent do podpralesa (!!!). Jasně, pokud se vrací Vopelka (což bude patrně ten důvod, neb koneckonců Mižu a Koláček si přímo nekonkurují na stejné pozici), tak někdo musí z kola ven, ale Koláček je plejer, který imo má v pohodě na EL a v podpralese, byť letos o poznání kvalitnějším, mu to nejen že nic nedá, ale spíš ho to zbrzdí. Ať mi nikdo netvrdí, že by o něj nebyl zájem v pralese. S takovou pak opravdu můžeme těžko lamentovat nad tím, až nám zase nějakej talent zdrhne (a podle mě ta otázka skutečně nestojí na "jestli", ale na "až").
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
21.09.2022, 14:39
 
Reakce na kerschlic00: Pokud ti vadí, že dá Vondrka pár ...
Sorry ale tohle je přece naprostá demagogie. Nákup posil či trejdy jsou přece vždy reakcí na vývoj či formu kádru. Týmu se nedaří, má řadu zraněných atp. Pak je samozřejmě naprosto logické, že se ty kroky udělají. Naopak u Miža se tahle varianta s jeho zapojením v průběhu sezóny říkala už dlouho dopředu a když k ní dochází už týden po startu ligy, tak opravdu nevím, jak na to nahlížet jinak, než se se hráči nechtělo absolvovat letní přípravu.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.09.2022, 14:38
 
Tak sám Bedna říkal, že mládež tu prostě nefungovala. Strašně změn v každém roce u trenérů atd. Výsledky hovoří za vše. Dorost dvě prohry , juniorka zatím jedna výhra a jedna prohra. Jako fanoušek musíš věřit, že se to obrátí k lepšímu i třeba díky výsledkům A-týmu a že opravdu dostanou šanci v mládeži ty co si to zaslouží a ne jen podle jména a peněz rodičů.
 
 
 
Tak ono nás může potkat něco podobného jako loni proti Spartě. Neměl kdo hrát a tak tam šel v mužích neprověřenej Pouzar. To ublížilo klubu , ale bohužel i Pouzarovi . Na tento problém si zaděláváme. Ale ano , také se mi líbí současné výsledky. Ale neměli bychom se tím nechat ukolébat . Co bude až Guli a Pecháček skončí ? Popravdě se divím , že v létě neodešel Soptík. Ten snad po odchodu Václava přesilovku ani nehrál . S Ďolíkem ukazoval , že na to mají . Ďolík je ta samá písnička.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.09.2022, 14:30
 
Pech

„Dostáváme hodně času na ledě, trenér nám důvěřuje. Když nás tam pošle, tak jdeme. Nemůžeme říct, ať tam dá někoho jiného. Ale budeme rádi, až se začnou prosazovat další kluci. Nemají to všichni jednoduché, pokud jdou jen na pár střídání a nejsou v tempu. Každý si to musí vybojovat, poznal jsem to taky jako mladý hráč. Věřím, že půjdou nahoru, zvlášť pokud se udržíme na vítězné vlně,“ říká Pech.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
21.09.2022, 14:28
 
Reakce na Evoorg: Sorry, ale čtyřicetiletý Mižu rozhodně...
Nesouhlasím. Sice Mižu tolik gólů jako Guli nedá, ale produktivní pořád bude. Osobně jej mám ve stejné škatulce s tím, že v konečném důsledku ho pokládám za hráče možná ještě prospěšnějšího, neboť přijme jakoukoli roli v týmu.
 
 
 
Reakce na Evoorg: Tak sehnat mládežnickému reprezentanto...
Pokud ti vadí, že dá Vondrka pár tréninků a pak jde hrát místo někoho, kdo tu strávil celou letní přípravu, tak by ti měla v tom případě vadit úplně jakákoliv posila, která přijde v průběhu sezóny.

Ale ke Koláčkovi, mně taky dost vadí, že včera měl jen 4 minuty, kór když hráči z jeho lajny měli normálně přes 10 minut. Taky moc nechápu, proč chodí na druhou přesilovku Valský a Tomeček, když máme v kádru právě Koláčka a Přikryla. Na druhou stranu Hovorka dostává čas na ledě okolo 20 minut. Přikryl a Toman taky docela hrajou, takže bych neřekl, že Modrák nějak extrémně nemá rád mladý hráče. Nevidíme ten tým trénovat, takže nemůžeme vědět, co přesně je za tím, proč Koláček hraje tak málo.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Nová sezona se blíží! A na co nového se můžete těšit? Třeba na to, že z hokeje pojedete svým novým...

Vstupenky na nedělní domácí premiéru s Kometou už jsou v prodeji! Moc se na vás těšíme a vy se zase můžete těšit na malý dárek,...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…V pondělí 12. září se konala tradiční předsezonní konference . Na místo dorazili prezident klubu Roman...

Více než 100 let provází bílá barva českobudějovický hokej. Projděte si, jak vypadali českobudějovičtí hráči v bílých dresech...

×
×
Dnes v 12:00 | U17
Bílí Tygři Liberec
HC Motor České Budějovice